>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Klubowe Mistrzostwa Świata - Maroko 2013 (11-21.12.)

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Raja Casablanca - Auckland City
Na początku myślałem że coś jest nie tak straszna faworyzacja zespołu gospodarzy turnieju, A tymczasem Raja w tym sezonie gra przeciętnie o czym świadczy ich ósme miejsce w tabeli, natomiast Auckland City lokuje się na pozycji lidera i jak to często bywa przewodzi w lidze Nowej Zelandii. Trochę sylwetki gości trenerem jest Ramon Tribulietx Hiszpan urodzony w Barcelonie, prowadzi zespół od 2011 roku. W tym czasei wygrał ligę oraz dwa razy OFC Champinship.Oglądałem parę spotkań Auckland i muszę przyznać że grają widowiskowo, w lidze są na nich ciekawe kursy i warto tą ligę zabrać pod lupę. Przeczuwam że goście powalczą o udział w imprezie i proponuję DNB na Auckland.

DNB Auckland @@ 4.75 ⛔ było blisko.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Guangzhou - Al Ahly 1 @ 1,66 Marathonbet ✅ 2-0
Co by tu nie mówić, to chińska ekipa jest faworytem meczu. Kwartet Conca-Elkeson-Gao Lin-Mariqui na 35 bramek strzelonych przez drużynę w azjatyckiej LM strzelił ich 30. Ofensywnie Guanhzhou wygląda imponująco. Oglądałem ich kilka meczów w tych rozgrywkach i oni na każdym etapie rozgrywek byli przynajmniej o klasę lepsi od swoich przeciwników. Jedynie w finałowym dwumeczu FC Seul zdołał im się postawić, ale w tamtych meczach chińczycy grali jakoś dziwnie. Może byli zdenerwowani ale gra im się nie bardzo układała i nie potrafili zdominować koreańczyków. Myślę, że FC Seul jest lepszą drużyną od jutrzejszego przeciwnika Al Ahly. Nie miałem okazji oglądać tego zespołu, ale z tego co widzę cały skład oparty jest na rodzimych piłkarzach plus dwóch obcokrajowców, którzy jednak większej roli nie odgrywają. Wydaje mi się że Guangzhou jest najmocniejszym przedstawicielem Azji w KMŚ od lat, więc sobotni mecz powinni spokojnie wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Jak to jest z rozstawieniem?
Bo teraz zespoły z europy i am.płd zaczynają od półfinałów.
Jeśli np. Bayern odpadł by w półfinale to za rok drużyna europejska zaczyna od 1/4 czy od 1/2?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jak to jest z rozstawieniem?
Bo teraz zespoły z europy i am.płd zaczynają od półfinałów.
Jeśli np. Bayern odpadł by w półfinale to za rok drużyna europejska zaczyna od 1/4 czy od 1/2?
W tej formule od kilku już lat przedstawiciel Europy i Am.Płd zaczynają od fazy 1/2, nie ma na to wpływu ewentualne odpadnięcie w teogorocznym ćwierćfinale i nic innego.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Monterrey - Raja 1 @ 1,75 bet365 ⛔ 1-1
Trzeba iść za ciosem. Monterrey mają silniejszy skład z takimi zawodnikami jak Christian Delgado czy Humberto Suazo. Raja występuje w tym turnieju gościnnie jako godpodarz. W lidze nie wiedzie im się za specjalnie: zajmują miejsce w środku tabeli. Rayados nie awansowali do play-off ligi meksykańskiej, więc mogli spokojnie przygotowywać się do tego turnieju. Nie widziałem meczu Raja z Auckland, więc nie mogę za wiele opisać gry marokańczyków.W poprzedniej edycji Meksykanie poradzili sobie na tym samym etapie rozgrywek z silniejszym Ulsanem z Korei Południowej. Rayados prezentuje typowo meksykański styl, czyli stara się grać ofensywnie. Dlatego myślę, że mimo tego iż publiczność będzie po stronie drużyny z Maroka, to Monterrey powinno sobie poradzić.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Guangzhou Evergrande v Bayern Monachium
Bayern Monachium AH: -2,5 kurs: 2,00 buk: Bet365 ✅
Bayern Monachium AH: -3 kurs: 2,50 buk: Bet365 ZWROT (edit: Guangzhou Evergrande NIE MIAŁO NAJMNIEJSZEJ szansy na strzelenie bramki. Przez większość meczu nie byli w stanie wyjść ze swojego pola karnego, a Bayern nie wygrał wyżej tylko dlatego, że pograli sobie to jak grę treningową. Typerzy podający BTS byli w ogromnym błędzie, poziom piłki azjatyckiej to niebo i ziemia w porównaniu z czołówką, a już na pewno Bayernem)
Niestety nie znalazłem jeszcze kluczowej informacji dla tego zakładu czyli składu, ale za to znalazłem wypowiedzi zawodników i Pepa. To jest ostatnia rzecz do zdobycia i chcą ją jako pierwsza niemiecka drużyna zdobyć. Nie zachwycające dwa ostatnie spotkania, przegrana z Arsenalem i co prawda wygrana, ale w kiepskim stylu w lidze powinna tylko zmotywować zespół. Ponieważ to jest pierwsze spotkanie myślę, że wejdą od mocnego uderzenia. W następnych bym się trochę bał. O przeciwniku nic nie wiem oprócz tego, że to chińska drużyna - mistrz Azji. Jak dla mnie jest bez szans, a Bayern pokaże jutro na co ich stać, a jak wiemy w ostatniej wyjazdówce ligowej wygrali 7:0. Oczywiście ważny też jest skład więc jak ktoś będzie znał byłbym wdzięczny za taką informację. Ja tylko znalazłem to, że Riberry właśnie się sam o tym wypowiadał, że chcą zdobyć ten puchar. I ciekawostka - na wygraną Bayernu pucharu buki dają tylko 1,14 to świadczy o pozostałych ekipach.
EDIT: Jak by kogoś to interesowało bezpośrednia transmisja tego meczu będzie na NIEKODOWANYM kanale ARD Das Erste HD i ARD Das Erste. Parametry: Astra 1H/1KR/1L/1M/2C at 19.2°E , 11836 MHz, pol. H.
 
A 93

ateo87

Użytkownik
polecam pograc na bramke Riberrego wiadomo jest on kluczowa postacia przez ktora przechodza wszystkie akcje czeste strzaly jak i zejscia ze skrzydla daje nam spore szanse na to ze ten zaklad wejdzie
 
novo 203

novo

Użytkownik
&quot;Guardiola will field a near full strength team, as all the stars apart from the injured Arjen Robben have travelled to Morocco. Matthias Sammer expects the team to take the game seriously and deliver a better performance than against Manchester City and Hamburg. “I believe we have to give an improved display at the end of the year, both mentally and physically,” he emphasised. “When your legs start to struggle at the end of the year, you need to pick it up mentally. That’s what we expect from our players.”
Z oficjalnej strony Bayernu
Także Bayern wystąpi w najsilniejszym możliwym składzie, bez Robbena. Warto grac bayern -2 @1.5 w bet365.
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Guangzhou Evergrande - Bayern Monachium
TYP: -3,5 gola - KURS: 1,95 ✅
BUK: MILENIUM

Raczej wątpie, że Bayern będzie się jakoś strasznie spinał na ten mecz. Są świadomi swojej formy i myślę, że chińska drużyna nie ma większych szans na jakąkolwiek niespodziankę. Myślę, że będzie 0-2, może 0-3. Nie ma co tutaj analizowac, bo obie drużyny jeszcze ze sobą nie grały. Na początku na pewno Guangzhou będzie badac grę Bayernu. Powodzenia!
Chyba więcej z tego meczu nie dało się wycisnąc ???? Ewentualnie Handi -2 ????
 
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
Raczej wątpie, że Bayern będzie się jakoś strasznie spinał na ten mecz. Są świadomi swojej formy i myślę, że chińska drużyna nie ma większych szans na jakąkolwiek niespodziankę. Myślę, że będzie 0-2, może 0-3. Nie ma co tutaj analizowac, bo obie drużyny jeszcze ze sobą nie grały. Na początku na pewno Guangzhou będzie badac grę Bayernu. Powodzenia!
dokładnie, spokojnie tu z jakimiś 3/4:0 dla Bayernu. Znają swoją klasę i wątpię by się spinali na 100% w pogoni za ostrym strzelaniem. Spokojnie wystarczy im 2:0, tym bardziej, że zespół z Chin coś tam gra (widziałem ich 2-3 mecze w tym roku)
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Klubowe Mistrzostwa Świata
Spotkanie:
Guangzhou - Bayern Monachium
Typ: HT/FT 2/2 ✅ ( 0:2 / 0:3 )
Kurs: 1,44
Bukmacher: Bet365
Analiza:


Typ niezbyt wyszukany ale jak na taki kurs myślę, że bardzo ale to bardzo pewny.

Rywalem Gwiazdy Południa w półfinale rozgrywek Klubowych Mistrzostw Świata będą mistrzowie Azji - Guangzhou Evergrande. W swojej lidze dominują gromiąc swoich rywali jednak tutaj nie będą mieli za wiele do powiedzenia. Różnica klas i kultura gry jest przeogromna.

W meczu na Stade Adrar w kadrze Bayernu obok Holgera Badstubera zabraknie również Bastiana Schweinsteigera i Arjena Robbena, Ciężko już teraz o składy ale z tego co mi wiadomo i nie licząc oczywiście absencji Bayern ma wyjść w pełni optymalnym skład. Trenerem chińskiego zespołu jest Lippi więc potrafi on ustawić taktycznie drużynę a co za tym idzie Bayern musi zagrać swoje a nie na pół gwizdka. Jeśli tak się stanie to o przynajmniej 1:0 do przerwy jestem spokojny. W dalszej części meczu niespodzianki nie przewiduje. Powodzenia !
 
mateo1111 154

mateo1111

Użytkownik
Według mnie Bayern nie będzie miał żadnych problemów z wygraniem dzisiejszego meczu. Spokojnie są w stanie wygrać przewagą dwóch bramek. Jednak sam przynajmniej się powstrzymałem grać handi -2.5 na Bawarczyków. A czemu? Warto zobaczyć na ich ostatnie mecze nie były to wysokie jedynie z Werderem zwyciężyli 7-0. Jednak dzisiaj mają przeciętnego rywala więc mogę się mylić. Można być pewnym, że to Bawrczycy przez większość spotkania będą przeważać i spokojnie są w stanie strzelić kilka bramek. SKład, doświadczenie i potencjał przemawiają za Bayernem i dzisiaj są spokojnie wygrać
Typ Bayern -1.5 @ 1.40
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ludzie sami jesteście przeciętni.W życiu nie widzieliście meczu Evergrande a piszecie takie slogany że oczy bolą.

Nie podważam klasy i mocy Bayernu.Grajcie sobie na nich,ale jak ktoś porównuje obecny Werder któremu każdy ładuje minimum 3 bramki w lidze z chińskim potentatem to muszę zabrać głos.

Różnica nie jest taka ogromna między tymi ekipami.A dziś Guangzhou będzie miało okazję pograć z kontry i stać ich na zdobycie bramki.
 
novo 203

novo

Użytkownik
Czym jest chiński potentat nawet wobec średniej klasy niemieckiej ekipy? Jestem pewny, że taki Werder ograłby tego chińskiego potentata.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ludzie sami jesteście przeciętni.W życiu nie widzieliście meczu Evergrande a piszecie takie slogany że oczy bolą.
Nie podważam klasy i mocy Bayernu.Grajcie sobie na nich,ale jak ktoś porównuje obecny Werder któremu każdy ładuje minimum 3 bramki w lidze z chińskim potentatem to muszę zabrać głos.
Różnica nie jest taka ogromna między tymi ekipami.A dziś Guangzhou będzie miało okazję pograć z kontry i stać ich na zdobycie bramki.
No tak, ale mecz jest rozgrywany na terenie neutralnym więc nawet bodźca w postaci własnego stadionu nie mają Chińczycy. Jeśli Bayern na wyjeździe wygrał z City dwiema bramkami to co będzie tu ? Oczywiście tam i tu to zupełnie co innego, ale wystawiając tak mocny skład (Ribbery jest przecież kierowany na ważniejsze mecze niż Robben) dają raczej sygnał, że nie lekceważą przeciwnika. Ponieważ w prawie każdym meczu z drużynami klasowymi jak Dortmund czy inne z Bundesligi wygrywają 2 bramkami to tu te 3 - 4 bramki przewagi wydają się sensowne. I to co pisałem w ostatniej analizie - 2 ostatnie spotkania nie były zbyt udane i nawet Pep powiedział przy okazji Hamburgera SV, że myślami byli w Maroko i muszą się bardziej skoncentrować. Ostatnia bramka padła w czasie doliczonym. Co do poziomu drużyn Azjatyckich to w ostatnich latach się znacznie poprawił, ale mam raczej wrażenie, że dotyczy to jednak reprezentacji narodowych jak Japonii, w których grają zawodnicy występujący w dobrych klubach, co do ligi to już chyba nie jest tak różowo. Oczywiście jest lepsza niż te z Afryki i Oceanii, ale to jednak nie to. Myślę, że najbezpieczniejszą opcją było by handi -2, ale ja postanowiłem zaszaleć.
edit: no i zmiana kursów zdaje się potwierdzać słuszność typu, już dzisiaj na Bayern -2,5 dają max 1,88 wobec wczorajszego 2,00
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Ja pograłem bts. Bayern przy prowadzeniu 2,3-0 będzie już luzował i coś tam może dla Azjatów wpaść. Defensywa ostatnio to nie monolit. Niby w lidze na ostatnie 6 spotkań tylko HSV strzelił, ale Neuer w innych meczach miał sporo szczęścia.
 
klaro 17

klaro

Użytkownik
Oglądałem kilka meczów Guangzhou czy to przy okazji AFC czy też przy okazji meczów ligowych i powiem tak od momentu przyjścia Lippiego ten klub diametralnie się zmienił,grają naprawdę ładną piłkę,wygrywają wszystko jak leci fakt w finale pucharu Chin ostatecznie przegrali ale tam zadecydował pierwszy dwumecz w którym sędzia pochopnie pokazał czerwoną kartę zawodnikowi Guangzhou i przez to im nie wyszło ale czuję że z taką grą w Azji mogą być hegemonami przez naprawdę długi czas. Co do dzisiejszego meczu to szans zbytnich na zwycięstwo nie mają,ale napewno nie można ich skreślać i z góry wystawiać 5:0 dla Bayernu Chińczycy będą walczyć i wcale sie nie zdziwię jak coś strzelą tym bardziej że Dante ostatnio kaleczy obronę swoimi kiksami. Dlatego jak już miałbym coś grac w tym meczu to bramkę dla Guangzhou a nie handicapy w stronę Bayernu

Mój typ:
Guangzhou strzeli bramkę
kurs:1,9
Unibet
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Jeśli kogoś interesują składy to proszę bardzo by kicker:

Natomiast, ktoś już wspomniał że mecz pokaże niemiecka jedynka, Eurosport 2 w Polsce również ;).
 
S 37

szczepanirydlo

Użytkownik
Jeśli kogoś interesują składy to proszę bardzo by kicker:



Natomiast, ktoś już wspomniał że mecz pokaże niemiecka jedynka, Eurosport 2 w Polsce również ;).
Darius, Bayern wychodzi w dziwnym ustawieniu z trzema obrońcami...

1 Neuer - 5 van Buyten, 6 Thiago, 7 Ribéry, 9 Mandzukić, 13 Rafinha, 17 Boateng, 19 Götze, 21 Lahm (C), 27 Alaba, 39 Kroos

Za oficjalną stroną Bayernu na FB.

e: sorry, źle spojrzałem. Po prostu zamiast Dante wchodzi van Buyten. Wg mnie to słabsza opcja w obronie, ale może coś chłopak z chińczykami głową strzeli... ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom