>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KOHORTA

Status
Zamknięty.
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
26.10.12 20:15
NGC Medical Cantu - BC Khimky
Typ 1
2.35
Stawka 3/5

Zgodnie według planu kursy na dzisiejszych gospodarzy wzrastają wraz z rozpoczęciem się spotkania.Cantu ostatnie spotkanie w rodzimej lidze odpuściło co i tak zaowocowało w ich zwycięstwo grając drugim garniturem.Zarząd włoskiej ekipy w dniu dzisiejszym niedopuszcza do porażki.Augustine i Loncar najprawdopodobniej niewystąpią w dzisiejszym spotkaniu a to strata dla ruskich dość duża polecam po takim kursie zagrać
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
28.10.2012 19:00
Energia Rovinari - Gaz Metan Medias
Typ 1
Kurs 2.70
Stawka 4/5

Tenter nie będzie mógł skorzystać w dzisiejszym spotkaniu z usług swoich najlepszych koszykarzy w szeregach zabraknie Tudora Mihaia oraz Titusa bez tych zawodników drużyna gości nieda rady osiągnąć dobrego rezultatu na obcym terenie.Stawka wysoka ponieważ innej opcji nie przewiduje niż zwycięstwo gospodarzy
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ostro.

Po 1 nie wpisales nawet naziwisk.

Titus to T.Nicoara 3.5 punkty na mecz mlody chlopak nie istotny w zespole

Mihai to chyba M.Moisoiu bo innego Mihaia nie ma, koles nie gra junior team rocznik 90, 4 minuty w tym sezonie na parkiecie

Wreszcie Tudor hm... nie ma go w kadrze meczowej nawet.

W klubie wystepuja tak niezli gracze jak Paul Graham ze Slaska, St.John z przeszloscia w Polsce, Mladenovic ze Slaska a czolowe trio to:

Ivanovic
Dundjerski
Mitchell

srednie 20,16,12.

Graham Mladenovic i St.John 11,11,5.

Faktycznie zajebiste oslabienia, skompromitowales sie doszczetnie ta &quot;analiza&quot;

http://www.eurobasket.com/team.asp?Cntry=Romania&amp;amp;Team=6493&amp;amp;Page=1
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
16.12.2012 20:30
BOLIWIA: Liga de Futbol Prof - Apertura
Nacional Potosi - J. Wilstermann
Typ 2
Kurs 3.35 (Pinnacle)
Stawka 4/5


Ekipa gospodarzy stwarza dobre pozory na swoim terenie pokonując ligowych średniaków i na tym sie kończy.Do tych średniaków należy również ekipa z którą dziś sie zmierzy ekipa Nacional Potosi czyli Wilstermann z którymi będą musieli uznać wyższość dzisiejszych rywali (3 za 3) doznając kolejnej porażki w lidze.Z takimi drużynami jak San Jose, Blooming oraz Bolivar porażki nie robiły zbyt dużego wrażenia na ludziach będących w temacie dość egzotycznej ligi jaką jest Boliwia.Choć dziś dość dużego zaskoczenia niepowinno być wśród grających z nami ???? . Kurs adekwatny do zdarzenia (możliwa opcja 2/2 - 5.25 Bet365).Pozdrawiam grających
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
18.03.2013 20:00
HOLANDIA: Eerste Divisie
Sittard - Cambuur
Typ 2 (DNB)
Kurs 1.90
Stawka 4/5
Zaległa kolejka na zapleczu holenderskiej Eredivisie. Cambuur drużyna która ma aspiracje na najwyższy szczebel ligi w swoim kraju zmierzy się dzisiaj z zaprzyjaźnioną drużyną Fransa Kurvera i albo się nie znam na piłce nożnej albo czas na zakończenie kariery grania jeżeli goście z dzisiejszego spotkania nie ugrają choćby 1 punktu. Opcja X2 jest szybką lokatą tylko kurs niezbyt satysfakcjonujący 1.45 (5/5).Ja jako typ główny zagram tutaj na ekipę Cambuuru handicapem azjatyckim +0 po kursie 1.90 czyli DNB warto dodać jako ciekawostkę do spotkania za kadencji obecnego trenera Fortuny padło aż cztery łamańce typu połowa/koniec 1/2 2/1 ???? .Dla mnie można spróbować zagrać troszkę ostrzej - Wchodzę w to spotkanie stawką 4/5 na Draw No Bet 1.90.Polecam
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Grecja: Football League 23.03.2013 15:00
Gazoros - Panserraikos
Typ 2
Kurs 2.70
2/5
Zaplecze Greckiej Super Ligi.W którym spotkają sie naprzeciw siebie dwaj lokalni &quot;rywale&quot; z siedzibą na jednym stadionie .Pansseraikos zmierzy się z Gazoros ekipą która największy sukces od momentu założenia klubu zdobyła sezon temu awansując do drugiej ligi. Pierwsze spotkanie zakończyło się niespodziewaną porażką Panserraikos&#39;u 0-1.Oglądając skróty spotkania wydawało mi się że drużyna Panserraikosu niechce zrobić krzywdy swojemu młodszemu bratu i zapamiętałem sobie ten mecz chcąc grać w nastepnęj rundzie na Panserraikos.No i nadszedł ten czas ;) Młodszy brat już pograł sobie na zapleczu i uzbierał 30 punkcików. Natomiast starsza doświadczeniem i bardziej już ograna firma na greckich boiskach zajmuje obecnie 7&#39;me miejsce które daje mozliwość w grze o awans do SuperLeauge w playoffach.Lecz wciąż to zamało i muszą się wspinać w góre chcąc awansować.Problemów w czerwonym obozie jest wiele najpierw odszedł z klubu Bangkour ale do składu wraca po kontuzji Karasalidis,ale cóż innego niż zwycięstwo podniesie na duchu piłkarzy i kibiców Czerwonych? W ekipie Gazorosu zabraknie Felipe de Pauli , Bekiarisa, Karipidisa i Mousikakisa tak więc szansa na zdobycie punktow cennych jest ogromna- Polecam po kursie 2.70 w Betway.Ze stawką nie szalejemy ponieważ piłka nożna nauczyła mnie pokory .Stawka 2/5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Tilikratis - Vataniakos
Typ 1
Kurs 3.00
1/5
Na szybkiego.
Goście przyjeżdżają kadrą 15 osobową na mecz. Nie zagra Kiparissis najstarszy zawodnik tej drużyny nawet nie wyjechał na spotkanie z powodów rodzinnych nie zabrał też swojego syna Nikosa oraz najprawdopodobniej nie wystąpi Potouridis kluczowy zawodnik tak więc dość solidnie osłabiona drużyna gości.Gospodarze bronią się przed spadkiem żadnych poważniejszych osłabień nie mają powinni wykorzystać tą okazje.Można spróbować czystą jedynką 3.30 / Expekt
Stawka niska z uwagi na lige oraz informacje od znajomego. Mecz o 14:00
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Gaz Metan Medias- Brasov
Typ X
Kurs 3.30
ComeOn
1/5
Spotkanie typowo remisowe - wedlug mnie zadna z obu druzyn niepowinna sie wychylac po punkty.Typowo statystyczny remis - mecz za 20 minut próbuje stawką najniższą
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
05.04.2013 14:30 Iran
Hormozgan - Malavan
Typ 1
Kurs 2.30
Bwin
Stawka 2.5/5

Spotkanie które będzie priorytetem dla ekipy gospodarzy - do końca rozgrywek pozostały tylko 4 spotkania w tym spotkanie ze spadkowiczem z Gaharem w którym zgarnąć powinni pełną pule punktów w momencie zrównania punktowego z Zob Ahanem w lidze zostaje Hermozgon ,a szansa na zrównanie już może być po tej kolejce ponieważ dochodzą wieści że ekipa żeglarzy przyjechać ma nieco osłabionym składem Malavan nic do ugrania w tym sezonie już niema praktycznie spadek nie grozi oraz o awansie do fazy pucharowej mogą zapomnieć .Dwie kolejki wstecz nastąpiło kluczowe spotkanie dotyczące spadku pomiędzy Zob Ahanem a Hermozoganem rozgrywane jako away które zakonczylo się bardzo cennym remisem na plus dla ekipy Hermozganu dającym duże szanse na pozostanie w lidze - Nic innego nie pozostaje niż zdobycie 3 punktów w piątkowym spotkaniu oraz na potknięcie się Zob&#39;ów z grającym Perselopis na dwie kolejki przed końcem.Gramy póki kurs w miare.Stawka 2.5/5 - Narazie kursy jedynie w Bwin.


3-2 ✅ +3.25 j
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
01.04.2013 - 18:00
CSMS Iasi - Gloria Bistrita
Typ 2
Kurs 6.00
Pinnacle
Stawka 1/5
Nie ogarniam kursów w tym spotkaniu.Obie drużyny to sąsiedzi w lidze walczący o pozostanie na najwyższym szczeblu rozgrywek ligi rodzimej a tu aż taka różnica kursów.Ekipa Iasi popadła w kryzys finansowy przed końcem roku 2012.Myślę że wybronić się niepowinni w lidze i przepowiadam im spadek - Gloria Bistrita natomiast w minionej kolejce pokonała świetnie spisującą się drużyne Otelulu Galati a ekipa CSMS Iasi nie wygrała spotkania już od ponad 4 miesięcy ... - Tak więc cień walki o utrzymanie jest. Po kursie 6.00 atakuje.
2:1 ⛔ -1j
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
04.04.2013 04:05 Oczywiście Baseball MLB
Oakland Athletics - Seattle Mariners
Wybrani pitchers T. Milone - J. Saunders
Typ Oakland Athletics -1.5
Kurs 2.56
Expekt

Dla mnie zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu będzie ekipa z Oakland.Po kiepskim początku rozgrywek będą mogli wymazać dziś plame na honorze przy swoich kibicach po dwóch porażkach pod rząd. Milone powinien dzisiaj zdołać i dosyć łatwo dać zwycięstwo gospodarzom. Oakland -1.5 kurs 2.56 Atak 2/5 Expekt

6:2 ✅ +3.12j
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
04.04.2013 20:10 Baseball MLB
Chicago White Sox - Kansas City Royals
Wybrani pitchers G. Floyd - J. Guthrie
Typ Kansas City Royals
Kurs 2.02
Stawka 3/5
Dzisiaj gram troszeczke grubiej na to spotkanie ze względu na przebieg wczorajszego meczu i niefart KCR wynik powinien wyglądać na odwrót już dnia wczorajszego ale sie tak nie wydarzyło ... tak więc dzisiaj powinno być lepsze spotkanie w wykonaniu gości a Jeremy już powinien znaleść sposób na dobrze dysponujących gospodarzy ;) Stawka 3/5 można spróbować KCR -2.5 po kursie 3.85 dosyć ładnie to wygląda. Powodzonka
1:3 ✅ +3.03j
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
http://www.oddsportal.com/baseball/usa/mlb/texas-rangers-los-angeles-angels-1526144/
06.04.2013 godz 22:05 Baseball MLB
Texas Rangers - Los Angeles Angels
Wybrani pitchers M. Harrison - T. Hanson
Typ 2
Kurs 2.15
Stawka 3/5
Pinnacle
Dnia dzisiejszego raczej niepowinno być niespodzianki.W tym spotkaniu to ekipa z Tommym na czele wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku licze na kilka ;) home runów w jego wykonaniu - co do pitchera Texasu Harrisona gra mnie nie zachwycała w serii pre.Zagrał bym na handi -1.5 na LAA ale do strefy wrzucam pewniejszy typ.
4-8 ✅ +3.45
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
http://www.oddsportal.com/baseball/usa/mlb/detroit-tigers-new-york-yankees-1526147
07.04.2013 19:05 Baseball MLB
Detroit Tigers - New York Yankees
Wybrani pitchers J. Verlander - C. Sabathia
Typ (-1.5) 2
Kurs 3.65
Stawka 2/5
Bet365
Po wczorajszym jednostronnym spotkaniu Tygrysków zakończonym zwycięstwem 8-4 spróbuje pograć na Jankesów ze względu na to że naprzeciw Verlandera zostanie wystawiony Sabathia solidny doświadczeniem zawodnik który będzie utrzymywał poziom drużyny którą powinien poprowadzić do zwycięstwa.Zastanawiałem się jakie zostaną ustalone kursy na niedzielne spotkanie i wkońcu się doczekałem odpowiedniej propozycji ze strony bukmachera bet365 ;)- Po solidnym kursie 3.65 gram handicapem -1.5 na gości dla mnie dość dobre rozwiązanie na dzisiejsze spotkanie.Chociaż spodziewam się zwycięstwa większą przewagą a kursy są bardzo kuszące -2.5 (5.35);-3.5 (8.50 !) Stawkuje 2/5. Załączam narazie do SZ na kilka godzin przed spotkaniem dodam na otwarte.
0-7 ✅ + 5.3 j
Kompletne zero drużyny Detroit w dzisiejszym spotkaniu ;)
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
http://www.oddsportal.com/baseball/usa/mlb/arizona-diamondbacks-pittsburgh-pirates-1526387/
10.04.2013 godz 03:40 Baseball MLB
Arizona Diamondbacks - Pittsburgh Pirates
Wybrani pitchers B. McCarthy - J. McDonald
Typ (-1.5) 1
Kurs 2.45
Bet365
Stawka 3.5/5
Wczorajsze spotkanie Arizony zakończyło się niespodziewaną wygraną gości
Z Pittsburgha, spotkanie to się zaczęło układać od samego poczatku dla
piratów dzieki hr zdobytej w pierwszym inningu oraz wspaniałej postawie pitchera.
W konferencji pomeczowej Kirk Gibson powiedział &quot;We can&#39;t score five runs every night ^^&quot; W ostatnich 6 spotkaniach zdobyli ich aż 37 ;) Dzień odpoczynku był wczoraj -
dziś na pełnej motywacji Arizona musi zgarnąć całą pule.Naprzeciw siebie staną po raz pierwszy James McDonald z 1.29 ERA i Brandon McCarthy z 10.80.Dla mnie zwycięstwo Arizony dosyć pewne Gram handicapem -1.5 ponieważ kurs 1.68 coś mnie nie satysfakcjonuje ;) Atakuje 3.5/5
5-6 ⛔ -3.5 j
Dzisiaj strzecie spotkanie z serii Arizona - Pittsburgh poczekam na pitcherów i coś zmajstrujemy
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
http://www.oddsportal.com/baseball/usa/mlb-2013/arizona-diamondbacks-pittsburgh-pirates-1526403/
10.04.2013 21:40 Baseball MLB
Arizona Diamondbacks - Pittsburgh Pirates
Wybrani pitchers W. Miley - J. Sanchez
Typ (-1.5) 1
Kurs 2.15
Expekt
Stawka 4/5

