>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jetbull

fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
No pierwszy raz widze tego buka.Ale widze że polskojęzyczny.Może ciekawie być ,jak dowali jakieś podwojenie to sobie wpłace ;) .Ktoś może grał w tym buku?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Poki co 3/4 forum gra obecnie w tym buku (patrz dział promocje) :jezora:
Jedyna wada narazie jest to ze czesto wyskakuje jakis error strony.
 
pusio 0

pusio

Użytkownik
Witam.Mam mały problem.Mam zakłady których wyniki są juz podane (wygrane) ale buk nie rozliczył mi ich jeszcze.Wiem że w konicu to zrobią ale czy ktoś ma podobny problem?? Ja juz czekam na rozliczenie ok 12h ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam.Mam mały problem.Mam zakłady których wyniki są juz podane (wygrane) ale buk nie rozliczył mi ich jeszcze.Wiem że w konicu to zrobią ale czy ktoś ma podobny problem?? Ja juz czekam na rozliczenie ok 12h ;)
Napisz na ich support.... nic wiecej nie można zdziałać
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Chodziło mi o kogoś kto tam gra , za jakieś normalne pieniądze a nie jakieś zdrapki darmowe zakłady.Bo w ciemno do takiego buka kasy nie bede wpłacać.Wiec czekam na wypowiedzi takich ludzi.

poZdrawiam fcb.
 
S 0

skali

Użytkownik
szkoda ze nie moge napisac bez cenzury... jestem tak ******** ze masakra! gralem w to gold rush. klikam klikam jest 3 cytryny czyli 100 pkt czyli 10 euro. klikam wluz do banku patrze BLAD. wbijam jeszcze raz klikam klikam winogrono czyli 40pkt a wiec 4 euro. klikam do banku BLAD! patrz na stan konta i nie widze ani kasy ktorej wygralem i tej za co gralem ;//////////////// nie moglem sie powstrzymac i ich zbluzgalem bo wczesniej widzialem podobna sytuacje tylko z mniejsza kwota i napisalem im zeby cos z tym zrobili... dajcie sobie spokoj z tym bukmacherem o ile mozna to tak nazwac.... ???? ???? ????
 
H 0

hgcbilly

Użytkownik
ja sie zarejestrowalem, wplacilem kase, a nie dostalem ani emaila z potwierdzeniem rejestracji ani z kodem do zdrapki, a od kilku dni nie moge sie dostac na ich strone bo jest jakis error?!?! a kasa lezy... zaczynam sie irytowac :/
 
R 0

robert-18401

Użytkownik
Ja się zarejestrowałem dostałem email&#39;a potwierdzającego i wszystko ok.
Tylko obstawilem zaklad wygrałem (4 euro ze zdrapki) kupon jest jako wyplacony/roztrzygniety ale nie mam wygranej (pieniedzy) na koncie. Co jest ?
 
S 0

solfernus

Użytkownik
Jetbull to jakaś kpina a nie bukmacher strona ciągle nie działa; wygranych zakładów nie rozliczają;chyba ich podam do sądu ; w każdym razie absolutnie odradzam wpłacanie tam jakichkolwiek pieniędzy; chyba że chcesz zostać wy****** pozdro
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
chyba ich podam do sądu
o lol.... życze powodzenia

stronka coś sie sypie , może szukają lepszego serwera.. albo poprostu to przerosło ich siły..
okaże sie za pare dni czy to była promocja z ktorej sie nei da kasy wypłacić czy tylko chwilowe zawirowania :wink:
 
R 0

robert-18401

Użytkownik
Bardzo poważny bukmacher. Osoby które mówią, że &#39;&#39;beznadzieja, co on tu robi&#39;&#39; to nie znają sie na rzeczy tylko rzucają się jak dzikie wilki na 5 euro. żałosne. Również dużo osób pisze, że nie ma regulaminu, niewiadomo jaki obrót, jak można grac jak nie. Wystarczy przeczytać regulamin i wszystkiego sie dowiecie. Równiez mozna wyczytać, dowiedziec sie czegos na temat firmy.
Strona jest bardzo przejrzysta, szybka i ładna. Wszystko jest na swoim miejscu i dobrze opisane. Zakłady w tej chwili sa rozliczane szybko jednak dopisanie wygranej może potrwać nawet do trzech dni (mowa tutaj o zakładach)
Pieniądze można wypłacić po czternastu dniach od dokonania wpłaty, lecz adby wypłacić pieniądze należy przesłac dowód. W dziale promocje pisano że 10 dni i mozna wyplacic... Bodi pisał 14 i dobrze pisał a reszta nie czyta a gfada glupoty.
Minimalna kwota wypłaty z konta Jetbull czyni ekwiwalent 40 EUR (zgodnie z aktualną tabelą kursową). O wypłatę środków finansowych można wystąpić kiedykolwiek, a ilość wypłat nie jest w żaden sposób ograniczona. Ze względu na przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy wypłata z konta Jetbull jest możliwa najwcześniej po 14 dniach od dnia wpłaty.

Niestety w chwili obecnej nie ma obslugi klienta w jezyku polskim. Kiedy napisalem do nich w naszym super jezyku odpisali po angielsku, zreszta jest zamieszczona informacja na stronie, ze nalezy pisac w angielskim.
Co do BONUSU ZDRAPKI nie trzeba go obracać, MOZNA WYPLACAć...! Nie wiem co do bonusu 100 boi nie czytalem regulaminu.
 
J 0

jetbull

Użytkownik
jest 10 dni nie 14 bo wplacalem ostatniego i moge wybierac 10 pisze mi wyraznie wiec zadne 14, 14 chyba bylo ale zmniejszyli na 10 po jakims czasie ???? nikt jeszcze nie wyplacal wiec nie wiadomo jak to jest, a co do &quot;Bardzo poważny bukmacher&quot; to wielkie LOL skoro 3dni kase dopisuje :przeklina:
 
R 0

robert-18401

Użytkownik
Bardzo poważny bukmacher
to czemu zabieraja z kont po kilka tys. ojro ??
czemu zamiescili swoją firme na jakiej malutkiej wysepce kolo Madagaskaru?? nie wydaje to Ci sie bynajmniej podejrzane ??

Kiedy napisalem do nich w naszym super jezyku
nie podoba Ci sie nasz jezyk to go nie uzywaj !!
&#39;&#39;to czemu zabieraja z kont po kilka tys. ojro ??&#39;&#39; - &#39;&#39;miałeś te kilka tysięcy ojro&#39;&#39; ? Jeżeli tak to pewnie skorzystałeś z luki oprogramowania i mieli prawo takie pieniądze Tobie odebrać. Zapewne wygrałeś je jeszcze z bonusu...

&#39;&#39;czemu zamiescili swoją firme na jakiej malutkiej wysepce kolo Madagaskaru?? nie wydaje to Ci sie bynajmniej podejrzane ??&#39;&#39; - po to żebys nie miał żadnego wpływu na swoje konto. Może odpowiada im prawo stosowane w tym państwie.

&#39;&#39;nie podoba Ci sie nasz jezyk to go nie uzywaj !!&#39;&#39; angielski zrozumiesz ? kto Ci powiedział, że nie podoba mi sie polski język ? Powiedziałem, że jest super ????

(joke0 :jezora:

jest 10 dni nie 14 bo wplacalem ostatniego i moge wybierac 10 pisze mi wyraznie wiec zadne 14, 14 chyba bylo ale zmniejszyli na 10 po jakims czasie ???? nikt jeszcze nie wyplacal wiec nie wiadomo jak to jest, a co do &quot;Bardzo poważny bukmacher&quot; to wielkie LOL skoro 3dni kase dopisuje :przeklina:
Ustosunkowałem się do regulaminu, jest tam napisane 14 dni, a jezeli jest 10 to lepiej.
Jest poważnym bukmacherem, gdyba tak nie było to by nie istniał. Jest to kwestia bezpieczeństwa.
 
N 0

niedowiarek

Użytkownik
&#39;&#39;to czemu zabieraja z kont po kilka tys. ojro ??&#39;&#39; - &#39;&#39;miałeś te kilka tysięcy ojro&#39;&#39; ? Jeżeli tak to pewnie skorzystałeś z luki oprogramowania i mieli prawo takie pieniądze Tobie odebrać. Zapewne wygrałeś je jeszcze z bonusu...
Jakie mieli prawo? :przeklina: nikomu nie maja prawa odbierac zadnych pieniedzy - wygral to powinno byc swiete. Ze poker karaibski dawal wygrywac to wina gracza? tak jak teraz jest przekrecony calkiem w druga strone ze nic sie nie da wygrac, cuda sie dzieja to jest dobrze? mysle ze nikomu kto wygral nic nie wzieli, jedynie osobom ktore mialy 2 lub wiecej kont co zapewne gorgol uczynil :zoltakartka:
 
max188 500

max188

Użytkownik
Moze troche odswieze temat bo jestem nowy na forum ????

Waro inwestowac w tego buka?

Zalozylem konto i widze ze promocja jest do 130zl daja bonusu...

Przeczytalem na forum chyba wszystkie tematy o tym buku i jakos jednak nie jestem do niego przekonany.

To jak warto? Zmienilo sie cos na lepsze? Pytam osoby ktore tam maja konta.

Jak teraz z rozliczaniem kuponow? Dalej nalezy czekac kilka dni?

A jak sprawa z wplata? Jesli wplace z Karty Visa od razu dojdzie czy nalezy czekac kilka dni? Bo gdzies to tez wyczytalem?

A jak z bezpieczenstwem u nich? - zeby mi wplacona i ewentualnie wygrana kasa nie zniknela z konta.

Z gory dzieki za odpowiedzi ludzi ktorzy maja tam konta, graja, wplacaja i wyplacaja kase...

Pozdr
 
X 0

xxlrobert

Użytkownik
Sam musisz dokonać wyboru, jedynie możesz się zapytać czy ktoś z Nas tam już grał i wypłacił pieniądze ???? Ja dokonałem depozytu jednak nie udało mi się wypłacić ponieważ wszystko przegrałem ???? ale kontakt z obsługa klienta jest w języku angielskim i niezbyt przyjazny tym bardziej że odpowiedzi nie otrzymamy lub dopiero po dwóch tygodniach :p (nie zawsze ale ta jest) Lepiej płać do expekt.com
 
pk96 0

pk96

Użytkownik
mam problem
mianowicie zrobilem kupon
ktorego teraz nie ma ale w ilosc kuponow pissze 7
a ja widze tylko 6 wiec co sie stalo z tym 7 kuponem :/moze mial ktos cos podobnego ?
bo teraz nie mam ani kuponu a ni 1 euro
 
Do góry Bottom