>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Neteller

sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie więc tu pytam, czy możliwe jest posiadanie dwóch kont na neteller w jednym gospodarstwie domowym? Np ja mam swoje konto w neteller i tata też ma swoje konto?
Jest możliwe ale potrzebna będzie weryfikacja, moga(nie muszą) zamrozić konta do momentu aż nie przejdziesz procesu weryfikacji ale jak wszystko bedzie ok to nie powinno byc problemu zebys mial dwa konta na rozne dane ale ten sam adres
 
M 2

michup

Użytkownik
Witam, panowie mam pytanie. Chcę wyrobić sobie kartę na Neteller, ale nie mogę się w tym wszystkim połapać. Jeśli załóżmy mam 1000 PLN na tym eportfelu i chcę sobie wypłacić to z bankomatu to ile mnie to będzie kosztowało? A jak to będzie z płaceniem kartą w sklepach czy internecie?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam, panowie mam pytanie. Chcę wyrobić sobie kartę na Neteller, ale nie mogę się w tym wszystkim połapać. Jeśli załóżmy mam 1000 PLN na tym eportfelu i chcę sobie wypłacić to z bankomatu to ile mnie to będzie kosztowało? A jak to będzie z płaceniem kartą w sklepach czy internecie?
około 16zł za wypłatęz bankomatu a w sklepach jak płacisz to nie pobierają prowizji
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Jak mamy konto w PLN, karte w EUR a wybieramy w PLN tez zapłacimy 16 pln?
Wszystkie wypłaty z bankomatów z użyciem karty Net+ Prepaid MasterCard obciążane są opłatą 4 EUR (lub równowartość w innej walucie).
Za zakupy w punktach sprzedaży realizowane kartą Net+ Prepaid MasterCard nie jest pobierana opłata.
Niewiem czy nie najliczają jakiejś procentowej opłaty za przewalutowanie. Napewno nie zapłacisz mniej niż te 16 możesz jedynie więcej ???? Kurs też maja nieco wyższy wiec ogólnie myśle że realnie możesz zapłacić nawet ok 20zł
Opłata za przeliczenie waluty (w bankomacie lub punkcie sprzedaży) 2,95% . Czyli jak masz karte w euro to zapłacisz spokojnie ponad 20 zł ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
K 0

kaczorek1234

Użytkownik
Witam,
zastananwiam sie nad zamowieniem takiej karty jednak nie znalazłem odpowiedzi na zasadnicze pytanie.. skoro karta jest powiązana z kontem wspolnym numerem to przeciez najpierw zakładalismy konto a zamawiając karte osobno wybieramy walutę..Jesli zamawiam kartę w USD to konto zmienia mi sie samo na USD jak wczensiej wybralem PLN???
ktos pisal ze sa dwa przewalutowania -przy wplacie (konto np w eur) i zaplacie za coś (usługa w PLN) czy to ma sens i ile tracimy na przewalutowaniu??
Czekam na odpowiedź fachmanów
 
S 0

sparrco

Użytkownik
Witam,
zastananwiam sie nad zamowieniem takiej karty jednak nie znalazłem odpowiedzi na zasadnicze pytanie.. skoro karta jest powiązana z kontem wspolnym numerem to przeciez najpierw zakładalismy konto a zamawiając karte osobno wybieramy walutę..Jesli zamawiam kartę w USD to konto zmienia mi sie samo na USD jak wczensiej wybralem PLN???
ktos pisal ze sa dwa przewalutowania -przy wplacie (konto np w eur) i zaplacie za coś (usługa w PLN) czy to ma sens i ile tracimy na przewalutowaniu??
Czekam na odpowiedź fachmanów
Zamówić możesz, wydanie karty jest całkowicie bezpłatne, najwyżej nie będziesz korzystać. Ja mam i czasami się przydaje do szybkiej wypłaty gotówy.

