>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2016 - Vuelta a Espana (20.08-11.09)

Status
Zamknięty.
colorados 334

colorados

Użytkownik
Etap 13
Louis Leon Sanchez - Alejandro Valverde typ 1 kurs 2.25 Bet.365 ⛔
Jutro powtarzam ten sam typ , tym razem już nie na żywo. Jutrzejszy etap łatwiejszy.
Raczej ani Valverde ani Louis Sanchez nie mają szans na zwycięstwo tego etapu, Sanchez ma o tyle większe, iż zawsze może znaleźć się w ucieczce, co Valverde nie grozi. Valverde wygrywa w klasyfikacji punktowej, ale sobotnie etap póki co jest dla niego ważniejszy, wciąż realna szansa na podium. Sanchez zawsze może postarać się zmniejszyć dystans w klasyfikacji punktowej, gdyż w generalce jest na odległej pozycji. Jak dla mnie para 50 na 50 na jutrzejszym etapie, stąd gram po wyższym kursie.
Ech ucieczka popsuła wyścig, cały Movistar na przodzie ;)
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Niestety dziś nie obejrzałem etapu. Może mi ktoś powiedzieć co się stało, że peleton miał aż pół godziny straty? Że odpuszczą to ok ale nie przypominam sobie żeby aż taka przewaga była.
 
colorados 334

colorados

Użytkownik
nie spieszyło im się ???? Movistar dyktował wolne tempo, żadna inna ekipa nie była zainteresowana pogonią, w odjeździe znalazła się grupa 12 kolarzy więc wiele zespołów miało swoich przedstawicieli, no i liderzy oszczędzali się na jutrzejszy mega trudny etap, na live można było stawiać każdego kolarza Movistaru przeciwko innym z peletonu, Movistar nadawał tempo i w taki sam sposób bez emocji wjechał na metę
Etap 14
Zagram dosyć nietypowo , mam nadzieję, że tempo od początku będzie mocne nikt nie ucieknie za bardzo i wygra ktoś z dwójki Quintana lub Froome, który jutro powinien być za Kolumbijczykiem, ale z jego komputerkiem nigdy nie wiadomo co jutro przygotuje.
Stąd podwójny typ na jutrzejszy etap w przypadku trafienia będzie na ładny plus;)
Quintana wygra etap kurs 6 bet365
Froome wygra etap kurs 7 bet 365
⛔ no cóż ucieczka zyskała za dużą przewagę, lekkie zamieszanie z pomiarem czasu na etapie, Quintana z Froomem na remis, chociaż Kolumbijczyk próbował, wydaje się, że w walce o zwycięstwo końcowe przewagę zyskuje Brytyjczyk mający w perspektywie jazdę indywidualną na czas, sercem za Quintaną ale rozum podpowiada zwycięstwo cyborga;)
 
colorados 334

colorados

Użytkownik
Alejandro Valverde - Alberto Contador 2 bet365 1.72 43 - 19 ✅
W tej parze jednak zaufam ElPistolero , mam nadzieję, że lepiej rozłoży siły niż na Covadonga. Valverde na poprzednim etapie skorzystał trochę na odrodzeniu Frooma.
Jednak to już trzeci wielki wyścig w tym sezonie, zmęczenie na pewno da się we znaki.
Bardziej będzie nastawiony na obronę trzeciego miejsca, a troszkę przewagi ma nad Chavesem i Contadorem, a jeśli Froom spektakularnie nie odpadnie drugie miejsce wydaje się poza zasięgiem. Z tego względu stawiam na Alberto chociaż wiadomo nie jest w swojej najlepszej dyspozycji, ale znając go na pewno dzisiaj się nie podda ????
Formolo - De la Cruz typ 1 bukmacher Fortuna kurs 1.5 21 -29 ✅
Zdaje się, że dla Hiszpana ten etap troszkę za trudny. Włoch jedzie coraz lepiej, na Covadondze uzyskał ponad 90 sekund przewagi nad Hiszpanem, ciągle realne szanse na zajęcie miejsca w 10 touru, chociażby miejscem De la Cruza;)
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Andrzej Talansky - Davide Formolo 2,00 Betsafe ⛔
Po prostu Andrzej mnie nie przekonuje. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że przejedzie cały wyścig bez przynajmniej jednego gorszego etapu, na którym sporo straci. Myślę, że dziś może być taki etap.
Na górskich etapach są zazwyczaj blisko siebie. Jadą w jednej ekipie ale różnica w generalce to tylko pół minuty na korzyść Amerykanina. Raczej każdy jedzie na własny rachunek i zespół nie będzie ograniczał jednego kosztem drugiego. Formolo jak na młodzieżowca pokazuje się z bardzo dobrej strony. Myślę, że dziś będzie wyżej na mecie niż starszy kolega z zespołu.
 
colorados 334

colorados

Użytkownik
Nairo Quintana - Froome typ 1 kurs 1.91 bukmacher fortuna 2-18 ✅
Może i Anglik wygra całą Vueltę, ale nie wierzę aby Nairo poddał się, zwłaszcza, że jeszcze etap jazdy indywidualnej na czas, na którym zapewne poniesie znaczne straty. Liczę na kilka sekund ze strony Kolumbijczyka chociaż etap troszeczkę za krótki, w najgorszym wypadku na powtórkę z dnia wczorajszego
Plus Chaves, który złapał wiatr w żagle, widać, że jest forma, nie ma interesujących par tylko z Talanskim ale po takim kursie nie opłaca się grać. Chaves ukończy etap w pierwszej 10 tce kurs 1.8 ✅ bukmacher Fortuna
plus za symboliczną złotówkę zwycięstwo na 15 etapie kurs 22 bukmacher Fortuna ⛔
Typy na Chavesa są o tyle ryzykowne, iż może kolejny raz dojść do ucieczki więc najlepiej grać na żywo
I jak tutaj nie kochać Vuelty po takim etapie ????
 
colorados 334

colorados

Użytkownik
Etap 17
Dubel
Simon Yates- Esteban Chaves typ 2 kurs 1.35 bet365 27-34 ✅
Kelly Elisonde - Omar Fraile typ 1 kurs 1.44 bet 365 124-137✅
AKO 1,94 ✅
Kieruje się głównie aktualną formą kolarzy. Chaves ma realne szanse na zajęcie trzeciego miejsca, w tym ostatnim tygodniu będzie wymiatał. Marzy mi się zestawienie jego z Contadorem w parze gdzie obstawiałbym Chavesa. Tutaj też powinien być górą aczkolwiek kurs jest troszkę za mały dlatego proponuje te dwa zakłady. Omar Fraile i Kelly Elisonde powinni znaleźć się w ucieczce i walczyć o punktację najlepszego górala, a w końcówce etapu Fraile powinien odpuścić.
Polecam granie na Chavesa jeśli pojawi się w innych parach.
Plus Chaves wygra etap symbolicznie pod warunkiem, iż nie będzie ucieczki na etapie na żywo kurs 12 ⛔
 
colorados 334

colorados

Użytkownik
z oferty STS-u na jutrzejszy 17 etap dodatkowo, konsekwentnie na
zwycięstwo Chavesa w parze z Contadorem 1.4 ⛔
i Nairo Quintana 2.35. ⛔
Mam nadzieję, że jutro wszyscy będą jechali razem przed finałowym podjazdem, a tam Chaves potwierdzi swoją dobrą formę , a że jest szybkim góralem powinien wyprzedzić Contadora, a jeśli wytrzymałość pozwoli również Quintanę, który pewnie będzie jutro koncentrował się na tym aby nie dać nic odrobić Froomowi przed czasówką.
Troszkę zawiódł mnie Chaves, aczkolwiek w końcówce mogło być różnie, chyba jednak bardziej odpowiadają mu na tej Vuelcie dłuższe podjazdy, mniej strome.
Cóż mój błąd Alberto nigdy nie można lekceważyć, może noga już nie taka , ale ciągle jest wielkim kolarzem ofensywnym, chociaż na dzisiejszym etapie nic nie ugrał, ale próbował, nie stracił a w czasówce powinien wyprzedzić Chavesa i wskoczyć na ostatnie miejsce podium, chociaż jeszcze jest sobotni etap, a na Vuelcie wszystko jest możliwe.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Nairo Quintana - Christopher Froome 1,90 bet365 ⛔
Nairo Quintana TOP 3 2,50 Unibet ⛔

Ja wybieram pojedynek pomiędzy kandydatami do końcowego zwycięstwa. Nairo podczas tego touru zaskakuje swoją jazdą. I wcale nie chodzi mi o jego moc w górach, bo tego można było się spodziewać. Chodzi mi o jego ataki, bo do tej pory słynny był raczej z pilnowania innych przeciwników. Co prawda nie wszystkie jego ataki wychodzą, bo odczepić Frooma to nie lada zadanie. Zaskakuje mnie jednak, że potrafi ponowić atak aż do skutku. Tak znalazł sposób na Brytyjczyka który widać, że nie prezentuje się tu najlepiej. Zespół także mniej pomocny.
Kolumbijczyk dobrze zdaje sobie sprawę, że jadąc w grupie może jeszcze przegrać cały wyścig podczas czasówki. Na tę chwilę ma nieco ponad 3.5 minuty przewagi nad Froomem. To już jest spory zapas jednak mały defekt czy nieoczekiwana sytuacja na szosie może spowodować, że znów zrobi się ciaśniej w czołówce.
Podobnie myślę jak colorados, że sprawa rozstrzygnie się na ostatnim podjeździe. Quintana moim zdaniem będzie starał się odczepić wszystkich i zwycięstwem etapowym zapewnić sobie także zwycięstwo w Vuelcie. Na tym tourze jedzie aktywnie jak nigdy i mam nadzieję, że tak będzie również jutro.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Esteban Chaves - wygra etap 17 @ 13 Unibet
Esteban Chaves Top 3 na 17 etapie @ 4 Unibet

Dzisiejszy etap kończy się brutalnym podjazdem Camins de Penyagolosa (3.8 km długi o średnim nachyleniu 12.5%). Mając na uwadze niewielkie różnice pomiędzy zawodnikami z czołówki (nie licząc, rzecz jasna Quintany) spodziewam się etapu, w którym drużyny nie pozwolą ucieczce dojechać do mety. Tym bardziej, że za dwa dni odbędzie się bardzo ważna czasówka i jest to ostatnia szansa by wypracować jakieś sekundowe zaliczki. Profil ostatniego podjazdu powinien szczególnie pasować Estebanowi Chavesowi. Kolumbijczyk jest kolarzem filigranowym i lekkim, zaś każdy kilogram więcej wwożony na tak stromym podjeździe będzie działał na niekorzyść. Kolarzowi Orica-BikeExchange powinno zależeć więc podwójnie. Po pierwsze może zyskać sekundy (zarówno z przewagi na mecie, jak i bonifikat) przed czasówką, jak również wykorzystując swoje przyspieszenie wygrać etap.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
18.etap
Gianni Meersman vs Nikias Arndt @ 1,83 WH (tylko 1,61b365!!)
Nieco ponad 200km dość łatwej trasy( w sensie płaskiej;bo słonce przypieka równo xd)Przedostatnia szansa dla sprinterów.Meersman jest zdecydowanym faworytem tej pary,dominuje w sprintach,nie rozumiem kursów z WH.Arndt zazwyczaj na tyłach peletonu.
Pzdr
 
colorados 334

colorados

Użytkownik
Etap 19 Talansky - J.C Peraud Typ 1 kurs 1.61 Bet365 ✅ 12- 32
Powoli Vuelta zbliża się ku końcowi, dzisiaj ostatni trudny etap z finałowym 20 km podjazdem, na którym na pewno czołowa 4 będzie chciała coś ugrać i spróbować pozamieniać się miejscami, chociaż będzie to bardzo trudne.
Wybrałem parę kolarzy spoza ścisłej czołówki (1-4) a mianowicie A. Talanskiego i Jean C. Peraud.
Na podobnym profilowo 14 etapie Amerykanin był 8 zyskując do Francuza 2 minuty.
Wczoraj również dobrze przejechana czasówka i 8 miejsce, widać, że jest forma. Więc nie sądzę aby 5 kolarz w generalce nie przyjechał dzisiaj w czołówce i choć nieznacznie nie wyprzedził kończącego karierę Francuza. T
Drugi wielki Tour dla Quintany gratulacje ???? Chaves zdobywa podium na ostatnim etapie, Frooma stara się , ale nie daje rady, ładne zachowanie na mecie , gdy uznał wyższość Kolumbijczyka bijąc mu brawa. Szkoda Alberto, Quintana też powinien mu podziękować, bo dzięki niemu zwycięstwo w Vuelcie było łatwiejsze. Pozostaje czekać do maja na Giro ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Vuelta a Espana 2016 - Stage 20
Chris Froome - Nairo Quintana
Typ: Chris Froome @ 1.70 ⛔ 11-1 0 Froome nie miał z czego, jeszcze go Quintana objechał na kresce..

Sytuacja w generalce właściwie już wyznaczyła scenariusz na dzisiejszy etap. Po wczorajszej czasówce przewaga Quintany nad Froome &#39; ™em mocno stopniała (1:21), ale to wciąż bezpieczny bufor, zwłaszcza jak się ma takie wsparcie od zespołu jak ma Kolumbijczyk. Ale oznacza to również, że dzisiaj to Froome będzie atakował, inicjował akcje itp., a Quintana może robić to co robił przez ostatnie lata, czyli jechać jak cień za Froome &#39; em. I przede wszystkim nie szarpać, bo to zawsze ryzyko jakiegoś kryzysu czy innych przypadków, że gdzieś się samochód ekipy zawieruszy, ktoś nie dostarczy żelu energetycznego w odpowiednim momencie, przecież już były podobne przypadki, Dlatego myślę, że Brytyjczyk przed Kolumbijczykiem na tym etapie to dość rozsądny typ.

Kurs z betsafe
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Co prawda już typ na live ale dopiero początek etapu:
Alberto Contador - Esteban Chaves 1,95 Unibet ✅
Contador czasówką wskoczył na trzecie miejsce w generalce i raczej już tam zostanie, bo ma ponad minutę przewagi nad Chavesem. Dziś ostatni górski etap, gdzie można zmienić kolejność w generalce. Pierwsze dwa miejsca są już poza zasięgiem, więc Contador powinien tylko pilnować Kolumbijczyka, podobnie jak Quintana Froome&#39;a, o czym pisał Psotnick. Ma aż minutę przewagi, więc nie musi mu jechać na kole do samej mety. Chaves pewnie spróbuje zawalczyć lub przynajmniej stworzyć pozory walki. Ta czwórka ma dużą przewagę nad resztą i możliwe, że po nieudanych kilku próbach urwania rywali dojadą spokojnie na metę razem. Tam z kolei Contador może puścić na kilka sekund rywala, bo ma wystarczająco dużą przewagę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom