>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2013 - Giro d'Italia (04.05-26.05)

Status
Zamknięty.
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Szkoda zeszłego roku, który stracił praktycznie przez pozostanie w Aqua&amp;Sapone, ale koniec końców wyszedł na ludzi. A dziś jeszcze tyle problemów w początkowej fazie podjazdu.
Do tego Duarte o sobie przypomniał ????
Nibali nieprawdopodobna forma, długo do tego dochodził, ale jak zaskoczyło, to niełapalny na swojej ziemi -&gt; Tirreno, Trentino, Giro, może zaatakuje dubla w Vuelcie?
Polakom się w końcu przytrafił słabszy dzień, no ale taka specyfika GT, miejsca w 10 zachowane, więc nie ma co narzekać, piękny wyścig dla Polaków, choć ta pogoda...
PS. sportingbet kombinuje w longtermach, miałem o to podejrzenia w zeszłym roku na Vuelcie, a teraz w cudowny sposób under 0.5 etapu Rujano zmienił się w under Blytha :| Typ unieważniony, ale na przyszłość ostrzegam.
I po Giro, longtermy się udało ustrzelić po fajnych kursach, jakoś szczęście mam do puntktowej na Giro, w zeszłym roku Purito o 1 punkt wygrał

 
Otrzymane punkty reputacji: +9
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Brawo Davey, Giro Ci obrodziło ;).
Ciekawy wyścig, pełna dominacja Enzo i świetna forma - brawa dla niego.Też się zastanawiam czy nie byłby wstanie uderzać we Vuelte, tam nie wiem czy miałby konkurencję o ile utrzyma formę (Frooms, Berto po TdF).Raczej wątpię aby pojechał TdF (choć był jeden genialny Włoch co jechał i wygrał TdF po Giro :].) a szkoda bo byłby jeszcze ciekawiej.
Był poza zasięgiem stawki, pojechał bardzo kompletnie.
O Polakach już sporo mówiono, wydaje mi się, że to co osiągneli to max i można się z tego cieszyć - Betancur był po prostu mocniejszy i zgadzam się z tym co Dawid pisał.Gościu będzie coraz lepszy, cieszy mnie to, że jeździ w ekipie WT.Kolumbijczycy trzymali fason bo Uran dobre miejsce, czasem przebudził się Duarte, jedynie ten nieszczęsny Rujano [ dziś mi Dawej uświadomił, że on w ogole jechał ] bo ma potencjał na góry i klimaty włoskie to jego klimaty.
Do następnego, czekamy do końca czerwca na jubileuszowe TdF.W między czasie Dauphine, Tour de Suisse.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Dziś piąty wygrany etap przez Cavendisha. Przez całe Giro poza konkurencją na płaskich etapach, nikt nawet nie był wstanie mu zagrozić.
Tak jak chciałem cały wyścig wygrał Nibali. Włoch poza konkurencją, przez cały czas kontrolował sytuację, stopniowo powiększał przewagę. Na koniec wygrał dwa etapy potwierdzając kto był najlepszy na Giro. Nibali nie pojedzie raczej ani TdF, ani Vuelty bo chce się przygotować na mistrzostwa świata we Florencji. Włoch planuję zdobyć tytuł i na takiej trasie jeśli utrzyma formę z Giro na pewno będzie jednym z faworytów.
Pochwalić też trzeba dwójkę Kolumbijczyków. Uran świetnie zastąpił Wigginsa zajmując drugie miejsce, a Betancur wygrał klasyfikację młodzieżową i zajął piąte miejsce. Mi też podoba się zawodnik Ag2r, bardzo aktywny, nie boi się atakować. Jeśli nie zaliczy po drodze jakiejś wpadki to już nie długo może wygrać któryś z GT.
Kilka słów o Polakach, którzy pojechali znakomity wyścig. 6 miejsce Przemka Niemca, 7 miejsce Rafała Majki to dwa znakomite wyniki. Przed wyścigiem każdy brałby to w ciemno. Teraz każdy może powiedzieć, że mogło być jeszcze lepiej. Biała koszulka dla Majki, wyższe miejsce w generalce, może jakiś wygrany etap? Jednak i tak Polakom należą się brawa za ten wyścig.
Szkoda, że pogoda pokrzyżowała trochę szyki zawodnikom i organizatorom. Mieliśmy skrócone etapy, jeden nawet odwołany + choroby faworytów. Wiggins i Hesjedal nawet musieli wycofać się z powodu choroby. Jednak wg mnie byli oni bez szans z Nibali. Na pewno liczyłem na trochę więcej w tym wyścigu.
Na koniec moje podsumowanie typów długoterminowych które wyszło super:
Klasyfikacja generalna: Vincenzo Nibali 3,00 Sportingbet ✅
Wyścig zapowiadany jest jako pojedynek Nibali - Wiggins. Na korzyść Wigginsa przemawiają czasówki + dwóch Kolumbijczyków do pomocy (Uran i Henao). Jednak Wiggo nie będzie miał Froome&#39;a do pomocy, a w tym sezonie jeździ raczej bez błysku. Ciągle mówił, że formę szykuję na Giro. Nibali wygrał już w tym roku dwa włoskie wyścigi: Tirreno - Adriatico i Giro del Trentino, raz w bezpośrednim starciu pokonał Wigginsa. Po przeprowadzce do Astany ma na pewno dodatkową mobilizację. Będę kibicował Enzo i mam nadzieję, że wygra cały wyścig.

Czołowa 10-tka - Przemysław Niemiec 4,00 Sportingbet ✅
Polski kolarz w tym sezonie jest bardzo dobrej formie. Ukończył w Top-10: Tirreno - Adriatico, Giro del Trentino i Volta a Catalunya. Jedyną przeszkodą w osiągnięciu dobrego wyniku może być Scarponi któremu Niemiec będzie musiał pomagać. Jednak liczę, że Przemek jest w jeszcze lepszej formie niż na początku sezonie i powalczy o Top-10 we włoskim Giro.

Plus trzy pojedynki, ale już bez większych analiz:
Wilco Kelderman - Przemysław Niemiec 1,35 Bet365 ✅ 17 - 6
O Polaku wspomniałem wyżej, jest po prostu dużo lepszym zawodnikiem od Keldermana.

Stefano Pirazzi - Juan Jose Cobo 1,70 Bet365 ✅ 44 - 116
Pirazzi to bardzo solidny, włoski góral. Zna dobrze tereny. W tym roku dobrze pokazał się w Giro del Trentino. Cobo to dla mnie kolarz jednego wyścigu potem już tylko słabe wyniki. Nie spodziewam się żeby przygotował dobrą formę na Giro.

Ryder Hesjedal - Samuel Sanchez 2,60 Bet365 ✅ wycofał się - 12
Typ trochę ryzykowny, bardziej przeciwko Hesjedalowi który słabo jeździ w tym roku. Nie ma szans powtórzyć wyniku z poprzedniego Giro. Sanchez jeździ bardzo solidnie, nieźle radzi sobie w górach. Po takim kursie można spokojnie próbować zagrać na zawodnika Euskaltel.
Klasyfikacja młodzieżowa - Carlos Betancur 1,95 Bet365 ✅
Betancur jest faworytem nie tylko moim, ale także buków. Na ten moment w tej klasyfikacji prowadzi Aru przed Majką (19 sekund przewagi) i właśnie Kolumbijczykiem (26 sekund). Betancur bardzo podoba mi się w tym sezonie. Ma kilka bardzo dobrych wyników: 3 miejsce w Walońskiej Strzale, 4 miejsce w Liege-Baston-Liege, 7 w wyścigu Dookoła Kraju Basków, 13 w Tour de Romandie. Bardzo aktywnie jeździł w górach, często próbował atakować - widać, że od początku sezonu jest w dobrej dyspozycji. Jeśli chodzi o czasówki to jeździ solidnie, nie powinien wyraźnie przegrywać. Wg mnie jest duzo lepszym zawodnikiem niż Majka czy Kelderman. W tej klasyfikacji zdecydowanie stawiam na Kolumbijczyka z Ag2r.
Pewnie ktoś skorzystał z tych typów...
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom