>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Katar I liga 2009/2014

gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Al. Khor – Al. Rayyan
Typ: 2
Kurs: 1.75
Bukmacher: Sportingbet

Analiza:


Bardzo ciekawie zapowiada się pojedynek 4 kolejki Katarskiej I ligi w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 5 pozycję w tabeli zespół Al. Khor z 2 Al. Rayyan. Goście tego spotkania prowadzeni przez Urugwajskiego szkoleniowca Diego Aguirre (który przypomnę wywalczył w 2011 roku wice mistrzostwo Copa Libertadores z ekipą Penerolu) prezentują się całkiem co w głównej mierze zawdzięczają ściągniętemu przed sezonem Brazylijczykowi Nilmar który przyszedł z Hiszpańskiego Villareal za 10 milionów euro lecz inwestycji była udana bo zdobył on 4 bramki w 3 swoich występach. Gospodarze z kolei prowadzenie przez Belgijskiego szkoleniowca Franka Vercauterena który z ekipą Genk wywalczył mistrzostwo Belgii w sezonie 2010/2011 lecz po za tym niczego szczególnego nie osiągnął. Ten sezon zespół Al. Khor zdobył 5 punktów w 3 ostatnich kolejkach co pokazuje, że obok w/w gości będzie się on liczył w walce o czołowe pozycje w tabeli. Osobiście jednak pobieram tutaj zwycięstwo gości licząc na bardzo dobrą dyspozycję Brazylijskiego napastnika Nilmara.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Al Rayyan - Al Sailiya
Skusiło mnie granie na gospodarzy po tym jak pozyskali nowego podejrzanego sponsora głównego który kupił do zespołu Yakubu i Lucho Gonzaleza. W dodatku h2h wskazuje na faworyzacje gospodarzy. Osoba Manolo Jimeneza również pomogła zespołowi Rayyan który jest w klubie od zaledwie Listopada. Podobno szef klubu obiecał jeszcze dwa transfery także spróbujmy dać im szansę.
Win Al Rayyan @@ 2.90
 
walt 33

walt

Użytkownik
Zainteresowani niech sprawdzą jak kursy na gospodarzy poszybowały w dół.. Bardzo ciekawe. Sam skusiłem się pograć to jako singla za drobniaki ????
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Al-Gharafa - Al Arabi ⛔ 2-2
Typ: 2
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365

Na dzisiaj wybrałem spotkanie 2 kolejki ligi Katarskiej pomiędzy Al-Gharafa a Al Arabi. Po pierwsze Al-Gharafa to już nie ten sam klub co kiedyś, gdzie w lidze nie miał sobie równych. Obecnie gwiazdami są Lisandro López (20 meczów 8 goli), Miku (12/5), Nene (26/11) i to głownie na tych 3 zawodnikach opiera się cała taktyka Gharafy, jeżeli są w formie to wygrywają jeżeli nie to dostają baty. Po drugie warto też dodać że ostatni raz Al-Gharafa wygrała z Al Arabi 3 lata temu a konkretnie 18.02.11. Teraz trochę o Al Arabi. Po pierwsze to bardzo dobre wzmocnienia: Paulinho, Imoh Ezekiel, Ashkan Dejagah, Pablo Hernández. Są to niewątpliwie bardzo mocni zawodnicy ograni w renomowanych ligach Europejskich. Po drugie z drużyny nikt nie odszedł czyli jest ten sam skład co rok temu wywalczył 5 miejsce, tak wzmocniony na pewno będzie walczył o mistrzostwo Kataru. Po drugie Al Arabi nie przegrało ostatnich pięciu meczów na wyjeździe. Jako że jest to początek sezonu to żaden z zawodników zarówno gospodarzy i gości nie jest jeszcze zawieszony i drużyny wyjdą najprawdopodobniej najmocniejszym składem, który to nie wątpliwie jest lepszy u gości i moim zdaniem to oni wywiozą 3 punkty.
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Al Kharaityat - Umm Salal ✅
Typ: X 1 połowa
Kurs: 2.30
Bukmacher: bet365
Analiza: Typ na czuja a to dlatego ze duzo pada remisow wlasnie w takich ligach no ale zobaczymy. W ich h2h az 5 razy padl remis w tym ostatnio 2 remisy po 0:0 dodatkowo sa blisko siebie w tabeli. Nie mam niestety co zbytnio napisac o tym meczu ale nie wydaje mi sie zeby padl grad bramek zwlaszcza w tej lidze i to w 1 polowie. Gospodarze 2 od konca ale napewno beda probowali cos zdzialac a goscie srodek tabeli i nie beda sie zbytnio wyreczac. To nie jest mecz na szczycie ani az tak o cos wazny. To poczatek sezonu i skoro tak czesto w ich h2h remisuja w tym ostatnio po 0 dodatkowo ta liga jest czesto remisowa wiec nie wydaje mi sie by przynajmniej w 1 polowie dzialo sie cos ciekawego. Typ ryzykowny i dziwaczny ale jesli ktos lubi ryzyko niech sproboje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
chrisantoua 5

chrisantoua

Użytkownik
Al-Shahaniya - Qatar SC✅✅✅
Typ: 2
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Drużyna gospodarzy zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli i podejmuje 4 drużynę ligi.
Dotychczas drużyny te grały ze sobą tylko raz ( wrzesień 2014 ) i wtedy Qatar SC u siebie wygrał 4:0.
Ostatnie 10 meczów drużyny gospodarzy to 6 porażek, 2 remisy i 2 zwycięstwa.
Drużyna gości ma ten bilans trochę lepszy: 4 zwycięstwa, 3 remisy i 3 porażki.
Patrząc na wynik pierwszego meczu można zaryzykować tez jakiś handi -1,5 ????
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
⚽ Al-Rayyan - Al Ahli Doha @ 1.38 /1j
Innego wyniku niż zwycięstwo gospodarzy tak naprawdę nie wchodzi tutaj w grę. Zdecydowanym faworytem są piłkarze Al - Rayyan, którzy w lidze nie mają dla siebie równych. Bilans 11-0-1 chyba najlepiej to pokazuje. pierwszą porażkę zanotowali w ostatnim pojedynku 1-2 i to z wiceliderem ! Gospodarze strzelają jak na zawołanie bramki nie ma się czemu dziwić jak mają w swoim składzie bardzo dobrych zawodników Tabata, Garcię czy SOrię, którzy powinni nie raz sprowadzić ogromne problemy gościom.Zespół Al Ahli Doha prezentują się dosyć przeciętnie. Można być pewnym, że tutaj od początku będą przeważać gospodarze, a goście według mnie powinni mieć ogromne problemy ze swarzeniem sytuacji bramkowych. Stawiam na pewną i zdecydowaną wygraną gospodarzy.
 
Do góry Bottom