>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta SD, pliki są czy ich nie ma?

diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Witam, mam taki problem z kartą Micro SD w swoim telefonie (Nokia C3). W żaden sposób nie moze wyświetlić mi zrzuconych tam mp3, fizycznie one są na karcie bo wyświetla mi ilość zajętych MB. Podłączyłem telefon do kompa, sprawdzam i również podobna sytuacja, plików mp3 nigdzie nie ma. Ustawiłem w Narzędziach --&gt; Opcje folderów --&gt; Pokaż pliki ukryte. Dalej nic... Czy ktoś wie o co chodzi? Gdzie tkwi problem?
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Podłącz kartę MicroSD do czytnika SD, żeby transfer szedł w postaci Karta SD &lt;--&gt; PC(laptop), a nie poprzez micro sc &lt;--&gt;Nokia C3 &lt;--kabelek--&gt; PC
Miałem podobnie, przełożyłem micro SD do czytnika SD i do lapka i nagle odkryło mp3 ;)
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
A propos karty micro sd - czy w przypadku wyboru NTFS czytnik e-booków Manta MMRMP 40003 będzie ją obsługiwał, czy też lepiej wybrać FAT bądź FAT32? Pytam, bo w instrukcji obsługi urządzenia nie ma nic na ten temat. Niestety, czytnik należy do osoby, która przebywa za granicą i ma go ze sobą, więc w domu nie mogę sprawdzić metodą prób i błędów. Bardzo proszę o pomoc.
 
Do góry Bottom