>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

kilka kont w bwin...

B 0

browar112

Użytkownik
ja tez mam 2 konta jedno ma moj tata a drugie jest na kogo innego z mojej rodziny i jest dobrze ???? narazie ani nie zablokowali ani nic ale ja tylko narazie wplacalem:/ jeszcze nigdy sie nie udalo z tych kont wyplacic:/ bo nie wygralem
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
Odpisali mi szablonem:
Informujmey, ze rózne osoby mogą korzystać z tego samego komputera, jednak muszą posiadac odzielne adresy mailowe wraz z odzielnymi kontami bankowymi/kartami kredytowymi którymi bedą dokonywać wpłat / wypłat na swoje konta zakładów.
Posiadanie więcej niż jednego konta zakładów lub gra za pomocą różnych kont zakładów jest zabronione i grozi konsekwencjami. Oto odpowiedni punkt regulaminu.
Każdy gracz może posiadać tylko jedno konto. Zarejestrowanym graczom zabrania się dokonywania ponownej rejestracji podając inne nazwisko lub inny adres e-mail. W przypadku działania niezgodnego z powyższym postanowieniem spółka ma prawo do unieważnienia wniesionych zakładów oraz do anulowania zaksięgowanej darmowej stawki na koncie. W przypadku darmowych bonusów lub darmowych kodów na potrzeby zakładów każdy gracz może zrealizować na jedną akcję promocyjną tylko jeden darmowy bonus lub jeden darmowy kod.
W przypadku podejrzeń o manipulację lub oszustwo oraz w przypadku naruszenia warunków handlowych, a w szczególności wielokrotnego równoczesnego uczestnictwa w grach oraz wielokrotnego otwierania kont, spółka może wykluczyć danego użytkownika z dalszych zakładów lub z udziału w dalszych grach. W takim przypadku spółka wypłaci wykluczonemu klientowi kwotę będącą równowartością stanu jego konta z potrąceniem 10% opłaty manipulacyjnej pod warunkiem, że kwota z konta została uzyskana zgodnie z przepisami. Darmowo przyznana kwota na koncie lub wygrana uzyskana za pomocą darmowej stawki, które zostały uzyskane niezgodnie z przepisami, przepadają w całości. Klientom przenoszącym się z innej platformy do spółki zalicza się wniesienie pierwszego zakładu, względnie udział w pierwszej grze jako rejestrację i upoważnienie do przeniesienia istniejących należności z poprzedniej platformy.
 
S 0

snowee

Użytkownik
Witam.
A co w przypadku, jak kiedyś założyłem konto (przynajmniej tak mi się wydaje), ale nie pamiętam loginu, po prostu każdy, którego mógłbym użyć nie działa. Boję się trochę założyć drugie konto. Tamtego NIE UŻYWAŁEM. Czy jest możliwość dowiedzenia się czy istnieje jakieś konto na moje dane osobowe i jaki jest ewentualny login na to konto?
Zdr
 
Do góry Bottom