>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

D 4

dehunter

Użytkownik
Witam. Posiadam konto w skrill w walucie dollar amerykański oraz kartę do konta w złotówkach. Czy jak będę wypłacal pieniądze z bankomatu to zabiorą mi 3.99% za przewalutowanie oraz około 1.85% za wypłatę z bankomatu??
Z którego bankomatu najbardziej opłaca się wypłacić ?? PKO BP? ? Euronet?? BZ WBK? ? Czy inny? ?

Czy jednak bardziej opłaca się przesłać kasę na konto w pln?? Tylko wtedy i tak chyba zapłacę te 3.99% za przewalutowanie i okolo 1.85% za wypłatę ??
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
Jaka jest teraz opłata za kartę ? Możliwe że 42,3 zł ? Bo wypłacałem z bankomatu, dobrze mi wypłaciło jednak stan konta się o tyle więcej właśnie zmniejszył.... Jednak w historii tego póki co nie mam
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
Mam taki problem. 11 września chciałem wypłacić 200 zł z bankomatu jednak bankomat nie wypłacił a z salda ujęło oczywiście. Miałem już takie 2 sytuacje w przeszłości jednak zawsze po tych regulaminowych 15 dniach pieniądze wracały na konto Skrill. Dzisiaj również minęło 15 dni jednak zamiast pieniędzy na saldzie to w transakcjach widnieje ta wypłata 200 zł ale co najlepsze to z dzisiejszą datą, że niby wypłata z bankomatu. Jednak ja oczywiście nic nie wypłacałem tylko czekałem na zwrot a tutaj taka nie miła niespodzianka. Są jakieś szanse na odzyskanie tego od tych złodziei ? To jest skandal jakie są problemy z tą kartą. 3 taka sytuacja w przeciągu roku.
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
Skrill twierdzi ze mają potwierdzenie udanej transakcji a to nie prawda bo gdyby tak było to od razu było by to w transakcjach a nie czekanie 15 dni.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Skrill twierdzi ze mają potwierdzenie udanej transakcji a to nie prawda bo gdyby tak było to od razu było by to w transakcjach a nie czekanie 15 dni.
Potwierdzenie tej nieudanej transakcji masz? Bo jeśli nie, to nikt Ci nie pomoże jeśli nie oni sami.
Na głównym koncie nigdy nie miałem problemów ale czasami komuś zdarzy się przykra sytuacja dodając nawet dwa zera do Twojej straty.
 
A 185

adikos

Użytkownik
W skrócie jak nie masz Silver VIP to nie opłaca się wypłacać z bankomatu hajsu, wtedy warto tylko płacić kartą w sklepie, za to prowizji nie płaci się o ile używasz polskiej waluty.
 
Do góry Bottom