>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kalendarz Adwentowy forBET

forbet 67

forbet

Użytkownik
Ruszył nasz Kalendarz Adwentowy!

Przez cały grudzień codziennie na naszych graczy czekać będą ciekawe promocje. W tym miesiącu w bonusach i prezentach rozdamy milion złotych!
1 grudnia - płacimy za strzelone dzisiaj bramki Śląska Wrocław
Szczegóły na forBET
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
Dzisiaj dzień drugi Kalendarza Adwentowego forBET
2 grudnia - zakład bez ryzyka grając zdarzenie z meczu Plus Ligi PGE Skra Bełchatów - Espadon Szczecin

Szczegóły na forBet
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
Dzień trzeci Kalendarza Adwentowego forBET
3 grudnia - za poprawne wytypowanie całego podium dzisiejszego konkursu skoków bonus 200zł

Szczegóły na forBet w zakładce forSport
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
Piąty dzień Kalendarza Adwentowego forBET pod znakiem Ligi Mistrzów

5 grudnia
- ile bramek panie w dzisiejszych meczach Ligi Mistrzów? Do wygrania bonusy po 100zł

Szczegóły na forBet w zakładce forSport
 
K 51

kolo12

Użytkownik
Pytanie bo cos nie rozumiem : Swoje typy zostawiajcie w komentarzach poniżej, a jeśli okażą się one prawidłowe - spodziewajcie się kasy na Waszym koncie! Jak dodac ten komentarz? Bo jakis na stronie iforbet nie widze tej mozliwosci
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Pytanie bo cos nie rozumiem : Swoje typy zostawiajcie w komentarzach poniżej, a jeśli okażą się one prawidłowe - spodziewajcie się kasy na Waszym koncie! Jak dodac ten komentarz? Bo jakis na stronie iforbet nie widze tej mozliwosci
Wchodzisz w zakładkę FORSPORT i tam masz konkretne konkursy, mecze dnia, kalendarz adwentowy dzień 5 itd, wchodzisz w interesujący się konkurs i na dole masz Dodaj komentarz i tam wpisujesz odpowiedz na pytanie.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Nie wiem też czy to nie jest powiązane czasami z Facebookiem, bo obok komentarza jest mój avek z FB, nie muszę być zalogowany nawet na forBET, żeby dodac komentarz jako ja.
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
Wyjątkowe Mikołajki w Kalendarzu Adwentowym forBET
Dzisiaj zwycięzcę wraz z osobą towarzyszącą wysyłamy na Sylwestra (3 noclegi) do 5* hotelu

6 grudnia - wygrywa wygrany kupon z najwyższym kursem!
Szczegóły na forBet w zakładce forSport
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
W siódmym dniu Kalendarza Adwentowego forBET bawimy się w typowanie najszybszego gola w Lidze Europy.
Dzisiaj aż dwie szanse na wygranie bonusów po 20 PLN

7 grudnia - Liga Europy: w których meczach najszybciej padną bramki
Szczegóły na forBet w zakładce forSport
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
Ósmy dzień Kalendarza Adwentowego forBET to podwajanie Waszych depozytów.
Dzisiaj dokonując wpłaty otrzymacie bonus 100% do kwoty 200 PLN

8 grudnia - podwajamy depozyty
Szczegóły na forBet w zakładce forSport
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
W 9 dniu Kalendarza Adwentowego forBET coś specjalnego dla fanów drużyn z Manchesteru

9 grudnia - do wygrania 10 koszulek Manchesteru City lub Manchesteru United
Szczegóły na forBet w zakładce forSport
 
es 217

es

Użytkownik
Odnośnie dnia wczorajszego i podwojenia depozytu, dlaczego obrót depozytem mam gotowy a z bonusu nie mogę korzystać?
&quot;BŁĄD
Gra z konta bonusowego będzie możliwa dopiero po spełnieniu warunków zapisanych w regulaminie&quot;
ps. połączenie się z waszym Live Chatem graniczy z cudem...
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Odnośnie dnia wczorajszego i podwojenia depozytu, dlaczego obrót depozytem mam gotowy a z bonusu nie mogę korzystać?
&quot;BŁĄD
Gra z konta bonusowego będzie możliwa dopiero po spełnieniu warunków zapisanych w regulaminie&quot;
ps. połączenie się z waszym Live Chatem graniczy z cudem...
Też tak miałem, okazało się że dopiero po tym jak wszystkie zakłady będą rozliczone to bonus się odblokuje...
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
W Kalendarzu Adwentowym forBET dzisiaj rozdajemy bonusy 20 PLN

11 grudnia - za kupony AKO z minimum 4 zdarzeniami przyznajemy bonusy 20 PLN
Szczegóły na forBet w zakładce forSport
 
Do góry Bottom