>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kanał na youtube - tematyka sportowa głównie FIFA, NBA

R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Witam!
Pozwoliłem sobie założyć temat w celu zareklamowania swojego kuzyna ;).

Z kanałem wystartował jakiś tydzień temu (chyba, do końca nie jestem pewny). Miały być gry na smartfona, jednak po zastanowieniu się doszedł do wniosku, że lepiej jednak będzie kombinować z xboxem, okej no i wybór padł na tą platformę.

Co będzie nagrywał?

- na pewno FIFA 17
, już ma na koncie nagrane coś nie coś z dema, także zapraszam jak ktoś nie wie czy kupić czy nie ;).
- być może będzie NBA 2K17, ale to zależy jak będzie z funduszami od mamy ????

Dodatkowo, dodam, że to 17 latek, uczy się montować filmy itd, dlatego prośba o wyrozumiałość, widziałem ostatnio jak ogarniał Photoshopa i program do montażu filmów (zapomniałem nazwy ;) ), także będzie lepiej.

Jaki ma cel? A no cel ma zabawowy, jak się uda parę złotych zarobić z wyświetleń to czemu nie. Marzy mu się gitara elektryczna, to może za rok dwa z youtube&#39;a uzbiera :p.

Dlatego zapraszam, jeśli taka tematyka was ciekawi. Ogólnie z tego co widzę to jest ogrom takich ludzi, którzy grają w Fifę na yt, no ale może coś z tego będzie ;).

Kliknij tutaj i pooglądaj, a i zostaw lajka i suba, czy jakoś tak ????
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Pozwolę sobie co jakiś czas wrzucić coś co moim zdaniem jest ciekawe z kanału.
I moje pierwsze znalezisko to:
watch?v=7RQaqJHA3uc
tytuł filmu: FIFA 17 Alex Hunter Career Full Gameplay What if Hunter to score an own goal

W skrócie o co chodzi. Najnowsza FIFA 17 w swoim demie pozwala na granie spotkań towarzyskich oraz początek trybu kariery Alexem Hunterem.
Kto się interesuje Fifą ten wie, kto to Alex Hunter. Teraz do rzeczy w zaproponowanym fragmencie w demie wchodzimy na boisko jako Alex Hunter w 75 minucie i stanie 1:1, nasze zadanie to oczywiście strzelić bramkę / asystować i wygrać mecz.
Ale co jeśli Hunter strzeli samobója? Czy fifa przygotowała coś na tą okazję ?;) zapraszam do przejrzenia materiału.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Niech kolega poprawi prezentację
Hello ! Welcome to my channell! I play mobile games. My smartphone - Samsung Galaxy S5. I will show you gameplays. There will be football tips on my channel too, because i&#39;m a fan of football and sports. Check out my videos! Please subscribe ????
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Niech kolega poprawi prezentację

Hello ! Welcome to my channell! I play mobile games. My smartphone - Samsung Galaxy S5. I will show you gameplays. There will be football tips on my channel too, because i&#39;m a fan of football and sports. Check out my videos! Please subscribe ????
Hehe, dzięki za zwrócenie uwagi, nie wiem czy pisałem, ale jest on także na etapie nauki angielskiego i podpowiedziałem mu, żeby w ten sposób próbował ;), dzięki dam mu znać.

Krótkie ciekawe nagranie ;), watch?v=mS9y1ntPXjw mini tutorial jak strzelać wolne.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Kolejna ciekawostka, sam nie wiedziałem, że się tak da.
Budowanie składu FIFA 17 na 9 dni przed premierą.
watch?v=oNVlSzAfBZw
co ciekawe nie wszystkie konta mogą zacząć grę w FIFĘ 17 szybciej, tutaj filmik tworzy z mojego konta, które założyłem kiedyś kiedyś , a konto kuzyna jest wyłączone. Jestem wybrańcem :p, ale z racji tego, że ja gram tylko rekreacyjnie, ostatnio wcale użyczyłem mu do testów. Oto co wyszło.
 
Do góry Bottom