>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kluby na które warto stawiac i te na które szkoda kasy

piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Na pewno nie grajcie nigd na shalke 04 Galsenkirchen zawsze jak na nich zagram to oni muszą remisować lub przegrywać zdecydowanie według mnie najbardziej nie obliczalna druzyna :-/
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Na pewno nie grajcie nigd na shalke 04 Galsenkirchen zawsze jak na nich zagram to oni muszą remisować lub przegrywać zdecydowanie według mnie najbardziej nie obliczalna druzyna :-/
Zobaczyłeś, że wtapiają teraz mecz 0-1 i postanowiłeś coś takiego napisać? Ludzie... nie ma czegoś takiego, jak drużyna, na którą warto stawiać... nikt nie wygrywa każdego spotkania i to jest nieodzowny element sportu, a to co wy ty wypisujecie to wg mnie totalna bzdura.
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Doskonale wiem że nie ma czegoś takiego jak druzyny na które warto grac bo zawsze wtapiają czy zawsze wygrywają, siedze w tym już ładne kilka lat i nie musisz mi o tym mówić. Ale przykład schalke uważam że jest bardzo dobry do podania w takim temacie gdyż obstawiałem na Schalke już kilka razy i ani razu nie wygrałem stawiając na nich. Wszystkie zagrane przeze mnie mecze schalke grało u siebie z zespołami mniejszej klasy niż schalke. Zaczniesz mówić pewnie teraz że słabszy potrafił sie mobilizowac czy cos innego ale naprawde w kilku spotkaniach rywale nawet byli osłabieni a potrafili wygrac bądź zremisowac. Ja mam poprostu pecha do tego zespołu nigdy nie daje mi wygrac bo zawsze wtedy wtapia :/
 
T 5,3K

teza

Użytkownik
Tylko ze jak sie stawia zeby wygrac to trzeba poczyrtac o druzynie i wiedziec ze dzsiiaj nie bylo kilku kluczowych zawodnikow w schlke
 
dj_arti 185

dj_arti

Użytkownik
Pamiętam jak moją drużyną która dawała mi zawsze trafiony kurs
(tylko że w tamtym sezonie, bo ten to szkoda gadać) było Fenerbahce Stambuł ;)

Teraz jakoś jestem przekonany do FC Porto, ale wkońcu zdarzy im sie potknięcie.

Pozdro !
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Co za bzdurny temat! Każda bez wyjątku drużyna daje zarobić i na kazdej można wtopić.
Nie ma co się obrażać na drużyny, że się wtopiło na nich
 
Do góry Bottom