>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jestem nowy- parę pytań

S 0

syyrus

Użytkownik
Witam. W bukmacherke bawię się już jakiś czas, nie jakoś bardzo często, gram czasem za niskie stawki u buka naziemnego. Mam parę pytań odnoście grania online.

Aktualnie nie posiadam konta bankowego, ale będe je miał za jakiś czas. A chcę się dowiedzieć czy jest możliwość grania online u jakiegoś buka gdzie nie musze w rejestracji podawać numeru banku, oraz o możliwości wpłat i wypłat bez posiadania konta w banku, a gdy je sobie założę to wtedy uzupełnie konto o właśnie dane bankowe. Jestem oczywiście pełnoletni.
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Możesz do wpłat i wypłat używać np. Skrilla lub Netellera. Generalnie nie kojarzę, żeby jakiś buk wymagał podania nru konta bankowego przy zakładaniu konta.
Ale przygotuj się na to, że będziesz potrzebował dokument potwierdzający Twój adres zamieszkania.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
I czy możesz mi jeszcze powiedzieć czy jest jakiś legalny bukmacher który zatwierdzi mi konto bez posiadania konta w banku?
Zazwyczaj polscy bukmacherzy nie mają możliwości wpłaty/wypłaty na Skrill. Nawet na konto w sts można wpłacić Skrillem, ale wypłacasz już tylko na konto bankowe. Jeżeli interesuje Cię gra w opodatkowanych bukach, to bez konta bankowego może być ciężko, ewentualnie możesz przyjrzeć się paysafecardom, ale nie wiem jak w tym przypadku z wypłatą.
 
A 185

adikos

Użytkownik
Bez konta bankowego nie zagrasz u żadnego internetowego polskiego buka, jak chcesz grać bez konta to musisz grać w stacjonarnych punktach, tam tego wymogu nie ma.
 
Do góry Bottom