>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Klubowe Mistrzostwa Świata - Maroko 2013 (11-21.12.)

Status
Zamknięty.
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Guangzhou-Atletico: Guangzhou @7,00 Marathonbet⛔ wesoły mecz bez obrony z obu stron

Widzę że buki wycenili Chińczyków tak samo jak niektórzy na forum przed meczem z Bayernem.Oczywiście Evergrande nie istniało w meczu z niemieckim klubem,ale uwierzcie mi że oni potrafią wymienić kilka dokładnych podań,wyprowadzić szybko i dokładnie kontrę.Z Bayernem po golu na 0-1 się po prostu obsrali i mieli problem z wyjściem z własnego pola karnego.W sobotę z Galo musi być lepiej,zresztą Brazylijczycy nie stosowali wysokiego pressingu przez cały ligowy sezon,nie zrobili tego wczoraj z Raja Casablanca to nie zrobią tego w meczu o 3 miejsce.Kurs jest z kosmosu,więc ja zagrałem pod limit(niestety bardzo duży ten limit).Jedyne co może uratować Mineiro to urażona duma i chęć rehabilitacji tak jak w przypadku Monterrey.
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik

Tak! To już jutro!Finał mistrzów, w którym zmierzą się klubowy mistrz Europy - Bayern Monachium oraz mistrz Maroka - Raja Casablanca.
W sobotę Bayern Monachium może ukoronować swój jeden z najlepszych sezonów w historii. W finale klubowych mistrzostw świata zmierzą się ze znacznie mniej utytułowanym i znanym marokańskim zespołem Raja Casablanca. Czy można było więcej osiągnąć? Pewnie krytycy powiedzą, że tak, ale nie wymagajmy za dużo. Zresztą takie sukcesy sprawiły, że skromnością nie grzeszą nawet sami zawodnicy. Toni Kroos przyznał nawet, że Bayern uwielbiany jest na... całym świecie. Co na to kibice innych zespołów Bundesligi? W Bayernie duża jest także konkurencja. Każdy chce grać. Kadra jest tak duża i naszpikowana gwiazdami, że niejeden zespół chciałby mieć w podstawowym składzie zawodnika, który w Monachium na co dzień siedzi na ławce rezerwowych.

Bayern w minionym sezonie sięgnął po potrójną koronę. Mistrzostwo, Puchar Niemiec i zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Tylko jedno trofeum oddali - Superpuchar Niemiec (padł łupem Borussii Dortmund).
&quot;Nie mam żadnych negatywnych wspomnień związanych z rokiem 2013. A nasza popularność? Oczywiście, że rośnie. Niemal z dnia na dzień i to na całym świecie. Zawdzięczamy to nie tylko sukcesom, jakie odnieśliśmy, ale także stylowi gry. To równie ważne&quot; - zaznaczył Kroos.
Ma rację? Pewnie tak! Ale czy na pewno Bayern jest tylko uwielbiany? W Monachium i pewnie w wielu innych niemieckich miastach, czy miejscowościach też. Ale nie przesadzajmy! Znajdą się też takie miejsca, gdzie jest wręcz znienawidzony.
Kroos nie przejmuje się jednak takimi sprawami. Dla niego najważniejsi są ci, którzy im kibicują i trzymają kciuki w każdym momencie. Teraz Bayern może reklamować jeszcze szerzej swoją markę. Co się do tego bardziej nadaje niż klubowe mistrzostwa świata? Takiego tytułu Bayern jeszcze nie ma na swoim koncie. Czas najwyższy zatem to nadrobić.
Zwycięstwo w sobotę byłoby wspaniałym ukoronowaniem roku 2013. Ale także, a może przede wszystkim, świetną reklamą na międzynarodowej, sportowej scenie. Bayern może stać się jeszcze bardziej znany. I to mimo to, że piłkarze z Monachium stają się coraz częściej &quot;gorącym towarem&quot;.
&quot;Jesteśmy wszędzie kochani i uwielbiani&quot; - skromnie stwierdził Kroos. On się jednak nie dziwi, że fani z całego świata darzą ich takim zamiłowaniem.
&quot;W końcu gramy bardzo sympatyczny futbol&quot; - ocenił krótko.

Wszystko co posiadam na kontach bukmacherskich stawiam na Bayern. Dla mnie lokata roku. Kurs 1.07 to prezent bożonarodzeniowy.

Bayern - Raja 1
@1.07
Bet365
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Guangzhou-Atletico: Guangzhou @7,00 Marathonbet
Dobra, levy pograł Guangzhou, kursy na CAM poszły do góry więc można już zagrać na Brazylijczyków ;)
Atletico jednym słowem skompromitowało się w swoim półfinale. Teraz, podobnie jak dwa lata temu kibice Gremio po porażce Interu z TP Mazembe fani Cruzeiro zapewne będą masowo kupować koszulki Raji i przychodzić w nich na mecze. Atletico gorzej niż z Rają zagrać nie może. Tak mi się przynajmniej wydaje. To, co robili w ofensywie wołało o pomstę. Niezwykle wolno rozgrywali akcje, zabrakło skuteczności przede wszystkim Tardelliego czy Fernandinho. A Raja zagrała kolejny świetny mecz. Bardzo dobrze ustawiała się w obronie, dobrze wyglądały kontry i dyskusyjny karny podyktowany dla Marokańczyków. Mam nadzieję że Cuca zmieni coś w ustawieniu i wystawi w podstawowej 11 Luana, który zaliczył dobry sezon i nie wiem dlaczego nie zagrał od początku w środę.
Guangzhou to tak jak wspomniałem przy okazji meczu z Al Ahly super atak i problemy w obronie. W meczu z Bayernem na pewno potwierdziło się to drugie. Wiadomo że Bayern to kilka klas wyżej niż Guangzhou ale jednak te błędy w defensywie były bardzo widoczne. W ataku nie pokazali niczego specjalnego, ale na pewno potrafią dobrze rozegrać piłkę. Na pewno nie będzie u nich to wyglądało tak jak w Raji, która doskonale się czuła w kontrach. Chińczycy lubią przetrzymać piłkę i jednym prostopadłym podaniem posłać piłkę do napastnika.
Atletico na pewno będzie w jakimś stopniu chciało zrekompensować swoim kibicom postawę w półfinale. Chińczycy w mojej opinii są słabszą drużyną niż CAM.
Atletico @ 1,72 Marathonbet ✅ 3-2
Może Cuca nie wystawił Luana od początku ale ten jako zmiennik zapewnił zwycięstwo CAM
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
yurand 230

yurand

Użytkownik
Bayern - Raja
TYP: -4,5 gola - KURS: 1,50
BUK: MILENIUM

Nie bd się rozpisywał... Po co ma byc 5 bramek? Gospodarze zresztą mogą się postawic w obronie i moim zdaniem spotkanie może się skończyc 2-0/3-0... Noooo... 4-0 to góra. Myślę, że 5 bramek nie będzie. Warto spróbowac za taki kurs. POWODZENIA!
 
kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
Dla mnie lokata roku. Kurs 1.07 to prezent bożonarodzeniowy.

Bayern - Raja 1
@1.07
Bet365
Już tylko 1,062
U prawie wszystkich buków kursy poleciały w dół, pewnie do wieczora jeszcze nieco spadną.
Trochę się dziwię tym kursom, bo są niższe, niż chociażby przed meczem z Guangzhou.
A co by nie mówić - Raja Casablanca pokonała wielkiego faworyta Atletico-MG, pewnie 3:1.
I nie był to awans przypadkowy, po dyskusyjnym karnym w 90 minucie, czy bramce samobójczej, tylko zaprezentowali momentami kawałek fajnego futbolu, a Ronaldinho i spółka po prostu zlekceważyli rywala myśląc, że na chodzonego wejdą do finału z Bayernem.
Oczywiście nie twierdzę, że Bayern tego spotkania nie wygra, bo pewnie wygra, ale wypadałoby bukmacherom bardziej docenić zespół z Maroka.
A co do lokaty, to mimo wszystko zbyt mała ta lokata. 60zł wygranej z postawionego tysiaka że tak się wyrażę d**y nie urywa.
Dlatego ja osobiście wybiorę nieco lepszą i też lokatę
Bayern -1,5 AH
Kurs: 1,21 ✅
@ bet365

Każdy myślący zespół grający w meczu o stawkę w pojedynku ze słabszym rywalem nie zadowoli się jednobramkowym prowadzeniem, bo jest to prowadzenie ryzykowne. Jeden błąd, jakiś głupi faul, karny itd. i może zrobić się nieciekawie.
Poza tym Bayern tak gra, że zawsze chce osiągnąć jak najwyższą przewagę i nie zadowala się jednym golem.
 
A 93

ateo87

Użytkownik
najlepszy bet na dzis
Riberry score @1.9 kazda akcja przechodzi przez niego wymiennosc pozycji w pomocy tworzy mase okazji dla pomocnikow dlatego czesto oni w Baya bramki zdobywaja wolne tez wykonuje perfekcyjnie
do tego wydaje mi sie ze bedzie bts ale to juz pozostawiam dla oceny innych dla zabawy pogralem CS 3-1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom