>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Klubowe Mistrzostwa Świata - Maroko 2014

Status
Zamknięty.
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Kadry drużyn na Klubowe MŚ​

Auckland City FC (zwycięzca Ligi Mistrzów Oceanii 2013/14)

Trener: Ramon Tribulietx.

Bramkarze: Tamati Williams, Louie Caunter, Jacob Spoonley.

Obrońcy: Ivan Vicelich, Simon Arms, Takuya Iwata, Ángel Berlanga, John Irving, James Pritchett, Marko Đorđević, Andrew Milne.

Pomocnicy: Mario Bilen, Tim Payne, Cameron Lindsay, Sam Burfoot, Kim Dae-wook, Darrent White.

Napastnicy: Ryan De Vries, João Moreira, Sanni Issa, David Browne, Emiliano Tade, Fabrizio Tavano.



CA San Lorenzo de Almagro (Buenos Aires) (zwycięzca Copa Libertadores 2014)

Trener: Edgardo Bauza.

Bramkarze: Leo Franco, Sebastián Torrico, José Devecchi.

Obrońcy: Mauro Cetto, Mario Yepes, Ramiro Arias, Walter Kannemann, Emmanuel Más, Matías Catalán, Fabricio Fontanini.

Pomocnicy: Juan Mercier, Julio Buffarini, Enzo Kalinski, Leandro Romagnoli, Pablo Barrientos, Néstor Ortigoza, Juan Cavallaro, Facundo Quignon.

Napastnicy: Martín Cauteruccio, Héctor Villalba, Nicolás Blandi, Mauro Matos, Gonzalo Verón.



Cruz Azul FC (Meksyk) (zwycięzca Ligi Mistrzów CONCACAF 2013/14)

Trener: Luis Fernando Tena

Bramkarze: José de Jesús Corona, Guillermo Allison, Yosgart Gutiérrez.

Obrońcy: Fausto Pinto, Francisco Rodríguez, Julio César Domínguez, Gerardo Flores, Rogelio Chávez, Emanuel Loeschbor.

Pomocnicy: Alejandro Castro, Gerardo Torrado, Pablo Barrera, Marco Fabián, Christian Giménez, Alejandro Vela, Xavier Báez, Hernán Bernardello.

Napastnicy: Mariano Pavone, Joao Rojas, Ismael Valadéz, Pablo Torres, Aníbal Zurdo, Mauro Formica.



ES Sétif (zwycięzca Afrykańskiej Ligi Mistrzów 2014)

Trener: Kheïreddine Madoui.

Bramkarze: Sofiane Khedairia, Omar Saâdoune, Abderaouf Belhani.

Obrońcy: Said Arroussi, Amine Megatli, Abdelghani Demmou, Lyes Boukria, Farid Mellouli, El Hedi Belameiri, Mohamed Lagraâ.

Pomocnicy: Akram Djahnit, Sid Ali Lamri, Mohamed Raït, Benjamin Zé Ondo, Abdelmalek Ziaya, Issam Baouz, Toufik Zerara, Eudes Dagoulou.

Napastnicy: Sofiane Younès, Ahmed Gasmi, Mohamed Benyettou, Zoheir Nemdil, Ilyes Kouriba.



Moghreb Tétouan (mistrz Maroka 2013/14)

Trener: Abdelaziz El Amri.

Bramkarze: Mohamed El Youssfi, Adnane El Assimi, Foued Baba Alla.

Obrońcy: Mohamed Abarhoun, Serigne Fall, Mehdi Khallati, Youssef Bouchatta, Anas Lamrabat, Bilal Zarouh, Hamza El Moussaoui.

Pomocnicy: Noussair El Maimouni, Mohammed Faouzi, Ahmed Jahouh, Abdessamad Rafik, Said Grada, Abdelmoula El Hardoumi, Abdeladim Khadrouf.

Napastnicy: Mouhssine Iajour, Zaid Krouch, El Mehdi Azim, Zouheir Naim, Anouar Hadouir, Salman Ouald El Haj.



Real Madrid CF (zwycięzca Ligi Mistrzów UEFA 2013/14)

Trener: Carlo Ancelotti.

Bramkarze: Iker Casillas, Keylor Navas, Fernando Pacheco.

Obrońcy: Raphaël Varane, Pepe, Sergio Ramos, Fábio Coentrão, Marcelo, Dani Carvajal, Álvaro Arbeloa, Nacho.

Pomocnicy: Sami Khedira, Toni Kroos, James Rodríguez, Gareth Bale, Isco, Asier Illarramendi, Álvaro Medrán.

Napastnicy: Cristiano Ronaldo, Karim Benzema, Javier Hernández, Jesé.



Western Sydney Wanderers FC (zwycięzca Azjatyckiej Ligi Mistrzów 2014)

Trener: Tony Popović.

Bramkarze: Ante Čović, Dean Bouzanis, Thomas Heward-Belle.

Obrońcy: Shannon Cole, Daniel Mullen, Nikolai Topor-Stanley, Brendan Hamill, Antony Golec, Matthew Špiranović, Seyi Adeleke, Daniel Alessi.

Pomocnicy: Mateo Poljak, Vitor Saba, Romeo Castelen, Iacopo La Rocca, Jason Trifiro, Alusine Fofanah, Kearyn Baccus.

Napastnicy: Labinot Haliti, Tomi Juric, Nikita Rukavytsya, Jaushua Sotirio, Mark Bridge.


http://www.eurofutbol.pl/news/803922-Kadry-druzyn-na-Klubowe-MS/
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Moghreb Tétouan - Auckland City FC
Mistrz Maroka dziś podejmie mistrza Oceanii. Ciężko cokolwiek napisać mi o tych zespołach, bo nigdy ich gry na oczy nie widziałem, ale wiadomo, że gospodarze jako gospodarze całego turnieju są faworytem tego spotkania. Niemniej spoglądając na ligową tabelę ligi marokańskiej w tym sezonie idzie im bardzo słabo, a kręcą się gdzieś koło środka tabeli. Goście to z pewnością daleki wyjazd, no i awans do kolejnej fazy będzie już dla nich sukcesem.
Wydaje mi się, że gospodarze będą tu stroną dominującą, ale patrząc na ich słabą formę goście mają tu spore szanse na jakąś dogrywkę, tudzież karne i awans. Myślę, że w pierwszej połowie będzie trochę murarki ze strony gości.

@2.65 0-0 HT Unibet ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dtunam 1,1K

dtunam

Użytkownik
W pierwszym dzisiejszym ćwierćfinale zagrają Auckland i ES Setifi. Spodziewałem się tutaj dużo niższych kursów na algierski zespół, który według mnie jest większym faworytem niż poprzedni rywal mistrzów Oceanii. Aucklad już i tak osiągnęło dużo awansując do kolejnej rundy. Wprawdzie liczyłem, że zrobią to w regulaminowym czasie gry wygrywajac 1-0 ale można i po karnych. Zawodnicy klubu z Nowej Zelandii nie pokazali w tym meczu nic wielkiego (ich rywale zresztą też). Bardziej przypominało to poziom nasze III ligi. Mnóstwo prostych błędów, dziwnych podań, panika w najprostszych sytuacjach. Niestety dla Auckland nie da się tego poprawić w 60 godzin, które dzielą oba mecze. Tak krótki czas na odpoczynek to również plus dla Algierczyków. Zawodnicy z kraju kiwi wprawdzie wyglądali lepiej fizycznie niż rok temu ale wątpię, że wytrzymają trudy tego spotkania i raczej pod koniec meczu będą walczyć o przetrwanie niż korzystny rezultat. Znowu będzie dużo grania do tyłu i przez bramkarza aby jak najdłużej utrzymać bezbramkowy remis i próba liczenia na jakiś kontratak ale trzeba sobie otwarcie przyznać, że z przodu nie ma kim straszyć. Sam De Vries im meczu nie wygra. Algierczycy powinni od początku mocno zaatakować i zdobyć bramkę co zapewne ostudziło by zapędy rywali zmuszając ich do jeszcze większe defensywy. Według mnie zwycięzca tego meczu może być tylko jeden a Auckland może się już szykować do derbów Antypodów zaplanowanych na 17 grudnia ;)
ES Setifi 1 @ 1,61 WH
 
danny. 202

danny.

Użytkownik
„Z powodu trudnych warunków na stadionie Księcia Abdullaha al-Fajsala w Rabacie, Komitet Organizacyjny FIFA po konsultacjach z Lokalnym Komitetem Organizacyjnym zdecydował o rozegraniu meczu numer 4 – Cruz Azul kontra Real Madryt – w Marrakeszu, a nie w Rabacie jak wcześniej zostało to ustalone. Spotkanie rozpocznie się we wtorek 16 grudnia o 20:30.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Ktoś oglądał pierwszy mecz Cruz Azul i może coś powiedzieć o tej drużynie? Jak wiadomo Real w niesamowitym gazie jednak KMŚ rządzą się swoimi prawami. Inny kontynent, inny klimat, inna wilgotność powietrza. Niby takie gadanie jednak zawodnicy muszą się przyzwyczaić do nowych warunków. Dlatego na myśl przyszedł mi typ under 3,5 @ 1,88. Co myślą o tym znawcy?
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
O pierwszym meczu Cruz azul z Sydnej mozna powiedziec ze grali na basanie. To były straszne warunki. Ale Meksykanie byli zespołem lepszym. Awansowali fartowo, bo ten karny w koncówce to bardzo szczesliwy
 
M 3

mlody-tygrys

Użytkownik
Real Madryt-San Lorenzo
San Lorenzo +2,5 gola @ 2,15
Bet365
San Lorenzo jest zwycięzcą Południowo Amerykańskiej LM, poza tym ostatnie ich wyniki w rodzimej lidze pokazują że z formy nie spadli, więc mecz z Auckland można uznać za zadyszkę. Dlatego uważam że w tym meczu nie będzie gry do jednej bramki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom