>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Kolarstwo 2015 - Pozostałe Toury

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP

Na wstępie kilka kwestii organizacyjnych, wzorem lat ubiegłych wprowadzonych do tego działu będą powstawały osobne tematy na większe imprezy, większe wyścigi kolarskie. Osobnych tematów będzie ok 15.
Od jutra rusza wyścig Tour Down Under, pierwszy wyścig WT w 2015 roku. Sporo transferów w przerwie zimowej, sezon będzie zapewne bardzo emocjonujący.
▶ Bukmacherzy, którzy wystawiają ofertę na wyścigi kolarskie:

- Unibet
- Pinnacle
- Bet365
- WilliamHill
- Sportingbet
- Expekt
- Betsson/Betsafe
- Marathonbet/Betcity
- Bwin
- Bukmacherzy stacjonarni


Zapraszam do dyskusji i podawania typów wraz z analizami :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
S 25

sultanofswing

Użytkownik
Sezon 2015 otwarty!

Tradycyjnie rozpoczynają Australijczycy. Trwają mistrzostwa kraju.

W elicie najlepszy na czas okazał się dość niespodziewanie Richie Porte. Jest on też głównym faworytem wyścigu ze startu wspólnego, który startuje w nocy z soboty na niedziele polskiego czasu.

Ja upatrzyłem sobie jednak innego kandydata do zwycięstwa. Caleb Ewan(Orica GreenEdge), zaledwie 21 letni chłopak jest wielce utalentowanym kolarzem. Jego umiejętności sprinterskie są ponadprzeciętne. Nawygrywał się już w niższych kategoriach wiekowych(m. in. jest aktualnym mistrzem kraju u23), teraz czas na sukcesy wśród seniorów.
Trasa wyścigu to 183,6km podzielone na 10 rund. Na początku każdej około 3km podjazdu(przewyższenie ok. 150m). Jeśli próby ataków nie skończą się sukcesem, i będziemy świadkami finiszu z wyselekcjonowanej grupy, to pod nieobecność Gerransa Ewan wyrasta na faworyta.
Dlatego proponuje:

Wygra: Caleb Ewan @6,50 Bet365 ⛔ było blisko,skończył drugi tuż za Hausslerem

Po takim kursie żal nie spróbować. Groźni będą Porte, Evans, Dennis i jeszcze kilku ale jeżeli któremuś nie uda się odjechać na solo to będą mieli kłopot. Wierzę, że Ewan jest już na tyle wytrzymały żeby utrzymać tempo najlepszych zawodowców w kraju i dojechać z nimi do kreski.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP

▶ Rozkład jazdy:
Stage: 1 - 20 January : Tanunda - Campbelltown, 132.60 km
Stage: 2 - 21 January : Unley - Stirling, 150.50 km
Stage: 3 - 22 January : Norwood - Paracombe, 143.20 km
Stage: 4 - 23 January : Glenelg - Mount Barker, 144.50 km
Stage: 5 - 24 January : McLaren Vale - Willunga Hill, 151.50 km
Stage: 6 - 25 January : Adelaide, 90.00 km

Zapraszam do dyskusji i podawania typów wraz z analizami :!:
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Ktoś wie czmeu tak skoczyły kursy na KIttela ? Pewnie wygrał kryterium. Nie wiem jak wygląda końcówka wygląda leciutko pod górę ale czy aż tak ?
Nie wiem z mapki to wygląda bardzo spokojnie. Pewnie spadnie, chyba, że o czymś nie wiem.
Tak czy siak idzie.
Marcel Kittel vs The Field 3,22 ⛔ pinnacle
Niestety dojechała ucieczka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Gorąca prośba o dopisywanie bukmacherów przy typach bo co z tego, że podasz typ jak i tak nie wiadomo gdzie go zagrać.
Dzięki.
Do usunięcia.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Heinrich Haussler - Steele Von Hoff 1 @ 1,649 Pinnacle ✅ 8-9
Haussler mistrz Australii sprzed 10 dni, jest w formie na początku sezonu. Hoff na mistrzostwach Australii był 9. W Kryterium dwa dni temu Haussler 5, Hoff 14. Ogólnie Haussler szybszy na finiszu, poza tym IAM na niego stawia na tych płaskich etapach, Hoff ma w drużynie Jacka Bobridge&#39;a i to on jest liderem na płaskie etapy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Cadel Evans - Richie Porte 1 @ 1,80 Pinnacle/Bet365/Betsson ✅ 2-6
3 etap jest bardzo ciekawy, jednak nie sądzę by główne armaty szykowały fajerwerki. Na 2km przed metą zaczyna się podjazd, momentami 10-20% jednak ostatnie 500m to delikatny zjazd a potem finisz raczej po prostym. Na finiszach szybszy jest Evans i dlatego gram na niego. Porte jak będzie atakował to na Willundze za dwa dni a nie dzisiaj/jutro. Poza tym Porte jutro nie odczepi Evansa bo on nie lubi takich sztywnych podjazdów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Richie Porte - Cadel Evans 1 @ 1,813 Pinnacle ✅ 1-4
Jutro a w zasadzie za chwilę decydujący etap Tour Down Under. Podjazd na Willungę liczy 3 km ze średnim nachyleniem sięgającym 7%, momentami 10% czyli idealnie dla Porte i Thomasa który będzie rozkręcał jutro peleton na ostatnim podjeździe. Oczywiście na Willungę wjeżdżamy dwa razy. Rok temu Porte wygrał z 15 sekundową przewagą nad Evansem i w tym roku będzie podobnie bo Porte nadal z szansami na wygranie wyścigu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
rimaraf 14,6K

rimaraf

Użytkownik
Mistrzostwa Świata w kolarstwie przełajowym - Tabor 2015
Miałem się tu rozpisać trochę o dyscyplinie etc. ale czasu brak, więc będzie krótko. Korzystając z oferty, potypujemy dzisiaj trochę egzotyczny sport - kolarstwo przełajowe.
W tym roku ciekawa sytuacja, bo wszystko wskazuje na to, że w wyścigu elity karty będą rozdawać zawodnicy...z kategorii poniżej 23 lat.
Belg Wout Van Aert (21 lat) i Holender Mathieu van der Poel (20 lat) zdecydowali się na start w starszej kategorii i nie ma się co dziwić, bo obaj w tym sezonie nieraz pokazywali wyjadaczom plecy w najbardziej prestiżowych wyścigach.
Bukmacherzy (a konkretnie jeden) w roli faworta stawiają o rok starszego Belga, który w tym roku zdominował cykl BPost Bank Trophy wygrywając 5 z 7 wyścigów. Jednak w mojej opinii delikatnym faworytem jest najmłodszy zawodnik w stawce, van der Poel (rocznik &#39;95). Młody Holender zaczął sezon od efektownego zwycięstwa w zawodach z serii Superprestige, potem nieco odpuścił, by powrócić na 1 miejsce 28 grudnia w wyścigu w Diegem. Dwa tygodnie później został mistrzem Holandii w elicie, pokonując broniącego tytułu Larsa van der Haala i w końcu, w bezpośrednim sprawdzianie przed MŚ przerobił całą czołówke najlepszych błotniaków świata na miazge w Pucharze Świata w Hoogerheide prowadząc od początku do końca, jechał praktycznie bezbłędnie. To pokazuje w jakiej jest formie.
Jeszcze coś o trasie, pętla w czeskim Taborze należy raczej do szybkich. Duże zależy od pogody, ale na metry błota nie ma co liczyć. Taki typ trasy faworyzuje właśnie va der Poel&#39;a, który lepiej czuje się na szybkich wyścigach, van Aert woli cięższe warunki.
W związku z powyższym, pobieram lekko typy na Holendra, który jest dla mnie mocnym faworytem do zwycięstwa. Jeśli ktoś zdecyduje się pójść w moje ślady to pamiętajcie, żeby nie szaleć ze stawkami, bo stawiacie na sport gdzie nawet najmniejszy błąd może zniweczyć wszystko, do tego trasa jest bardzo śliska.
Mathieu van der Poel wygra MŚ @ 4.0 Williamhill ✅✅✅
Wout van Aert - Mathieu van der Poel @ 2.05 Williamhill ✅✅✅ Pięknie pojechał!
Mathieu van der Poel - Kevin Pauwels @ 1.57 Williamhill ✅✅✅

Wyścig zaczyna się o 14. Do niedzielnego schabowego jak znalazł ;)
Zapraszam do oglądania, bo przełaje to naprawdę fajny sport.
Tutaj stream:
http://cyclo-cross.pl/live-stream-hd-ms-tabor/
Pięknie pojechał!
 
Otrzymane punkty reputacji: +117
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP


▶ Rozkład jazdy:
Stage: 1 - 4 February : Dubai, 145.00 km
Stage: 2 - 5 February : Dubai - Palm Jumeirah, 185.00 km
Stage: 3 - 6 February : Dubai - Hatta, 205.00 km profil 3 etapu
Stage: 4 - 7 February : Dubai - Burj-Khalifa, 128.00 km Rok temu wyścig rozstrzygnął się na czasówce w tym takowej nie ma ale za to dołożono etap pagórkowaty, z krótkimi ale za to treściwymi bo sięgającymi aż 10% nachylenia podjazdami i finałową ścianką liczącą 200 metrów o nachyleniu 20%. Faworytem do wygrania jest Valverde który wygrał dzisiaj wyścig z serii Mallorca-Challenge więc jak widać Valverde jak co roku, przez cały sezon jest w formie. Ale 3 etap i finisz na ściance nie odbiera szans do wygrania Purito Rodriguezowi. Ważnym aspektem będzie wiejący wiatr który także odgrywa ważną rolę w tym wyścigu.

▶ Oficjalna strona wyścigu:
http://dubaitour.com/
Zapraszam do dyskusji i podawania typów wraz z analizami :!:
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Joaquin Rodriguez wygra Dubai Tour EW @ 26,00 Bet365 ⛔

Wyścig rozstrzygnie się na sekundy, a w głównej mierze na 3 etapie. Tak wygląda finisz 3 etapu:

Tak wygląda w rzeczywistości:

Dla mnie faworytem na tym podjeździe jest Rodrugiez, zagadką jest jego forma bo jeszcze nie startował, ale z tego co wyczytałem bojowo nastawiony na ten wyścig. W Dubaju dobrze płacą za wygrane więc Katiusza na pewno zawalczy. Głównym konkurentem jest Valverde i ewentualnie Gilbert. Warto zagrać z opcją EW która gwarantuje wygranie pół stawki po 1/4 kursu w razie zajęcia miejsca na podium. Purito na początku sezonu zazwyczaj w niezłej formie, rok temu na Mirador czy na Zielonej Górze na przełomie stycznia i lutego wypadał bardzo okazale. Tutaj ściana jak na Asyżu więc liczę na ogień z jego strony. Po takim kursie biorę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Philippe Gilbert - Filippo Pozzato 1 @ 1,44 Bet365 ⛔ 6-4 śmiech na sal, jakim cudem on 4 dojechał?
Wesoło musi być u szczwanych Brytyjczyków że takie coś wystawiają :grin: Jutro kluczowy 3 etap, profil i zdjęcia powyżej. A to oznacza że Pozzato który jest typowym sprinterem nie ma żadnych szans z Gilbertem który potrafi przyzwoicie pojechać taką końcówkę. Pozzato startował już w tym roku w Argentynie i wyglądał bardzo słabo, tak samo jak tutaj w Dubaju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
rimaraf 14,6K

rimaraf

Użytkownik
Dubai Tour

Grega Bole - Filippo Pozzato @ 1.62 Unibet ⛔⛔⛔

Słoweniec pod górę jeździ z pewnością lepiej niż Pozzato. Do tego Włoch jak zauważył dawid jest bardziej na wakacjach z rowerem niż w trybie wyścigowym. Bole za to wszedł ładnie w sezon, 7 miejsce w górzystym klasyku na Majorce, w Dubaju wysoko przyjeżdżał na sprintach. Nic nie wskazuje, żeby w tej parze miał wygrać zawodnik Lampre.

Maciej Paterski - Sergey Chernetskiy @ 2.75 Bet365 ⛔⛔⛔

Nie widze żadnego powodu do takiego faworyzowania Rosjanina. Maciek przyjeżdżał na płaskich etapach po kilka miejsc za nim i nie jest w ekipie WT, to w sumie tyle z handicapów zawodnika Katiuszy. Nic znaczącego, Paterski na wakacjach nie jest i szczerze mówiąc to on jest dla mnie lekkim faworytem.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Purito musi byc w formie, jesli na takiej koncowce przyjezdza za Cavendishem ???? Degenkolb pokazuje ponownie, ze w tym roku znowu bedzie sie liczyc.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP

▶ Rozkład jazdy: Stage: 1 - 8 February : Dukhan - Sealine Beach, 136.00 km
Stage: 2 - 9 February : Al Wakra - Al Khor Corniche, 194.50 km
Stage: 3 - 10 February : Lusail Circuit ITT, 10.60 km
Stage: 4 - 11 February : Al Thakhira - Mesaieed, 165.50 km
Stage: 5 - 12 February : Al Zubara Fort - Madinat ash-Shamal, 153.00 km
Stage: 6 - 13 February : Sealine Beach Resort - Doha Corniche, 124.50 km ▶ Oficjalna strona wyścigu:

http://www.letour.fr/indexTQA_us.html
Zapraszam do dyskusji i podawania typów wraz z analizami :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Marcel Kittel - Alejandro Valverde 2 @ 1.72 Bet365 ✅ 57 - 19 izzydor
Przeglądałem ofertę na dzisiejsze ITT i w sumie trochę się zdziwiłem. Z racji, że ostatnio nie miałem czasu to nie śledziłem początku sezonu za bardzo. Rozglądałem się za profilem trasy, jednak nie znalazłem. Domyślam się jednak, że jest to płaska czasówka. Jeśli byłby tam jakiś podjazd to jeszcze lepiej dla typu, bo chyba każdy wie, że Marcel to sprinter i każda górka sprawia mu jednak trudność. Kittel za czasów juniorskich zdobywał medale w jeździe indywidualnej na czas. Jednak staram sobie przypomnieć jakieś naprawde dobre wyniki z ostatnich lat i sobie nie przypominam. W generalce ma straty 10 min więc raczej nie będzie się zaginać, aby walczyć o cenne sekundy i nadrobienie straty w czasówce. Zresztą to jest tylko 10 km. Valverde nigdy nie należał do ścisłej czołówki czasowców, jednak zawsze trzymał solidny poziom. W 2014 roku został mistrzem Hiszpanii w jeździe indywidualnej na czas. Na tourach w granicach 20 miejsca, czyli całkiem nieźle. Jak dla mnie kurs jak najbardziej do gry.
Co więcej, całkiem nieźle wygląda kurs na Wigginsa w parze z Boomem, mimo wszystko to troche inna półka jeśli chodzi o ITT. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Jasper Stuyven - Edvald Boasson Hagen 1 @ 1.83 Bet365 ✅ 9 - 22
Tour of Qatar zaserwował nam płaskie etapy. Ktoś powie, że to w takim razie bardzo prosty wyscig. Nic bardziej mylnego, wiatry wystepujace tam sa naprawde silne. Przekonal sie o tym sam Alejandro Valverde, ktory na drugim etapie stracil 2 minuty. Przejdzmy jednak do samego opisywanego pojedynku. Pod lupe wzialem pare belgijsko-norweska. Jak dla mnie faworyt jest tylko jeden. Jest to kolarz grupy Trek. Juz w tamtym sezonie chocby na Vuelcie pokazal, ze jest naprawde niezlym sprinterem(3x 4 miejsce, kilka lokat w 10). W tym wyscigu rowniez to udowadnia. Na 4 etapach sprinterskich odpowiednio 6, 9, 11 i 12 miejsce. Co do Norweg, to troche taki niespelniony kolarz. Zapowiadal sie naprawde niezle. Jako mlody kolarz wygrywal etapy na Giro czy TdF. Jednak pozniej gdzies sie pogubil, stracil forme. Mozna bylo pomyslec, ze 2 miejsce na mistrzostwach swiata bedzie takim momentem zwrotnym. Nic bardziej mylnego i dalsze wystepy to raczej przecietnosc. Pokazuje to rowniez w Katarze, gdzie do tej pory 57, 84, 67, 26 miejsce. Czyli na wszystkich sprinterskich etapach byl za Belgiem. Jedynie na czasowce udalo mu sie zajac miejsce w pierwszej 10, gdzie jednak mial spora przewage nad Stuyvenem. ITT to jednak inna historia. Hagen specjalizuje sie w sprintach, gdzie finisz jest pod gore. Jednak belg rowniez potrafi dobrze finiszowac na takich etapach. Na plaskim to raczej nie widze w obecnym czasie szansy dla Hagena. Co wiecej MTN-Qhubeka, nowy team norwega, zawsze moze pojechac na Sbaragliego czy Ciolka. Reasumujac przy obecnej formie faworytem jest Stuyven, a taki kurs uwazam za godny polecenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
rimaraf 14,6K

rimaraf

Użytkownik

Strona wyścigu: http://www.tourofoman.om/
Opis: http://pro-cycling.org/index.php?kategoria=wiadomosci&amp;amp;artykul=28889


Klasyfikacja generalna:
Roman Kreuziger - Rafał Majka @ 1,57 Bet365
Majka jest liderem drużyny na generalke, Sagan na etapy, a Romek ich pomocnikiem. Jeśli Rafałowi nic się nie stanie to będzie przed Kreuzigerem.
Nie będę lał wody na temat formy, poprzednich występów itd. Relacja lider-pomocnik jest tu jasno określona i to mi wystarczy.

Wygra wyścig: Rafał Majka E/W @ 13.00 WilliamHill
W drużynie wierzą w Rafała, jego celem jest TOP5, ale jak jest w niezłej formie to może z powodzeniem powalczyć o czołowe lokaty. Ma silną drużynę do wsparcia, a konkurencja, oprócz Valverde, nie powala. Wyścig rozstrzygnie się na podjeździe po Zielona Góre (5,7 km 10,6%) i tam Majka powinien być wysoko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
1. Etap.
Danny Van Poppel - Tom Boonen | 2 - 1,66 Bet365 ✅
Mimo wieku klasa nadal jest jak i możliwość zajmowania wysokich miejsca.Gram w stronę Belga bo jeździ dobrze te toury w egzotykach typu Katar czy Oman.O ile się nie mylę to zanotował ogólnie około 20 zwycięstw tam.W tym roku forma równie dobra, niezłe pozycje, walczy z wiele młodszymi sprinterami i nie odstaje.Tu jest zestawiony w parze z młodszym z braci Van Poppelów, który jeździ w Treku.Jakby to ująć i nie urazić kolarza to może napiszę, że on jeździ w trochę innej lidze niż czołówka sprinterów, raczej chłopak nie ma takiego talentu (przynajmniej na razie) aby mierzyć się z Boonenem,Bouhannim,Kristoffem czy Greipelem.W tym roku też nie notował dobrych rezultatów w Katarze, przyjeżdżał w końcówce stawki.Jutro myślę, że też raczej przegra z Boonenem, a w dodatku co istotne to to, że jedzie też Steegmans więc raczej jego widzę jako głównego sprintera Treka (on też wykazywał się zawsze dobrą formą z początkiem roku).Najciekawsza para z jaką się dziś spotkałem, niezły kurs, a Boonen jest dla mnie faworytem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Danny Van Poppel - Tom Boonen 2 @ 1.66 Bet365 ✅ 23 - 2
Rowniez zainteresowal mnie ten zaklad. Tom jest w formie, co pokazal juz w Katarze. Moze nie jest jak wino, ale ciagle daje rade scigac sie z najlepszymi. Na 5 etapow w Katarze 4x byl w 10(2,4,5,8). Pokazuje, ze zadne wiatry pustynne mu nie straszne. Jego przeciwnik - mlody Holender z Treka wypadl slabo. Ani razu nie liczyl sie na finiszu. Wszystkie etapy konczyl w okolicach 100 miejsca. Sadze, ze tutaj moze juz byc lepiej, gdyz prawdopodobnie to on bedzie liderem Treka na plaskie etapy. W Katarze to jednak Stuyven byl liderem swojej ekipy. Czy to jednoznacznie oznacza, ze wygra z Boonenem? Moim zdaniem nie, a glownym powodem sa umiejetnosci. Tak jak Qozi wspomnial uwazam, ze to jednak polka nizej. Sadze, ze Poppel moze zakrecic sie w graniacah 12-15 miejsca, ale to nie wystarczy na Belga.
Co wiecej raczej etap zgarnie Kristoff, ktory pokazal ze jest w naprawde niezlej formie. Mozna probowac grac jego zwyciestwo w parze z Saganem. ✅ 5 - 7
Co do KG to tak jak pisal Rimaraf typ na Majke w parze z Kreuzigerem, jednak obecnie zostaly osci. Jesli jest gdzies jeszcze podobny kurs co mial kolega to mozna ladowac. Tak jak Tinkoff zapowiada to Polak jest liderem, a Czech ma mu pomagac. Tylko kraksa lub inny przypadkowy czynnik moze zagrozic betowi. Ptaszki cwierkaja, ze Rafal zbudowal naprawde niezla forme i moze sie liczyc w tym sezonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom