>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2015 - Pozostałe Toury

Status
Zamknięty.
psm 921

psm

Użytkownik
Gianni Meersman 1-3 2,25 sts ***** ⛔
Gianni Meersman - The Field 8,99 pinnacle ***** ⛔
Michael Albasini - Gianni Meersman 2,5 sts *****
⛔
Jak dla mnie to etap dla Meersmana i to jego główny cel na Tour de Romandie.Wygrał w tym wyścigu 2 etapy w 2013r,na pewno dobrze się tu czuje.Wczoraj co prawda słabiej,metę przekroczył na spokojnie szóstej grupce z kolegą z drużyny Serrym,który dziś pewnie będzie go rozprowadzał,ale ogólnie sezon udany.Do tego do pomocy na dzisiejszym etapie T.Martin i chyba odkrycie roku Alaphilippe,dla którego dzisiejsza końcówka chyba trochę jednak za szybka.Belgowi na pewno nie straszne takie podjazdy jak na dzisiejszym etapie i w kumulacji z obecną formą i zespołem,który będzie miał do pomocy jest dla mnie w ścisłej czołówce jeśli chodzi o kandydatów do wygranej dlatego za minimum na wygraną też coś zagram.Jeśli chodzi o rywali to na pewno najpoważniejszy to Nizollo.Włoch pokazywał juz się z dobrej strony na P-N i będzie na pewno mocny na dzisiejszym etapie.Co do Mezgeca to niewiadoma jak dla mnie,pokazał sie we Francji na początku sezonu i tyle,potem same odległe miejsca w Tirreno-Adriatico czy w Katalonii.Po za tym z grupy i tak uważam Belga za szybszego zawodnika.
No i Albasini....Faworyzowanie go przez bukmacherów aż tak bardzo to value wnajczystszej postaci.Ja wiem że wygrywał 3 etapy rok temu i że wygrał wczoraj i że jedzie w domu ale końcówka jest za płaska,a uciec mu Trek jak Trek ale Etixx na bank nie pozwoli tak jak to miało miejsce na 4 etapie w poprzedniej edycji.Po za tym wtedy miał już ogromną stratea teraz jest liderem i Sky z Katiuszą też go nie puszczą.

Niestety beznadziejnie zinterpretowany przeze mnie etap,sprinterzy wcale się nie liczyli.Jednak nie było łatwo na przestrzeni dnia.Brawo Albasini.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Julian Alaphilippe @ 13,00 EW Bet365 ⛔ jednak ucieczka dojechała, szkoda :]
Dzisiaj trafione @12 na EW, wczoraj @7,5 EW o czym pisałem w HP, także trzeba próbować na Julka bo jest w mega gazie a przy takim profilu etapu sprinterzy albo odpadają i nie walczą o wygraną, albo po prostu nie mają sił na finisz z mocniejszymi zawodnikami którzy są też szybcy na mecie. Ucieczka nie dojedzie bo Orica i Albasini jej nie puszczą na 100% a walka rozstrzygnie się między Albasini vs Alaphilippe. Oby do 3 razy sztuka i wygrał Francuz. Albo żeby był chociaż w TOP3 ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Dawid zaproponował wysoki kurs to ja na dziś tez za szaleje

Albasini Win 3.5⛔⛔
Chernetski -Bakelants ---&gt;Bakelants 2,40✅✅
Alaphilippe - Caruso ---&gt; Alaphilippe 1,22⛔⛔
Mezgec -Nizzolo---&gt; Mezgec 1.80✅✅
Haas -Pantano ---&gt; Haas 1.6⛔⛔

Ako 30.74 xD sts⛔⛔
stawka 102.58
@edit solo na bakelantsa i tak zwróciło ze znaczną nawiązką dzisiejsze zmagania ????

Wiem ze taka taśma wydaje sie nie realna i pobozna jednak spróbuję, dziś etap podobny do wczorajszego , Dawid sorry ale zwycięstwa Juliana no nie widzę , oczywiście kurs zawyżony jednak widać ze na finiszu Albasini jest wyraźnie najszybszy dodatkową motywacja dla Szwajcara to bonifikata 10 sekund na mecie także jak nie będzie kataklizmu to wygra nie widzę innej możliwości chyba że ktoś skutecznie ucieknie.

Para następna to nieporozumienie Bakelants dojeżdża w Peletonu dwa razy dwa razy finiszując na granicy 10 miejsca, Rusek to nie żaden sprinter bardziej góral jednak udało mu się dojechać w peletonu i zafiniszowac dwie pozycje wyżej od Jana. Po takim kursie trzeba próbować bo Belg wybrany w swojej ekipie do końcówek a uważam ze Chernetski znalazł się tam przez przypadek

Alaphilippe Caruso no tu chyba dosyć klarowne wszystko Julian jest po prostu szybszym kolarze i ma większe wsparcie na finiszu od Włocha

Haas Pantano--- Kolumbiijczyk no niby finiszujje w grupie na 2 etapie 2 miejsce ale etap był cięższy o inaczej ułożony dziś będzie bardziej jak wczoraj i Kolumbii jczyk był w drugiej 10tce Haas bardzo równo 5 i 6 rozprowadza ja go na co Pantano nie specjalnie może liczyć gram wiec Kangura

Mezgec Nizzolo Mezgec wczoraj wogole dojechał z peletonem i finiszowal 9 natomiast Nizzolo oglądając transmisję zauważyłem około 50 km do mety poza peletonem ! Tak więc jeżeli będzie tak mocne tempo jak wczoraj a myślę że tak bo kolarze oba etapy jechali mocno (za małe są różnice czasowe aby sobie na labe pozwolic) to Nizzolo znów nie dojedzie być może? A jak dojedzie to nie wiem czy zafiniszuje bo skoro nie dojeżdża z peletonem gdzie miałby duże szanse na wygraną to znaczy ze forma nie jest najlepsza

Tyle ode mnie i życzę powodzenia !
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Wiem ze taka taśma wydaje sie nie realna i pobozna jednak spróbuję, dziś etap podobny do wczorajszego , Dawid sorry ale zwycięstwa Juliana no nie widzę , oczywiście kurs zawyżony jednak widać ze na finiszu Albasini jest wyraźnie najszybszy dodatkową motywacja dla Szwajcara to bonifikata 10 sekund na mecie także jak nie będzie kataklizmu to wygra nie widzę innej możliwości chyba że ktoś skutecznie ucieknie.
Szybkość mają podobną, wczoraj Julian nie miał odpowiedniej tarczy z tyłu by powalczyć z Albasinim bo już nie miał z czego pojechać. W momencie jak Marin podciągnął zobacz jaki młynek miał Francuz, było za szybko żeby mógł pokonać Albasiniego.
Dzisiaj już ponoć skorygowane ustawienia, no i wczoraj mega praca Gerransa i świetne rozprowadzenie. Dla mnie wygra jeden z nich więc kurs @13 z przysłowiowej dupy, a i za TOP3 jest niezła kasa w takim układzie.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Tak odpuścić etap ???? nie rozumiem peletonu dzisiaj ????
@komentatorzy się podniecają,że wspaniała akcja, a peletonowi się dziś po prostu gonić nie chciało , dopiero jak martin i alaphilippe skoczyli to w 10km 1,5 minuty odrobil peleton do czołówki, po prostu dali wygrać młodziakowi
Podsumowując dziś peleton oszczędzal się na jutro . Orica dala wyraźny sygnał Panie Albasini nawygrywales się Pan juz ,teraz jedziemy na Pana Yatesa wiec dziś odpoczywamy. Jutro mam nadzieje ze Majke z Niemcem zrobią jako parę. Yates tez ma nogę byli widać to na czasowce drużynowej , ponadto wiadomo Froome Quintana Nibali Costa może po szaleje Pinot czy Bardet nie zapominajmy o Simone Spilaku który rok temu jako jedyny dotrzymał tempa Frooma, warto pamiętać też o przygotowujący się na Giro Rigoberto Uranie którego minimalizm w jeździe może świadczyć ze jutro będzie ogień z jego strony aby sprawdzić się przed giro + wiecznie nniespełniona nadzieja Van den Broeck
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Rui Costa - Rafał Majka 2,11 ✅ Read, że Majka jest mocny trafiony w dziesiątkę.
Wydaje mi się, że warto zaatakować Rafała. Po nim widać, kiedy jest w formie. Na czasówce urywał kolegów na wzniesieniu jadąc na wielkim luzie. Na drugim etapie, również aktywny w czołówce na ostatniej górskiej premii. Widać, że noga zaczyna podawać i o ile nie będzie słabszego dnia powinien jechać z najlepszymi. Rafał jeździ w tym roku sporo ale tak naprawdę, jeszcze nigdzie nie pojechał na 100% i raczej wygląda to jak robienie km i nic więcej, chociaż ciężko przewidzieć jaki mają plan treningowy.
Costa jest w formie to widać. Tylko czy to nie za dużo jeżdżenia na maksa ostatnio ? Praktycznie wszystko co jedzie idize na maksa. W Romandii, każdy etap w czołówce i walka o wygraną. Nigdy nie uważałem Portugalczyka za specjalistę od dłuższych podjazdów i chyba nigdy takowym nie był. Etap naprawdę ciężki a nie pamiętam kiedy Costa na takich etapach błyszczał. Rafał jeżeli tylko to co pokazuje nie jest jakąś pokazówką to ma tutaj o wiele więcej do powiedzenia i taki kurs na niego wydaje się bardzo fajny.
Simon Spilak - Thibaut Pinot 1,689 ⛔ Spilak pojechał swoje, ale Pinot nadprogramowo.
Francuz póki co bardzo spokojnie jeździ w tym roku. Prócz 5 miejsca na jednym z etapów w Omanie, 6 w TA, oraz niezłego występu w Criterium International nie ma żadnych godnych odnotowania wyników. Ominął całkowicie Ardeńskie klasyki. Póki co nie ma podstaw by sądzić, że forma idzie w górę, zresztą czy aby na pewno powinna ? Spokojnie powinien budować formę na TdF i osiąganie teraz dobrej dyspozycji raczej jest niewskazane. Dla Spilaka to jeden z ważniejszych wyścigów. Jest tutaj liderem i powinien pokazać się z przodu. W PN drugi w generalce, w Kraju Basków przyjeżdżał wyżej od Francuza. W odróżnieniu od niego to jeden z ważniejszych wyścigów w tym sezonie dla Spilaka, w którym może jechać na siebie i wydaje mi się, że powinien być w lepszej dyspozycji od rywala.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
@Szymon
Nie grałbym Rafala przeciwko kolarzowi Lampre ponieważ Rafał jeszcze nie pokazał nic a Rui Costa jest lepszym goralem niż to opisałeś i jest w bardzo dobrej równej formie
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Ja na dziś wybrałem 3 pary

Chris Froome -Rigoberto Uran ---&gt;Froome 1.27 sts✅

Froome jest moim zdaniem po prostu lepszym kolarzem

Spilak vs Pinot 1.6 sts⛔
Wszystko napisane przez Szymona

Niemiec vs Yates---&gt; 1.85✅ sts Yates moim zdaniem sts błędnie dobrał parę gdyż Yates jest liderem Oriki na cały wyścig dużo lepszy góral niż Albasini ładnie radził sobie na wyścigu Basków i jest w gazie , a skąd to wiem ? Kto widział drużynowe ten wie ze zawodnik Oriki z numerem 88 z rywal kolegów na podjeździe i musiał na nich czekać 88 to Simon Yates a Przemek będzie pomagał Rui Koszcie nie sądzę że się będzie jakoś mocno zaginął zwłaszcza ze zaraz ma giro. Yates ma taki czas jaki ma Froome jest nie najgorszy na czas więc widzę go znacznie wyżej od Polaka , dla mnie to jak prezent

@ako 3,70⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
LIVE
Rigoberto Uran - Rui Costa 1 @ 2,50 Bet365
✅ 8-29 izzi bet, 4 minuty przewagi :cool:
Uran to dużo lepszy góral niż Rui Costa także zdecydowanie po takim kursie warto pograć. Ponadto duża wysokość podjazdu co sprzyja Uranowi. Rui Costa może dzisiaj zapłacić za mocną jazdę w ostatnich tygodniach, bo Quintana i Froome już przyczajeni na przedzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Chris Froome -Rigoberto Uran ---&gt;Froome 1.27 sts
Serio grasz po takim kursie na Froome, jeszcze w stsie? Moze to wejsc i to calkiem prawdopodobne, ale rownie dobrze to moze byc strzal w kolano. Uran to nie jest ogorek tylko jeden z topowych kolarzy. Przede wszystkim to on teraz ma miec forme. Zaraz zaczynamy Giro. Froome na razie lapie kilometry i na spokojnie sie przygotowuje. Co wiecej to przede wszystkim kolarstwo i wystarczy gorszy dzien, lub zawiklanie sie w jakas krakse i po becie. Kurs nie warty ryzyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Serio grasz po takim kursie na Froome, jeszcze w stsie? Moze to wejsc i to calkiem prawdopodobne, ale rownie dobrze to moze byc strzal w kolano. Uran to nie jest ogorek tylko jeden z topowych kolarzy. Przede wszystkim to on teraz ma miec forme. Zaraz zaczynamy Giro. Froome na razie lapie kilometry i na spokojnie sie przygotowuje. Co wiecej to przede wszystkim kolarstwo i wystarczy gorszy dzien, lub zawiklanie sie w jakas krakse i po becie. Kurs nie warty ryzyka.
Mądrzyc się każdy głupi może , napisz coś konstruktywnego zamiast krytykować opowiadając dyrdymaly . Bo jak Cię w oczy kole ze gram coś po takim kursie to nie widzę problemu żebyś je zamknął. Juz nic nie napisze w tym dziale niech kolega zabek się wymadrza dalej ;) !
Pozdrawiam
Dawid// Nie kłócić się! :zoltakartka:;)
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Mądrzyc się każdy głupi może , napisz coś konstruktywnego zamiast krytykować opowiadając dyrdymaly . Bo jak Cię w oczy kole ze gram coś po takim kursie to nie widzę problemu żebyś je zamknął. Juz nic nie napisze w tym dziale niech kolega zabek się wymadrza dalej ;) !
Pozdrawiam
Dawid// Nie kłócić się! :zoltakartka:;)
Ochlon troche, nie pisalem tego zeby cie zdenerwowac tylko w pewien sposob ostrzec. Moim zdaniem kurs nie byl warty gry i wysokosc jego byla nieadekwatna do ryzyka. Pamietaj, ze nie piszesz tylko dla siebie, ale tez duzo osob pobiera typy.
Pozdrawiam i zycze jak najwiecej trafien ;)
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Pisze tutaj bo mam taką ochotę która zawsze mogę stracić ???? zagrałem to do ako ślepcu tylko i wyłącznie ???? ale faktycznie dalej się podniecaj ???? a osoby które coś pobierają chyba nie są bez mozgimi zombie i ślepo nie pobierają typów jak leci , ale zachęcam Cie napisz coś od siebie innego niż tylko cytowanie moich przewidywań ???? o godzinie 16:30 kiedy wyścig trwa już 4 godziny ???? gdybyś tak bardzo dbał o typujacych &quot;ostrzezenie&quot; zadziałałoby w pore !!
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Pisze tutaj bo mam taką ochotę która zawsze mogę stracić ???? zagrałem to do ako ślepcu tylko i wyłącznie ???? ale faktycznie dalej się podniecaj ???? a osoby które coś pobierają chyba nie są bez mozgimi zombie i ślepo nie pobierają typów jak leci , ale zachęcam Cie napisz coś od siebie innego niż tylko cytowanie moich przewidywań ???? o godzinie 16:30 kiedy wyścig trwa już 4 godziny ???? gdybyś tak bardzo dbał o typujacych &quot;ostrzezenie&quot; zadziałałoby w pore !!
Ostatnio nie udzielam sie na forum z roznych wzgledow. Jesli szukasz moich typow to wystarczy wejsc na 1 czy 2 strone tego tematu. Czasami oprocz madrzenia sie to pisze co nie co. Nie zamierzam sie klocic, zwyczajnie wyrazilem swoja opinie i tyle.
W sumie to moze cos naskrobie.
Tour de Romandie - etap 6

Rigoberto Uran - Rohan Dennis 2 @ 1.80 Bet365 ✅ 11 - 5
Jutro czasowka konczaca caly wyscig. Trasa troche pagorkowata, jednak sadze ze to Martin zgarnie jutro etap. W tej parze gram na Australijczyka z BMC. W tym roku w ITT bardzo dobrze. Na mistrzostwach Oceanii byl drugi zaraz za Porte, na Paryz-Nicea rowniez na tej samej pozycji zaraz za Kwiatowskim, a przed Martinem. Jedynie na Vuelta Ciclista al Pais Vasco byl 18, jednak tam byla trudniejsza czasowka. Nie ma co ukrywac, ze to wlasnie czasowki sa glowna specjalnoscia Dennisa. Jesli chodzi o Kolumbijczyka to rowniez dobry czasowiec. Duzo lepiej czuje sie na gorskich niz typowo plaskich. Jednak nawet na takich to jeden z najlepszym kolarzy, ktorzy licza sie w walkach o generalke. W tym roku 19 i 26 podczas ITT na Tirreno-Adriatico. Jego docelowa impreza jest Giro, ktore zaczyna sie w nastepna sobote. Dzisiaj odpuscil i nie szarpal sie. Jutro raczej tez nie pojdzie w trupa, chociaz pewnie pojedzie solidnie. Nie walczy juz o podium tego wyscigu, jednak pozycja w TOP10 jest realna, jednak do podium to moim zdaniem zabraknie. Uwazam, ze jednak Dennis jutro znajdzie sie w czolowej 10, a moze nawet kolo podium sie zakreci i uwazam, ze taki kurs jest jak najbardziej warty uwagi.
Polecam tez typ na Rigoberto Uran w TOP3 na 6 etapie? Nie @ 1.57 ✅ 11
Szczerze mowiac nie widze wiekszych szans dla niego na podium na tym etapie. Moim zdaniem Froome, Martin znajda sie na podium. Tak jak pisalem wyzej Dennisa rowniez widze jutro wyzej, a oprocz niego jeszcze kilku kolarzy spokojnie moze i prawdopodobnie bedzie wyzej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Simon Yates vs Michele Scarponi 1 @ 1.90 Bet365 ✅ 12-27

Ostatni etap czyli jazda indywidualna na czas. Obaj są blisko siebie w klasyfikacji generalnej, obaj mogą tą pozycję poprawić. Więcej szans daję jednak Brytyjczykowi. W tym sezonie rywalizowali ze sobą na etapie jazdy na czas podczas wyścigu Vuelta Ciclista al Pais Vasco. Wtedy o 5 sek lepszy był Yates. Jednak profil tamtego etapu był bardziej górzysty. Dzisiaj teren raczej bez większych trudności, tylko małe hopki. Taki profil powinien sprzyjać kolarzowi Oricy. On potrafi przyzwoicie jeździć na czas. W tym sezonie był m.in 17 na etapie Paryz-Nicea. W poprzednim też kilka lokat w drugiej-trzeciej &#39;&#39;10&#39;&#39;. Natomiast Scarponi z pewnością nie jest zawodnikiem na takie próby. Na przestrzeni dwóch sezonów mnóstwo dalekich pozycji w okolicy 50 lokaty. Gdyby to była czasówka bardziej pod górę to Włoch mógłby powalczyć o jakiś przyzwoity wynik, a tak wątpię. Simon Yates to bardziej dynamiczny zawodnik, powinien zachować równy rytm przez cały dystans i te 19km przejechać nieco szybciej od rywala.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Jutro w Baku wyścig panów.Wzywam ekspertów do wyrażenia swoich opinii na temat faworytów.

Lista startowa tu: http://www.baku2015.com/cycling-road/event/men-road-race/index.html

Trasa to 16 okrążeń po 13,9 km po takim profilu:



Kursy na razie znalazłem tylko w STS.Faworyzowani są Boonen,Alaphillippe i Terpstra.Na Maćka Paterskiego jest kurs 25,0 na win i 7,0 na podium.I to mnie trochę kusi.Podobno jest trochę zmęczony,no ale turystycznie chyba tam nie pojechał;)
 
psm 921

psm

Użytkownik
Jak wzywasz tylko ekspertów to strach pisać ;) ale zaryzykuje jak już jestem. Ja bym tego wyścigu się wcale nie czepiał bo przede wszystkim Bóg jeden wie jakie ma on znaczenie dla kolarzy.Na razie renoma żadna,pieniądze pewnie też (chyba że Ruskim coś ten przygłup obiecał),także ch...wie jak z motywacją.Co do profilu to gdzieś znalazłem że ta górka jest 190m npm a na tej grafice ma ledwo ponad stówkę co by dawało przy nawet 120mnpm od trzeciego kilometra pętli,do szczytu,czyli 3 podjazdu śr nachylenie ok 3% jak dobrze licze,czyli nic.Rozciągnąć ten profil na 16 rund i wyjdzie etap płaski prawie jak stół.
To teraz faworyci; Boonen wraca do formy,przejechał 13 etapów Giro,a ostatnio w Baloise Belgium Tour wygrał etap i dwa razy drugi za Demarem,czyli jest coraz szybszy.A reszty zestawienia nie rozumiem kompletnie. Po pierwsze to nie wyścig WT i nie chce mi się wierzyć że ktoś tu będzie się zarzynał żeby gonić ucieczkę,chyba że makarony bo sami sprinterzy pojechali,ale też nie sądzę żeby dali rade. Po drugie Alaphilippe zachwycił wszystkich w Romandii,potem poprawił w Kalifornii ale to jeszcze (i może nigdy) nie będzie ten kaliber jeśli chodzi o czysto sprinterskie końcówki. A idąc tym torem myślenia co tu robi Nicky? Z niego sprinter jak z Cavsa góral.We Flandrii o ile dobrze pamiętam jak w Kristoffem dojechali to nawet nie startował. Takze sądzę że bukmacherzy sami nie bardzo wiedzą co zrobić z tym wyścigiem i tylko to może być powodem żeby coś tu zagrać po jakimś mocnym value.Nawet jak grupa dojedzie to Viviani czy Nizzolo(nie ma wśród faworytów) mogą spokojnie puknąć Boonena i jeśli chodzi o ten scenariusz to stawiałbym na Elie i super by było jakby Bartek Matysiak się w to włączył ;) A jak ucieczka to Nicky Terpstra o ile już w pełni sił,Maciek i myślę że Zakarin spróbuje,też tak na darmo nie pojechał.
Sprawdziły się przewidywania odnośnie ataków w decydującej fazie bo prubował i Terpstra i Maciek,szkoda że tak wcześnie i odcinka była klasyczna,tym niemniej Polak pokazał sie z bardzo dobrej strony.Brawo LuLu.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Clasica Ciclista San Sebastian 2015 (1.UWT) - 01.08
Jak co roku konczy sie Tour de France, a zaraz mamy klasyk w San Sebastian. Przyjezdzaja tutaj rok w rok czolowi kolarze na klasykach. W tym roku rowniez nie moglo zabraknac dwukrotnego zwyciezcy, aktualnie broniacego tytulu Alejandro Valverde (Movistar). Mamy rowniez innych zwyciezcow takich jak Lulu Sanchez (Astana), Kreuziger (Tinkoff-Saxo) czy Gilbert (BMC). Ponadto bardzo ciekawymi kolarzami, a przy okazji jednymi z kandydatow do czolowych lokat beda: Bauke Mollema (Trek Factory Racing), Mikel Landa (Astana), Rui Costa (Lampre-Merida), Joaquin Rodriguez, Dani Moreno (Team Katusha).

Profil wyscigu
▶ Oficjalna strona wyścigu:

http://www.klasikoa.net/en/2015 twitter.com/dklasikoa www.facebook.com/dklasikoa

Alexis Vuillermoz - Simon Yates 1 @ 1.72 Bet365 ⛔ 17 - 14

Ide tutaj w strone kolarza Ag2R. Obaj maja raczej nie wielkie osiagniecia w klasykach, jednak bardziej przekonuje mnie Francuz. W tym roku 6 w Walonskiej Strzale, czyli calkiem niezle. Co wiecej, widac bylo podczas Tour de France, ze forma przede wszystkim jest. Pokazal to dobitnie 9 etap, gdzie ogral wszystkich i zostal zwyciezca etapu. Na zupelnie innym biegunie podczas wyscigu we Francji byl Yates. Poczatek wyscigu nie byl jeszcze taki tragiczny, ale im dalej w las tym gorzej. Czesto przyjezdzal w grupetto i nie ma co sie oszukiwac, zawiodl wlodarzy Orici. Podobnie jego brat, chociaz on mial swoje przeblyski i mimo wszystko jechal zdecydowanie lepiej. Stad tez uwazam, ze zespol z Australii pojedzie raczej na Adama. Jesli beda obaj w jednej grupie to Alexis dysponuje na pewno duzo lepszym finiszem. Jednak nie ma co sie nastawiac na jakies mocne granie. Obaj dopiero sie ucza tak naprawde jezdzic w klasykach, a moim zdaniem obaj maja do tego predyspozycje.​
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Jakob Fuglsang - Lars Ytting Bak 1 @ 2.00 Bet365 ⛔ Fuglsang DNF
Dzisiaj zaczynamy Tour of Denmark. W sumie mamy trzech faworytow do zwyciestwa, oprocz dwoch wyzej wymienionych jest jeszcze Christopher Juul-Jensen. Kursy na Fuglsanga poszly w gore, szczerze mowiac nie wiem dlaczego. Nie znalazlem zadnych informacji. Jest to narodowy wyscig, ktory dla kazdego z nich ma szczegolna wartosc. Jesli Jakob bierze udzial zaraz po Tour de France to raczej nie dla tego, zeby odcinac ogony tylko pokazac sie przed swoja publicznoscia. Wygrywal tutaj juz trzykrotnie tj. w 2008, 2009 i 2010 roku. Co pokazuje, ze traktuje ten wyscig naprawde powaznie. Moim zdaniem glownym konkurentem bedzie Jensen, ktory jest lepszym kolarzem na czasowkach niz Fuglsang i Bak. Jest to obecny mistrz Danii(Jakob byl 4). No i na tym tak naprawde dobre informacje z tego sezonu sie koncza. Jesli Jakobowi nic nie dolega do moim zdaniem jest glownym kandydatem do zwyciestwa. Forma jeszcze po Tourze nie opadla, a moze nawet zwyzkuje jak w calej Astanie. Jest duzo lepszym kolarzem, jesli chodzi o jazde w gorach. Jesli nadrobi nad nimi wlasnie na podjazdach, to spokojnie moze utrzymac na czasowce zwyciestwo. Bak moim zdaniem z tej trojki jest najslabszy. Na czas nie nadrobi nad Fuglsangiem za duzo, a moze nawet straci. W gorach tez nie powinien za bardzo harcowac. Co wiecej ma w nogach zarowno Giro jak i Tour, co moze byc powaznym utrudnieniem. Zmeczenie moze dac juz znac o sobie. Jesli tylko Fuglsang jest zdrowy to na spokojnie wygra z Bakiem.
Mozna rownies sprobowac:
Jakob Fuglsang wygra @ 6.00 bet365 ⛔ DNF
Przydatne linki:
www.postdanmarkrundt.dk/
twitter.com/PostDKRundt/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom