>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jerzy Janowicz - dyskusja

anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Kurde, ja naprawdę chciałbym, żeby ten gościu wygrywał, ale gdy przegrywa przez aspekty, powiedzmy, pozatenisowe, to chce się wymiotować.
Najgorsze jest to, że momentami grał naprawdę niezły tenis, zwłaszcza w tym pierwszym secie. Robienie awantury o ten aut było żenujące zwłaszcza, iż do tamtego momentu BP bronił perfekcyjnie, wręcz łamał rakietę Shapovalovowi.
Kurs był niski, czułem, że może być ciężko, ale wydawało mi się, że koniec końców Janowicz potwierdzi dobrą formę, a Denis mógł odczuwać zmęczenie. Gdyby Kanadyjczyk zdominował wydarzenia na korcie - okej, pełen chill, słaby pick. Jeszcze raz to napiszę - wymieniasz gościowi głowę i wygrywa 2:0...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Janek już taki jest i raczej nic tego nie zmieni, chociaż pierwsze mecze po powrocie na korty (Bergamo itp) sprawiał wrażenie wyluzowanego, podskakiwał na korcie, 0 nerwów.
Z drugiej strony moim zdaniem miał prawo się wkurzyć, szczególnie że wcześniej widownia też go prowokowała.
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Ktoś wie ile szop będzie jechał na tym zamrożonym rankingu i dzięki temu brał udział w głównej drabince szlema? Bo trochę się zdziwiłem jak wczoraj/dzisiaj widziałem go w kwalach do Eastbourne a w tym tygodniu zaczynają się kwalifikacje do Wimbledonu.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Steven Diez gra w kwalach do WB a dzisiaj też startował w kwalach do Eastborune, ale mniejsza o to.Chodziło mi o to ile JJ będzie jechał na tym przywileju zamrożonego rankingu? Bo np jest dużo tenisistów w rankingu wyżej od JJ a mimo to do Wimbledonu muszą się kwalifikować.
http://www.wimbledon.com/pdf/GentsQualSingles220617.pdf
Ostatni raz może chyba skorzystać z zamrożonego rankingu.
tutaj coś więcej o tym:
http://portaltenisowy.info/tenis-atp/atp/faq/
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 538

kopciu

Użytkownik
Jurek w pierwszej rundzie Wimbledonu 2017 zagra z Shapovalovem. Biorąc pod uwagę fakt, że grali ze sobą już w tym roku i okoliczności tamtego spotkania na pewno będzie ciekawie. Tym bardziej, że Denis pokazał się z dobrej strony na Queen&#39;s Clubie niespełna 2 tygodnie temu. W drugiej rundzie zwycięzca tej pary zagra ze zwycięzcą pary Jaziri-Pouille.
 
H 10

hor

Użytkownik
Ja się wypowiem. Bardzo mi się podobała gra Janowicza przez cały turniej. Bardzo szkoda, że przegrał z Paire, bo czwarta rudna była blisko. Ale Paire zagrał na wyżynach swoich umiejętności. Liczę, że jeszcze wróci do top 50. Z takimi umiejętnościami i zimną głowa jest to w jego zasięgu.
 
pawczak9 76

pawczak9

Użytkownik
tak k*** skonczyl w tym wieku ???? Oglosil przerwe w wystepach na kadrze w davisie ale bawi mnie zawsze jak ktos uslyszy i pozniej tak sie tworza plotki
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Wiadomo przynajmniej dlaczego Janowicz się tak szybko z poznania zawinal. Na ślub Radwańskiej musiał się przygotować.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Niestety, ale problemem Jurka jest... jego własna głowa i psychika. Moim zdaniem to zawodnik, którego największą wadą jest jego wiek. Tak, młodzieńczy okres buntu nie sprzyja podjęciu walki z psychiką i zatrudnienia dobrego psychologa. Dlatego jeśli przetrwa ten czas i dalej będzie miał chęci to za kilka lat może grać lepiej niż dzisiaj. Dlaczego? Bo człowiek z czasem pokornieje, nabywa życiowego doświadczenia i dla Jurka może to się okazać zaletą, która pozwoli mi zapanować nad swoimi dziecinnymi zachowaniami. Ale czy to możliwe nie wie na pewno On sam. Niestety.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Moje kilka zdań o Janowiczu. Paradoksalnie największy sukces obrócił się przeciw niemu. Jerzy uwierzył, że jest wielkim tenisistą i to go zgubiło. Każdy sport to przede wszystkim ciężka praca niestety nasz tenisista wolał oddawać się innym pasjom do tego kontuzje. Potencjał w dalszym ciągu jest , ale moim zdaniem głowa nie ta. Na obronę Jerzego przytoczę przykłady z kobiecego tenisa Olsza, Grzybowska , która na początku kariery ograła Venus Williams na Wimbledonie, do tego partnerka Jerzego Marta Domachowska też dobrze się zapowiadała. W porównaniu z wymienionymi tenisistkami Janowicz i tak osiągnął wiele szkoda ,ze raczej więcej sukcesów nie będzie.
 
Do góry Bottom