>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

kawalerski =)

Baqu 700,8K

Baqu

Forum VIP
szukałem tematu szukałem i nie znalazłem, a zacytuję klasyka:

Dostałem za zadanie organizacje kumplowi kawalerskiego mam kilka pomysłów i nie chciał bym zeby to było takie zwykle wyjscie na miasto bo to to ja mam co tydzień. ale z chęcią posłucham waszych propozycji.
proszę o konstruktywne wpisy, najlepiej sprawdzone info =)

 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
to zależy od towarzystwa które ma się tam bawić. Jesli preferujecie zabawe w stylu: &quot;nawalmy sie jak świnie i pooglądajmy dupeczki&quot; to wyjscie jest proste ????
natomiast jesli wolisz coś bardziej kreatywnego to dla przykładu podam wieczór kawalerski szwagra. Był przebrany za kobiete i musiał biegać po mieście wykonując jakies tam zadania czyli np pocałowac jakąś tam ilość dziewczyn, zdobyć numer albo coś w tym stylu. szczegółów nie pamietam ale mozna zawsze cos wymyslic. Wszystko dzialo sie w wielkim mieście gdzie pełno turystów i gapiów na ulicach więc to też ma jakis tam wpływ. Wiadomo...troche alkoholu do tego podkręci humory ;)
pozdro
 
wojtas84 90

wojtas84

Użytkownik
Jeśli można tak na przyszłość podsunąć komuś pomysł.
Na mój wieczór kawalerski koledzy zawinęli mnie sprzed klatki i zabrali na dwudniowy zlot samochodowy na Słowacji. Fakt samochodami mało się interesuję, ale to co przeżyłem tam... Polecam z całego serca.
Wjeżdżasz na miejsce a tam reszta ziomków czeka na Ciebie... Szok. Imprezy, grille, atrakcje... nakłaniam jak najbardziej
Paintball... gokarty. To możecie zorganizować w każdy wolny weekend.
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Jeśli można tak na przyszłość podsunąć komuś pomysł.
Na mój wieczór kawalerski koledzy zawinęli mnie sprzed klatki i zabrali na dwudniowy zlot samochodowy na Słowacji. Fakt samochodami mało się interesuję, ale to co przeżyłem tam... Polecam z całego serca.
Wjeżdżasz na miejsce a tam reszta ziomków czeka na Ciebie... Szok. Imprezy, grille, atrakcje... nakłaniam jak najbardziej
Paintball... gokarty. To możecie zorganizować w każdy wolny weekend.
podbijam, apeluję i polecam:
http://www.forumsamochodowe.pl/auto-moto-show-skaryszew-2012-vt52187.htm
:cool:
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
zastanawiam się tylko jak ten ktoś może myśleć, że skacze na bungee, jeżeli nie wchodził po żadnych schodach, czy w ogóle do góry?
;)
dokładnie, gokarty to coś , co można zrobić każdego dnia.
paintball ok.
z mostu np nie trzeba nigdzie wychodzić ;)
z przepaści też
ten zlot samochodów to konkretny pomysł naprawdę
 
wojtas84 90

wojtas84

Użytkownik
Widziałem filmik z tego polskiego zlotu ale powiem Wam, że to lipa jak ... przynajmniej po zdjęciach i video tak wygląda. W Polsce to nic nie umieją zorganizować. Tu macie zdjęcie z mojego kawalerskiego jak byłem, wybory miss, impra całą noc...


I co najważniejsze, (ja już nie chciałem:)) ale koledzy świetnie się bawili w towarzystwie uroczych kobiet ze Słowacji.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
heh, mi to się Słowaczki kojarzą z Hostelem, więc niezbyt sympatycznie (tzn sympatycznie to było do pewnego momentu ???? )
 
wojtas84 90

wojtas84

Użytkownik
popatrzeć to zawsze w Polsce możesz ;-)
lepiej napisałbyś jak tam z chęciami... u słowaczek
btw to Lambo mega kusi !
http://www.autocube.pl/flota/lamborghini-gallardo-id7.html
&quot;popatrzeć to zawsze w Polsce możesz :wink:&quot; - nie spostrzegłeś ukrytego aforyzmu:-(
&quot;lepiej napisałbyś jak tam z chęciami... u słowaczek&quot; - chęci jak chęci, wygląd, masz gadane będziesz królem:grin:, wjedziesz z ekipą jak Ci - to i chęci dziewczyn nie pomogą:)
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
zależy od finansów. byłem jednym z dwóch organizatorów wieczoru w którym akurat kilka groszy było na &quot;przemiał&quot;.

I tak:
wynajelismy busa + kolege który został naszym kierowcą na weekend.

zaczelismy o 10 rano w piątek. wykupilismy taki prezent: http://www.wyjatkowyprezent.pl/jazda-4x4-we-wroclawiu bo kolega jest fanem motoryzacji. był zadowolony.

po tej zabawie wyruszyliśmy do Czech i zabawa w centrum rozrywki w Libercu: aqupark + kilka fajnych innych rzeczy (podziemny &quot; laserowy paintball&quot;, kino 4D itp..&quot; + balety. Niedaleko tego centrum mielismy noclegi bo w na miejscu bardzo drogo.

o 10 w sobote pobudka i powrót w polskie góry. W okolicach Karpacza wynajelismy pieknie położoną chatkę, girll , wieczorem zamowilismy stripteaserke i picie do nocy.

w niedziele powrót do Wrocławia i zabawa we Wrocławkisch klubach kto ile wytrzymał. Potem w busa i do domów.
 
Z 0

zuzialalka

Użytkownik
Przed klubem nocnym może warto wybrać dodatkowo coś bardziej ambitnego np. jakiś escape room albo paintball? Znając mężczyzn to nie trzeba wiele wymyślać, bo w trakcie zabawy scenariusz zapewne sam się napisze... ????
 
Do góry Bottom