>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kolarstwo 2015 - Vuelta a Espana (22.08-13.09)

Status
Zamknięty.
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Ja dzisiaj odradzam granie pre. Pary sa dobrze dobrane, tak samo jak i kursy. Beda dzisiaj proby urwania Dimulę, jednak sam nie wiem czy w koncu ktos zaryzykuje i w koncu odjedzie. Jesli beda tylko takie male zrywy jak do tej pory to Tom wygra ta Vuelte. Aru wczoraj poobijany i to dzisiaj sie moze na nim odbic. Mialem dzisiaj zamiar pograc wlasnie na Poljana, jednak wycofalem sie. Powodow jest kilka, przede wszystkim: Poljan od 2 dni choruje, jak sam mowi wczoraj mial juz mysli czy nie zrezygnowac z wyscigu. Przyjechal co prawda przed Henao i ostatnio tak czesto bylo. Tylko mam jakas czutke, ze dzisiaj wlasnie Kolumbijczyk zabierze sie w odjazd, ktory moze dojechac. Chociaz z drugiej strony wcale sie nie zdziwie jesli tempo bedzie naprawde solidne, bo beda sie zabijac o bonifikaty czasowe. Czekam na live i oferte, wtedy moze cos podam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi

Vuelta a Espana 2015 - 20. etap
Who will be the best placed rider from Lotto Soudal?
Bart De Clercq (BEL) - Any other rider from Lotto Soudal Typ: Any other rider from Lotto Soudal @ 3.55 ✅ 30-26
Kurs z bwinu

Oczywiście De Clercq liderem Lotto Soudal, ale jakoś nie spełnia nadziei, mimo to dzisiaj też jest najbardziej spodziewany w ewentualnej ucieczce. Problem w tym, że chyba etap ciut zbyt wymagający dla Belga. W czwartek też się zabrał na dużo łatwiejszym etapie do Riazy i nie był w stanie zareagować na kluczowy atak Roche’a i Zubeldii. Dzisiaj 4 dużo dłuższe podjazdy, to raz, a dwa, że wcale nie musi być łatwo w ogóle się zabrać do odjazdu, bo ekip zainteresowanych pokazaniem się jest sporo, tym bardziej że to ostatnia szansa na cokolwiek w tej Vuelcie. A i w swojej ekipie ma paru kolegów, którzy bardziej pasują do takiego profilu (Hansen, Vanendert, może Monfort? Chociaż on się produkował we wczorajszej ucieczce). Kurs solidny, dla mnie wart ryzyka.

Louis Meintjes (RSA) - Domenico Pozzovivo (ITA)
Typ: Louis Meintjes (RSA) @ 2.17 ⛔ 36-33
pinnacle

Nieudany wyścig Pozzovivo, to trzeba przyznać. Przyjechał najświeższy ze wszystkich liderów, e jechał zupełnie anonimowo. I to właśnie najlepiej było widać na tych najtrudniejszych etapach, z wieloma podjazdami i dużym przewyższeniem, zwykle to on najszybciej się odczepiał od czołówki. Meintjes pod górę wyglądał dużo solidniej, zwłaszcza na tych najtrudniejszych etapach ze sztywnymi podjazdami, Afrykaner wtedy zawsze przyjeżdżał przed Włochem, nie wiem czemu dzisiaj miało być inaczej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Na dzisiejszy etap dokładam wygraną Fabio Aru po @2,50 w Bet365 (Klasyfikacja generalna)
Spora motywacja Astany przed rozpoczynającym się etapem, rzucą wszystko na szalę, kto jak kto ale Aru jest w stanie przeprowadzić szaleńczą akcję w stylu Contadora.
Do tego H2H z dzisiejszego etapu:
Fabio Aru - Tom Dumoulin 1 @ 1,45 Unibet ✅✅✅ GWAŁT w biały dzień :cool:
Nawet jeśli jakimś cudem Dumoulin by się utrzymał w co nie wierzę, to i tak na finiszach on przepuszcza rywali i spokojnie dojeżdża sobie do mety.
FORZA FABIO ARU!! bo tak słabego zwycięzcy GT być nie może.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
suckout 692

suckout

Użytkownik
Zapowiada się fajny etap, dużo niewiadomych, powinna być ciekawa walka o podium i wygranie całego wyścigu. Movistar od dnia przerwy wyraźnie odżył i wygląda teraz bardzo dobrze, będą dziś próbować, bo nie mają nic do stracenia. Valverde rozpiera energia co widać po ostatnich dniach i jego dziś widzę w głównej roli. Dobrze zjeżdża, jest najszybszy z czołówki, a przy takiej końcówce to bardzo istotne. Poszukam jakieś fajnej pary na live z Alejandro. Dziś faworyci powinni powalczyć o wygranie etapu i bonifikaty i stawiam tu na Hiszpana.
E: nie dość, że ucieczka jednak dziś dojechała, to i Valverde słabiutko, H2H tylko z Moreno, tak jak pre i o dziwo wpadło ???? zawiodłem się na Alejandro...
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
FORZA FABIO ARU!! bo tak słabego zwycięzcy GT być nie może.
Podbijam.Jedynie on może odebrać zwycięstwo Holendrowi, żeby nie skompromitować GT i żeby nie wygrał go ktoś kto nigdy nie jeździł w górach to kciuki za Włocha i chłopaki z Astany muszą ujechać Dumoulina.Forza Fabio !!!!
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Podbijam.Jedynie on może odebrać zwycięstwo Holendrowi, żeby nie skompromitować GT i żeby nie wygrał go ktoś kto nigdy nie jeździł w górach to kciuki za Włocha i chłopaki z Astany muszą ujechać Dumoulina.Forza Fabio !!!!
Ale chwila, postawmy sprawy na swoich miejscach..
Jeśli Dumoulin jest ciągle liderem, to kogo to bardziej kompromituje?
Jakiś mityczny nimb i reputację wielkich tourów, czy chyba raczej właśnie Aru z Astaną, Purito, Movistarowców czy nawet Majkę? Dla mnie w ogóle to że muszą się na ostatnim etapie gimnastykować i modlić do Landy, żeby łaskawie trochę pociągnął (bo sam Aru nie odczepi na pewno), to już zakrawa na żenadę. Trudno miec do Holendra pretensje że ich gasił przez całe 3 tygodnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Jesli maja atakowac to dzisiaj powinni juz na Puerto de la Morcuera. Aru bedzie probowal, bo zawsze pokazywal ze czasem ambicja bierze gore nad mozliwosciami. Stad tez zaatakuje i wygra Vuelte, lub calkiem realne ze poplynie i nie bedzie go nawet na podium. Wcale nie skreslalbym tutaj jeszcze Majki i Kintany, sadze ze jesli ktorys z nich zaatakuje to maja szanse namieszac. Purito ostatnio srednio wygladal i troche boje sie, ze rowniez moze wypasc z TOP3.
Na live na razie bez wielkich promocji. Pogralem lekko de Marchiego przed Cano @ 1.66 ✅ 3 - 19
 
rimaraf 14,6K

rimaraf

Użytkownik
Dokładnie pstonick, nie rozumiem tego hejtu na Toma. Gość jedzie świetnie i czujnie, daje radę całej Astanie praktycznie bez swojej drużyny na podjazdach. A ten Aru to co to jest niby za wielki heros? Jak na razie to w górach lepiej się pokazał Holender, wygrywając w świetnym stylu etap kończący się podjazdem ,a to jak gasił Włocha przedwczoraj było po prostu piękne. Nie wiem dawid jak dla Ciebie, ale dla mnie to Aru jest tutaj słaby, nie Dumolin.

Z całego serca kibicuje Tomowi, zasłużył. A reszcie wielce górali się należy prztyczek w nos, za te śmieszne ataki 900 m przed metą na górskich etapach. Nie mieli jaj żeby odjechać jak należy to teraz mają za swoje.


Fabio Aru - Joaquim Rodriguez @ 2.25 Bet365 LIVE⛔⛔⛔

Lekko gram takie coś, Rodriguez na oparach, a Aru musi atakować. Za wysoki ten kurs.


EDIT: Szkoda Tomka, Astana rozmontowała ten etap. Na pocieszenie podium Majki zabite po @6.0 ;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jak na razie to w górach lepiej się pokazał Holender, wygrywając w świetnym stylu etap kończący się podjazdem ,a to jak gasił Włocha przedwczoraj było po prostu piękne.
Toż to w górach Aru nad Dumoulinem nadrobił 2 minuty, które stracił w czasówce. Możemy mieć inne zdanie ale nie siejmy herezji że Dumoulin lepiej jeździ w górach na Vuelcie ????
A wczorajsza akcja Dumoulina była do przewidzenia, skoro bruk był w końcówce.
Z całego serca kibicuje Tomowi, zasłużył. A reszcie wielce górali się należy prztyczek w nos, za te śmieszne ataki 900 m przed metą na górskich etapach. Nie mieli jaj żeby odjechać jak należy to teraz mają za swoje.
Z tym się zgadzam, żałosne były te ataki na 1km przed metą, głównie przez zlekceważenie Toma w 1 tygodniu, dzisiaj układ w GC jest taki jaki jest.
 
rimaraf 14,6K

rimaraf

Użytkownik
Toż to w górach Aru nad Dumoulinem nadrobił 2 minuty, które stracił w czasówce. Możemy mieć inne zdanie ale nie siejmy herezji że Dumoulin lepiej jeździ w górach na Vuelcie ????
A wczorajsza akcja Dumoulina była do przewidzenia, skoro bruk był w końcówce.
Nie no, oczywiście zgadzam, sie że Aru jest lepszy na podjazdach. Pisząc &quot;pokazał&quot; miałem na myśli, że Tom jednak nie jedzie takiej typowej defensywy ala Wiggins (przez podjazdy mnie przewlecze mocniejszy kolega, a na czasówce im dołoże). Zaimponował mi na tym etapie gdzie objechał Froome&#39;a i wygrał.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Nie no, oczywiście zgadzam, sie że Aru jest lepszy na podjazdach. Pisząc &quot;pokazał&quot; miałem na myśli, że Tom jednak nie jedzie takiej typowej defensywy ala Wiggins (przez podjazdy mnie przewlecze mocniejszy kolega, a na czasówce im dołoże). Zaimponował mi na tym etapie gdzie objechał Froome&#39;a i wygrał.
Ja bym rzekl, ze Dimoulin to jedzie chyba najinteligetniej taki wielki wyscig od dawna. Zna swoje braki, a przy okazji umie dostosowac swoje mozliwosci do warunkow. Wiekszosc ciezkich podjazdow odpuszczal i jechal swoim tempem, nie idac w trupa, aby przetrwac. Pomogla mu nieudolnosc glownych karibinierow tego wyscigu, ktorzy nie potrafili slabosci Toma wykorzystac. Kolarz Gianta tracil na nich kolejne sekundy, jednak nie byly to duze straty, w porownaniu do zblizajacej sie czasowki. Szczerze mowiac sadze, ze jesli Krzychu bylby zdrowy (nie polamalby nogi) to wygralby ta Vuelte. Ja jestem pelen podziwu dla Dimoulina i uwazam, ze powinien byc stawiany za wzor taktyczny kolarzom takich chocby jak Michal Kwiatkowski, jesli chodzi o rozgrywanie wielkich tourow.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
SEMPLICEMENTE MONUMENTALE FABIO ARU!!!!!!!!!!!!!!!!
Brawo dla Rafała za podium. Dzisiaj w końcu zrobili to co powinni zrobić z Dumoulinem w pierwszym tygodniu, czyli zgwałcić go i zagotować wcześniej, niż na ostatnim podjeździe.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Mnie tez w jakims stopniu imponowala inteligencja jazdy Dumoulina ale jakos mocno nie zaluje ze dzis sie rozsypal bo jednak oprocz motywacji finansowej (wygrana Aru) bardzo na sercu lezalo mi podium Rafala a nie mialby tego jak sie okazuje bez tej straty Holendra.

Troche za nisko spadl i za bardzo jego wysilek dzis zostal stracony , bardziej widzialbym to : Aru, Majka, Dumoulin

Swoja droga troche dziwne ze dzis nastapil taki gwalt na Holendrze a wczesniej na scianach placzu nie mozna bylo go urwac nawet na sekundy :;/:
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
John Degenkolb - Any Other Rider 2 @ 2.1 Unibet ⛔
Naturalnym faworytem wydaje sie byc tutaj John, w sumie zgadzam sie z tym. Jednak taki kurs to zdecydowana przesada i ja go pobieram. Degenkolb co prawda wygral w Madrycie w 2012 roku, co dalej mnie nie przekonuje. Giant pod wzgledem finiszow sprinterskich na tej Vuelcie wyglada naprawde bardzo slabo. Przez wiekszosc etapu prowadza, gonia ucieczke, a jak przychodzi koncowka to kompletna panika i zagubienie. Nie wygrali tutaj jeszcze etapu sprinterskiego i nie wroze im, zeby to sie zmienilo. Przez ostatnie dni, ciezko pracowali jak na swoje mozliwosci na Dimoulina, aby dojechal z czerwona koszulka. Co wiecej sam Degenkolb przyjezdzal dosyc wysoko jak na niego na takich etapach, gdy reszta sprinterow dojezdzala w grupetto. Dopiero na 20 etapie mial wiecej odpoczynku. Czy to wystarczy aby jutro wziac etap? Moim zdaniem nie, a jest tutaj moim zdaniem kilku konkurentow, ktorzy sa w stanie pokonac Degenkolba, co juz tutaj pokazywali a mianowicie: Danny van Poppel, Kristian Sbaragli, Maximiliano Richeze, Jempy Drucker czy Daryl Impey. Kurs to zdecydowane value i uwazam, ze jak najbardziej warto sprobowac.
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi

Vuelta a Espana 2015 - 21. etap
Which rider will be awarded the green jersey at the end of Stage 21? Typ: Alejandro Valverde (ESP) @ 1.55 ✅

Purito już syty, wczoraj zaklepał sobie drugie miejsce i to mu chyba wystarczy. Zresztą prowadzi też w 2 klasyfikacjach kombinowanej i punktowej, w tej ostatniej z minimalną przewagą 2pkt nad Valverde. Dzisiaj ostatni etap, generalka już oczywiście zamknięta, ale punktowa jak najbardziej otwarta. Dzisiaj jeden lotny finisz (4-2-1) i oczywiście sama meta gdzie punktuje top15. Wystarczająco dużo okazji dla Valverde, żeby zgarnąć potrzebne punkty, nawet na mecie spokojnie może się zakręcić na punktowanym miejscu bo stawka sprinterów mocno przetrzebiona, a i prawdziwych pociągów może być jak na lekarstwo. Nie ma chyba żadnych wątpliwości, że Rodriguez nie ma żadnych szans z Valverde w sprincie, zresztą niewielu poza sprinterami by miało, wszystko zależy tylko od jego woli. Wczoraj szybko dał sobie spokój z gonieniem, więc nie wyprztykał się zbytnio. Ta jedna koszulina Purito nie zrobi różnicy, za to Valverde już tak, zawsze jakieś pocieszenie, również dla Movistaru, bo poza jednym wygranym etapem, to dla niego i zespołu ta Vuelta jest jednak rozczarowaniem. Który kraj zostanie lepiej sklasyfikowany?
Head-to-Head Holandia/Belgia
Typ: Belgia @ 2.70 ⛔ 2-5
Belgia vs Holandia, ale Holandia to tak naprawdę Danny Van Poppel, bo z Holendrów to tylko on jest realnym kandydatem do finiszu. Belgowie mają jednak więcej kandydatów, przede wszystkim Tosh Van der Sande, który jedzie bardzo dobry wyścig, na tych nielicznych w tym roku finiszach zawsze w top10, raz nawet na podium (9, 6, 4, 3). Dostanie wsparcie od swojej ekipy, a Lotto Soudal potrafi jak mało kto zorganizować się na finiszu. Dlatego nie zdziwi mnie, jak nawet zakręci się koło podium. A przecież są jeszcze Maes i Van Asbroeck, którzy też mogą spokojnie zakręcić się w top10. Holender wystrzelił tylko raz, kiedy wygrał etap (zresztą dużo pomógł mu peleton, bo jak pamiętam na kilkanaście km przed metą złapał gumę, a i tak zdołał dogonić i jeszcze wszystkich objechać). Poza tym dość anonimowy wyścig, nie zabierał się do finiszów, więc te kursy wydają się oparte na jednym złotym strzale, nie wiem czy to dobra podstawa. Kursy z bwinu
Typ: Tosh Van der Sande TOP3 @ 8,00 unibet ⛔ 5 tylko blisko..
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
John Degenkolb wygra 21 etap @ 1,94 Pinnacle ✅ 1 miejsce łatwo
Zdecydowanie najszybszy zawodnik Vuelty, jednak na tegorocznym wyścigu kompletnie bez szczęścia. Albo na finiszu przymknięty nie nie miał jak wyjść z koła, albo zostawał mu tylko Mezgec do pomocy bo wcześniej cały Giant ciągnął peleton i na finiszach zostawał tylko 1 zawodnik. Dzisiaj krótki etap, nie muszą bronić lidera Dumoulina więc Degenkolb weźmie etap na otarcie łez.
Poza tym warto grać na zawodników Katiuszy i Valverde. Ci pierwszy będą robili wszystko żeby doprowadzić Purito na wysokie miejsce bo ma tylko 2 punkty przewagi nad Valverde jeśli chodzi o zieloną koszulkę. Alejądro stać na finisz w TOP10 więc Purito musi być zaraz za nim.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Carlos Barbero 10 miejsce albo gorsze @ 1.72 ✅ 113

Przez caly wyscig ani razu nie byl w 10, nie sadze zeby dzisiaj to mu sie udalo. Najlepszy wynik to 13 miejsce na 12 etapie. Wszyscy, ktorzy byli przed nim dalej jada. Moim zdaniem value i warto sprobowac. Jest tutaj spokojnie 9 lepszych od niego sprinterow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
suckout 692

suckout

Użytkownik
Klasyfikacja Generalna
Joaquin Rodriguez [TOP 3]
- TAK / 1.60 / expekt ✅ 2m
Nie bardzo widzę, by Purito nie znalazł się w tym roku na podium, bo kto go może wyprzedzić? Aru i Dumoulin ok, to realne, ale kto ma być tym 3? Jedyną opcją jest Rafał, teoretycznie jeździ lepiej na czas od Purito, ale nie wydaję mi się, by mógł odrobić 1:35 do Hiszpana (o ile w ogóle coś odrobi, bo tego też wykluczyć się nie da), max. 0:30 - 1:00 IMO. Na tym wyścigu Majka tylko na 1 etapie zyskał coś do Rodrigueza, gdy Ewan wygrał etap, ale to był raczej przypadek (6s). Rafał jedzie defensywnie i nie widzę opcji, by na następnych 3 etapach urwał Purito i wskoczył na podium. O reszcie nawet nie mówię, bo straty mają już spore, a mistrzami TT też nie są.
ogólnie w temacie 5 x ✅ i 1 x ⛔ w całym wyścigu, więc nie było źle :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Klasyfikacja generalna
Rafał Majka TOP10 @ 1,57 Bet365 ✅✅✅ 3 miejsce brawo Rafalala ????
Dla Rafalali to prawdziwy test umiejętności. Zobaczymy czy tylko potrafi gadać czy rzeczywiście stać go na walkę z GC contenders na przestrzeni 3 tygodni wyścigowych. Sporo spadów z Toru de France także ciężko określić realnie kto w jakiej będzie dyspozycji. Po prostu gram.
Valverde - Aru 2 @ 2,07 Betsafe ✅✅✅ 7-1
Valverde jeździ praktycznie cały sezon, też spad po Tourze gdzie był 3 i zostawił wiele zdrowia. Aru szykował się na lidera Astany na tym wyścigu, niespodziewanie dołożyli mu Rekina ale może to wyjść im na dobre jak pojadą na dwa baty. Aru na Tour de Pologne pod górę wyglądał bardzo mocno. Na Giro pokazał że ma sporo możliwości. Jestem zdania że może być na podium młody Włoch, choć to też zależy od dyspozycji Nibalego. U Valverde w mojej opinii zmęczenie wyjdzie w 3 tygodniu gdzie zawsze słabnie, a po przejechanym Tourze dostanie do plecaka tak samo jak dostał Contador na Tourze po przejechaniu Giro.
A wyścig widzę tak:
*****Nibali
****Aru, Quintana, Froome
***Rodriguez, Pozzovivo, Majka
**Tidżej, Rolland, Van den Broeck
*Valverde, Landa, Talański
Fabio Aru wygra Vuelta a Espana @ 1,72 Bet365 ✅✅✅ FORZA FABIO ARU
Łoo myślałem że dadzą max 1,30 na to. Po czasówce traci tylko 3 sekundy do Dumoulina, szczerze mówiąc myślałem że będzie tracił około minuty tak jak Purito. Jednak Włoch pojechał świetnie czasówkę, minimalizował straty i jest zdecydowanie faworytem wyścigu. Pozostało kilka etapów na odczepienie Tomka, szczególnie ten 20. Astana jest w stanie zrobić rzeźnię i odczepić Holendra. Poza tym podejrzewam że Purito z Majką i Movistarami zrobią jakąś koalicję i będą chcieli wywalić Holendra z podium. 3 sekundy Aru gdzieś urwie, a przewaga jaką ma nad Purito 1:12 i Majką 2:19 jest nie do odrobienia przez rywali. Aru może i nie słynie z mocnego 3 tygodnia, ale ten tydzień jest dość lajtowy na Vuelcie w porównaniu z Giro np.
Na dzisiejszy etap dokładam wygraną Fabio Aru po @2,50 w Bet365 (Klasyfikacja generalna) ✅✅✅
FORZA FABIO ARU
Spora motywacja Astany przed rozpoczynającym się etapem, rzucą wszystko na szalę, kto jak kto ale Aru jest w stanie przeprowadzić szaleńczą akcję w stylu Contadora.

FORZA FABIO ARU!! bo tak słabego zwycięzcy GT być nie może.
BUM!!!
Genialnie wyszły longtermy. Dobry wyścig Aru, świetny dla Majki. Oby tak dalej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom