>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Toto-Mix pan powiedzial ze niema możliwosci wyrobienai

D 0

danon722

Użytkownik
Tak jak w temacie, stawiając kupon w totomixie, zapytałem o kartę, aby móc obstawiać sobie mecze online, i wtedy ten kasjer czy jak mu tam powiedzial ze nie ma u nich możliwości wyrobienia karty takiej ;O
Jak to jest? To tylko w niektórych punktach można czy może ja coś pokręciłem ????
I pytanie odnośnie efortuna.pl. Istnieje jakieś minimum wpłaty, oraz wypłaty? Założyłem konto i czekam na weryfikacje ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Tak jak w temacie, stawiając kupon w totomixie, zapytałem o kartę, aby móc obstawiać sobie mecze online, i wtedy ten kasjer czy jak mu tam powiedzial ze nie ma u nich możliwości wyrobienia karty takiej ;O
Jak to jest? To tylko w niektórych punktach można czy może ja coś pokręciłem ????
I pytanie odnośnie efortuna.pl. Istnieje jakieś minimum wpłaty, oraz wypłaty? Założyłem konto i czekam na weryfikacje ;)
Co do toto-mixu się nie wypowiadam, Natomiast w Fortunie niema minimum wypłat i wpłat
 
C 9

czaron1991

Użytkownik
Tak jak w temacie, stawiając kupon w totomixie, zapytałem o kartę, aby móc obstawiać sobie mecze online, i wtedy ten kasjer czy jak mu tam powiedzial ze nie ma u nich możliwości wyrobienia karty takiej ;O

Jak to jest? To tylko w niektórych punktach można czy może ja coś pokręciłem ????

I pytanie odnośnie efortuna.pl. Istnieje jakieś minimum wpłaty, oraz wypłaty? Założyłem konto i czekam na weryfikacje ;)
Obecnie w totomixie nie ma mozliwości gry online, kartę Ligi Mixu możesz sobie wyrobić aby zbierać punkty i póżniej ewentualnie wymienić je na sympatyczne nagrody bądż wygrać wyjazd na jakąś imprezę sportową( w poprzedniej edycji najlepsi otrzymywali podwójny bilet na całe igrzyska w Londynie.
 
Do góry Bottom