Tak więc trzeci dzień zmagań pomiędzy Piratami a Arizoną - dwa już zostały rozstrzygniete na korzyść Pittsburgha.Mam nadzieje że dzisiejsze spotkanie
będzie inaczej wyglądało i to dzisiejsi gospodarze wyjdą z pojedynku zwyciesko
gram handicapem -1.5 o kursie 2.15 myślę że wart ryzyka.Dzisiejsi pitcherzy stanęli już naprzeciw siebie ,pojedynek ten zakończył się na korzyść Miley&#39;a tak więc mam nadzieje że podtrzyma forme i pociągnie Arizone do zwycięstwa dnia dzisiejszego.Gram troszkę grubiej niż ostatnimi czasy.Stawka 4/5
10:2 ✅ +4.6 j
Wczorajszy dzień odrobiony z nawiązką ;)
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
http://www.oddsportal.com/baseball/south-korea/kpb-2013/hanwha-eagles-lg-twins-1603300/
KPB Baseball Korea godz 11:30
Hanwha Eagles - LG Twins
Typ (-1.5) 1
Kurs 4.25
1.5/5
Bet365
Hanhwa forma fatalna , nikt z obserwatorów baseballa nie spodziewał by się takich rezultatów jakie się wydarzyły w ostatnich tygodniach.Dzisiejsze spotkanie naprzeciw LG Twins będzie typem na przełamanie z mojej strony - pitcher z Hanhwa Jang Min-Je ERA 4.41 młodziutki 23letni zawodnik bedzie próbował stawić czoła Shin Jung-Rak ERA 1.32.Można spróbować zagrać na gospodarzy może coś ruszą do przodu.Gram handicapem -1.5 po kursie 4.25 stawka 1.5/5 Bet365
1:5 ⛔ -1.5j Hanhwa gra patologie i piach na szczescie nie duży minus
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
http://www.oddsportal.com/baseball/usa/mlb/cleveland-indians-chicago-white-sox-1526454/
14 Apr 2013, 19:05 Baseball MLB
Cleveland Indians - Chicago White Sox
Wybrani pitchers B. Myers - J. Peavy
Typ (-1.5) 2
Kurs 2.28
Stawka 7/10
Expekt
Nic innego z selekcji którą przeprowadziłem dziś nie przychodzi mi do głowy niż zwyciestwo ekipy CWS .Wczorajsze spotkanie przegrane dość dotkliwie 9:4 przez Chicago White Sox powinno się jak najszybciej zapomnieć o przebiegu z dnia wczorajszego.Dziś mój ulubiony pitcher ze strony CWS Jake Peavy ERA 5.56 stanie na przeciw Bretta Myersa ERA 12.19 byłego gracza Soxów który jest na kontkrakcie jednorocznym .Tak więc drużyna Soxów dobrze zna zagrywki tego gracza a jest to dość odpowiedni czas dla drużyny by przebudzić się ze snu i wkroczyć na ścieżkę samych zwycięstw.Polecam handicapem (-1.5) szanse wejścia oceniam na 90 % ,chociaż polecam zagrać większy handicap na Soxów a kursy są bardzo dobre.Atakuje dość ostro jak na baseball 7/10. Polecam
1:3 ✅ + 8.96j
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
http://www.oddsportal.com/soccer/sweden/superettan/orebro-sundsvall-1538247/
15.04.2013 19:20 SZWECJA: Superettan
Örebro - Sundsvall
Typ 1
Kurs 1.95
Stawka 7/10
WilliamHill
Spotkanie dwóch spadkowiczów z zeszłego sezonu Allsvenskan. W tym że różnica pomiędzy obiema drużynami i celami założonymi na sezon obecny jest ogromna.Goście stracili praktycznie cały skład z zeszłego sezonu grają zawodnikami niszowymi cel - utrzymanie w lidze.Örebro drużyna o odmiennym nastawieniu na sezon tegoroczny cel - uzyskanie miejsca premiowanego awansem do najwyższej klasy rozgrywkowej w rodzimej lidze.Gospodarze bez większych osłabień.A co do gości to o nich nie ma sensu się wypowiadać - w `ich` najmocniejszym składzie przegrywają mecz za meczem czy to pucharówke z ekipą z 3 ligi czy z typowym średniakiem zaplecza ligi Jonkoping tracąc przy tym aż trzy bramki na swoim terenie .Dla mnie bardzo wielkie prawdopodobieństwo wejścia tego typu.Można handi spróbować atakuje mocno
3:0 ✅ + 6.65j
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
http://www.oddsportal.com/soccer/germany/3-liga/darmstadt-chemnitzer-1372357/
17.04.2013 19:00 Germany 3 Liga 2012/2013
Darmstadt - Chemnitzer FC
Typ 1
Kurs 2.60
Stawka 8/10
Bet365
Drużyna gospodarzy chcąc pozostać w lidze musi wygrać, poprostu musi nie ma innego wyjścia by mieć choć cień szansy na pozostanie powinni rozprawić się z drużyną która o nic już nie walczy.Chemnitzer może spokojnie dograć ligę do końca bez stresów.Do tego dochodzi terminarz najbliżsi rywale nie bedą zbyt wymagający w następnej kolejce drużyna z Darmstadt zmierzy się z drużyną Saarbrücken która podobnie jak rywal Chemnitzer już ma zapewniony byt w lidze a do tego fakt spotkań h2h pomiędzy tymi drużynami wychodzi na granie 3 za 3 i to w najbliższej kolejce teoretycznie 3 punkty powinny być znów dopisane do dorobku Darmstadtu.Tak więc ostatnie spotkania będą kluczowe do przebiegu sytuacji w lidze 3 niemieckiej.Jedyny rywal który będzie poza zasięgiem to Karlsruher który solidnie kroczy do ligi wyżej wygrywając spotkanie po spotkaniu. Ostatnie trzy spotkania Darmstadtu będą z przeciwnikami pokroju &quot;równych siebie&quot; Kickers Offenbach, Erfurt czy Stuttgart Kickers bowiem wszystkie te drużyny również są zagrożone spadkiem.W razie zrównania się punktami na plus dla ekipy Darmstadu będą spotkania rozgrywane rundę wcześniej wygrane 1-0 z Kickers Offenbach , Remis 1-1 Stuttgart Kickers i wygrana z Erfurtem na wyjeździe 1-0.Tak więc szansa na walke o utrzymanie jest ogromne. Poprostu spotkanie naprzeciw Chemnitzer musi zostać zakończone zwycięstwem Darmstadu !!! Kurs 2.60 Polecam Gruby Atak 8/10 !!!
1:1 ⛔ -8j
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom