>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Klubowe Mistrzostwa Świata 2017

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Bo powtorzyl akcje?
Zaksa jest daremna , ale to nie wszyscy wiedza i pisza ze sa w mega formie.
Pozdro
Tak bo powtórzył akcję przegraną Sady. ???? Której nie powinien powtórzyć bo ewidentnie Simon dotknął 2 razy piłkę ale tego też nie wszyscy widzą.
Pozdro
 
K 128

konju1

Użytkownik
Tak bo powtórzył akcję przegraną Sady. ???? Której nie powinien powtórzyć bo ewidentnie Simon dotknął 2 razy piłkę ale tego też nie wszyscy widzą.
Pozdro
Kwestia dyskusyjna bo to zależy kiedy zacznie liczyć uderzenie pierwsze po bloku. Może być przyslowiowy ping-pong i zawodnik w bloku kilka razy moze odbic.
 
P 102

para00

Użytkownik
Dla tych ktorzy graja kilka (do 10)typow rocznie bez zabawy typu 50 czy 100j wczoraj byl wlasnie taki dubel Sada/Zenit z handi -1.5
Jutro tez faworyci powinni pokryc handi i moim zdaniem zadna z owej dwojki nie straci seta.Zenit wczoraj nie pokazal nawet polowy tego co moze..i mozecie sobie gadac co chcecie.Skra? Nawet za najlepszych bylo by jej ciezko cos ugrac
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Dla tych ktorzy graja kilka (do 10)typow rocznie bez zabawy typu 50 czy 100j wczoraj byl wlasnie taki dubel Sada/Zenit z handi -1.5
Jutro tez faworyci powinni pokryc handi i moim zdaniem zadna z owej dwojki nie straci seta.Zenit wczoraj nie pokazal nawet polowy tego co moze..i mozecie sobie gadac co chcecie.Skra? Nawet za najlepszych bylo by jej ciezko cos ugrac
h2h dla Sady i to konkretnie pojechali z Zenitem w tamtym roku. Ktoś w tym siedzi i wie jak podchodzili do tych mistrzostw Rosjanie ? Dobre kursiwo do jakiegoś dubla.
 
M 220

mm25

Użytkownik
Zenit 3-1 i Lube 3-2 to moje myślenie...
Zenit wygra to... I życze im, super grają... Chcialbym żeby Skra ograła Lube, bo jest to realne.. dlatego może warto w sety wejść np ponad 3.5 seta??
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Żygadlo właśnie mówił w tv że jutro Lube bez Sandera. Sokolov ma problemy zdrowotne ale raczej zagra. Stankovic ponoć już skacze także pewnie będzie do dyspozycji.
 
M 220

mm25

Użytkownik
dzięki pablo_89 za info, wiec na sety można grać , co myślisz?? I daj jakies inne typy z siatkowki ????
dzieki za ten Minsk Kobiety super weszło ????
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Zenit to musi wygrac , bo bez dwoch zdan jest obecnie lepsza ekipa od Sady i chcą im sie zrewanzowac za tamte porazki . Kurs do dubla , trebla jest dobry i pewnie jutro spadnie do 1,3 .
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Nie oglądałem za dużo meczów, ale z ZAKSĄ Sada imponowała. Z Zenitem będzie wymiana ciosów i dla mnie granie wygranej po takim kursie się kompletnie mija z celem, lepiej celować IMO w +2,5 dla Brazylijczyków.
A Lube dużo niestety zależy od zagrywki. Z Zaksą w tym elemencie falowali i skończyło się 3:2, przeciwko Żygadle i spółce już siedziała im bardziej dobrze (Juantorena strzelał niesamowicie) i mimo wielu błędów względnie spokojnie dowieźli 3:0. Nie wiem jak tam w przekroju całego turnieju stoi Skra, ale jeśli kiepsko, to Lube spokojnie można atakować.
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Lube - Skra....mecz, który wlewa w nasze serca trochę patriotycznego optymizmu. Jednak tak patrząc na chłodno wydaje mi się, że Skra jest jednak słabszą drużyną od Zaksy, co widać było z każdą kolejną piłką w meczu z Kazaniem. Zaksa rozegrała z Włochami niezły mecz, a mimo to przegrała. Dwa pierwsze mecze troche zbudowały pozycje Skry, trzeci czyli konfrontacja z Zenitem obnazył jej wszelkie braki. Jak dla mnie Lube -1,5 do gry
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Mam pytanie do ekspertów od siatkówki, zenit - 1,5? Wydaje mi się, że na tą chwilę są mocniejsi od sady i jeśli zagraja na odpowiednim poziomie to powinno wejść.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Sada Cruzeiro - Zenit Kazań 0:3
W życiu nie zagram na zwycięstwo Zenitu po kursie tak marnym 1,35, już zdecydowanie wolę zagrać +2,5 seta Sady po podobnym kursie 1,30 bodajże...
Obie ekipy mają po 3 armaty - Sada Leal, Evandro oraz Simon i niczym nie ustępują od armat Zenitu Leon, Mikhajlov i Anderson ...
Jeżeli Sada będzie mieć dzień to zagrywką napsują wiele krwi Zenitowi i w drugą stronę oczywiście też.
Oczywiście nie mówię, że Sada wygra to spotkanie na luzie bo tak nie będzie ale dla mnie mecz dużo bardziej wyrównany niż pokazują to kursy.
Sada źle rozpoczęła ten turniej od falstartu 0:3 z Lube ale później już było tylko lepiej 3:0 z Irańczykami i 3:0 z ZAKSą a w tym meczu pokazali już, że potrafią grać na bardzo wysokim poziomie.
Zenit póki co leci sobie gładko i wszystkie mecze po 3:0 ale porównywać obie grupy także nie ma sensu bo w tej gdzie grała Sada były 3 bardzo mocne drużyny, które grały na dość wyrównanym poziomie natomiast w grupie Zenitu był tylko on potem piętro niżej SKRA i 2 piętra niżej Chinole oraz Argentyńczycy.
Moje typy na to spotkanie:
powyżej 3,5 seta 1,49 1xbet
powyżej 175,5 1,50 eFortuna
powyżej 183,5 1,84 eFortuna
Zenit i powyżej 183,5 3,30 1xbet
Leal/Leon łącznie minimum 35 punktów? TAK 1,70 forBET 34 punkty mimo że w 3 setach, było blisko...
SKRA Bełchatów - Lube Civitanova 0:3
Jeżeli doniesienia się potwierdzą, że T. Sanders nie zagra a Sokolov ma problemy plus Stankovic z problemami to dla SKRY jest to szansa...
Oczywiście dalej to Lube są zdecydowanym faworytem ale jeśli zabraknie tych zawodników to jest szansa na:
powyżej 3,5 seta 1,78 1xbet
Lube powyżej 92,5 1,75 eFortuna
Lube i powyżej 177,5 2,70 1xbet
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Moim zdaniem warto poczekac i zagrac na live. Z jednej strony Zenit chce rewanżu i prezentuje volley z innej planety ale z drugiej strony Sada samym.potencjałem fizycznym moze nadrobić. Problemem wydaje sie byc chyba to, ze Uriarte tam troche nie pasuje. On lubi gre szybka i plaska, gre do ktorej stworzeni sa tacy gracze z ktorymi grał w Skrze jak Conte czy Wlazły czyli nie mutageny po 205 ale gracze mniejsi i szybcy. Wszystko przemawia za Zenitem ale niewiadomo ile ze swojego.potencjału pokazała Sada do.tej pory.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom