>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Klubowe Mistrzostwa Świata 2017

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Men&#39;s Club World Championship 2017

Link do turnieju:
http://clubworldchampionships.2017.men.fivb.com/en
Turniej u nas , a dokładnie Kraków, Opole oraz Łódź.

Grupa A
ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
Lube Civitanova
Sada Cruzeiro Volei
Sarmayeh Bank Tehran VC
Grupa B
PGE Skra Belchatow
Zenit Kazan
Personal Bolivar
Shanghai Volleyball Club

Zaksa niby jako gospodarz, Skra jako dzika karta. Ciut łatwiejsza droga do awansu wydaję się być dla Bełchatowian, którzy niestety słabo z formą..​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Sarmayeh Bank 3:2
powyżej 175,5 1,66 eFortuna
Sarmayeh powyżej 80,5 1,66 eFortuna

Kędzierzyn i powyżej 179,5 2,80 1xbet
Moim zdaniem nieco przesadzone są kursy na ZAKSę - przesadzone w sensie za niskie.
Drużyna Irańska jest bardzo mocna i wydaje się, że buki nie doceniają siatkówki z poza Europy może poza Sada Cruzeiro.
W drużynie Irańskiej występuje Polak Ł. Żygadło ale po za nim występują podstawowi gracze reprezentacji Iranu np. S. Mahmoudi, F. Ghaemi, M. Seyed, A. Gholami, M. Mirzajanpour. Są to siatkarze na światowym poziomie i nie ubiegają dużo od siatkarzy z ZAKSy. Jedyny plus to, że gramy w Polsce i kibice będą za Kędzierzynem.
Nie wydaje mi się, aby Kędzierzyn zamknął ten mecz w 3 setach... a kurs 1,20 wydaje się mocno zaniżony, ja zaryzykuję taki typ łączony po bardzo fajnym kursie.

PGE SKRA Bełchatów - Shanghai Volleyball Club 3:0
Shangai +16,5 1,57 eFortuna 1 punkt...

Nie będę udawał znawcy Chińskiej siatkówki ale wiem, że zrobili niesamowity progres w ostatnich latach. Dodatkowo Bełchatów raczej nie trafiła z super formą na ten turniej, oczywiście Bełchatów dalej faworyt ale myślę, że dodatnie handi na Shanghai można spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Turniej rusza już dzisiaj i od razu mamy świetne starcie na początek, pojedynek Sady Cruzeiro z Cucine Lube Civitanova. Niełatwo wskazać faworyta w tym starciu, mamy wielu znakomitych siatkarzy po obu stronach siatki. Kursy od początku delikatnie wskazują na Brazylijczyków, co jest lekko zaskakujące moim zdaniem. Owszem wygrali oni ten turniej w ostatnich dwóch edycjach, pokonując dwukrotnie w finale hegemona europejskich rozgrywek, drużynę Zenita Kazań. Turnieje te jednak rozgrywane były w Brazylii, co niewątpliwie było handicapem po stronie Brazylijczyków. W porównaniu z ubiegłym rokiem mamy jedną zasadniczą zmianę w składzie Sady Cruzeiro, były rozgrywający Skry Nicolas Uriarte zastąpił genialnego Brazylijczyka Williama Arjonę. Argentyńczyk to niewątpliwie bardzo dobry rozgrywający, w zagrywce, czy tez bloku pewnie lepszy od swego poprzednika, jednak jeśli chodzi o samo rozegranie to przy szybkiej grze kombinacyjnej (a tak gra Sada) pojawia się u niego więcej niedokładności niż u Williama. Na skrzydłach mamy Evandro, Leala i wymiennie doświadczonego Felipe albo młodego Rodrigo Leao. Środek to świetny Kubańczyk Simon i Brazylijczyk Isaac. Niewątpliwie jest to bardzo mocna ekipa, w poprzednich edycjach KMŚ, choćby na tle Zenitu, charakteryzowali się świetnym przyjęciem i zdecydowanie bardziej urozmaiconą i kombinacyjną grą, nie odstając jednocześnie na zagrywce i w bloku. Z Uriarte zapewne wygląda to podobnie, nie miałem jednak okazji widzieć ich w akcji. Bilans w lidze mają bardzo dobry (1 porażka na 11 gier), ale to już jest normą od lat. Choć trzeba powiedzieć, że kilka ciężkich meczy mieli, a z Funviciem nawet przegrali na wyjeździe 2-3. Po drugiej stronie mamy Lube z Juantoreną, Sanderem, Sokolovem, Christensonem, Stankoviciem i Grebennikovem. W mojej ocenie skład wcale nie gorszy niż przeciwnicy, może nieco brakuje potencjału na środku siatki względem Brazylijczyków. Jednak skrzydła wydają się nawet mocniejsze, w elementach defensywnych oraz pod względem urozmaicenia gry też nie powinni odstawać od Sady w takim stopniu jak było to w przypadku choćby Zenitu.
typ: Cucine Lube Civitanova +1,5 seta @1.54 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Zenit Kazań - Personal Bolivar
typ Zenit -17,5 pkt
Kurs 1.96 fortuna

Zenit w meczu Ligi Mistrzów z Toulouse oszczędzał Michajłowa i Leona, poto by dać im trochę odpocząć przed meczami KMS, dzisiaj grają z Bolivar. Sądzę, że zagra i Leon i Michajłow , dla Zenitu tu powinna być obowiązkowa wygrana za komplet punktów i dobre wejście w turniej. Grają w Europie, wiec daleko nie mieli,problemy z aklimatyzacja za to moga mieć siatkarze Bolivaru. Na codzień graja w siatke w Argentynie. Bolivar w rodzimej lidze w Argentynie, radzi sobie kiepsko jak na zespół który reprezentuje Amerykę Południową na tym turnieju, 6 wygranych i 4 przegrane, przepaść do prowadzącej dwójki w Argentynie. Za Zenitem przemawia wszystko, dodatkowo słaba forma Bolivaru, skłania mnie by zagrac ten zakład. Jeśli Zenit nie zagra jak na treningu i nie zlekceważy Bolivaru, myśle że może być tu walec i demonstracja siły Zenitu.​
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Zenit Kazań - Personal Bolivar
typ Zenit -17,5 pkt
Kurs 1.96 fortuna

Zenit w meczu Ligi Mistrzów z Toulouse oszczędzał Michajłowa i Leona, poto by dać im trochę odpocząć przed meczami KMS, dzisiaj grają z Bolivar. Sądzę, że zagra i Leon i Michajłow , dla Zenitu tu powinna być obowiązkowa wygrana za komplet punktów i dobre wejście w turniej. Grają w Europie, wiec daleko nie mieli,problemy z aklimatyzacja za to moga mieć siatkarze Bolivaru. Na codzień graja w siatke w Argentynie. Bolivar w rodzimej lidze w Argentynie, radzi sobie kiepsko jak na zespół który reprezentuje Amerykę Południową na tym turnieju, 6 wygranych i 4 przegrane, przepaść do prowadzącej dwójki w Argentynie. Za Zenitem przemawia wszystko, dodatkowo słaba forma Bolivaru, skłania mnie by zagrac ten zakład. Jeśli Zenit nie zagra jak na treningu i nie zlekceważy Bolivaru, myśle że może być tu walec i demonstracja siły Zenitu.​
Jedynie co nie przemawia za typem to fakt że Zenit w ciągu sześciu dni rozegra zapewne pięć spotkań. To jest zabójcza dawka nawet dla najlepszych. Myślę że z takim zespołem jak Bolivar czy Shanghai będzie dużo rotacji. Pełna moc pójdzie dopiero na 3,4 i 5 spotkanie w turnieju bo chyba pewne jest że drużyna rosyjska wyjdzie z grupy.
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Za mecz z Bolivar dają tyle samo pkt co z innymi, myślisz ze Zenit odpuści 1 mecz ? Owszem moga być rotacje, no ale bez przesady, że już na 1 meczu. Z Toulousą grali rotacją i by mało co stracili pkt. Tutaj jak zagraja na szybkie 3-0 to się nie zmęczą.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Wiem, że mecz towarzyski a mecz o stawkę to 2 różne światy ale ja bym nie skreślał tak tego Bolivaru.. Oczywiście z Kazanem pewnie nie wygrają ale handi -18? Ja tego nie wezmę.
Ostatnio Bolivar rozegrał mecz towarzyski z Sadą Cruzeiro i fakt Sada wygrała 3:0 ale każdy set był wyrównany... Dlatego dla mnie Bolivar jest dużą zagadką... Dlatego wolę popatrzeć jak dziś zagrają ale jeśli ktoś grał te -17,5 to życzę powodzenia, może akurat Kazań ich rozjedzie ????
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Wole zagrać Zenit który jest o klase lepszy od Zaksy, pozatym Zenit ma słabszego rywala, Irańczycy nie przegrali od roku, reprezentanci kraju, a Bolivar pod formą. A mecz towarzyski ? Sada mogła go zagrać rotacją. Nikomu nie każe tego grać ????
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Wole zagrać Zenit który jest o klase lepszy od Zaksy, pozatym Zenit ma słabszego rywala, Irańczycy nie przegrali od roku, reprezentanci kraju, a Bolivar pod formą. A mecz towarzyski ? Sada mogła go zagrać rotacją. Nikomu nie każe tego grać ????
Co to za logika w ogóle xd no normalne, że kazań jest klase lepszy od Kędzerzyna i dlatego masz na nich kurs 1.03 i potężne handi -17.5, które jest mega zagadka rzeczywiście i granie tego to czysta strzelanka
Irańczycy nie przegrali od roku bo w lidze iranskiej grają z kelnerami. Sarmayeh to taka kadra Iranu, tylko że osłabiona brakiem dwoch kluczowych zawodnik w postaci Ebadipura i Maroufa, wiec dwóch kluczowych zawodnikow. Zygadło to nie Marouf a nawet z Maroufem Iran to żadna potęga, lepsze reprezentacje ich jadą z reguły zawsze. Zaksa gra u siebie i spokojnie mozną ją tutaj grać po takim kursie
Wydaje się też że spokojnie do gry jest Cruzeiro. Jednak ta drużyna to inny poziom niż reszta świata, nawet Kazań z reguły nie ma co szukać w meczach z nimi. Simon i Leala to potęgą, robią kosmiczną różnice. Macerata ostatnio w wybitnej formie nie jest i ogólnie nie jest to drużyna która mogłaby zagrozić Sadzie. 1.70 na Brazylijczyków do gry
Na podbicie spokojnie Skra po 1.15. Bez jaj żeby Chinole wygrały z Bełchatowem w Polsce, no way
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Co to za logika w ogóle xd no normalne, że kazań jest klase lepszy od Kędzerzyna i dlatego masz na nich kurs 1.03 i potężne handi -17.5, które jest mega zagadka rzeczywiście i granie tego to czysta strzelanka
Irańczycy nie przegrali od roku bo w lidze iranskiej grają z kelnerami. Sarmayeh to taka kadra Iranu, tylko że osłabiona brakiem dwoch kluczowych zawodnik w postaci Ebadipura i Maroufa, wiec dwóch kluczowych zawodnikow. Zygadło to nie Marouf a nawet z Maroufem Iran to żadna potęga, lepsze reprezentacje ich jadą z reguły zawsze. Zaksa gra u siebie i spokojnie mozną ją tutaj grać po takim kursie
Wydaje się też że spokojnie do gry jest Cruzeiro. Jednak ta drużyna to inny poziom niż reszta świata, nawet Kazań z reguły nie ma co szukać w meczach z nimi. Simon i Leala to potęgą, robią kosmiczną różnice. Macerata ostatnio w wybitnej formie nie jest i ogólnie nie jest to drużyna która mogłaby zagrozić Sadzie. 1.70 na Brazylijczyków do gry
Na podbicie spokojnie Skra po 1.15. Bez jaj żeby Chinole wygrały z Bełchatowem w Polsce, no way
Myślę że gdyby Irańczycy mieli w reprezentacji Żygadłę zamiast Marufa to ich wyniki byłyby lepsze bo Żygadło nie jest tak chwiejny psychologicznie i mimo że w swojej drużynie jest najbardziej utytułowanym zawodnikiem i gwiazdą jak na irańskie warunki to nie daje wyrazu tego na boisku i nie psuje atmosfery w drużynie.
Nie lekceważyłbym Chińczyków. Już chyba na Zaksę był kurs 1,20. PlusLiga jest bardzo słaba co widzimy w tej chwili. Zdecydowanie gdybym miał sobie wybrać parę przyjmujących Bednorz/Ebadipur czy Conte/Lyneel to bez zastanowienia wybieram tą chińską. Do tego reprezentacyjny atakujący Chin, i inni reprezentanci. Linia defensywna zdecydowanie dla Chińczyków, środek dla Skry, atak minimalnie dla Skry choć Wlazły na arenie międzynarodowej to nie ten zawodnik z słabej PlusLigi.
1,15 zdecydowanie nie do gry. Nawet +1,5 seta czy +pkt na Chińczyków. Conte to jest gwiazda światowego volleya, Lyneel jak jest zdrowy to super gracz.
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Myślę że gdyby Irańczycy mieli w reprezentacji Żygadłę zamiast Marufa to ich wyniki byłyby lepsze bo Żygadło nie jest tak chwiejny psychologicznie i mimo że w swojej drużynie jest najbardziej utytułowanym zawodnikiem i gwiazdą jak na irańskie warunki to nie daje wyrazu tego na boisku i nie psuje atmosfery w drużynie.
Nie lekceważyłbym Chińczyków. Już chyba na Zaksę był kurs 1,20. PlusLiga jest bardzo słaba co widzimy w tej chwili. Zdecydowanie gdybym miał sobie wybrać parę przyjmujących Bednorz/Ebadipur czy Conte/Lyneel to bez zastanowienia wybieram tą chińską. Do tego reprezentacyjny atakujący Chin, i inni reprezentanci. Linia defensywna zdecydowanie dla Chińczyków, środek dla Skry, atak minimalnie dla Skry choć Wlazły na arenie międzynarodowej to nie ten zawodnik z słabej PlusLigi.
1,15 zdecydowanie nie do gry. Nawet +1,5 seta czy +pkt na Chińczyków. Conte to jest gwiazda światowego volleya, Lyneel jak jest zdrowy to super gracz.
Lyneel? super gracy xd nie wiem co jest w nim takiego super, caly sezon reprezentacyjny grał jak ogórek, pokazując że jedyne do czego sie nadaje to drużynka z Chin taka właśnie. Dwóch dobrych zawodników i cała reszta Chińskich amatorów to zdecydowanie za mało żeby walczyć z tak dobrą drużyną jak Skra
 
P 0

pumba1946

Użytkownik
Po tym co dziś zobaczyłem nasunęło mi się grać na jutro Lube 3:0 po kursie 2,94. Zaksa zmęczona, jeśli przegra pierwszego to na pewno nie będzie cisnęła tylko odpuści i zagra bezpośrednio o awans z Brazylijczykami. Argumentów sportowych żadnych po stronie Polaków nie widzę na jutro. Brak ławki, Włosi w gazie. Skoro przejechali się po ekipie gdzie gra Simon, Leal i Uriarte to czy nie zrobią jutro tego samego z Zaksą?
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Po tym co dziś zobaczyłem nasunęło mi się grać na jutro Lube 3:0 po kursie 2,94. Zaksa zmęczona, jeśli przegra pierwszego to na pewno nie będzie cisnęła tylko odpuści i zagra bezpośrednio o awans z Brazylijczykami. Argumentów sportowych żadnych po stronie Polaków nie widzę na jutro. Brak ławki, Włosi w gazie. Skoro przejechali się po ekipie gdzie gra Simon, Leal i Uriarte to czy nie zrobią jutro tego samego z Zaksą?
Mecz meczowi nie równy, Lube potrafiło przegrać 3-0 z Latiną, to że wygrałi z Sadą nie znaczy, że teraz bedą jechać z kazdym po 3-0. Stawiał bym jakieś 1-3 na Lube.
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Wszystko (a przynajmniej bardzo wiele) zależy tutaj od zagrywki Lube. Taki Sokolov dzisiaj strzelał jak opętany z taką regularnością, że to aż niemożliwe żeby to utrzymać. Przy takiej zagrywce w dodatku z Buszkiem na lewym ataku i wyłączonym środkiem to Zaksa nie ma żadnych szans, ale jutro jest nowy dzień i wcale tak kolorowo nie musi być. Widać też było ogromną mobilizację w Lube dzisiaj, mam wątpliwości czy jutro też będą tak naładowani. Na pewno jednak nie odpuszczą, pierwsze miejsce teoretycznie powinno pozwolić ominąć Zenit w 1/2. Ale czy 3-0 bym stawiał to pewny nie jestem.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Chyba cos ci sie pomyliło;) Simon walnał w siatke przy jedno lub dwupunktowym prowadzeniu lube. Wynik ani na chwile nie był zagrozony. Lube zagrało kosmos a przyjecie to bajka. Maja na pewno najlepsze przyjęcie na swiecie, na palcach jednej reki mozna policzyc sytuacje gdzie mieli jakies duże probblemy z odbiorem zagrywki. Oczywiscie Sada zagrała słaby mecz, wygladali troche ociężale i ogolnie tam 3/4 składu wygląda na przekokszonych gości ale nie ujmujmy nic Civitanovej. Nawet wypadniecie Stankovicia nie zmieniło nic.
 
emonnau 6

emonnau

Użytkownik
Gdybanie niczego nie zmieni, trzeba spojrzeć na fakty, które jednoznacznie potwierdzają wysoką formę Lube w KMŚ. Szkoda jedyne tego, że po tak słabym spotkaniu bukmacherzy dalej faworyzują Sadę, na pewno się zrehabilitują pod względem gry, ale ten kurs nie jest tego warty.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dla mnie osobiście najważniejszą informacją w sprawie meczu ZAKSy jest to, że Torres jest gotów do gry...
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Cucine Lube Civitanova 2:3
powyżej 3,5 seta
1,50 1xbet
powyżej 182,5 1,84 1xbet
Civitanova i powyżej 182,5 3,10 1xbet

Wczoraj ZAKSA po niezmiernie ciężkim meczu ograła zespół z Iranu 3:2, w sumie nie zdziwiłem się takim wynikiem o czym pisałem wczoraj, że buki nie doceniły ten zespół i dali tak niski kurs na Kędzierzyn.
Dziś rywal dużo mocniejszy, który wczoraj ograł bardzo gładko klubowych Mistrzów Świata z przed roku Sada Cruzeiro 3:0. Kapitalny mecz rozegrał atakujący T. Sokołow, który zdobył aż 20 punktów czy dziś powtórzy taki wynik? Nie wydaje mi się by zagrał na takim samym poziomie...
A to, że Włosi trafili z genialną formą to jeszcze bym się wstrzymał bo jedna jaskółka wiosny nie czyni... Ja pamiętam także te słabsze mecze w wykonaniu Civitanovej.
Osobiście stawiam w tym meczu na over bo nie wydaje mi się aby Włosi zakończyli ten mecz w 3 setach. ZAKSA też potrafi grać w siatkówkę.
Na ryzyko proponuję zakład wygrana gości i powyżej 182,5 punkta w meczu czyli minimum te 4 wyrównane sety.
Jeśli miałbym zaproponować jakiś zakład na ten mecz poza typowaniem 1,2 bądź over under to...
Kto więcej punktów?
S. Deroo - O. Juantorena 1,95 forBET 25:23

Wczoraj Deroo zdobył 21 punktów natomiast Juantorena 10 - oczywiście Deroo grał 5 setów a Juantorena 3 lecz w ZAKSIE atak jest rodzielony na Deroo i Torresa natomiast w Civitanowej już jest to bardziej rozległe bo Sokołow, Juantorena, Sanders... Poprostu moim zdaniem Deroo będzie miał więcej piłek w ataku niż Juantorena co za tym idzie powinien zdobyć więcej punktów.
Drugim zakładem jest:
Czy któryś zawodnik zdobędzie więcej niż 25 punktów?
TAK 2,80 forBET Sokołow 26 punktów

Wczoraj Torres 26 punktów i Sokołow 20 a dziś te dwa ogniwa będą bardzo potrzebne ...
PGE SKRA Bełchatów - Personal Bolivar 3:1
Bolivar +14,5 1,57 eFortuna Szkoda 2 seta...
powyżej 3,5 seta 1,75 forBET
Bełchatów i powyżej 165,5 2,26 1xbet
Wczoraj Bolivar postawił się Kazanowi nie zagrali źle, w 1 i 2 secie grali w miarę równo, 3 set także był wyrównany bodajże 15/16:14 było dopiero pod koniec Kazań odskoczyli przeciwnikom. Ja uważam, że SKRA jest dużo słabszym rywalem dlatego nie zdziwię się jeśli przegrają nawet seta.
Sarmayeh Tehran - Sada Cruzeiro 0:3
Sada powyżej 92,5
1,73 eFortuna
Sada i powyżej 179,5 2,75 1xbet

Tutaj będzie króciutko, jeśli Sada zagra tak jak wczoraj to mogą nawet to spotkanie przegrać lecz nie wierzę w taki układ... Irańczycy na pewno się postawią tak jak wczoraj postawili się ZAKSIE, nie wydaje mi się aby ten mecz zakończył się w 3 setach dlatego takie 2 typy.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
M 150

mattanderson

Użytkownik
ZIbi - kolo Civitanova ich zmasakruje tutaj. Zaksa wczoraj z Kozami marnymi sie ośmieszała, Lube ich zje
3:0 dla Maceraty jak najbardziej logiczny typ
Kędzierzyn z komediantem Buszkiem nie wygra nawet seta z żadną lepszą drużyną
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom