>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jetbull

S 0

szwaku23

Użytkownik
Witam, potrzebuję trochę pomocy odnośnie mojej wypłaty z Jetbull. Chodzi o to że dokonywalem wpłat pre moneybookers oraz karta kredytowa. Teraz zleciłem wypłatę na 500 E i po kilku godzinach wpłata ponownie pojawia się na koncie Jetbull, jest cofnięcia i na pocztę otrzymałem taką wiadomość i nie wiem o co chodzi ???? ???? ???? proszę o pomoc.

We are contacting you regarding your pending withdrawal transaction TRANS-ID 3411236876
We have cancelled the mentioned withdrawal request, as per our security policy for payments: &quot;all withdrawals will be remitted only to the same account from where the funds paid into the player’s account originate
You deposited using Visa Card with number ending &#39;6894&#39; and you must now withdraw first to this Visa Card at least the same amount as you deposited using this method and afterwards you will be permitted to withdraw to other payment methods.
Please initiate your withdrawal as presented above, so that we will approve and process it shortly.

Thank you for your understanding on this matter and if you require any further assistance related to our products and services, don&#39;t hesitate to contact us and we will be pleased to help you!
 
T 133

thorngal

Użytkownik
Ewidentnie chodzi im o to, że musisz w pierwszej kolejności wypłaić na kartę przynajmniej tyle, ile tą kartą wpłaciłeś. Potem będziesz mógł resztę wypłacić na Skrilla.
 
S 0

szwaku23

Użytkownik
Ok w sumie skąd mam wiedzieć ile wpłaciłem karta? Poza tym np. Wpłaciłem 1.000000 E to nie mogę 500 E wypłacić? Przecież karta jest zarejestrowana. Dzięki za info
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
KTos wie jak to z nimi bedzie od 1 lipca?
Maja byc strony blokowane itp
PYtanie czy da sie wejsc po 1 lipca z lycy albo vpn i da sie ogarnac wyplate? czy beda blokowane konta ?
Dzieki
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Gra ktoś u nich? Bo dość dziwne, że normalnie można wejść na stronę zarejestrowac się na polski adres i apka też chodzi. kursy takie sobie ani nie najgorsze ani nie najlepsze, ale i tak zdecydowanie lepiej niż w ziemniaku... Do tego mają sporo sposób wpłat/wypłat w polskich złotych. Tylko pytanie, czy tam wpłacać jakiś hajs i grac? ????
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Gra ktoś u nich? Bo dość dziwne, że normalnie można wejść na stronę zarejestrowac się na polski adres i apka też chodzi. kursy takie sobie ani nie najgorsze ani nie najlepsze, ale i tak zdecydowanie lepiej niż w ziemniaku... Do tego mają sporo sposób wpłat/wypłat w polskich złotych. Tylko pytanie, czy tam wpłacać jakiś hajs i grac? ????
Wypłacalni.
Ale jak z nimi rozmawiałem w czerwcu o naszej nowej ustawie hazardowej, to nawet nie wiedzieli o jej istnieniu.
 
D 2

delabobi

Użytkownik
Jak na razie OK. Weryfikacja trwała 40 godzin - choć po ok. 30 poprosiłem o jakąś interwencję, znając życie pewnie to i tak nic nie przyspieszyło....
Wypłata na skrill 2 h później. Jedna rzecz mnie zasmuciła przy drugiej wypłacie - prowizja 1% ????
Bo tylko jedna wypłata darmowa w miesiącu. Tak ogólnie to dość spoko ????
 
Do góry Bottom