>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

kasa z moneybookers na konto bankowe?

S 0

sonic

Użytkownik
pytanie mam: jak długo czeka się na list weryfikacyjny przysyłany przez moneybookers? Jest napisane, że ok 2-5 dni, jednak ja czekam już od 2. listopada. I co, jeśli list nie przyjdzie? mogę jakoś inaczej potwierdzić swoją tożsamość, jeśli na stronie już mam krok pierwszy zrobiony i pojawia mi się komunikat żebym czekał na list...?
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Wygrałem pewną sumę pieniędzy w konkursie i nagrodę dostanę na MB. U których buków tą kasę będę mógł obrócić po jak najniższych kursach? To prawda że w bah można po 1,01?
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Aha, czyli kasę mogę od razu wypłacić, dzięki za pomoc, bo z Moneybookers pierwszy raz mam do czynienia w życiu...
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
mb to jest portfel internetowy i jak już tam masz pieniądze to są Twoje i żaden bukmacher Ci ich zabrać nie może, bo nie mają wglądu do tego konta. Tak jak mówiłem, wypłacaj i się ciesz kasą.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
mam pytanko: czy mogę przelać kasę z mojego konta w MB na konto bankowe brata??? On ma konto w PKO BP.Czy w ogóle istnieje taka możliwość czy nie ma szans??
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
mam pytanko: czy mogę przelać kasę z mojego konta w MB na konto bankowe brata??? On ma konto w PKO BP.Czy w ogóle istnieje taka możliwość czy nie ma szans??
nie ma szans... można przelać tylko i wyłącznie na konto banku które dane w moneybookers zgadzają się z danymi konta banku.
Na inne konto to już podejrzenia prania brudnych pieniędzy....
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
O bozeeeeeeeeeeeeeee - zalozycccccccccccccccccc chlopieeeeeeeeeeeeeeeee...........zalozycccccccc sobie kontooo...skad zes sie urwal?? Swieta niedlugo - odpowiedz nasunela sie sama.........
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
urwalem sie z choinki ... a z konta MB na kogos konto nie mozna przeslac kasy??
na inne konto w moneybookers możesz przesłać kasę .
Albo założ sobie konto w banku to nic nie kosztuje i masz hajs w kieszeni...
Chyba że jesteś niepełnoletni....
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Wpłacić wpłacisz tylko może być problem z wypłatą, załóż sobie drugie konto na mb na brata i przelej kasę ze swojego a później do buka.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Wpłacić wpłacisz tylko może być problem z wypłatą, załóż sobie drugie konto na mb na brata i przelej kasę ze swojego a później do buka.
A jeśli wpłacę ze swojego konta Mb na konto brata u buka i po ewentualnych wygranych wypłacę na konto bankowe brata to nie będzie problemów???
 
tehacjusz 45

tehacjusz

Użytkownik
witam, nie mam zweryfikowanego adresu, ale mam zweryfikowane konto bankowe. Dosyć dawno nie robiłem przelewu (oraz wypłaty) na moneybookers a chciałbym uczynić to teraz, czy niezweryfikowany adres będzie w czymś przeszkadzał ?? bardzie chodzi o wypłatę
 
riki1 13

riki1

Użytkownik
mam konto w Pekao Sa czy ktos juz kiedys wyplacal pieniadze z MB na konto w tym banku i jest w stanie mi powiedziec ile to zajmuje?
 
lukanio87 23

lukanio87

Użytkownik
Na pierwszej stronie byl watek o obracaniu kasy w bukach. To znaczy, ze jezeli wplacam kase do buka internetowego z MB to musze ja w jakis sposob obrocic ??

I jeszcze, czy ID klienta to nr konta na MB, na ktory trzeba wplacic pieniadze, bo innego nr nie moge znalezc ??
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Na pierwszej stronie byl watek o obracaniu kasy w bukach. To znaczy, ze jezeli wplacam kase do buka internetowego z MB to musze ja w jakis sposob obrocic ??

I jeszcze, czy ID klienta to nr konta na MB, na ktory trzeba wplacic pieniadze, bo innego nr nie moge znalezc ??
obracanie kasy w bukach jest w przypadku wpłaceniu do niego kasy i otrzymaniu bonusu do ileś tam kwoty i żeby wypłacić kasę musisz ileś tam postawić zakłady.
Jak masz konto u któregoś buka to obracanie polega na tym żeby pomnożyć swój hajs.

Id klienta w MB no nic innego jak Twój adres email.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
słuchajcie kumpel zrobił tak ????
wpisał najpierw 8 cyfr mbanku, potem resztę z karty, czyli te 16 cyfr i na końcu pierwsze 2 z 3 cyfr CV2 ... czy dojdą mu w ten sposób pieniądze, bo wypłacał 140zł w ten sposób w piątek i do tej pory ich nie ma w mbanku ?
 
Do góry Bottom