>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kasyna naziemne - wymóg obracania żetonami?

pawel-the-blue 0

pawel-the-blue

Użytkownik
Witam,

wybieram się do kasyna i chcę zapłacić kartą za żetony.
Mam 2 pytania:

a) Czy muszę postawić całość aby dokonać wypłaty?
b) Czy płacąc kartą otrzymam wygraną lub to co mi zostanie jako zwrot na kartę czy gotówką?
 
B 5

bwinplayer

Użytkownik
Wiekszosc mojego czasu z hazardem spedziem w kasynach naziemnych (ciekawe okreslenie). I dlatego odpowiadam:
odp a) Po podejsciu do kasy placisz karta. Dostajesz zetony w takich nominalach jakie sobie zyczysz. Jak wezmiesz wieksze np po 100zl to przy stole i tak mozesz rozmienic na mniejsze cashowe (mozna je przenosic miedzy stolami i innymi grami np. Black Jack,Poker) lub tzw. kolor (zetony w jednym z kilku kolorow przypisane do danego stolu [roznia sie wzorkiem od tych na innym stole]). Nominal twojego koloru mozesz ustalic przy stole na np. 1, 2, 5, 10 , 25, 50, 100 itp. Dopoki grasz to ten kolor ma wlasnie taki nominal i jest przypisany do ciebie.
Sedno pytania: Nie musisz postawic caołości
 
B 5

bwinplayer

Użytkownik
odpowiadam:
a) nie musisz stawiac calosci. powiem wiecej, mozesz nawet nic nie postawic ,pokrecic sie po kasynie i podejsc do kasy i wyplacic gotowke. w kasynach naziemnych nie ma zadnego wymogu czy tez nakazu grania
b) otrzymasz gotowke do reki przy kasie , nie slyszalem aby robili cos takiego jak zwrot na karte
 
Do góry Bottom