>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kluby na które warto stawiac i te na które szkoda kasy

karollo03 3

karollo03

Użytkownik
Chodzi w tym temacie na kluby ,które mało kiedy zawodzą i te ,które mimo słabego kursu zawsze zawalą sprawę.Są to subiektywne opinie .

Moje typy :
chelsea- 100% trafionych i to zawsze w granicach 1,3 czy 1,4...jeszcze mnie nie zawiedli,
kiedy mają wygrac to wygrywają,jeżeli przerywają to tylko z ważnych powodów.
wisła - jakoś tam mam ze prawie zawsze podwyższa kursik i daje radę,szczególnie w lidze polskiej.

a teraz zakały ,które zrobiły mnie najwięcej razy w balona

inter - ogólnie można podac przykład środowy,ale były sumki niezłe,które gdyby nie zawiedli powiększyły by stan moego konta
barcelona -puchar interkontynentalny [2007]...liga mistrzów [2007]...hmmm ostatni mecz w PD...więcej nie pamiętam,kursy mają zawsze nienajwyższe
atletico -ehhhh nawet nie liczę ...[glow=red:732ef89b10][/glow:732ef89b10]
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
mnie najwięcej razy w balon zrobiła Valencia !! za nic na nią nie postawie już ???? i staram się unikać ligi tureckiej bo tam to jest masakra ????
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
Na + :
- Juventus- jeżeli chociażby sprawdzimy przewidywany skład na mecz, jego rangę i miejsce możemy śmiało stawiać po kursach 1.3-1.6, a czasami z handi po kursach sięgających 4!
- Chelsea- patrz Juventus
- Szachtar Donieck- na Ukrainie nikt im poważnie nie zagraża więc można grac w ciemno, chyba że są jakieś braki w składzie/pewne mistrzostwo, wtedy gramy na rywali
- PSV- silna drużyna która powinna i w tym roku zdobyć mistrzostwo kraju

Na - :
- Barcelona ???? :zy3ou: :przeklina: tyle chyba wystarczy...same gwiazdki które już się spaliły i nic nie osiągną bo będą częściej występować w reklamach niż na boisku
 
emde 0

emde

Użytkownik
Po swoich przykrych doświadczenia już nigdy nie postawię na ARSENAL w tamtym sezonie kilka razy mnie zawiedli ????
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Liverpool ???? Mam do nich uraz, za duzo na nich wtopiłem ;)

:jupi: ???? Celtic i jakieś mniej znane kluby jak LASK np
 
duda 380

duda

Użytkownik
Ogólnie to cała liga Czeska, Turecka i Francuska gdzie drużyna z ostatniego miejsca wygrywa z liderem :]
 
masa 0

masa

Użytkownik
Ja się przejechałem nieraz na całej lidze finlandzkiej bo jakiego bym meczu nie postawił zawsze w plecy.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
AS Monaco niesamowicie wymiata tak patrzę i patrzę to oni przegrali 1 mecz a reszta... WIN WIN WIN WIN wymiatają :!: kursy po 3,3 -4 zł nawet włażą na nich :!:
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ja chyba już nigdy nie zagram na Ajax . Grałem na nich bodajże cztery razy . W meczu z Kopenhagą w el. LM 2006/07, bodajże w spotkaniu w Eredivisie rok temu gdzie dostali trzema golami oraz teraz dwukrotnie ze Slavią . W każdym z tych meczów byli faworytem i wszystko wskazywało , że wygrają a cztery razy dostali po dupie .Teraz choćby grali z FC Amatorzy po kursie 2.00 na nich już nie zagram , no chyba że zmieni się tam sporo ;-)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Marsylia - od początku tegorocznych rozgrywek mnie zawodzi, ale wydaje mi się, że przyjdą czasy kiedy zacznie seryjnie wygrywać ;)
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Ajax,Polonia ⛔ W tym sezonie zawsze kiedy ich gralem to przegrywali lub remisowali.A wtedy kiedy ich nie grałem to spokojnie wygrywali ????
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
ja sie zgadzam z jacek83 kazdy zespol ma wpadki i to juz jest wliczone w ten sport, inter przereklamowany,a atletico dopiero sie rozkreca, mnie tez rozczarowaly te zespoly ale to nie znaczy ze nie warto na nie grac w przyszlosci... osobiscie staram sie unigac ligi francuskiej i skandynawskich, chyba ze tylko na ilosc goli. jeden mogl stracic na ytm zepsole kupe kasy a drugi mogl dwie kolejki pozniej wygrac jeszcze wiecej kasy
 
Do góry Bottom