>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jetbull depozyt przez sms

B 0

bboy2104

Użytkownik
Witam

Mam pytanie dotyczące kasyna Jetbull. Wplacilem tam kasę przez sms (uprzedzajac pytania: za dużo kasy mi zostało na telefonie). Udało mi się wygrać małą sumkę i zlecilem wypłatę na konto bankowe (jedyna możliwość wypłaty po depozycie przez sms). Zlecal ktoś z Was też wypłatę na konto? Jak długo trwała? Robili jakieś problemy? Jak przebiega proces weryfikacji?

Dodam że mam konto w banku PEKAO S.A.

Pozdrawiam
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Czesto robia problemy. Szczegolnie wlasnie przy wplatach przy sms

Weryfikacja to raczej standard jak wszedzie
 
A 205

amindada

Użytkownik
Jetbull to everymatrix więc wypłacą, najlepiej wypłacic przez trustly to jak masz w PEKAOSA to bedziesz miał od razu jak zatwierdzą.
 
B 0

bboy2104

Użytkownik
No właśnie nie mogę wypłacić przez trustly bo po depozycie przez sms mogę jedynie na konto wypłacić, a chwilowo nie mam możliwości wpłacić depozytu przez trustly :/
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie koniecznie trzeba wpłacać przez trustly, aby na niego wypłacić. W innym kasynie wpłacam przez przelewy24 i wypłatę robię przez trustly. Ale może co firma to inna polityka. Co do natychmiastowych wypłat, to trustly wypłaca teraz z Raiffeisen Bank. Więc na pekao sa było by z opóźnieniem, nie natychmiast po zatwierdzeniu. A co do standardowych wypłat na pekao sa, były znane przypadki że bank donosił na klientów jako nielegalne hazardowe wpływy. Ale to chyba przy większych kwotach. Generalnie to bank państwowy, i lepiej z niego nie korzystać do hazardu.
 
B 0

bboy2104

Użytkownik
Wiem właśnie że bank robi problemy z przelewami z nielegalnych bukmacherów i kasyn bo dostałem już raz pismo że odnotowano przelew z nielegalnego buka. Zobaczymy czy ta wypłata dojdzie bezproblemowo, a następne już na skrill ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Trzeba było założyć konto w innym banku. Bez karty debetowej masz kilka darmowych opcji. Dodatkowo, otwierasz konto online. Nigdzie nie musisz chodzić.
 
Do góry Bottom