>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Klubowe Mistrzostwa Świata 2018

Status
Zamknięty.
seba6 533

seba6

Użytkownik
Sada @1.3.
Biore do dubelka smialo i nie wiem czemu od wczoraj wzroslo z 1.2. Resovia kazdy wie co prezentuje od poczatku sezonu, komedia goni komedie. Moglo sie wydawac ze wyszli na prosta w miare i dostali w czape od sredniego Olsztyna.
Przeciwnikiem Sada - braxylijscy bombardierzy , ktorzy od lat sa na topie klubowej siatkowki na swiecie. W tamtym roku pierwszy mecz przespali przez zla aklimatyzacje , ale w tym roku wzieli na to poprawke i ustawili sobie cykl zeby byc na 100% w formie na pierwszy mecz. Za resovia moze przemawiac jedynie hala i moze jakies porazenie mozgowe brazoli , bo na papierze sa druzyna o 2 klasy gorsza , a co dopiero patrzac na forme.
 
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Resovia+9,5 pkt w meczu @2.01 Fortuna
Tak tak tak niby Sada ekipa dwa razy lepsza ale nie oszukujmy sie Resovia tez w siatkowke grac potrafi,Graja w Polsce i na pewno na takim turnieju powalcza.To samo bylo ze Skra ze dostanie gładziutko a przeciez Lube bylo w formie.Rossard jakoś ostatnio stara sie ciagnac ekipe i licze ze dzisiaj poprowadzi druzyne po minumum jednego seta.Handicap ten powinien wejsc gładziutko jak Resovia zagra poprawnie w przyjeciu.Powodzenia!
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Fakel powinien posprzątać Skrę. Na prawdę świetnie się ich ogląda w starciu z Zenitem. Mocna zagrywka, dobrze pracują blokiem, urozmaicony atak. A najbardziej imponuje mi niesamowite przyjęcie tych bomb serwisowych Kazania.
Zenit 5 setów dziś i skończą po 23, a jutro o 17:30 już mecz z Lube. Coś w kierunku Włochów chyba jednak będzie trzeba grać.
 
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Resovia+9,5 pkt w meczu @2.01 Fortuna
Tak tak tak niby Sada ekipa dwa razy lepsza ale nie oszukujmy sie Resovia tez w siatkowke grac potrafi,Graja w Polsce i na pewno na takim turnieju powalcza.To samo bylo ze Skra ze dostanie gładziutko a przeciez Lube bylo w formie.Rossard jakoś ostatnio stara sie ciagnac ekipe i licze ze dzisiaj poprowadzi druzyne po minumum jednego seta.Handicap ten powinien wejsc gładziutko jak Resovia zagra poprawnie w przyjeciu.Powodzenia!
Jak w masełko handicap ???? .Jutro czuje ze Lube powinno to ogarnąć i warto coś powoli myslec na Resovią.Zagrali dzisiaj bardzo dobre spotkanie i ja uwazam ze maja duze szanse na awans.Można jeszcze zastanowic sie nad zagraniem w strone Skry bo rowniez w meczu z Lube pokazała swój charakter
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Lube - kazan 2 @2.10 efbet
Rosjanie w bardzo ciezkiej sytuacji. Dzisiejsza porazka moze ich wyeliminować z dalszej fazy turnieju. Przed rozpoczeciem KMŚ kazan był faworytem Do wygrania dlatego nie rozumiem stawiania Rosjan w roli underdoga. Skoro SKRA napsula sporo krwi Wlochom to tym bardziej powinien zrobić to Kazań . Wyjsciowe kursy byly odwrotne dlatego dostrzegam value i atakuje Rosjan którzy są pod ścianą.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Zgadzam sie co do Kazania i tez gram w ich strone, do tego dokladam porazke Skry, mysle, ze Belchatow w tej grupie za duzo do szukania nie bedzie mial.
Kazan z Lube dzisiaj zdecydowanie overowo, sporo walki i punktow powinno byc, Skra przeciwnie, nie daje im wiecej szans niz ugranie seta.
 
S 30

szimir

Użytkownik
Lube - Kazań over 179,5pkt. @1,5 ✅
Dla mnie kurs bardzo fajny liczę na wyrównany mecz, delikatnym faworytem dla mnie również Kazan, ale wczoraj mieli ciężka przeprawe, w 3 setach się nie skończy.
Urengoy (-1,5 seta) - Skra 1 @1,88 ⛔ przespali dwa pierwsze sety..

