>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kieranowskie typki - NBA, Premier League

kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Atlanta - Denver over 197 @ bet365 1,71 bet365 2j✅1,42j
San Antonio -3,5 pierwsza polowa @ 1,75 Pinnacle 1j⛔
Smith over 7,5 zbiorek @ 1,66 bet365 1j✅0,66j
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Van Persie gol @ 1,70 Expekt 3j✅
Man United - Sund over 9,5 celnych @ 1,85 Expekt 3j✅
Live - Aston Villa under 1,5 gola 1st half @ 1,52 Expekt 4j⛔
QPR - Fulham over 9,5 celnych @ Expekt 2,00 2j⛔
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Reading - Ars oveer 9 celnych strzalow @ 1,85 Expekt 4j✅
Over 1,5 roznych w 10 min @ 2,62 1j⛔
Orlando - Wolves over 191 @ 1,85 Pinnacle 3j✅
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Golden State over 100 pkt @ 1,85 Expekt 2j✅
Chicago - Boston under 92,5 1st half @ 1,75 Pinnacle 1j⛔
Cleveland + Miami @ 1,84 3j bet365⛔
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Knicks -4,5 @ 1,68 bet365 100
Spurs over 104,5 pkt @ 1,83 bet365 50
gsw - bobcats over 202 @ 1,66 bet365 80
clippers - kings over 198 @ 1,61 bet365 50
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Bledsoe over 9,5 pkt @ 1,90 marathon / 40
Rubio over 4,5 pkt @ 1,90 marathon / 20
Knicks -4,5 @ 1,80 bet365 / 30
Det - Knicks over 195.5 @ 1,74 bet365 / 20
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik


Typ: Miami Heat -7✅✅✅
Kurs: 1,76
Bukmacher: Marathonbet
Stawka: 150
Analiza: W tej chwili coś na początek, bo nie mam za bardzo czasu. Heat dominuja na własnym parkiecie, z Lakers wygrali ostatnio różnicą 9 oczek - dzisiaj spodziewam się znacznie większej przewagi ze strony gospodarzy. Niestety, ale na ten moment Lakersi nie wyglądają za dobrze. Widać brak motywacji i wszystko wskazuje na to, że zabraknie ich w PO. Na wyjazdach grają słabo, naprawdę nie jestem w stanie sobie wyobrazić, żeby przeciwstawili się Heat na wyjeździe. Jest wiele aspektów decydujacych o ich porażkach i nie wierzę w to, żeby w tym sezonie coś ugrali. Miami zmiażdżyli Clippers bodajże dwa dni temu i naprawdę pozostało kilka drużyn które są w stanie wygrać w Miami. Lebron ponownie potwierdzi swoją dominację, sporo rzuca punktów i tym razem jesli nie nastapi blowout powinien spędzić ponad 30 minut na parkiecie i trafić swoje 30 punktów. Bez wątpienia powrót Allena oraz Bosha wzmocni skład Heat i jednocześnie zbliży się do pokonania Lakers.​
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik

Typ: Dallas Mavericks -3,5
Kurs: 1,77
Bukmacher: Marathonbet
Stawka: 55
Analiza: Dallas nadal walczy o grę w playoffach, jutro kolejna okazja żeby się do nich zbliżyć. Atlanta nie przejawia wielkiego poziomu na wyjazdach, w defensywie wykazują problemy, wciąż niejasna jest przyszłość Smitha. Ogólnie grają taki miszmasz, faktycznie trafiają trójki i to dość często, jednak we własnej to zupełnie inna drużyna aniżeli on road. Przegrali z Hornets i momentami dawali im za dużo inicjatywy, zgadza się Vasquez zagrał mecz życia ale tutaj nie ma żadnej wymówki i należy wygrywać z tego typu ekipami. Dallas jest lepszą drużyną od Nowego Orleanu i na dodatek w gazie. Siła ofensywa funkcjonuje w najlepsze, mają szansę wyprzedzić Lakers i jednocześnie zbliżyć się do gry w PO. To jest największy cel i myślę, że go osiągną bo faktycznie dysponują niezłą dyspozycją, a grając u siebie nie widzę przeciwwskazań, żeby nie wygrali z Atlantą. Johnson najprawdopodobniej nie zagra podobnie jak Stevenson, Korver podobno ma duże szansę na grę i zdecydowanie wzmocni siłę ofensywną Hawks jednak moim zdaniem to będzie za mało, żeby pokonać takiego rywala jak Dallas.​
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Carlos Boozer over 15 pkt @ 1,75 tobet
Stawka: 45
Golden State ML @ 1,53 bwin [na 13 lutego]
Stawka: 100
Golden State -3,5 @ 1,85 Pinnacle [13]
Stawka: 60
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Wracam z tematem. Trochę czasu mineło od ostatniego wpisu, lecz to dopiero początek. Na pierwszy ogień Liga Mistrzów.
Liverpool powyżej 1.5 bramek @ 1.66 Etoto⛔pozdrawiam cala ekipe liverpoolu szczegolnie ich sytuacje w drugiej polowie
Stawka: 25
Myślę, że ciekawa opcja. Liverpool słynie z ofensywnej gry i narzuca swoje tempo od 1 minuty spotkania. Na Anfield nie mają sobie równych zwłaszcza w Lidze Mistrzów. Strzelają tam mase goli. Rezultat 1-0 nie satysfakcjonuje gospodarzy. Oni po prostu nie potrafią się bronić. Zrobią wszystko, żeby zdobyć jak najwięcej bramek, by nie bylo nerwówki. Napoli to jednak dobra ekipa i swoje powinna trafić z kontry. Z przodu Mertens i Insigne zawsze groźni. Dodatkowo obrona Liverpool nie taka pewna i tracą wiele bramek w Lidze Mistrzów. Z drugiej strony Salah wreszcie zaczął strzelać w Premier League, więc to dobry prognostyk przed spotkaniem z Napoli. Mane wiadomo zrobi ogromny szum w ataku i też powinien trafić do siatki. Decydujące będzie pierwsze 20-30 minut spotkania, lecz Anfield to wyjątkowe miejsce dla The Reds i oni tam zrobią ogromną nawałnice ofensywną. Należy pamiętać, że Liverpool jest pod ścianą, zwycięstwo konieczne do awansu, dlatego nie pozostaje im nic innego jak ofensywa. 1-0 to zbyt niebezpieczny wynik, tym bardziej biorąc pod uwagę fakt, że gospodarze powinni strzelić bramkę dopiero w pierwszej pierwszej połowie.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Mane z Salahem umówili się chyba na rezultat 1:0, bo inaczej nie jestem w stanie wytłumaczyć dlaczego Liverpool nie zdobył choć jednej bramki w drugiej połowie. Przecierałem oczy ze zdumienia na widok tych zmarnowanych setek. Niestety, tak już mam że albo kontuzja wyeliminuje mi zawodnika w pierwszej kwarcie, bo normalnie by przekroczył linie punktową albo drużyna marnuje z pięć klarownych sytuacji pod rząd i to jeszcze nie byle jacy zawodnicy. Dzisiaj jeśli Curry i Durant nie wypadną w trakcie spotkania, to powinni wygrać.
Warriors -2.5 @ 1.42 ETOTO
Stawka: 10j
Największa gwiazda Warriors - Stephen Curry - wróciła już na dobre do zespołu po wyleczeniu urazu i zachwyca nas kolejnymi zagraniami. Zabrakło go w ostatnim bezpośrednim spotkaniu pomiędzy Golden State a Toronto, gdzie Raptors zwyciężyli po dogrywce trzyma punktami. Nie pozostaje nic innego jak revenge game dla zespołu z Kalifornii. Najbardziej pozytywną informacją dla tego meczu jest fakt, że Golden State przegrywali wtedy bodajże 15 punktami w trzeciej kwarcie. Ostatecznie zdołali doprowadzić do dogrywki i to bez Curry&#39;ego, którego bardzo brakowało w rozegraniu, bo był nie lada chaos pod jego nieobecność w szeregach mistrzów NBA. Teraz dyspozycja Golden State na pewno napawa optymizmem. Ogląda się ich występy z przyjemnością. Wróciło szybkie tempo, skuteczne rzuty za trzy i wyniki. Raptors są b2b, grali wczoraj z Clippers i zaprezentowali się calkiem dobrze bez swojej gwiazdy - Leonarda. Nie wiadomo jednak czy będzie w stanie zagrać z Warriors. Nawet jeżeli uda mu się wrócić do gry - podtrzymuję typ. Warriors muszą wygrywać takie mecze z Toronto. Dosyć, że jest to - jakby nie mówić - jeden z większych kontenderów na Wschodzie, to Golden State musi odbudować swoją pozycję w lidze. Mieli okres bardzo słabej gry z uwagi na brak Curry&#39;ego, ale jutro powinni udowodnić, że wciąż są najlepsi w całej lidze.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Cedi Osman over 11.5 pkt @ 1.82 fortuna⛔
Stawka: 5j
Cedi powinien bezstresowo wjeżdżać autostradą pod kosz przeciwko Knicks. Nowy Jork raczej nie będzie forsował tempa. Oni mają tam swoje schematy, które klepią i niestety za bardzo nie wychodzi z wynikami. Cleveland to równorzędny przeciwnik. Podobne miejsca w tabeli i jeden cel - jak najlepszy pick w najbliższym drafcie. Osman jednak powinien przyzwoicie wyglądać na tle tych wszystkich grajków. Jest przede wszystkim aktywny podczas spotkań, szuka gry, sporo penetracji i oddaje rzuty. Stanowi jeden z elementów gry ofensywnej Cavaliers i myślę, że tego typu spotkania jak z Knicks są idealną okazją dla niego, żeby się pokazać. Nie będzie miał ciężkiej obrony i liczę, że wykręci minimum 13-14 punktów.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Everton +3 trzydrogowo@ 1.47 lvbet✅
No bez przesady. Ja rozumiem, że to City, mistrz Anglii, ale czy oni rzeczywiście grają tak dobrze? Ostatnie spotkania to takie trochę męczenie buły. Nie byli pewni końcowych rezultatów. Dodatkowo brak D.Silvy to poważne osłabienie w rozegraniu. Nie wspominając o Aguero. Everton to niewygodny przeciwnik. Mają kilku ciekawych grajków w ataku i biorac pod uwagę fakt, że City nie potrafi utrzymać czystego konta już od kilku spotkań u siebie, to niewykluczone że goście trafią do siatki. Ten środek pola City też nie przekonuje aż tak bardzo. Dla mnie kursy trochę lekceważące w stosunku do Evertonu i liczę, że dzisiaj goście powalczą o coś więcej niż jeden punkt.
10
Everton +2.5 azjatycki @ 1.48 lvbet 10j✅
Everton +3.5 azjatycki @ 1.2 lvbet 10j✅
Everton 2.25 azjatycki @ 1.58 lvbet 10j
Everton +2.5 @ 1.46 etoto 10j✅

Lebron over 28.5 punktów @ 1.83 forBet⛔
Za kilkanaście minut mecz, więc nie będę się rozpisywał. Lebron numer jeden w ofensywie Lakersów obok Kuzmy. Dzisiaj starcie w Charlotte czyli Lebron wpada do Jordana i z całą pewnością będzie chciał się pokazać. Lebron tradycyjnie świetna forma, statystycznie wypada bardzo dobrze przeciwko Hornets. Wypada przedłużyć passę, a kto ma zdobywać punkty jak nie Lebron w Los Angeles.
10j
Oklahoma City Thunder 1.40 lvbet 10j✅
Thunder wracają do Chesapeake Energy Arena po dwóch porażkach na wyjazdach i zrobią wszystko, żeby ten powrót był jak najbardziej udany. Oklahoma znacząco prezentuje się lepiej w domu. Grają pewniej i jak zwykle ogromne wsparcie od kibiców. Przegrali dzisiaj z Denver - typowałem ich porażkę z uwagi na świetną dyspozycję Nuggets u siebie, jednak Thunder zaprezentowali się całkiem solidnie. Ten mecz był otwarty niemalże do końcówki czwartej kwarty. Teraz to już historia i myślę, że Thunder wygrają z Clippers. Składa się kilku czynników dzięki którym są w stanie pokonać LA. Westbrook z Georgem zawsze lubi pogrywać z Clippers i z uwagi na ich ogromny wpływ na zdobywanie punktów, konieczne będzie aby ta dwójka współgrała ze sobą na parkiecie. Adams jako center sprawi spore problemy Marcinowi pod koszem. W ekipie Clippers zabraknie kluczowego zmiennika Williamsa, który zawsze gwarantował minimum 15 punktów z ławki przeciwko Thunder. Dyspozycja Clippers jest daleka do doskonałości z początku sezonu. W ostatnim czasie przegrywają sporo spotkań i jeśli weźmiemy pod uwagę rozdrażnionych Thunder, to spodziewam się naprawdę ciężkiej przeprawy dla Los Angeles.
edit: zapomniałem, że otworzyłem nowy temat kilka tygodni temu i dlatego nie widzę sensu w prowadzeniu tego starego. W każdym razie poniżej link - https://forum.bukmacherskie.com/threads/rzeczowo-i-na-temat.154327/#post-6753832
 
Do góry Bottom