Waluta konta nie zmienia się po zamówieniu karty. Konto masz w PLN, kartę w wybranej walucie. Niestety transakcje kartą w złotówkach wiążą się z podwójnym przewalutowaniem. Raz naliczają 2,5 % z PLN (konto) na USD (karta), drugim razem z USD (karta) na PLN (sklep, bankomat) 2,95 %.
Do tego 4 EUR za wypłatę w bankomacie.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Ja wczoraj po raz pierwszy skorzystałem z wpłaty do buka i wypłaty,bo konto zakładałem rok temu.
Wypłaciłem też od razu z Oddsringu te wygraną.
Trzeba uważac jak nie korzystacie z konta,gdyż po upływie 14-mcy pobiorą opłatę 30USD za brak aktywności na koncie.
Wpłacisz kasę ,bo będzie jakąś fajna promocja,a tu klops bo wetnie około 100 zł.
Wracając do wstępu to odpuszczam Netellera.Płaciłem wczoraj kartą Net+ 3 razy i bez sensu dla mnie jest używanie tej karty do płacenia w Polsce.
Za każdym razem pobierają 2 prowizje za konwersję ,czyli przeliczenie waluty.
Czyli płatność w Polsce kartą Netellera nie jest darmowa!
Zdecydowanie lepsze jest MB czy Click2Pay,które jest najpopularniejszym portfelem intenetowym w Niemczech.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Witam, panowie mam pytanie. Chcę wyrobić sobie kartę na Neteller, ale nie mogę się w tym wszystkim połapać. Jeśli załóżmy mam 1000 PLN na tym eportfelu i chcę sobie wypłacić to z bankomatu to ile mnie to będzie kosztowało? A jak to będzie z płaceniem kartą w sklepach czy internecie?
Jak mieszkasz w Polsce to wyrób sobie lepiej kartę Moneybookers lub http://www.click2pay.com/

Wyrobienie karty C2P jest najtańsze .Kosztuje 10 USD. Karta MB 10 EUR.

Bardziej sie opłaca. Jest po prostu taniej.
 
A 0

ah_

Użytkownik
najlepsza opcja to zalozenie konta walutowego w multibanku (calkowicie bezplatne, 0 ukrytych oplat) i wyplata kasy (euro) w oddziale.
 
O 0

omd

Użytkownik
Twierdzą,ze pieniadze dochodza do nich przelewem internetowym do 6ciu dni.Wysłałem z Rabobanku do nich euro i dzis mija 7my dzien roboczy i kasy nie widać...ani w moim banku(bo zeszła do nich) ani u nich na koncie.Na maile nie odpisuja,choc podaja adres mailowy jako droga kontaku.Wysyłam gdzie sie da!.Próbował dzwonic ale tylko po angielsku mówia (a ja po polsku ,holendersku i rosyjsku) .
Beznadzieja ten Neteller ! Już takie nerwy dostałem na nich,zwyzywałem od złodzieji i najgorszych! Jak można tak ludzi w bambusa robić?????
Przestrzegam przed dokonaniem wpłat..jednemu sie powiedzie,drugiego okradna!
Zdecydowanie radzę wybrać inną opcje .Jesz tego sporo na rynku...
Tyle mojej uwagi na ten temat :dfdrgdf:
 
K 0

konopko

Użytkownik
Witam
Wczorajk wyslalem na neteller skany dowodu osobistego i jeszcze nie przyszło potwierdzenie tozsamosci. Ile czasu trzeba czekac na potwierdzenie? Wyslalem zapytanie do supportu i tez nie otrzymalem jeszcze odp. Moze ktos napisze na forum?
 
K 59

kita

Użytkownik
W zasadzie w jakiej chcesz, bądź jest Ci potrzebne, jednak pamiętaj, że gdy masz konto w innej walucie niż kartę, to czeka Cię przewalutowanie przy transferze pieniędzy, więc bym proponował euro w Twoim wypadku.
 
astorre 64

astorre

Użytkownik
Jezeli mam bukmachera w PLZ , jak założe kartę i konto Neteller w Eur - chyba w PLZ się nie da ? to jak będzie to wygladało z kosztami odnosnie wypłaty ? założmy, że będzie to 1000 zł ile zostanoe po wypłacie od bukmachera ? i ostatecznie karta do ręki ?
 
Do góry Bottom