Młody rosyjski zespół zaimponowal, swietnie się to oglądało z Kazaniem, świetny poziom. Mega na przyjęciu i w ataku, Udrys, Volkov przekoty. Skra niby seta ugrala, ale raczej Lube miało mecz pod kontrolą. Wydaje mi się że Rosjanie na spokoju to wezmą, podbudowani po wczorajszym.
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Zenitu Kazań vs Cucine Lube Civitanova
Zanit @1.74 ⛔1xbet
Dla mnie Zenitu to bierze i rano gdy zobaczyłem kurs 2 na ekipę rosyjska to bardzo się zdziwiłem. Dla mnie tu 1.5 powinno być , Lubelskie ze Skra zagrało słabo, owszem zagrywka była ok ale dużo szkód nią nie robili, rozegranie strasznie sztywno , defensywy to nie było bo bloku tez nie było... Zawiedli mnie siatkarze Lubelskie, szczególnie Juantorema.
Mecz Zenitu z Urengoy stał na dużo wyższym poziomie, strasie bombardowania jeden i drugi zespół, znakomicie na rozegraniu, obrony piłek nie obrony!
Zenit jest tutaj sporym faworytem i biorę ten kurs z przyjemnością.
Novyi Urengoy vs Skra Bełchatów
Novyi Urengoy -2.5 seta⛔ @3.54 1xbet
Złapany niesamowity kurs na 3-0 Fakeja ! Siatkarze grają jak pisałem wyżej bombowy poziom! Szczególnie te zagrywki są regularne i piekielnie mocne.
Skra urwała seta Lube ale to tylko dzięki temu że zaskocżyli swoją dobrą dyspozycja i przeciwnik zagrał słabo bez polotu... dziś będzie lanie od ruskiego zespołu.
Zenitu dał du**py ale na Fakel złapałem przy 2-0 kurs @4.5:beer:
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Fakt glownymi faworytami sa zenit i lube ale z tym ze Ngapeth TROSZECZKĘ gorszy poziom od Leona to pojechales po bandzie
... Nie no nie zartujmy... TROSZECZKĘ gorszy od Leona to może być Matthew Anderson A nie Ngapethxdd
Co do typów dużo myślałem żeby pograć 3-0 w stronę lube ale jednak odpuściłem... czekam na drugą kolejkę
XDDDD Nie no na litość boską czy każdy post tego użytkownika to muszą być takie wypociny, które nie mają nic wspólnego z prawdą? Ngapeth gorszym zawodnikiem od Andersona? to chyba w bierkach pod wodą bo na pewno nie w siatkówce
Na dziś chyba nie ma innego wyboru niż:
Kazań -1.5 (2.44)
Urengoj -1.5 (1.85)
Uwielbiem grac niespodzianki w takicg imprezach..
Skra plus Macerata na dzis
To musisz uwielbiać też przegrywanie pieniędzy kolego bo dziś o takich wynikach nie ma mowy
Już podaje argumenty:
1.Kazań o 3 klasy lepszy zespół w elemencie serwisu, w Lube jedynym zawodnikiem który regularnie i mocno bije to Leal, w Kazaniu praktycznie każdy + świetne floty środkowych
2. Juantorena coraz bardziej przypomina Winiarskiego z końca kariery, nie atakuje już nic, stracił dynamike i moc, stracił dokładne przyjęcie i z tak grającym jednym skrzydłowym nie wygrywa sie z Kazaniem
3. Niesamowity Earvin Ngapeth, zawodnik który w pojedynke wygrywał mecze i to niejednokrotnie, na drugim skrzydle najlepszy atakujący świata Michajłow. To wystarczy na 100 procent na taką Macerate z tak słabym Juantoreną
Urengoj:
Dwaj kapitalni przyjmujący Kliuka i Volkov z niebotycznym zasiegiem w ataku i kapitalnym serwisem porozbijają dziś Skre
 
G 0

gumaz

Użytkownik
nie wierze zenit poprostu nie wierze rozumiem ja na trzepaku z kolegami ale wy z 14:10 i nie płacze tylko za co oni kase biora;)
 
plusgresja 3K

plusgresja

Użytkownik
Dałem na Lube więc ogólnie pozytywnie, ale to co Ci sędziowie tam wyprawiali pod koniec...Gdzie oni tam widzieli dotknięcie w bloku u zawodników Lube, a następnie błąd Butko? Chyba, że ktoś inny tam popełnił błąd - Michajłow?
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
nie wierze zenit poprostu nie wierze rozumiem ja na trzepaku z kolegami ale wy z 14:10 i nie płacze tylko za co oni kase biora;)
Prawda, spora przewagę stracili + na końcu ich sędziowie skrzywdzili. Tam w ogóle podszedł Ngapeth do sędziów i słychać było „shut the fakap”; Alekno tez nabuzowany podszedł żeby się pokłócić.. Sporo stracił Zenit sprzedając Leona.
 
I 0

interfer0n

Użytkownik
Dotknięcie MOGŁO być po kciuku Juantoreny (nie wiem czy było, cieżko powiedzieć), ale przecież Butko był jakiś kilometr od siatki na tym rozegraniu... Aczkolwiek, jak się ma wynik 14;9 , to jedną akcje mogą CI sędziowie zj3bać. Ale mecz przegrałeś Ty. Sorry Zenit.
Kupon na minus... xd
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
A czemu to sedzia winny jak sie nie umie byle flota przyjac i skonczyc. Slabego flota, piec razy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom