>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jerzy Janowicz - dyskusja

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ja nie twierdzę, że to nie ma miejsca, na pewno ma ale mam wrażenie że ten gość mówi tak nieskładnie i tak różne rzeczy, że bardziej to jest typek, który coś słyszał ale sam ma z tym niewiele wspólnego i z pierwszej ręki to on nie wie nic.
Dokładnie takie same wrażenie odniosłem.
Z reguły to się w takich przypadkach sprawdza świetnie cytat:
&quot;Krowa która dużo ryczy, mało mleka daje.&quot;
 
P 164

piecosiem

Użytkownik
pamietam ten mecz jj z novikovem bo szarpnalem wtedy denisa za 20 czy 25 jakos ale na live jak zobaczylem jakie petardy serwuje, a zainteresowalem sie tym bo znajomy wrzucil dzien wczesniej typ na grupe, czy mial jakis cynk czy po prostu obstawial na czuja nie wiem, ale jestem przekonany ze jj w obecnej formie jaka prezentowal pomimo petard serwisowych denisa spokojnie by go rozpykal
albo chociazby ostatni turniej jj w szczecinie... dorabia sobie chlopak co sie dziwic chociaz jestem zdania ze moglby wiele osiagnac i nawet pokladalem w nim nadzieje na top 10 ale coz
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Jedno jest pewne , abstrachujac od tego ze gosciu deczko fantazjuje , to tenis jest najbardziej sprzedajnym sportem na swiecie. To bardzo smierdzace bagno , od futersow po WS. Zeby skomentowac jakis mecz , trzeba sie trzy razy zastanowic bo mozna sie kompletnie osmieszyc. Taaak , dzis to jest sport dla pasjonatow obstawiania.
Najciezej dzis wygrac na tenisie , to sport dla znawcow he he.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
dorabia sobie chlopak co sie dziwic chociaz jestem zdania ze moglby wiele osiagnac i nawet pokladalem w nim nadzieje na top 10 ale coz
&quot;Dorabia&quot; to sobie taki Novikov właśnie pracując w sklepie sportowym. Janowicz może sobie lekką ręką niszczyć sprzęt za kilka tyś $, grać o podobne sumy mecze w CS-a (które są z góry skazane na porażkę) i wysyłać donacje dla Izaka. Janowiczowi, kasy, przynajmniej na ten moment nie brakuje i to też może być problem.
Niedługo kolejny sezon i nowe nadzieje. Zobaczymy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
kazz12 864

kazz12

Użytkownik
&quot;Dorabia&quot; to sobie taki Novikov właśnie pracując w sklepie sportowym. Janowicz może sobie lekką ręką niszczyć sprzęt za kilka tyś $, grać o podobne sumy mecze w CS-a (które są z góry skazane na porażkę) i wysyłać donacje dla Izaka. Janowiczowi, kasy, przynajmniej na ten moment nie brakuje i to też może być problem.
Niedługo kolejny sezon i nowe nadzieje. Zobaczymy.
A wczoraj spędził miło wieczór w kasynie w Poznaniu (wrzucił jakos 5-10k na ruletkę)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
A wczoraj spędził miło wieczór w kasynie w Poznaniu (wrzucił jakos 5-10k na ruletkę)
A z kwali do Basel/Wiednia wiadomo czemu zrezygnował ???? ? jaki powod oficjalny?
Po za top 200 gosc juz jest, na kwale do AO chyba się jeszcze załapie ale dalej to nie wiem.
 
M 272

mientosek

Użytkownik
A z kwali do Basel/Wiednia wiadomo czemu zrezygnował ???? ? jaki powod oficjalny?
Po za top 200 gosc juz jest, na kwale do AO chyba się jeszcze załapie ale dalej to nie wiem.
W Poznaniu jest PGA, czyli tak jakby spotkanie graczy komputerowych i JJ tam jest ???? Powód świetny !
 
K 2

karolinap1

Użytkownik
Jednak co by o nim nie mówić to jest zawodnik, który plasował się w pierwszej 20 najlepszych tenisistów na świecie. Może jeszcze nie teraz ale wierzę, że wróci do formy.
 
toosi 4

toosi

Użytkownik
Imo Jerzyk dał się poznać na streamach jako bardzo kontrastowa osobowosc - z jednej strony impulsywyny i nieco arogancki, z drugiej jednak wydaje sie calkiem &quot;wporzo&quot; gosciem. ????
 
bruce07 177

bruce07

Użytkownik
Jak myślicie - Jurek wróci do formy z przed 3 lat? Występ na AO był tego prognostykiem czy potwierdzenue, że ma ogromne problemy z koncentracją?
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
błysnąć pewnie jeszcze czymś błyśnie(i nie mam na myśli tutaj nic negatywnego) ale czy do top20 wróci, szczerze jakoś tego nie widzę, ale obym się mylił
 
S 68

skoti96

Użytkownik
Dzisiaj dobry test dla Jerzego. Mecz z Francuzem pokaże czy jest potencjał by wrócić choć by na stale do top 70-80.
 
ftwlol 140

ftwlol

Użytkownik
Panowie i co po dzisiejszym meczu JJ? Serwis siedział mu jak szalony ale sela jakoś też wielce się nie postawił.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Wg mnie jerzyk w tym roku nawet do top 100 nie awansuje mimo ze potrafi rozegrac dobre mecze z topem to glowka nadal nie pracuje, niestety.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
P 0

pawel_xc

Użytkownik
&quot;Jerzy Janowicz - dyskusja&quot; haha. Ale do rzeczy... Janowicz dobrze wszedl z forma po dluzszej przerwie, jest serwis, bh, fh, dropy, wolej za chwile poprawi jednak jest jedno duze ALE: podstawowa zasada i hierarchia wartosci wplywajaca na sukces w tenisie...glowa&gt;noga&gt;reka!! Eh szkoda, bo lubie jak gra Jerzy, ale z glowa jak nic do tej pory nie zrobil to juz nic sie nie zmieni. Jak dla mnie ogromny talent na top 10 ale nie z takim czajnikiem na karku, moze nie trafil zawczasu na dobrego psychologa. Podobny zawodnik jak Dolgopolov, ktory dzisiaj bedzie mial okazje ograc Nishikoriego ;)))
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Ten typ prawdopodobnie nigdy się nie zmieni. Co to jest za cyrkowiec, to klękajcie narody. Gość gra dobry turniej, ba, gra dobry mecz, prowadzi 1:0 (!!!) i zaczyna odpierdalać jakieś szopki, broni BP, po czym przy kolejnym siada sobie na ławce i czeka na supervisora, bo niby aut został niewywołany. Dostaje upomnienia od sędziego, najpierw kończy się utratą punktu, potem całego gema i na starcie mamy 0:3 w drugim secie, co okazało się nie do odratowania, a wyraźnie było widać po mowie ciała, że sytuacji z początku seta nie zostawił za sobą. Przy drugiej piłce meczowej zamiast skoncentrować się zaczyna gadać coś do sędziego, prawdopodobnie o przedłużaniu serwisu Shapovalova. Okej, trwało to minimalnie za długo, ale to nie moment i czas, by się dekoncentrować z tego powodu.
Wymieniacie gościowi głowę i mamy niezagrożony win w dwóch setach.
Niech ta mentalna ***** kończy już karierę, bo szkoda tracić czas siedząc do 6 w oczekiwaniu na rozliczenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Opis całej sytuacji oraz wideo ze spotkania Janowicza z Shapovalovem -&gt; http://www.tennis365.pl/karygodne-zachowanie-jerzego-janowicza-meksykanskim-challengerze/

------------------

Niech ta mentalna ***** kończy już karierę, bo szkoda tracić czas siedząc do 6 w oczekiwaniu na rozliczenie.
Niestety na razie nie mamy żadnej alternatywy w tenisie męskim, więc lepiej żeby JJ trochę jeszcze pograł ???? Stawiać na niego, szczególnie po niskich kursach nie ma sensu.
 
Do góry Bottom