>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Karta Neteller

little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
A jeśli wpłaciłbym 50 dolarów, zamówił kartę w dolarach, to wyszłoby taniej? Wtedy dostanę 4 euro za wypłatę i przewalutowanie z dolarów na złote?
Ponadto od dziś za wypłatę jest pobierane 1,75% kwoty podobno. No i pozostaje niby wciąż 3,39% za zamianę waluty.
Czyli z $50 najpierw mi pożre 3,39%(czyli zostanie ok. 184zł), a potem jeszcze 1,75% za wypłatę, czyli ostatecznie wypłacę ok. 180zł? ????
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
A jeśli wpłaciłbym 50 dolarów, zamówił kartę w dolarach, to wyszłoby taniej? Wtedy dostanę 4 euro za wypłatę i przewalutowanie z dolarów na złote?
Ponadto od dziś za wypłatę jest pobierane 1,75% kwoty podobno. No i pozostaje niby wciąż 3,39% za zamianę waluty.
Czyli z $50 najpierw mi pożre 3,39%(czyli zostanie ok. 184zł), a potem jeszcze 1,75% za wypłatę, czyli ostatecznie wypłacę ok. 180zł? ????
może i by wyszło Cię to taniej ale najprościej zamiast zmieniać walutę karty zmień walutę konta. Najtańsza opcja w netellerze to konto i karta w tej samej walucie. Niestety neteller nie posiada karty w PLN więc najpopularniejsza opcja to EURO. Musisałbyś popatrzeć na kursy poszczególnych walut wtedy byś wiedział mniej więcej którą walute wybrać żeby było najtaniej wbrew pozorom może się okazać że najtańszą opcją są np chińskie juany albo inna egzotyczna waluta. Nie sprawdzałem tego ale porównaj sobie kursy poszczególnych walut w netellerze do euro.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Odkopuje temat bo zastanawia mnie ile kosztuje wypłata w bankomacie karta Net+?
Zależy gdzie będziesz wypłacał, jaki kurs Ci policzą etc:

Ja tydzień temu jak chciałem wypłacić z PKO Bankomatu to przy kwocie 3400 wyszło ponad 300zł prowizji wszystkiego ale na pewno możesz trafić korzystniej, bo ja akurat w Netku mam konto w PLN a karta EURO.
 
M 0

marjasz

Użytkownik
Dear ,
We are making some changes to our terms and conditions which will come into effect on 14th December 2017. We want to take this opportunity to summarise the changes for you.
NETELLER Account Fees
The following changes shall apply to the Fees stated in the NETELLER Account Terms of Use:
  • The fee charged for the Money Transfer option will be reduced to 1.45%, with a minimum Money Transfer Fee of $0.50 (USD) and no maximum fee.
  • An annual card fee of $10 (USD) will be charged for Net+ cards (excluding Net+ virtual cards). This fee will be deducted from your NETELLER Account on each annual anniversary of the date the card was issued. You must ensure there is sufficient balance in your NETELLER Account to cover the annual membership fee.

Your continued use of our services after 14th December 2017 will be taken as your acceptance of the above changes. Please get in contact with us should you need further information.
Sincerely,
The NETELLER Team
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Proszę o informację jak ktoś ma Netller w Euro i karte w Euro ile kosztuje przewalutowanie w praktyce ?
I przy okazji jak ktoś ma Ecopayz w Euro i kartę Euro ile to kosztuje ?
Wiem że są tabelki , ale jak ktoś wypłacał z 1000zł ostatnio to napiszcie.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Karta netteller nie jest w walucie PLN dlatego straciłeś na złodziejskim kursie bankomatu. Do tego wypłata wraz przewalutowaniem to ok 5%
 
M 0

mopeq22

Użytkownik
Eh zalega mi na koncie Neteller 6 zł i nie wiem co z nimi zrobić. Chciałem wpłacić do jakiegoś buka ale wszędzie odrzuca płatność kartą. Ktoś wie dlaczego tak się dzieje ?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
To wogule da się do jakiegoś bukmachera wpłacić 6zł? A płatność odrzuca, bo te karty chyba nie działają przy wpłatach do bukmacherów. Nie mam netellera więc dokładnie nie powiem.
 
Do góry Bottom