>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KARTA KIBICA

rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Krótkie pytanie, mam kartę kibica Legii, chce iść na Polonie.
Czy bez problemu mi wyrobią, czy będą jakieś blokady?
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Kiedyś chyba był taki pomysł, żeby na karcie Legii można było wchodzić na Polonię i odwrotnie. Dowiedz się czy weszło, bo nie mam pojęcia. Jeżeli nie to kk Polonii wyrobisz bez problemu.
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Kiedyś chyba był taki pomysł, żeby na karcie Legii można było wchodzić na Polonię i odwrotnie. Dowiedz się czy weszło, bo nie mam pojęcia. Jeżeli nie to kk Polonii wyrobisz bez problemu.
Nie do końca rozsądne było by próbowanie wchodzić na kartę Legii. :roll:

Bo coś czuje że mogłoby się to różne skończyć.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Miało być tak, że można wyrobić sobie tylko jedną kartkę kibica. W praktyce jednak jest tak, że tych kart możesz mieć ile chcesz i nie ma systemu, który to weryfikuje. Na własne oczy widziałem karty kibica jednej osoby z 6 klubów Ekstraklasy.
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
Miało być tak, że można wyrobić sobie tylko jedną kartkę kibica. W praktyce jednak jest tak, że tych kart możesz mieć ile chcesz i nie ma systemu, który to weryfikuje. Na własne oczy widziałem karty kibica jednej osoby z 6 klubów Ekstraklasy.
Ja mam z Górnika, sektor na Wiśle był zamknięty to jechaliśmy w kilku na zakazie, więc mam Wisły i tak samo z Podbeskidziem.
Więc tak jak mówisz ????
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
Na mecze reprezentacji Polski obowiązuje karta kibica? Zwłaszcza na mecze wyjazdowe?
Od meczu z Czarnogórą powraca normalność na kadrze.
Prezes Boniek przeznaczył dla &quot;kiboli&quot; sektor za bramką i 3 tyś miejsc.
Dystrybucja biletów odbywać się będzie poprzez klubowych SLO.
nie będą potrzebne karty kibica!
Jeśli będzie potrzeba to więcej może biletów dadzą
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
ja bylem na finale PP we wrocku w tym roku i bez zadnej karty kibica kupilem 2 bilety
To Ciebie namierzyli Wrocławianie? ????
Bo jakąś ekipe, która po Swoim meczu została we Wrocu w oczekiwaniu na finał ponoć oklepali ????
 
Do góry Bottom