>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Klubowe Mistrzostwa Świata 2018

Status
Zamknięty.
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Fakel też tak cudownie wczoraj grał?
Wczoraj fajnie to wyglądało, zgranie jakby grali ze sobą od dawna, dobry mecz Udrysa, Volkow mógł lepszy mecz zagrać ale trzymał poziom. Na tle przeciętnego Zenitu wyglądali dobrze
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Fakel wczoraj grał kosmos, dziś za to gra kaszanę! Kliuka gra katastrofalnie! Udrys zresztą nie lepiej.
Ciekawie będzie jak Skra dziś wygra za 3 pkt. Wtedy Zenit ogrywa Skrę za 3 i teoretycznie może awansować jeszcze, chociaż nie wiem czy wtedy Lube nie puści meczu Fakelowi.
 
J 122

jankos

Użytkownik
Dostali łomot
Zenitu Kazań vs Cucine Lube Civitanova
Zanit @1.74 1xbet
Dla mnie Zenitu to bierze i rano gdy zobaczyłem kurs 2 na ekipę rosyjska to bardzo się zdziwiłem. Dla mnie tu 1.5 powinno być , Lubelskie ze Skra zagrało słabo, owszem zagrywka była ok ale dużo szkód nią nie robili, rozegranie strasznie sztywno , defensywy to nie było bo bloku tez nie było... Zawiedli mnie siatkarze Lubelskie, szczególnie Juantorema.
Mecz Zenitu z Urengoy stał na dużo wyższym poziomie, strasie bombardowania jeden i drugi zespół, znakomicie na rozegraniu, obrony piłek nie obrony!
Zenit jest tutaj sporym faworytem i biorę ten kurs z przyjemnością.
Novyi Urengoy vs Skra Bełchatów
Novyi Urengoy -2.5 seta @3.54 1xbet
Złapany niesamowity kurs na 3-0 Fakeja ! Siatkarze grają jak pisałem wyżej bombowy poziom! Szczególnie te zagrywki są regularne i piekielnie mocne.
Skra urwała seta Lube ale to tylko dzięki temu że zaskocżyli swoją dobrą dyspozycja i przeciwnik zagrał słabo bez polotu... dziś będzie lanie od ruskiego zespołu.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Dla lube to juz zadna roznica z kim zagraja z drugiej grupy ale najwazniejsze to.usunac zenit a.okazja jest niesamowita. Chyba warto.grac na fakel jak najwczesniej jak tylko.pojawia.sie.kursy. Lube upiecze.dwie.pieczenie na.jednym.ogniu, dadza.odpoczac najlepszym.i wywala Zenit.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
2.60 na seta Irańczyków z cienką Sovią? Wiem, że nie prezentują oni jakiegoś wielkiego poziomu ale nie róbmy z Resovii tak ogromnego faworyta po jednej wygranej z Sadą, która rok temu zresztą też słabo weszła w turniej. W lidze przegrywają z Będzinem czy Katowicami to jeden set wydaje się bardzo możliwy i to po takim kursie. Rok temu Zaksa przegrała też z cienkimi Irańczykami 2 sety.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Zenit Odpada. Szkoda bo liczylem ze skra wygra i lube podłoży sie za 2dni zeby wyeliminować Kazań. Szkoda bo mozna byloby sporo zarobic
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Zenit Odpada. Szkoda bo liczylem ze skra wygra i lube podłoży sie za 2dni zeby wyeliminować Kazań. Szkoda bo mozna byloby sporo zarobic
Skra na własne życzenie.
W 3 secie już 13 9 prowadzili oraz mieli mecxowa i dwie piłki w górze w jednej akcji na skonczenie to się zemscilo.
 
N 301,1K

niewierny-janek

Użytkownik
Sada powinna lepiej zagrać niż w pierwszym meczu, powinni się już zaaklimatyzować. Myślę że seta ugrają - +2,5 Sada @1,45 - do jakiegoś dubla dobre. A jak seta ugrają to myślę, że minimum 4 sety będą, jak 4 sety to warto iść w over pkt w meczu - over 179,5 @1,85
Kursy - Unibet
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
No to mamy już frajera na tym turnieju - PGE SKRA Bełchatów...
Niestety ale przegrali wygrany mecz, na tym poziomie mając 2:0 i 19:13 NIE MOŻNA przegrać seta a potem meczu...
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
No to mamy już frajera na tym turnieju - PGE SKRA Bełchatów...
Niestety ale przegrali wygrany mecz, na tym poziomie mając 2:0 i 19:13 NIE MOŻNA przegrać seta a potem meczu...
A na dodatek jutro spotkają się drużyny, które właśnie frajersko przegrały wygrane mecze... SKRA zepsuła można tak powiedzieć turniej w Płocku, czwartkowy mecz z Zenitem byłby o stawkę wyjścia z grupy, a tak pewnie wyjdą rezerwy?? Przekonamy się już w dniu jutrzejszym.
 
R 7

reuss111

Użytkownik
Zenit Odpada. Szkoda bo liczylem ze skra wygra i lube podłoży sie za 2dni zeby wyeliminować Kazań. Szkoda bo mozna byloby sporo zarobic
Dlaczego zenit odpada ? Przy wygranej za 3 i wygranej lube za 3 wchodzą dalej tak? Czy się mylę ?
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Dlaczego zenit odpada ? Przy wygranej za 3 i wygranej lube za 3 wchodzą dalej tak? Czy się mylę ?
Nie moge Znalezc info ale bodajże licza sie wygrane mecze a potem pkt. Fakiel i lube maja juz 2 wygrane a kazan 0. Jesli komus siw uda znaleźć info co decycuje o ukladzie w tabeli bede wdzieczny za info. Ja szukałem i nic nie znalazlem
Edit W czwartek PGE Skra na zakończenie zmagań grupowych zmierzy się z Zenitem Kazań. Stawką będzie jednak tylko trzecie miejsce w grupie
 
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Sada Cruzeiro - Trentino @3.2 Fortuna ZWYCIĘSTWO SADA

Te kursy to jakieś kosmiczne nieporozumienie. Teren neutralny, przeciwnicy to potężna ekipa, a kursy wskazują na to jakby Trentino miało zagrać sparing z drugoligowcem). Pierwszy mecz ok, zdecydowanie Brazylijczykom nie wyszedł, ale spokojnie na to mogła mieć aklimatyzacja. Trentino to nie Perugia czy Lube, żeby można było ich tak wywyższać. Pierwsze spotkanie wygrali na spokojnie, ale był to mecz z zespołem, który z nikim tutaj nie powalczy przez braki kadrowe)
W lidze tak samo Sada jak i Trentino radzą sobie bardzo dobrze, czego oczywiście każdy od nich wymaga. Odpowiednio Sada stosunek spotkań 5-1 i Trentino 7-2.
Tacy zawodnicy jak Evandro i Sander to top topów na swoich pozycjach. Do tego dwóch bardzo dobrych środkowych, lecz lekko pod formą Isac i Le Roux. Jeden jak i drugi to etatowi reprezentanci swoich bardzo mocnych drużyn narodowych. Plus do tego libero Sergio, który od kilkunastu lat gra na najwyższym światowym poziomie. Mamy także dwóch młodych, rozgrywającego Krelinga i przyjmującego Leao. Bardzo zdolni, ale jeszcze nie wskoczyli na poziom międzynarodowy.
Po drugiej stronie siatki atakujący Vettori, który postrachu nie sieje już od dawna. Zdecydowanie lepszym zawodnikiem jest Evandro z Sady. Para przyjmujących to Uros i Russell. Jeden jak i drugi to świetni siatkarze. Zdecydowanie lepsi od Leao, ale niedorastający do Taylora Sandera. Środek bardzo solidny Lisinac i Candellaro. To mniej więcej równe pary po obu stronach siatki. Libero to fenomen Grebennikov, poziom taki sam jak Sergio i młody, lecz już bardzo doświadczony podstawowy rozgrywający reprezentant Włoch Giannelli.
Sada to zbyt potężny zespół, stawiany przed turniejem w roli faworytów do końcowego triumfu. To zbyt wczesna faza turnieju na ich odpadnięcie. Już brak awansu Zenitu jest kosmiczną sensacją.
Podsumowując dwie bardzo wyrównane ekipy. Moim zdaniem silniejsza jest nawet Sada. Ten kurs 3.2 to wspaniała okazja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
M 220

mm25

Użytkownik
Nie moge Znalezc info ale bodajże licza sie wygrane mecze a potem pkt. Fakiel i lube maja juz 2 wygrane a kazan 0. Jesli komus siw uda znaleźć info co decycuje o ukladzie w tabeli bede wdzieczny za info. Ja szukałem i nic nie znalazlem
Edit W czwartek PGE Skra na zakończenie zmagań grupowych zmierzy się z Zenitem Kazań. Stawką będzie jednak tylko trzecie miejsce w grupie
trochę to głupie, powinno byc punkty a nie wygrane mecze... dzis resovia mysle gładko 3-0, jakieś sugestie?
// Dlaczego głupie? Uważasz, że bardziej istotne są punkty niż wygrane mecze...?
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
ktoś moze sie odnieść do meczu resovii? 2dni temu cuzlem ich ze wygraja i sprawia sensacje.. a dzis czuje ze kłopoty beda miec ale nie wiem kto tam gra u rywali kto moze pociagnac takze prosze o informacje jakies o ich druzynie ;)
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
// Dlaczego głupie? Uważasz, że bardziej istotne są punkty niż wygrane mecze...?
Tak, bo przegrana 2:3 może być pechowa i nie świadczy o jakości drużyny
Sada Cruzeiro - Trentino @3.2 Fortuna ZWYCIĘSTWO SADA
Te kursy to jakieś kosmiczne nieporozumienie. Teren neutralny, przeciwnicy to potężna ekipa, a kursy wskazują na to jakby Trentino miało zagrać sparing z drugoligowcem). Pierwszy mecz ok, zdecydowanie Brazylijczykom nie wyszedł, ale spokojnie na to mogła mieć aklimatyzacja. Trentino to nie Perugia czy Lube, żeby można było ich tak wywyższać. Pierwsze spotkanie wygrali na spokojnie, ale był to mecz z zespołem, który z nikim tutaj nie powalczy przez braki kadrowe)
W lidze tak samo Sada jak i Trentino radzą sobie bardzo dobrze, czego oczywiście każdy od nich wymaga. Odpowiednio Sada stosunek spotkań 5-1 i Trentino 7-2.
Tacy zawodnicy jak Evandro i Sander to top topów na swoich pozycjach. Do tego dwóch bardzo dobrych środkowych, lecz lekko pod formą Isac i Le Roux. Jeden jak i drugi to etatowi reprezentanci swoich bardzo mocnych drużyn narodowych. Plus do tego libero Sergio, który od kilkunastu lat gra na najwyższym światowym poziomie. Mamy także dwóch młodych, rozgrywającego Krelinga i przyjmującego Leao. Bardzo zdolni, ale jeszcze nie wskoczyli na poziom międzynarodowy.
Po drugiej stronie siatki atakujący Vettori, który postrachu nie sieje już od dawna. Zdecydowanie lepszym zawodnikiem jest Evandro z Sady. Para przyjmujących to Uros i Russell. Jeden jak i drugi to świetni siatkarze. Zdecydowanie lepsi od Leao, ale niedorastający do Taylora Sandera. Środek bardzo solidny Lisinac i Candellaro. To mniej więcej równe pary po obu stronach siatki. Libero to fenomen Grebennikov, poziom taki sam jak Sergio i młody, lecz już bardzo doświadczony podstawowy rozgrywający reprezentant Włoch Giannelli.
Sada to zbyt potężny zespół, stawiany przed turniejem w roli faworytów do końcowego triumfu. To zbyt wczesna faza turnieju na ich odpadnięcie. Już brak awansu Zenitu jest kosmiczną sensacją.
Podsumowując dwie bardzo wyrównane ekipy. Moim zdaniem silniejsza jest nawet Sada. Ten kurs 3.2 to wspaniała okazja.
Sada poteżny zespoł? XD chyba z nazwy kolego, obecnie jest to przeciętna ekipa z bardzo przeciętnym składem
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Tak, bo przegrana 2:3 może być pechowa i nie świadczy o jakości drużyny

Sada poteżny zespoł? XD chyba z nazwy kolego, obecnie jest to przeciętna ekipa z bardzo przeciętnym składem
W koszykówce także traci się nieraz punkt w ostatniej sekundzie i przegrywa się mecz, w piłce ręcznej pada bramka na 1 sekundę przed końcem i przegrywamy mecz,w piłce nożne tracimy bramkę w 95 minucie i przegrywamy mecz i czy tam się liczą jakieś punkty? Czy za takie zwycięstwo jest mniej punktów????
ZAWSZE Wygrana jest ważniejsza aniżeli punkty...
To przyjmijmy, że drużyna A wygrała na 20 meczy 15 spotkań 3:2 i 5 przegrali 0:3 i mają 30 punktów a drużyna B wygrała 10 meczy po 3:0/1 i przegrała 9 meczy 0:3 i 1 2:3 i ma 31 punktów. Uważasz, że uczciwe jest to, że drużyna B jest wyżej w tabeli???? Jeśli tak to powodzenia....
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
W koszykówce także traci się nieraz punkt w ostatniej sekundzie i przegrywa się mecz, w piłce ręcznej pada bramka na 1 sekundę przed końcem i przegrywamy mecz,w piłce nożne tracimy bramkę w 95 minucie i przegrywamy mecz i czy tam się liczą jakieś punkty? Czy za takie zwycięstwo jest mniej punktów????
ZAWSZE Wygrana jest ważniejsza aniżeli punkty...
To przyjmijmy, że drużyna A wygrała na 20 meczy 15 spotkań 3:2 i 5 przegrali 0:3 i mają 30 punktów a drużyna B wygrała 10 meczy po 3:0/1 i przegrała 9 meczy 0:3 i 1 2:3 i ma 31 punktów. Uważasz, że uczciwe jest to, że drużyna B jest wyżej w tabeli???? Jeśli tak to powodzenia....
jakie zawsze człowieku, w ligach siatkarskich punkty są na pierwszym miejscu. W lidze włoskiej na przykład
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
jakie zawsze człowieku, w ligach siatkarskich punkty są na pierwszym miejscu. W lidze włoskiej na przykład
Na szczęście coraz więcej lig odchodzi od tego dziadostwa i w wielkich turniejach gramy na zwycięstwa nie na punkty.
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
W pierwszym secie kto grał?
Dałem na 3 0 na zenit
Dostali zajebista szanse od fakela
Powinno być szybko 3 0 i półfinał a co to ma być
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom