>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jetbull

vader 2,8K

vader

Forum VIP
wypłacał ktos ostatnio od nich? jakie skany wołaja?
Z tego co pamiętam to standardowy skan dowodu chcieli. Teraz nie wiem czy coś się zmieniło bo support jest tylko po angielsku i chyba Polaków już tam nie zatrudniają.
Ja ostatnio tam wpłaciłem, zagrałem, wygrałem no i teraz chcę jakoś wypłacić. Nie jest to pierwsza wypłata.
Najpierw pojawił mi się jakiś komunikat, że dla bezpieczeństwa i przeciwko praniu brudnych pieniędzy nie mogę wypłacić szybciej niż w ciągu 24h do wpłaty. Ok, napisałem jeszcze do supportu ( nie mają już polskiej obsługi- tylko po angielsku), i dowiedziałem się, że już mogę wypłacać. Guzik prawda. Bo nie mogłem wypłacić (wpłata i wypłata na Moneybookers), napisałem maila co się dzieje. Przed chwilą dopiero udało mi się zlecić wypłatę i odjęli mi stan konta.
Dziękujemy Wniosek o wypłatę z Państwa konta Jetbull przebiegł pomyślnie. Wniosek zostanie rozpatrzony w możliwie najkrótszym czasie. Proszę poczekać na jego rozpatrzenie. Kwota: XXX
Ciekawe kiedy otrzymam środki. Ktoś może wypłacał od nich ostatnio?
 
arestides1 0

arestides1

Użytkownik
Jetbull ma zamiar po otwarciu nowej strony wprowadzić dużo promocji dla graczy , strona będzie za 5 dni tak więc warto zaglądnąć co wymyślili.
 
S 0

stopen

Użytkownik
Czy ktoś dostał ofertę z okazji nowej witryny Jetbull 100% do 40 Euro?
Ja dostałem, wpłaciłem pieniądze, ale oni uparcie twierdzą, że bonus moge dostać dopiero jak pięciokrotnie obrócę wpłaconymi pieniędzmi, czego oczywiście w regulaminie nie było.
Gdzie mogę się z tym zwrócić, by cos z tym zrobić?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Uważałbym z tą promocją. Jetbull miał problemy z płynnością. Kiedyś bardzo długo czekało się na wypłaty. Zdziwiłbym się gdyby wszystko obyło się bez problemów.
Promocja niby wysoka, ale warunki bardzo wygórowane. Obrócenie 5000 zł po tak wysokim kursie i z takimi wyjątkami (400 zł na zakład, zdarzenia nie mogą się powtarzać, premia dopisana dopiero po obrocie) na pewno będzie trudne...
I jak tak patrzę na ich kursy to nie wiem czy przy zakładach za 5000 zł pinnacle nie zarobiłbyś więcej niż to 500 zł.
 
M 5

maysl

Użytkownik
4. Wpłatą należy obrócić przynajmniej 5 razy na dowolnych zakładach, za wyjątkiem zakładu na zwycięzcę końcowego, zwycięzcę i zakładu typu Azjatycki Handicap. Klient ma 30 dni od dokonania pierwszej wpłaty na wypełnienie warunków otrzymania premii.
hahaha ale debile. Niemozliwe:]
to co sie liczy? Over, under i ktory zawodnik strzeli gola? Co za ogorkowy bukmacher.
 
1 0

19kaesiak46

Użytkownik
uwaga dzisiaj mam urodziny do godz 12:00 nie przyszedł żaden e-mail z bonusem na Jetbull a więc wysyłam do nich e-maila czy jest jakaś szansa na bonus...zobaczymy co odpiszą..
napiszę tutaj za pomocą edycji ???? czekamy.....;D
 
B 0

blackhornet

Użytkownik
do MAYSL
&quot;4. Wpłatą należy obrócić przynajmniej 5 razy na dowolnych zakładach, za wyjątkiem zakładu na zwycięzcę końcowego, zwycięzcę i zakładu typu Azjatycki Handicap. Klient ma 30 dni od dokonania pierwszej wpłaty na wypełnienie warunków otrzymania premii.&quot;

polecam zaczerpnięcie wiedzy na temat rodzajów zakładów ???? otóż:


ZAKŁAD NA ZWYCIĘZCĘ KOŃCOWEGO
Zakład ten odnosi się do zakładów długoterminowych i polega na obstawianiu wydarzenia, które rozciąga się w czasie. Pozwala na typowanie wyniku, którego rozwiązanie będzie miało miejsce na przykład 2 lata po dacie zawarcia zakładu.
Przykłady: przewidzenie kto zdobędzie mistrzostwo lub puchar kraju np. Premier League, Puchar Anglii albo rozgrywki międzynarodowe takie jak: Liga Mistrzów, Puchar UEFA czy Mistrzostwo Świata Formuły 1.


ZAKŁAD NA ZWYCIĘZCĘ
Zakład ten dotyczy typowania na zdarzenie z kilkoma uczestnikami, gdzie tylko jeden uczestnik może wygrać. Są to przeważnie zakłady na wyścigi konne, wyścigi samochodowe czy motocyklowe. Zakład ten na kuponie sportowym jest zawsze oznaczony jako „Zwycięzca”.

wszystkie inne zakłady poza wyżej wymieniony i zakładem azjatycki handicap wchodzą w grę
 
luamro 46

luamro

Użytkownik
Witam, zanim napisze maila do obsługi klienta Jetbull zapytam na forum.

Wpłaciłem wczoraj na konto Jetbull pieniądze, jako że była to moja pierwsza w płata u tego bukmachera, zaznaczyłem opcję skorzystania z bonusu. Faktycznie bonus został zaksięgowany na koncie i jest on obecnie &quot;zablokowany&quot; do czasy wykonania określonego obrotu, co zresztą można przeczytać w regulaminie. Zastanawiam się jednak dlaczego również mam zablokowaną sumę którą wpłaciłem, jest to o tyle irytująca sytuacja, że stwarza spore ograniczenie (np. wymóg grania AKO min. 2.10 lub możliwość obstawienia danego zakładu &quot;live&quot; tylko raz). I tutaj moje pytanie czy wpłacona przezemnie kwota nie powinna być wolna od chociażby przymusu gry po danym kursie (min. 2.10)? I drugie pytanie czy można dobrowolnie zrezygnować z bonusu?
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
Witam
Mało wiadomości na temat tego buka w ostatnim czasie. Ma ktoś z Was jakieś większe doświadczenie z tym bukiem? Wiem, że limity stawek i wygranych, mogą dotyczyć każdego gracza indywidualnie, jednak zapytam. Jakie maksymalne stawki puszczają w grze na live koszykówkę w tej firmie (na przykładzie schematu z Bet 365, kurs 1.80 puszczali po maksie 5.0 - koszykówka europejska, bo NBA razy dwa)? Czy jest podgląd
(jak w Bet 365), za jaką stawkę można dane zdarzenie puścić? Z góry dzięki za odpowiedzi.
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
Nikt nic konstruktywnego od ostatniego mojego wpisu tu nie wrzucił, więc coś znowu naskrobię. Po rejestracji w tej firmie, wczoraj złożyłem depozyt. Miał być natychmiastowy, bo przecież ze Skrill, bynajmniej taka informacja widnieje w przypisach dotyczących wpłat w Jetbull . Przy płatności wyskakuje info, że przeprowadza takowe im platforma Oddsmatrix. I co wyszło? No natychmiastowa wpłata to na pewno nie była:
Wyjście depozytu ze SKRILL:
Dane transakcji:
Imię i nazwisko odbiorcy: OddsMatrix Ltd
Adres email odbiorcy: moneybookers_pln@oddsmatrix.&lt;wbr&gt;com
Kwota: PLN xxxxx.xxxxx
Identyfikator transakcji: jakiś tam
Data i godzina: 13:25, 20 Jan 2013 CET
Zatwierdzenie na Jetbull :
TxID - jakiś tam numer seryjny
Data - 21-01-2013 00:09
Konto - Sport
Kwota - PLN xxxx.xxxx
OPIS - Moneybookers
Status - zakończona
Depozyt szedł prawię dobę (od 13:25 do 00:09 następnego dnia), to jest natychmiastowa wpłata, no to chyba żartują ładnie, bo to jest zaj.... żenujące.
Czy to może być wina tego pośrednika (
OddsMatrix), który w takim &quot;żółwim tempie&quot; w trybie natychmiastowym przerzucił depozyt na Jetbull ?
Temat o promocji - Jetbull - bonus 50% do 75 Euro
 
Do góry Bottom