>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Kolarstwo 2011 - 68. Tour de Pologne

Status
Zamknięty.
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Tour się zakończył.
Dzisiaj wygrał Marcel Kittel , a wyścig padł łupem Słowaka Petera Sagana z ekipy Liquigas.
Osobiście ma wrażenie , że mimo zapowiedzi Touru o tym wyścigu nie było głośno w Polsce.
Słaba obsada moim zdaniem [tak wiem , że TdF skończył sie tydzien wczesniej] , brak porządnej trasy [roznice sekundowe w generalce] , okrązenia po miastach jakby to było F1 , mnóstwo bezwartoświoych reklam , które są ważniejsze na finiszu niż kolarze.
Brak jakiegoś etapu który by wywrócił wyścig do góry nogami , a nie tutaj nadrobię suknde , tu 3 , tam 5 i może będę na podium.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Nic dodać nic ująć Grzesio. Wygrał ten co miał więcej szczęścia bo 5 sekund różnicy pomiędzy zwycięzcami świadczy o szczęściu. Niby wczorajszy etap miał zadecydować kto wygra TdP, zapowiadano szaleńcze ataki a skończyło się jak zawsze. O tych rundkach po miastach to już na początku wyraziłem swoje zdanie i bardzo mi się to nie podoba, niby to ma być atrakcja dla kibiców ale co to za atrakcja jak 4 razy obok mnie przemknie peleton pędzący 60 km/h i tak nikogo nie rozpoznam. W pamięci utkwił mi Kittel i mam nadzieję że niedługo usłyszymy o nim w wielkim ściganiu. No i niezapomniane pozdrowienia dla Premiera przy każdorazowej dekoracji zwycięzców etapów. ????
Osobiście ma wrażenie , że mimo zapowiedzi Touru o tym wyścigu nie było głośno w Polsce.
Wydaje Ci się tylko z tego względu że na forum temat za bardzo się nie kręcił :grin:

Podsumowanie Tour de Pologne.

Końcowa klasyfikacja generalna
1. Peter Sagan (Svk) Liquigas
2. Daniel Martin (Irl) Garmin-Cervelo 0.05
3. Marco Marcato (Ita) Vacansoleil 0.07
Najlepszy góral TAURON
1. Michał Gołaś (Pol) Vacansoleil
Najaktywniejszy kolarz FIAT
1. Adrian Kurek (Pol) Reprezentacja Polski
Klasyfikacja punktowa PLUS
1. Peter Sagan (Svk) Liquigas
Klasyfikacja drużynowa
1. Vacansoleil
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom