>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2016 - Giro d'Italia (06.05-29.05)

Status
Zamknięty.
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
J.Dombrowski-G.Visconti 1 @ 1.83⛔
365

Dombrowski sie rozkreca. Wysoka forme pokazal juz w kilku etapach. Visconti rowniez solidny, ale priorytetem jest Valverde i trzeba sie podporzadkpwac
 
psm 921

psm

Użytkownik
etap 16
Nibali w top 3 4,5 unibet⛔

Nie ma tu już co czekać na te ostatnie dwa górskie etapy (19,20) tylko trzeba odrabiać straty,a przynajmniej zaryzykować bo Rekina nie interesuje podium tylko wygrana.Scenariusz na dziś według mnie to mocne szarpanie Astany i chyba nadszedł czas na poświęcenie tu dobrej pozycji Fuglsanga w generalce,nie wspominając o Scarponim czy Kangercie.Nie ma innego sposobu dla Włocha żeby powalczyć tu jeszcze o wygraną,a liczenie że Chaves,a tym bardziej Kruijswijk będą mieli jeszcze słaby dzień na którymś z dwu górskich odcinków,które zostaną po dzisiejszym do końca to delikatnie mówiąc głupota.Także jak dla mnie to bardzo wysokie tempo pod Passo Della Mendola narzucone przez Astane.Mocna selekcja po której zostana liderzy i poprawka Nibaliego pod Fai Della Paganella (ponad 10km podjazdu śr 7,4 max 15%).Valverde wypowiadał się że pokonywał oba podjazdy i są to dla niego pierwsze kategorie a nie drugie jak określili organizatorzy.Tak czy siak to jeśli ten scenariusz się sprawdzi to dojedzie 3-4 liderów i duże szanse na wejście takiego kursu.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Bob Jungles - Andrey Amador 1 @ 1.74 Pinnacle ✅ 14 - 15
Jakby ktoś przed startem Giro wystawił taką parę na ten etap to bez zastanowienia się grałbym Amadora. Co więc stało się w ciągu tych 21 dni? Amador bardzo fajnie zaczął te Giro, jechał bardzo mocno. Ba, uważałem że całkiem realne jest nawet podium. Jednak zbyt dużo sił w to włożył i jest już wyjechany. Na kilku etapach widać było już jego duże problemy pod górę, gdzie zostawał. Potem co prawda udawało mu się dojeżdżać, aby znów odpaść. Widać, że teraz jego głównym celem jest praca dla Valverde, który walczy tutaj o podium. Chociaż wiadomo, że przy okazji chciałby załapać się do 10 GC, chociaż to nie jest najważniejsze. Jungels jedzie jak na razie wyścig życia. Uważałem, że to niezły kolarz pod górę, jednak mimo wszystko, że nie na taki poziom. Tutaj mnie zadziwia. Pokazuje, że ma predyspozycje do dobrej jazdy w górach, mimo swojej wagi. Jednak ona trochę się rozkłada, ponieważ ma 1,89 m wzrostu. Na ostatnim etapie pod górę to on ciągnął grupkę z Chavesem i Majką w pogoni za Zakarinem, Valverde i Kruijswijkiem. Nawet na mecie pojawił się z kilkoma sekundami zapasu. Pokazał, że jest naprawdę mocny. Amador miał wtedy problemy i zostawał. Na ostatnich etapach tylko ten etap wygrany przez Chavesa wypadł gorzej dla Jungelsa. Miał tam pierwszy kryzys. Chociaż sądzę, że gdyby nie długie zjazdy to Amador przyjechałby gdzieś blisko. Jednak moim zdaniem taki etap, gdzie Kostarykańczyk za wszelką cenę chciał dojechać i pomagać Valverde jeszcze bardziej zabrały paliwo z jego baku. Moim zdaniem jak zaczną się ataki na ostatnim podjeździe to dosyć szybko odpuści Amador. Zwyczajnie brakuje już mu mocy na ten ostatni tydzień. Jungelsowi co prawda też nie wróżę wygrania etapu, ale na pewno solidna jazdę jak najbardziej. Wygląda dużo świeżej niż Andrey i uważam taki kurs za warty gry.
 
psm 921

psm

Użytkownik
etap 19
Majka miejsce 1-10 1,60 efortuna✅✅✅ 5-easy

No na takim etapie to Rafał w słabej formie skończy ósmy ;) Dziś nie ma miejsca dla przypadków.Z kim tam może przegrać?Lider,Chavez,Zakarin i dla mnie to tyle.Valverde moim zdaniem dzis przegra podium,Nibali już pokazał że jest kaplica,może Nieve czy Atapuma bo to &quot;górki&quot; dla nich,Scarponi raczej nie,korci mnie jeszcze pograć Firsanova w dziesiątce po 2,0 ale jak już to cieniutko.Rafał ma sentyment do tej go podjazdu bo odnosił tu swoje pierwsze zwycięstwo w TdF.Dla mnie to pewka 10/10 tym bardziej ze się coś odgrażał ze jeszcze pokaże.
ps Jak na prawdziwego lidera przystało Kruijswijk powinien dziś poważnie zaatakować,ale po kursie 5 nie odważyłbym się go pograć
 
suckout 692

suckout

Użytkownik
Alejandro Valverde - Steven Kruijswijk / 1.72 / bwin ✅ 7-13

LottoNLJumbo Cycling
&quot;MEDICAL UPDATE @s_kruijswijk has a small rib fracture and is struggling with pains in his foot and side. New update, tomorrow morning.&quot;

Kruijswijk może jutro nie przystąpić do etapu i wycofać się, ale wtedy i tak jest zwrot. Jeżeli jednak wystartuje, to po dzisiejszym upadku będzie mu bardzo ciężko walczyć z najlepszymi ze względu na odniesione urazy. Dodać trzeba do tego jest stan psychiczny, dziś na 99.9% stracił szanse na życiowy sukces, który wydawał się już pewny. Valverde może strzelić w tak wysokich górach, jakie mamy jutro, ale tak czy siak powinien być wyżej od Holendra.

Steven lepiej niż się spodziewałem, ale było widać różnice przed/po upadku
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Dubel na dziś:

Majka - Uran 1 za 1,43
Jungels - Amador 1 za 1,43

Ako: 2,05 w Milenium


Po wczorajszym morderczym etapie, dziś dogrywka. Rafał wyglądał lepiej od Urana, co w nawiązaniu do rzekomych problemów Urana ze zdrowiem oraz lepszej wytrzymałości naszego Orła powoduje, że gram w jego stronę. Podium raczej niemożliwe, ale jeżeli odpuści Holender i w końcu strzeli Valverde to kto wie ... ( nadzieja umiera ostatnia ).
Co do drugiej pary, to Amador nie utrzyma koła Jungelsa. Dodatkowo dziś jestem przekonany, że Amador będzie miał sporo roboty przy Valverde a to też spowoduje, że na jakimś etapie po wykonaniu swojej pracy pęknie. Wygląda to solidnie, więc próbuję.
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
A.Valverde-R.Majka 1@ 1.75✅✅
efortuna

Dzis powinna rzadzic Astana, ale ja sprobuje pograc w inna strone.
Wczoraj Valverde tuz za Rafalem, ale chcac zaatakowac podium musi zaatakowac. Czekam az odpali bo ma wszystko ku temu by wywalczyc miejsce na podium. Czeka nas wspanialy etap. Valverde ma lepszy zespol i ich praca bedzie miec tu kluczowe znaczenie.
 
suckout 692

suckout

Użytkownik
LIVE - ETAP 21.

Alexander Porsev - Nikias Arndt / 1.80 / unibet ⛔ 4-1

Ja tutaj postawię na sprintera z Rosji, który jest bardzo regularny na tym Giro i za każdym razem na płaskim etapie meldował się w czołówce, nie licząc 5 Etapu, ale tam końcówka była trudniejsza. 6, 5, 7, 5, 6, to są jego lokaty na płaskich finiszach, trzeba dodać, że większość rywali, którzy go wyprzedzali już na tym wyścigu nie jedzie. Arndt tylko raz był 3, a pozostałe sprinterskie etapy kończył na dalszych miejscach. Na ostatnim 17 Etapie wyprzedził wprawdzie Rosjanina, ale tam przez akcje Pozzato i Kluge na ostatnich metrach wszystko potoczyło się dość niestandardowo wśród sprinterów. Po takim kursie warto spróbować.

Giacomo Nizzolo - TOP 3 / 1.61 / bet365 ⛔ 12

Z pozostałych sprinterów Włoch wydaje mi się najszybszy i jest tu głównym faworytem. Nizzolo jeszcze nie wygrał etapu na GIRO, tutaj ma sporą szanse na pierwszy sukces. Jeżeli chodzi o miejsca na podium etapów, to ma ich kilkanaście, w tym już 4 w tej edycji, a konkurencja w pierwszych fazach wyścigu była dużo większa.

lipa, Nizzolo wygrał etap, ale od sędziów dostał DSQ i został przesunięty na 12 pozycje, szkoda :-(
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
A.Valverde ukonczy w top 3 @ 1.53✅
A.Valverde wygra wyscig @ 4.33⛔

Movistar jest bardzo mocne. Wystarczy spojrzej na Amadora. Druzyna bardzo solidna i dobrze przygotowana. Ciekaw jestem wystepu Valverde w drugiej polowie wyscigu. Do tej pory jedzie bardzo rowno. W gorach nie powinien odstawac od Nibalego. Trzeba sobie zadac pytanie: jak nie teraz to kiedy? Landa wypadl, wiec jeden z faworytow poszedl w idstawke. Widac ze jest mocny, a kurs smakowity. Top3 jade grubo, bo widac ze forma jest
I po Giro....
Niesamowity wyscig. Wielkie emocje, fenomenalne zwyciestwa i straszliwe dramaty.
Brawo dla Nibalego.
Rafal zrobil co mogl. Na tyle go bylo stac... z ta druzyna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom