>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
250e to dzienny limit wypłaty. Tyle możesz max wypłacić. 5 to liczba transakcji dostępna na dany dzień, czyli możesz 5 razy wypłacać na 24h, ale suma ich nie może być większa niż 250e.
Limity odnawiają się po 24h od wypłaty czy po północy po dobie? Być może po 24h, tak sugerowałaby liczba możliwych transakcji (pozostało 4 transakcji).
Wczoraj wypłaciłem faktycznie 250e, dziś limit nadal stoi w miejscu. Konto w zakładce &#39;limity i weryfikacja&#39; pełni zweryfikowane na &#39;bez limitu&#39;.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czy ktoś płacił dziś kartą Skrill i normalnie przeszło? U mnie dwukrotnie w odstępie kilku godzin odrzucona transakcja. Czy tylko u mnie?
Dzisiaj nie płaciłem, ale czasami zdarza się, że są problemy techniczne i nie można zapłacić kartą w sklepie, nie raz tak miałem.
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Ile kosztuje wypłata środków z konta Skrill?
Skrill pobiera różne opłaty w zależności od metody wypłaty środków. Opłaty te zawsze są jednak niskie:

Wypłata kartą* Skrill w bankomacie kosztuje 1.75%.
Wypłata przelewem bankowym na główny rachunek bankowy kosztuje 5,50 EUR.
Wypłata przelewem bankowym na dodatkowy rachunek bankowy może kosztować do 5,50 EUR.
Wypłata kartą kredytową/debetową kosztuje 7.5%.
Dalsze informacje dostępne są w części Opłaty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
O 0

osolineusz

Użytkownik
mega W*****ony jestem na tego skrilla , dlaczego nikt tam telefonu nie odbiera , i gdzie mam mozliwosć wprowadzenie pliku ze skanem , 1 mam napisane ze mail jest dobrze zweryfikowany wchodze za drugim razem , mowi mi ze nie , ten cały skrill mnie mega wkurza to woła o pomste
 
O 0

osolineusz

Użytkownik
mam problem pomocy nie moge przelac pieniedzy z banku na skrilla , nie wiem co mam robic wku***** sie non stop tu , mam w Bank Pekao SA chce tylko i wylacznie przelac na skrilla , a nie moge bo ostatnio przycielo mnie na przelewie a nie widzi mi sie robienie przelewow zeby byc dymany na pieniadze nie wiem co mam robic zupelnie gdzie nie spojze nikt nie ma z tym problemu a jam sie wkurwiakm bo przelewu zrobic nie moge
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
A jak to jest z bitcoinami. Wpłaciłem środki na skrilla za pomocą bitcoina i normalnie przewalutowało mi się do złotówek, ale w internetach piszą, że nie mogę tego wypłacić w bankomacie ani tym płacić. To tak formalnie co ja mogę z tymi środkami zrobić? I skąd mam wiedzieć, ile mogę sobie teraz z bankomatu wypłacić, jeśli mam pomieszane te środki?
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
na to wychodzi, chociaz bardziej to wyglada jak 1000$ niz euro bo u mnie mniej niz 4k pln pokazuje - limit na zakupy tez zwiekszony do prawie 12k i 50 transakcji.
 
B 0

bolszo

Użytkownik
Dzisiaj podczas wypłaty źle wpisałem pin do karty i wyskoczył komunikat &quot;przekroczono błędną ilość pinów&quot; pin znam ale pomyliłem z inną kartą czy waszym zdaniem karta została zablokowana czy jak ?Dodam tylko że bankomat zwrócił kartę i jak drugi raz chciałem pobrać pieniądze to wyskoczył ten sam komunikat mimo tego że pin dobrze wpisałem ...Jakieś pomysły ? Dzwonić do skrilla ?
 
B 0

bolszo

Użytkownik
Dzisiaj podczas wypłaty źle wpisałem pin do karty i wyskoczył komunikat &quot;przekroczono błędną ilość pinów&quot; pin znam ale pomyliłem z inną kartą czy waszym zdaniem karta została zablokowana czy jak ?Dodam tylko że bankomat zwrócił kartę i jak drugi raz chciałem pobrać pieniądze to wyskoczył ten sam komunikat mimo tego że pin dobrze wpisałem ...Jakieś pomysły ? Dzwonić do skrilla ?
Sprawa rozwiązana zadzwoniłem do nich dostałem odpowiedź.
Thank you for contacting the Skrill Help Team.

We have now reset your PIN tries – your Skrill card is active and operational. You may proceed with your next transactions.

You can retrieve your PIN by going to the Skrill card section of your account.
 
P 87

plmati

Użytkownik
Witam. Znalazłem sposób na bezproblemowe wypłaty na wypłaty pieniędzy na konta w polskich bankach, ale tylko dla uzytkownikiem z ze statusem VIP Silver lub wyżej. Dzwonimy do nich, mówimy jaka kwota nas interesuje, Pani informuje nas jaką opłatę administracyjną musimy wnieść( dodam, że opłata jest zwracana na konto w maks 24h, ja czekałem około 14 godzin) i kasę którą chcemy mamy u siebie na koncie w 2 dni. Opłata maniplulacyjna wynosi 7,5%, ale jest to opłata, która i tak jest w ciągu 24godzin zwracana na konto... Więc w sumie nie wiem po co to... Dodam jeszcze, że najlepiej zlecić przelew z opłatą manipulacyjną na przez portal bm.pl. Mam nadzieję, że pomogłem wszystkim tym, którzy mają wysoki status VIP na skrill, a ostatnimi czasy mają problemy z wypłatą gotówki. W tytule przelewu podajemy ID konta i kwotę, która ma zostać wypłacona na nasze konto.
 
J 0

jackblack

Użytkownik
Witam! Miał ktoś dziś problem z płatnością karta Skrill.......Kiedyś miałem podobny problem ale po godzinie wszystko wróciło do normy dziś problem trwa od godziny 13ej..........
 
Do góry Bottom