>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Witam! Miał ktoś dziś problem z płatnością karta Skrill.......Kiedyś miałem podobny problem ale po godzinie wszystko wróciło do normy dziś problem trwa od godziny 13ej..........
Czasami taki problem może trwać dłużej niż chwilę. Spróbuj jutro, powinno być już ok.
 
J 0

jackblack

Użytkownik
Otrzymałem wiadomość że skrilla że z ich strony żadna blokada nie nastapila tak więc wychodzi na tą że mam uszkodzoną kartę na nową czeka się do 14dni tak więc zostaje mi przelew na konto bankowe czy ktoś ostatnio robił przelew tzn czy doszedł bezproblemow?(konto w ING)
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Dostałem takiego maila od Skrill
Witaj S......
We recently sent you a Karta przedpłacona Skrill Mastercard;. Możesz aktywować nową kartę w szybki i łatwy sposób za pomocą rachunku internetowego Skrill.
Zaloguj się, przejdź do zakładki &quot;Karta przedpłacona Skrill&quot; i postępuj zgodnie ze wskazówkami wyświetlonymi na ekranie - Twój PIN zostanie wyświetlony po aktywacji karty. Zajmie Ci to tylko kilka sekund.
Aktywuj kartę teraz.
Jeśli nie otrzymałeś jeszcze nowej karty, skontaktuj się z działem obsługi klienta tutaj.
Z tym tylko że nie składałem żadnego wniosku o kartę, wiec o co tu chodzi czyżby jakiś phising?
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
zaloguj sie na konto i zobacz czy masz karte w zakladce do aktywacji (jesli jej oczywiscie wczesniej nie posiadales) - bedzie wiadomo czy jakies naciaganie czy to jednak skrill.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
zaloguj sie na konto i zobacz czy masz karte w zakladce do aktywacji (jesli jej oczywiscie wczesniej nie posiadales) - bedzie wiadomo czy jakies naciaganie czy to jednak skrill.
Wszedłem i nie widze aktywacji, tylko strona z tekstem &quot;zamów swoja kartę przedpłacona już teraz, moje dane itd.&quot; więc może to był tylko taki mail informacyjny zachęcający do zamówienia, albo po prostu jakis phising, ale mail od nich na to nie wskazuje..
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Może zwykły błąd Skrilla? Na Twoim miejscu poczekałbym i zobaczył, czy w ogóle karta do Ciebie przyjdzie. Ewentualnie możesz już teraz próbować skontaktować się z obsługą Skrilla i wyjaśnić tę sytuację.
 
L 0

l32

Użytkownik
Witam,
Trochę dziwna sprawa ale może ktoś z Was znalazł się w podobnej sytuacji.
Kilka dni temu wypłacałem kase z bankomatu kwota 1K zł. Bankomat wypłacił bez problemu. Dzisiaj zalogowałem się na konto Skrilla i okazało się, że mam dodatkową transakcję na kwotę 1K zł, których nie wypłacałem. Pobrałem tylko 1K zł. Odstęp między transakcjami to 4 minuty.
Napisałem do supportu o całym zajściu i zablokowali mi kartę (mam tą nową).
Ktoś wie o co może chodzić i skąd wzięła się ta druga transakcja na moim koncie?
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Dostałem takiego maila od Skrill

Witaj S......

We recently sent you a Karta przedpłacona Skrill Mastercard;. Możesz aktywować nową kartę w szybki i łatwy sposób za pomocą rachunku internetowego Skrill.

Zaloguj się, przejdź do zakładki &quot;Karta przedpłacona Skrill&quot; i postępuj zgodnie ze wskazówkami wyświetlonymi na ekranie - Twój PIN zostanie wyświetlony po aktywacji karty. Zajmie Ci to tylko kilka sekund.

Aktywuj kartę teraz.

Jeśli nie otrzymałeś jeszcze nowej karty, skontaktuj się z działem obsługi klienta tutaj.

Z tym tylko że nie składałem żadnego wniosku o kartę, wiec o co tu chodzi czyżby jakiś phising?

Na 99% to sciema. Nie loguj sie przez linka z emaila.
Po pierwsze skrill pisze do Ciebie z imienia i nazwiska a nie tylko imie.
Po drugie Dlaczego poczatek po Angielsku a reszta po Polsku?
Po trzecie skoro nie zamawiales karty to jakim cudem masz ja aktywowac ? Sami Ci karty nie wysla skoro jej nie zamawiales.
Po czwarte ten email rozni sie od tego prawdziwego co ma skrill.
 
kapel 296

kapel

Użytkownik
Czy to przez te nowe weryfikacje limity wyplat na karte wzrosl do 900eur dziennie?
Prawda to?
Limit wypłat i płatności kartą wzrósł już jakiś czas temu, 3800 z groszami i płatności ok.11k.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Na 99% to sciema. Nie loguj sie przez linka z emaila.
To nie jest ściema! To łaedzi śpiew Skrilla, który kombinuje jak koń pod górę by zdobyć trochę kasy. Ja miałem zablokowane konto, a tez tego maila dostałem. Karta nie przyszla, bo jej nie wysłali. Ale jak ktoś zechce, to pewnie przyślą.
Skrill po prostu szuka pieniędzy i gdzieś ma użytkowników. A przecież nie musiał blokować wpłat i wypłat do buków.
 
R 0

rajdek404

Użytkownik
Witam. Mam taki problem. Na konto Skrill mogę się normalnie zalogować, a gdy chce przelać na sts to przez sts juz nie moge sie zalogowac na Skrill. Prosze o pomoc jeżeli ktoś ma tak samo. Dziękuje z góry.
 
rts 55

rts

Użytkownik
Też otrzymałem mejla, takiego samego, a w treści, żebym nadał pin do karty. Od lat jakiś typ śle fejkowe linki, więc pomyślałem, że znów ta łajza myśli, że kogoś przechytrzy, ale ten mejl wygląda zupełnie jak od Skrilla. Żeby się przekonać wszedłem na Skrilla, nie z tego linka z mejla, tylko z wyszukiwarki. Karty nie mam widocznej, a na support nie ma co liczyć, bo nie odpowiedzieli już długi czas. Trzeba się chyba z nimi pożegnać...
 
Do góry Bottom