>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kolarstwo 2015 - Pozostałe Toury

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
LIVE
Quintana - Kwiatkowski 1 @ 1,25 Bet365
✅ 7-13
Można pobierać, za sztywno dla Michała w końcówce. Nario dzisiaj potańczy, już widać że cały Movistar na czele i będzie ogień na ostatnim podjeździe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rimaraf 14,6K

rimaraf

Użytkownik
Etap 5


Joaquim Rodriguez - Sergio Luis Henao @ 1.74 Pinnacle ⛔⛔⛔

Joaquim Rodriguez wygra etap 5 @ 3.71 Pinnacle ⛔⛔⛔


Jutro etap skrojony pod Rodrigueza. Zresztą oddajmy głos zainteresowanemu:
Optymistycznie podchodzę do jutrzejszego dnia z trzykrotną wspinaczką pod Aia. Jest to mój ulubiony etap z tegorocznego programu.
Skoro dzisiaj Henao nie był w stanie go zgubić, to jutro, na krótszym podjeździe też mu się nie uda. Do tego Purito ma najlepszą ekipę do pomocy i kasowania skoków. Jeśli dojadą razem to oczywiście Hiszpan jest murowanym faworytem w sprincie. Wygrał w ten sposób już dwa razy na tym wyścigu
Jutro liczę na powtórke.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP

Tony Martin TOP 3? NIE @ 2,37 Bet365 ✅✅✅ 11
Bez przesady żeby Martin na takiej czasówce był faworytem po @2,5. Dzisiaj bardzo mocno pracował dla Kwiatkowskiego na zjazdach i wyglądał na lekko podjechanego, dwa dni wcześniej pracował w ucieczce z Danielssonem i też dawał mocne zmiany. Jutro o wygraną powalczą liderzy wyścigu. Faworytem dla mnie jest najlepiej jeżdżący na czas czyli Kwiatkowski, potem Henao, Quintana, Spilak, mimo wszystko Rodriguez, Tidżej a także Izaguirre dobrze jeżdżą na czas, jest sporo faworytów w końcówce jest nawet 20% nachylenia, Martin nie jest w stanie nadrobić tyle czasu w 1 części by obronić się na podjazdach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +77
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Ilnur Zakarin - Tejay Van Garderen 2 @ 2.26 Pinnacle ⛔ 21 - 22
Szczerze mowiac dla mnie kurs to troche nieporozumienie. Zgadzam sie calkowicie z tym, ze Zakarin jedzie naprawde dobry wyscig i przy okazji jest solidnym czasowcem, ale czy az takim, zeby byc faworytem w parze z Tejay&#39;em? Amerykanin jesli chdzi o zawodnikow walczacych o generalke to jeden z najlepszych czasowcow w peletonie. Zawsze solidnie, czesto w TOP10. Pod gore rowniez jezdzi mu sie dobrze, a jak pokazuje ten wyscig forma zaczyna zwyzkowac. Po nieudanym Paris-Nice oraz Katalonii to w kraju Baskow idzie juz zdecydowanie lepiej. Wiadomo to nie tu ma byc jego szczyt formy, jednak sadze, ze powinien sobie poradzic z rosjaninem. Moim zdaniem kursy powinny byc w odwrotna strone.
Nairo Kintana - Simon Spilak 1 @ 2.75 Bet365 ✅ 7 - 27
Jak dla mnie value. Kintana w czasowkach pod gore jesli dobrze przylozy to w stanie z nim powalczyc sa moze: Froome i Nibali. Jednak i tego nie bylbym taki pewien. Spilak to dobry czasowiec i na plaskim moze nadrobic nad kolumbijczykiem. Pod gore powinien jednak tracic. Nairo ma szanse na zwyciestwo wiec powinien walczyc, aby powtorzyc sukces z 2013 roku. A jesli chodzi o tamten rok, to mimo latwiejszej czasowki Kintana i tak dolozyl Spilakowi na niej 31 sekund. Jak dla mnie ta para to jakies 60/40 nawet dla zawodnika Movistaru, wiec taki kurs mnie zdecydowanie przekonuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Tony Martin TOP 3? NIE @ 2,37 Bet365

Bez przesady żeby Martin na takiej czasówce był faworytem po @2,5. Dzisiaj bardzo mocno pracował dla Kwiatkowskiego na zjazdach i wyglądał na lekko podjechanego, dwa dni wcześniej pracował w ucieczce z Danielssonem i też dawał mocne zmiany. Jutro o wygraną powalczą liderzy wyścigu. Faworytem dla mnie jest najlepiej jeżdżący na czas czyli Kwiatkowski, potem Henao, Quintana, Spilak, mimo wszystko Rodriguez, Tidżej a także Izaguirre dobrze jeżdżą na czas, jest sporo faworytów w końcówce jest nawet 20% nachylenia, Martin nie jest w stanie nadrobić tyle czasu w 1 części by obronić się na podjazdach.
To ja dodam, że warto też pomyśleć nad typem w Unibet, że Tony Martin - NIE WYGRA dzisiejszego etapu po kursie 1.40
 
psm 921

psm

Użytkownik
Dla mnie to bardzo ciężka czasówka do typowania.Pierwsze 10 km lekko z górki to dla Martina raj i na pewno nadrobi na tym odcinku sporo.Jednak podjazdy mimo wszystko raczej nie dla niego.Więc pierwsze pytanie;Kto najmniej straci do Niemca na tym pierwszym odcinku a poradzi sobie z tymi podjazdami w miarę dobrze? No myślę że właśnie Michał.A pytanie zasadnicze;Ile straci Michał na podjazdach do np Quintany? Ja zaryzykuje że da rade,stawiałem już w tym wyścigu przeciwko niemu to teraz odwrotnie.
Michał Kwiatkowski- The Field 6,79 pinnacle
 
typer-108445 238

typer-108445

Użytkownik
A ja dziś robie kuponik :
Zakarin I. - Van Garderen T. x
kto lepszy ?
Typ: Van Garderen T. 2.05
Kwiatkowski M. x
klas. końcowa
Typ: 1-3 1.80
Henao S.L. - Pinot T. x
kto lepszy ?
Typ: Henao S.L. 1.50
Izaguirre I. - Peraud J.Ch. x
kto lepszy ?
Typ: Izaguirre I. 1.35
Kurs: 7.50 ???? Stawka 2j
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Kolejna świetna czasówka Purito Rodrigueza, cała Katiusza jest w mega formie i jak utrzymają taką dyspozycję do maja to mogą wygrać Giro. Oczywiście jak Purito pojedzie we Włoszech.
Taka luźna myśl.
 
psm 921

psm

Użytkownik
Giro del Trentino 2015
W przerwie między Ardenami wrzucam takiego wariata z Giro del Trentino.A skłonił mnie do tego dzisiejszy etap.Mianowicie wczoraj jak zobaczyłem wyniki 2 etapu i miejsce Pozzovivo (13 i 1,26 straty) to byłem mocno zdziwiony bo utkwił mi etap z Katalonii,która była nie tak dawno,na którym odjeżdżał Porte,Aru,Contadorowi,Uranowi itd ,potem zmieścił się na pudle w generalce i byłem święcie przekonany że dalej jest w formie a tu półtorej min straty.No i następnego dnia wygrywa...Teraz ułożyłem sobie w głowie teorie spiskową:grin:,mianowicie AG2R nie widziało dla siebie szansy na wygranie tu ze Sky i Astaną,odpuścili generalkę już na pierwszym etapi żeby walczyć o wygrane etapowe.Warto zauważyć że Bardet też &quot;słabszy&quot; pierwszy etap a dziś 4, (kolarstwo synchroniczne z Pozzovivo?) No i coś mnie wczoraj tknęło właśnie z tym Pozzovivo ale typu nie dałem,więc dziś nie odpuszcze.

Etap 4
Luca Paolini wygra 15,00 bet365
Paolini na tym wyścigu jak się nie mylę w barwach reprezentacji,czyli bez Katiuszy i swojego rycerza Kristoffa ;) ...Piszę tak bo pracaował na Norwega do tej pory jak wierny giermek...Wielu na pewno ten typ mocno zdziwi ale dla mnie Włoch w tym roku w peletonie tą ciężką pracą się wyróżniał i imponował formą,a jak już dostał szansę w Gent-Wevelgem to ją wykorzystał w 200%.A jacy kolarze przyjechali mu za plecami można sobie sprawdzić.Jutro na etapie ostatni trudniejszy podjazd w okolicach setnego kilometra,potem prawie 20km mocno w dół i pagórkowato do końca.Sky będzie zajęte pilnowaniem czołówki i dla uciekinierów z dużymi stratami jest szansa.Dziś Włoch się oszczędzał,przyjechał prawie na końcu stawki i wydaje mi się że jutro będzie odgrywał jedną z głównych ról a może nawet wygra.
No i chu...wa sie okazala moja teoria spiskowa...ale z tym wiernym to chyba mnie za bardzo ponioslo...i wzął to sobie do serca ;(⛔
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tour de Romandie 2015 (2.UWT)

▶ Rozkład jazdy:

Stage: 1 - 28 April : La Vallée de Joux - Juraparc TTT, 19.20 km
Stage: 2 - 29 April : Apples - Saint-Imier, 168.10 km
Stage: 3 - 30 April : Moutier - Porrentruy, 172.50 km
Stage: 4 - 1 May : La Neuveville - Fribourg, 169.80 km
Stage: 5 - 2 May : Fribourg - Champex-Lac, 166.10 km
Stage: 6 - 3 May : Lausanne ITT, 17.30 km
Jutro w sumie już dzisiaj zaczynamy wyścig w Romandii, na starcie staje Krzychu Froome, Nario Quintana (w słabej formie) i rekin z Messyny Vincenzo Nibali. Nietypowo zaczynamy TTT także zapraszam do dyskusji i podawania typów.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Astana - Movistar 1 @ 1,478 Pinnacle/Bet365 ✅ 5-9

Astana ma dużo lepszy skład na taką czasówkę, na końcu jest lekka hopka ale tam nikt nie zrobi różnicy, różnica będzie w początkowej fazie po płaskim a w Astanie ma kto napędzać zespół bo są: Fuglsang, Grivko, Zeits, Vanotti, Taaramae czy Westra, nie zapominajmy o rekinie Nibalim i jego gregario Scaropnim którzy też potrafią pojechać dobrą TT. Movistar z dwoma no może z 2,5 napędzaczami tj. Amador i Castroviejo i ewentualnie Capecchi. Brakuje Maloriego do robienia tempa, nie ma szybkiego Valverde, jest za to w nie pewnej formie Quintana. Anacona i Gardet do tuzów TT nie należą i Movistar będzie musiał na nich uważać czym straci trochę czasu.
Jutro widzę to tak:
**** Etixx, Orica
*** Sky
** Astana, BMC
* Movistar
 
Otrzymane punkty reputacji: +95
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Stawiam dziś na następujące zespoły
Orica vs Sky ----&gt; Skype 2.25 sts✅✅
Liderem ekipy Orica będzie Albasini jednakże mają w składzie również Gerransa facet ma taką pozycję w zespole ze nie sądzę żeby go zostawili a poobijal się na liege z dobrych czasowcow widzę Lancastera i Tufta takze Hepburn i Bewley sa solidni na czas również szybcy kolarze(Albasini gerrans) jednak Orica w tym sezonie nie jest tak mocna drużyna jak to miało miejsce w zeszłym sezonie dlatego stawiam na Sky. Powodem takiej decyzji jest bardzo mała liczba startów Froome&#39;a jak do tej pory i myślę że do Romandie całą drużyna podejdzie bardzo skoncentrowana ponadto obecność Gerainta Thomasa i , który w tym sezonie jedzie swoje najlepsze kolarstwo w karierze powoduje u mnie przekonanie ze Sky powalczy z Orica zwłaszcza dodając ze w Sky pojedzie więcej zawodników którzy mogą nakręcić tempo Stannarda Kenough i staruszek Pate to kolarze którzy jeżdżą dobrze na czas. Myślę że Orica zakręcie się w okolicach 5 miejsca

druga para , która mnie zainteresowała to Canondale oraz Tinkoff , stawiam na Canondale po kursie 1,5 sts✅ . Zarówno składy obu ekip jak i ich forma skłaniają mnie do takiego typu. Liderami Cd Hesjedal i Martin , który przez ogromnego pecha nie pokazał nic w tryptyku i na pewno będzie chciał tu walczyć , Tinkoff będzie jechał na naszego Rafała Majke , który w formie jest mizernej przynajmniej jak narazie i jakoś nie widzę Tinkoff w pierwszej 10 te dzisiaj po prostu nie ten czas jeszcze

Na sucho Ettix Bmc----&gt; Ettix 1,5 sts✅

SKY wygra 5,00:cool:✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Tour de Romandie
Etap 1
Etixx Quickstep vs BMC Racing 1 @ 1.50 Bet365 ✅ 4-6


Etixx obok Oricy jest tutaj głównym faworytem do wygrania tej czasówki i to te ekipy powinny rozdzielić miejsca 1-2. BMC może powalczyć o podium, chociaż pokonać Sky czy nawet Astane nie będzie łatwo. Belgijska drużyna wystartuje tutaj w całkiem mocnym składzie, a co najważniejsze w miarę równym. Przede wszystkim jest Tony Martin i Rigoberto Uran, który na tych małych wzniesieniach może podyktować solidne tempo. Oprócz tego mamy jeszcze solidnego Belga Serry, który zawsze jest ważnym ogniwem oraz będącego w rewelacyjnej ostatnio formie młodego Francuza Alaphillipe. De La Cruz Gołaś czy Bouet też swoje dołożą. Rywale mają przede wszystkim Australijczyka Dennisa, ale pozostali trochę odstają jakościowo. Oczywiście Caruso, Kung czy Wyss potrafią od czasu do czasu pojechać przyzwoicie, ale mistrzami tego typu zawodów nie są. Nie jest to jakoś specjalnie mocny skład. Brakuje chociażby Van Garderena, Daniela Ossa, Samuela Sancheza czy Manuela Quinziato czyli dobrych czasowców. Mocniejszą ekipą jest tutaj Etixx Quickstep. Ich współpraca powinno wyglądać zdecydowanie lepiej co pozwoli uzyskać bardzo dobry czas.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
psm 921

psm

Użytkownik
A ja bym się tu nie pchał w h2h po takich kursach.Jak juz to skłaniałbym się do typu Dawida,czyli przeciwko Movistarowi bo Astana naprawdę w mocnym składzie,tylko że to nie jest typowo górska czasówka,mimo że będzie rozgrywana dosyć wysoko n.p.m.,a w Astanie raczej sami specjaliści od stromych podjazdów,tymniemniej lepsi czasowcy niż u Hiszpanów.Ja idę po najmniejszej linii oporu i pograłem za drobiazgi Orice,tylko dla emocji.Na papierze dla mnie zdecydowany faworyt,sam Martin Etixxowi nie wygra tego etapu a na tych górkach równie mocno jak Uran może pojechać Albasini czy Yates bo nie są to jakieś stromizny,także typ na Australijską ekipę bo skład pod kątem TTT zdecydowanie najrowniejszy.
Orica GreenEdge - The Field 3,49 pinnacle ***** ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Na jutro nie ma jeszcze kursów jednak przeglądając listę startowa mam kilka przemyśleń co do jutrzejszego etapu i chce zwrócić uwagę na kilka nazwisk
Team Sky :Vivani -&gt; myślę że najszybszy kolarz w stawce albo jeden z najszybszych jeśli dojedzie w grupie na szczyt ma duże szanse aby skutecznie zafiniszowac
Ettix: Meersman, Alaphilippe, bardzo szybcy kolarze francuz pokazał się rewelacyjnie na tryptyku 8,2,2 co pokazuje że taka górkę powinien przejechać i mieć szansę na skuteczny finisz bo myślę że na metę jutrzejszego etapu przyjedzie grupka 30-40 kolarzy jednak nie wiem na kogo będzie jechał Ettix i czy wogole będą walczyć o zwycięstwo ktoś musi przecież Urana eskortowac
Orica- Gerrans Albasini, podobna sytuacja jak w Ettix jednak Gerrans w słabej formie , a Albasini zawsze świetnie pokazywał się na Romandie , także myślę że Orica jutro będzie grać na Albasini ego
Giant Alpesin-Mezgec groźny kolarz ciekaw jestem jak się jutro zaprezentuje
Lampre- Rumi Costa myślę że Portugalczyk będzie walczył na każdym finiszu jest szybki potrafi wygrywać etapy a w tym sezonie wysoka równa forma jednak bez sukcesów jak narazie co tylko utwierdza w przekonaniu ze jutro powalczy
Garmin- ciekawa ekipa Haas i Navardauskas mogą jutro powalczyć kto wie może Daniel Martin?
Na pewno są jeszcze kolarze których przeoczyłem , jednak myślę że Sky nikogo nie wypuści na tyle daleko aby nie dało się go dogonić po ostatniej premiera długi zjazd i jeszcze kilkanaście kilometrów w miarę płaskich tak więc tak jak pisałem wyżej sprint z 30-40 osobowej grupki jak najbardziej realny
Poza tym widać tutaj wysoka forma Yatesa z Oriki który urwałby cały swój zespół na czasowce podobnie jak i Majka co było małym zaskoczeniem tylko pytanie czy forma Rafala tak rośnie czy zespół taki słaby ? Widać ogromną motywację Chrisa Froome&#39;a który z tego co widać nie będzie się pięści z rywalami i wygra ten wyścig kolejny raz . Niepewna forma Quintany i na starcie 20 sekund nad Enzo tylko utwierdza w thm przekonaniu , warto również zwrócić uwagę na Spilaka z Katiuszy gdyż jeżeli tak Nocne Wilki Putina będą jechały po Szwajcarii jak w dzisiejszej czasowce to mogą zaskoczyć każdego
Dla mnie kandydaci do zwycięstwa to Froome ***
Spilak Nibali**
Yates Uran Quintana*
Zapraszam do dyskusji !
PS pisze z telefonu także za ewentualne błędy przepraszam !
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Tour de Romandie
Etap 2​


Rui Costa vs Damiano Caruso 1 @ 1.66 Bet365 ✅ 5-6
Były mistrz świata od początku sezonu prezentuje bardzo solidną dyspozycję. Udane wyścigi Paryż-Nicea oraz Vuelta Ciclista al Pais Vasco. Potem dołożył świetne występy w klasykach. 4 miejsce w Amstel Gold Race i ten sam wynik w Liege-Bastogne-Liege napawają optymizmem. Niewątpliwie jest to lider ekipy Lampre i patrząc na osiągane wyniki w tym wyścigu w latach poprzednich oraz aktualną formę z pewnością powalczy w klasyfikacji generalnej. Jutrzejszy profil etapu powinien mu pasować. Jest to kolarz dosyć wszechstronny. Góry przetrwa i potem na ostatnich kilometrach jest w stanie popisać się skutecznym finiszem i zawalczyć o dobry wynik, podium, a może nawet etapowe zwycięstwo. O ile o formę Portugalczyka można być spokojnym o tyle Damiano Caruso w tym sezonie nie błyszczy. Dosyć słabe wyniki i taka jazda nie zapadająca w pamięć. W ubiegłym roku tutaj startował, ale bez sukcesów. W tym natomiast też nie ma większych przesłanek, aby mógł nagle odpalić i osiągnąć rewelacyjny wynik. Costa powinien być widoczny na tym etapie, liczyć się w walce o najwyższe cele, a to powinno wystarczyć na pokonanie Włocha.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Popieram typ na Rui Coste dlatego nic już nie będę pisał na ten temat

Rui Costa vs Caruso ---&gt;Costa 1.6 sts 5-6✅✅

Inna ciekawa para to Albasini vs Alaphilippe 1.65 sts 1-3✅✅- zagram tutaj na Szwajcara który jest szybki jedzie u siebie i na takich etapach jak dziś będzie liderem swojej drużyny , młody francuz ma dobry finisz jednak myślę że końcówka nie jest zbyt trudna dlatego większe szanse daje Albasiniemu który rok temu wygrał bodaj 3 etapy na Romandie i Orica na pewno nie odpuści dodatkowo zmotywowana szansa zdobycia koszulki lidera wyścigu !

Majka -Niemiec ---&gt;Majka 1.4 14-53✅✅sts liczę na Rafała który jest liderem , Przemek będzie pomagał Rui nie wierzę że dostanie wolna rękę a na pewno nie teraz nie sądzę żeby pchać się na czoło peletonu na kresce natomiast Rafał chce walczyć tu o Top wiec jazda przodu na ostatnich kilometrach w jego wykonaniu będzie konieczna

I taki typ trochę loteryjny za drobne Uran vs Daniel Martin ---&gt;Martin 2.05⛔⛔ sts uważam ze w Ettixie jest komu finiszowac , Martin nie pokazał się na Adrenach wiec myślę że w każdym etapie będzie chciał być wysoko aby podbudowa morale

Dorzucam jeszcze dla tych co lubią wysokie kursy
Rui Costa Win 15⛔⛔
Rui Costa 1-3 3.50⛔⛔

Gdyby sie tylko nie dal zamknac 800m przed meta ???? bo moc była z 12 miejsca na 5 sie przesunął
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Giacomo Nizzolo - Luka Mezgec 1,574 pinnacle ⛔ 98:9
Nie szukałem lepszego kursu możliwe, że jest do znalezienia.
Zacznę od Mezgeca. Sezon póki co bardzo słaby w mojej opinii. Ok zaliczył zwycięstwo etapowe, ale po pierwsze to był luty, po drugie obsada Tour Cycliste International była przeciętna. Kolejny najlepszy wynik to 20 miejsce w Katalonii, gdzie dojechała ucieczka i mało kto był zainteresowany walką na finiszu. Generalnie można by rzec, że Mezgec póki co notuje niezwykle słaby sezon i ciężko się do tego stwierdzenia w jakikolwiek sposób przyczepić.
Nizzolo natomiast trzeba przyznać robi swoje. Szczególnie jego występ w PN trzeba uznać za udany: 32,5,13, 3 miejsce na pierwszych czterech etapach, 24 na 5 etapie. Potem wygrana we Włoszech w klasyku, po czym nie ukonczył dwóch klasyków w Belgii Dwars door Vlaanderen i Gent - Wevelgem(co akurat nie dziwi bo ukończyło bodaj 40 kolarzy). Pagórki jakie mamy na dzisiejszym etapie powininny raczej faworyzować Nizzolo, który w tym sezonie nie ma problemów na tego typy etapach natomiast Mezgec ma problem by zameldować się w pierwszje grupie na praktycznie każdym etapie w tym sezonie.
Na poprzednim etapie Nizzolo przyjechał we wcześniejszej grupie ok 2 minuty przed Mezgecem. Jutro łatwiejszy etap ale mimo to wg. mnie zdecydowanym faworytem jest tutaj Włoch.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Fajny typ podał Szymon

Ja pójdę znów w stronę Albasiniego który dziś na finiszu będzie walczył ! Albasini vs Mezgec ---&gt; 1.45 sts✅

Wszystko zostało napisane wyżej

Gram tak aby do ako dorzucić parę

Giacomo Nizzolo Eli Vivani---&gt; Nizzolo 1.45 sts ✅
Trek no nie ma tu moim zdaniem ekipy do powalczy nią o klasyfikację generalna dlatego musza się nastawić na etapy jeżeli chcą zaistnieć , na Romandie nie ma wielu szybkich kolarzy niewątpliwie takim jest Nizzolo, uważam że Viviani jest nawet szybszy ale Sky wyraźnie nie interesują sukcesy Vivani ego bo podczas defektu GT został aby pracować na niego stąd skłaniam się aby grać na Nizzolo

Gram tez Rui Costa vs Damiano Caruso --&gt;Costa 1.7 4-3 ⛔ sts z tego samego powodu co wczoraj a dziś myślę że Costa prędzej będzie brał udział w finiszu niż Caruso
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom