>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Końcówek nie wydajemy...?

R 23

rutra

Użytkownik
Zdarza się, że u bukmachera naziemnego totomix nie chcą wydawać końcówek tzn. np. 20,50zł nie chcę wydać 50 gr. Zastanawie mnie dlaczego. Po doświadczeniach z przeszłości zawsze jak idę wybrać wygraną i mam np. Xzł60gr to biorę 40gr na wypadej gdyby pani powiedziała, że nie ma drobnych.

No a dzisiaj przychodzę odebrać wygraną z trzech kuponów, w sumie 18,10zł, a jakaś inna pani była i mi wypłaca 17zł.
-Ale tam było 18,10zł.
-W sumie my końcówek nie wydajemy, ale dobrze.
I wypłaciła mi jeszcze 1,10zł.

Dlaczego tak się dzieje? Czyżby panie same sobie napiwek zabierały? Ja rozumiem, że ktoś jest na dużym plusie i idzie sobie wypłacić kilkaset albo i kilka tysięcy złoty, to jedna złotówka nie robi mu wielkiej różnicy, ale podobno tylko 2% typujących zarabia na zakładach bukmacherskich. Niby to tylko 1,10zł ale przy kilkunastu kuponach już kilkanaście złotych się uzbiera. Z resztą za te 1,10zł to ja sobie wolę iść do sklepu i coś drobnego kupił np. batonika niż nie wypłacać.
 
maniek44 18

maniek44

Użytkownik
Te koncowki ida na ciastka i kawe dla pan ktore tam siedza i to nie zart a przynajmniej u mnie tak jest w stsie czasem tam puszczam i panie tam pracujace nawet sie z tym nie kryja
 
R 23

rutra

Użytkownik
No ale to jest wygrana, która mi się należy, więc mają obowiązek mi ją wypłacić. To tak jakby kelner zamiast 10,50zł wydałby 10zł. Ja wiem, że to są śmieszne kwoty, ale niech ktoś kto tych końcówek nie wybiera zrobi sobie statystyki, a jak się za setnym kuponem uzbiera kilkadziesiąt złotych niech pomyśli, czy nie lepiej byłoby za te kilkadziesiąt zł coś wytypować.
 
T 13

txc

Użytkownik
Poproś o telefon do kierownika danego punktu i zgłoś mu taką sprawe. Mimo, że nie są to wielkie kwoty to te Panie nie mogą Ci nie wydawać &quot;koncowek&quot;. Nie dość, że zdzierają na podatku, to jeszzce nie chcą wypłacać całych kwot? Niech nie ośmieszają sie już totalnie.
 
R 23

rutra

Użytkownik
Ok dzięki za rade. Może to się wydawać śmieszne złotówka w tą czy w tamtą, ale dla mnie to znaczenie, bo po pierwsze jestem na minusie i każda taka końcówka tylko powiększa ten minus, a po drugie nie pracuje (jeszcze się uczę).
 
V 256

vernix

Użytkownik
Pierwszy raz się z taką sytuacją spotykam. U mnie, czy to w Fortunie czy w Totomixie, zawsze wypłacają pełną wygraną ;)
Następnym razem jak będziesz puszczał kupon np. za 11zł to daj jej dychę i poproś aby &quot;końcówkę&quot; ze swoich dołożyła ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 23

rutra

Użytkownik
Kiedyś wygrałem 90,40zł i mi wypłaciła 90zł argumentując, że nie ma drobnych (od następnego razy gdy wygrałem np. 15,40zł brałem 60gr aby w razie czego mogła mi wypłacić 16zł).

Raz z kolegą wspólnie wytypowaliśmy mecze i złożyliśmy się na kupon. Dałem 40gr mniej i powiedziałem, że ostatnio pani mi o 40gr mniej wypłaciła, ale ona mówiła, że wszystko wypłaciła razem z tymi 40gr. Jednak nie mieliśmy 40gr i przekonywaliśmy, że doniesiemy. Udało się przekonać, ale ani ja ani mój kolega nie donieśliśmy 40gr, no i jesteśmy kwita. Zresztą teraz już sam typuje i tak jak wspominałem np. dziś wziąłem 90gr, jakby pani wydała 18zł i powiedziałaby, że nie ma 10gr to ja dałbym 90gr i musiałaby mi wydać złotówke.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Jakby mi taka pani powiedziała, że KOŃCÓWEK NIE WYDAJEMY, to by ode mnie od razu zjeb dostała.

To jest przecież oszustwo.

Zejdę trochę na OT, ale muszę to napisać:

Niestety częstą praktyką w polskich zakładach naziemnych jest nabijanie kuponów klientów na czyjeś karty członkowskie. Pewnie większość klientów nawet tego nie zauważa, a ci co zauważają to im to być może zwissa, ale mnie też tak próbowano kilka razy zrobić (w różnych firmach) i nigdy się nie zgadzałem. Żebym ja myślał, a ktoś ma za to otrzymać punkty. Stanowcze NIE.

Sorki za OT, ale nie chciałem nowego tematu zakładać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
R 23

rutra

Użytkownik
Co do tegoo OT...

Raz mi się zdarzyło, kiedy to jeszcze nie zakreślało się meczy tylko podawało na papierze numerki, a pani to przepisywała, że nie usunęła poprzedniego kuponu, tylko zmieniała mecze z tych co poprzednik postawił, na te co ja postawiłem. Później na kuponie miałem jakiś numer, na 100% tej osoby co przede mną typowała. W sumie było mi to wszystko jedno, ale punkty szły do tej osoby. Nie pamiętam czy ten kupon był trafiony czy nie.
 
cock 756

cock

Użytkownik
W Lublinie w jednym punkcie Fortuny dziadek zagaduje o napiwki ( grosiki z wygranych ), w Totomixie nie wydają grosików.
Powód? Chyba myślą, że mają do czynienia z gamoniami. Oje.bałem kiedyś dziadka, że ze mną się na kupon nie składał i wara mu od mojej wygranej. Pojął.
Swoją drogą czy nie ma na ziemniaków UOKIK? Z urzędnikiem wbić po wygraną. I śledź na patelni... Bo US za brak paragonu by zdrowo przyrąbał...
12% to nie mało, więc o swoje trzeba walczyć. Ani wiedzy, ani uprzejmości a i jeszcze się należy...
 
M 135

mhm

Użytkownik
Ale 12% bierze panstwo a nie bukmacher. Piszecie tak jakby to buk zgarnial te 12% i jeszcze ci pracownicy chcieli napiwki.
Oczywiscie ze mozna zglosic do UOKIK.
 
K 33

kovalem

Użytkownik
U mnie w Fortunie jak i Totomixie wszystko co do grosza.
Jednak w STS brakuje końcówek, w kasie wgl nie ma żółciaków.
A co do nabijania tak jest, wielokrotnie w punkcie siedzi jakiś gostek od rana do wieczora, i gada z babką, a kartę ma nabijaną..
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
U mnie w mieście wypłacają mi wszedzie końcówki, ale jednak zauważyłem że jeśli komuś innemu nie wypłacają to oczywiście totomix.

Fortuna czy STS wypłacają co do grosza.

Inny OT raz wygrałem nie dużą kase w totosyfie pare stów i rozkładali mi ją na pare rat, bo mówili że nie mają pieniedzy w kasie, od tamtej pory nie gram u nich &quot;grubiej&quot;, lub nawet można powiedzieć wcale.
 
heineken_ksf 0

heineken_ksf

Użytkownik
Zgadzam się z założycielem tematu że tak nie powinno być. U mnie w Zielonej w Profie nie mam takiego problemu. Zawsze co do grosza wydaje. Może z 1 czy 2 razy zdarzyło się że Pani nie miała 10gr końcówki. Ale to na prawdę raz na 5 lat się zdarzy.
A tak na serio można sobie podliczyć :
Nie dziennie wygra 100 osób kupon. Średnia końcówka 35groszy. Wychodzi 35zł. Pomnożyć przez 30 dni 1050zł ???? Dodatkowa pensja. A przeważnie 2 panie pracują więc po 500zł gratis miesięcznie.
 
Do góry Bottom