>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2016 - Wiosenne Klasyki

Status
Zamknięty.
psm 921

psm

Użytkownik
3 dni De Panne etap 1
Alexander Kristoff-Sacha Modolo 1 1,495 pinnacle
3-DNF (sprostowanie,Modolo nie wystartowal,zwrot)
Kristoff wczoraj pokazał klasę bezradnej Astanie,dziś musi finiszować bo są bonifikaty,w przeciwnym razie nie ruszałbym tego.Jest kilku kolarzy,z którymi może przegrać na kresce ale jak się z bliska przyjrzeć to na razie tylko nazwiska bo z formą różnie,zwłaszcza u Modolo.Po dobrym początku u Szejków dużo poniżej oczekiwań na T-A.Na sprinterskim etapie dopiero ósmy a potem sprinterska końcówka za ucieczką którą przegrał z Evanem i ...Valverde.Także w tej parze powinno być easy.
@co do etapu to ciekawi mnie jak wypadnie Tinkoff bo na sprinterski odcinek to fajnie wyglądają na papierze.Bodnar pierwszy koń pociągowy,potem Kolar,Sagan,Baska...Viviani na pewno powalczy,nie wiadomo jak z formą Goryla,Kittel powinien to wygrac spokojnie ale po takim kursie nie odważyłbym się zagrać.
 
psm 921

psm

Użytkownik
Ronde van Vlaanderen
Przed nami drugi pomnik klasycznego kolarstwa,czyli wyścig dookoła Flandrii. Przed rokiem po wspólnej akcji z Nikim Terpstrą wygrał Alexander Kristoff.Po trzy wygrane na koncie mają Fabian Cancellara i Tom Boonen. W tym roku przypada setna edycja tego wyścigu i zwycięstwo będzie bardzo prestiżowym dokonaniem.Wśród głównych faworytów upatruje się właśnie wspomnianego Szwajcara,który chciałby w ten sposób zwieńczyć wspaniałą karierę,mistrza świata Petera Sagana (drugi w Herelbeke i zwycięzca Gent-Wewelgem),zwycięzcę tegorocznego Tirreno-Adriatico,będącego w świetnej formie Grega Van Avermeta i ww Kristoffa.Do grona ścisłych faworytów dołączył po wygranej w Herelbeke nasz Michał Kwiatkowski.Po za tym na pewno liczyć się trzeba z takimi zawodnikami jak Jurgen Roelandts,Sep Vanmarcke,Zdenek Stybar,Niki Terpstra,wszyscy świetnie radzą sobie na brukach.Mniejsze szanse dawałbym Thomasowi i mlodemu Benoot,ale zapominać o nich także nie wolno.

ZACHĘCAMY DO TYPOWANIE I DZIELENIA SIĘ PRZEMYŚLENIAMI !!!
 
psm 921

psm

Użytkownik
Jurgen Roelandts w top 10 2,25 fortuna
Pierwszy mój typ na Flandrie kieruję w stronę Belga.Pudło na Milan-San Remo,siódmy w Gent-Wewelgem.Tu na Flandrii juz przyjeżdżał w pierwszej dziesiątce,w 2013 był trzeci.Ewidentnie jest w formie,umiejętność jeżdżenia po brukach jest i to nie mała,na pewno stać go tu na dobry wynik,kurs mocno przeceniony moim zdaniem.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Flandrię się ogląda, a nie typuje, ale zrobimy wyjątek :razz:
Jurgen Roelandts - Luke Rowe 1 @ 1,60 Unibet
Zobaczyłem Roelandtsa z Rowem i Stannardem i myślę sobie WTF? Numer 1 Lotto Jurgen zestawiony z pomocnikami SKY, ale do rzeczy. Lotto ma Jurgena i Benoota. Pojadą na dwa ognie, ale jedynką przed wyścigiem jest Jurgen. 3 w Modiolan San Remo (i już wtedy wiedziałem że będę grał go w klasykach), 7 miejsce na Gent-Wevelgem, to tylko pokazuje jak jest budowana forma tego zawodnika, szczyt formy będzie albo jutro albo w przyszły weekend. Rowe natomiast numer 4 w SKY, liderami są Thomas i Kwiatkowski, numerem 3 jest Stannard. Rowe od 3 lat na Flandrii tyra dla swoich liderów i po wykonanej robocie odpuszcza i przyjeżdża w okolicach końca peletonu. Rok temu 50, dwa lata temu 62, trzy lata temu 93. W tym roku rzecz będzie miała się podobnie. Na siebie w tym roku dostał Omloop był 4, swoje zrobił i tyle z liderowania drużynie ;)
 
psm 921

psm

Użytkownik
AMSTEL GOLD RACE

Vakoc-Alaphilippe 2 1,884 pinnacle✅ 31-6
Vakoc wygrał Brabancką Strzałę i dzięki temu tylko taki kurs.Wcześniej w Ardenach nie osiągał nic specjalnego w przeciwieństwie do kolegi z zespołu.Alaphilippe w zeszłym roku pokazał że w tryptyku będzie mocny i moim zdaniem bedzie zdecydowanym liderem Etixxu.Forma rośnie i jeśli dojedzie w czołówce na Cauberg to będzie nawet jednym z faworytów do końcowego zwycięstwa.Vakoc tym razem nawet jak coś spróbuje,w co wątpię to Orica,czy Sky nie pozwolą,także raczej skupi się na pomocy młodemu.

Matthews-Gerrans 2 2,30 pinn⛔ 5-11
Krótko,Matthews pojechał ładnie w zeszłym roku Amstel i był trzeci,zabrakło sił na finisz bo to że jest ogólnie szybszy od Kwiatka czy valverde to żadna tajemnica.Był wtedy jedynką Orici na Amstel bo forma Gerransa była tragiczna.W tym sezonie ze starszym kangurem już wszystko ok,co pokazał choćby u Basków,a jak lubi ten wyścig mówią wyniki z poprzednich lat; 2014-3,13&#39;-3, 12&#39;-20, 11&#39;-3. No końcówka jest typowa pod niego i na Cauberg też na pewno ma większe szanse.Jak dla mnie matthews opcja rezerwowa u Australijczyków.

No i zwycięzca-Michał Kwiatkowski (7,5 pinn)⛔Z wyżej wymienionych powodów wykluczam Matthewsa.Gillbert podobno złamany palec i jakies tam awantury,nie stawiam na niego.Nie na darmo przyjeżdża tu zawsze sporo dorych górali i któryś z nich na pewno spróbuje szarpnąć,jest Kreuziger,jest Moreno,jest Gesing i Mollema jako gospodarze ale od kasacji ich wybryków będzie Henao.Najbardziej obawiam się ww Gerransa,który jest w formie,finisz pod jego umiejętności i wreszcie chciałby tu wygrać.Po za nim na pewno groźny będzie Gallopin,Gasparotto,Alaphilippe,może Rui Costa. Michał na pewno jedzie tu jako lider,w bardzo mocnym składzie,z Henao,Poelsem,Swiftem,Van Poppelem.Wygrał Herelbeke,próbował we Flandrii,na pewno czuje się mocny,startuje tylko tam gdzie jest jednym z głównych faworytów.Nie ma Valverde,z którym walczył rok temu i go pokonał,wie jak smakuje wygrana i będzie to dodatkowa motywacja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
rimaraf 14,6K

rimaraf

Użytkownik
Kwiatkowski - Gilbert @ 1,529 Pinnacle ⛔⛔⛔ coś się, coś się popsuło

Warto postawić tu na Michała, jest mocniejszy niż przed rokiem, bardziej doświadczony i spokojnie ma potencjał żeby powtórzyć ubiegłoroczny wynik. Gilbert wraca po dziwnej historii z bójką na treningu i złamanym palcem, były słuchy, że w ogóle tu nie pojedzie - moim zdaniem Phil zobaczy jutro plecy Polaka w końcówce.

Jakby na live jutro dali parę Kwiatkowski-Matthews z Polakiem w roli doga to można brać śmiało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
suckout 692

suckout

Użytkownik
La Fleche Wallone

Sergio Luis Henao - Joaquim Rodriguez / 1.57 / betsson / DNS - 28 (zwrot)
Rodriguez już nie ta dyspozycja, lata lecą nieubłaganie. Jego forma póki co jest daleka od tego, co pokazywał w poprzednich sezonach. Na Amstel Gold Race w niedziele Hiszpan miał kraksę i wycofał się z wyścigu. Henao powinien powalczyć o wygraną, w ostatnich wyścigach śmigał po stromych ściankach i jutro na Mur de Huy powinno być tak samo. Kolumbijczyk jest w formie, w poprzednich latach bywał w czołówce La Fleche Wallone i w środę liczę na to samo, a już na pewno, na wyższa lokatę niż Rodriguez.
Henao nie wystartował, więc zwrot :;/:, a szkoda, bo Purito daleko...
 
psm 921

psm

Użytkownik
Chciałem cos pograć grubiej w stronę Albasiniego na Fleche Wallone ale widzę że skończy się tylko na zabawie.Bukmacherzy wystawili go w parze tylko z Alaphillipem a to kolarz bliźniaczo podobny jeśli chodzi o styl i upodobania.Walczyli tu w zeszłym sezonie i potem na Romandii i nie odważę sie za pieniądze typować któregoś w parze.Jak dla mnie obaj w gronie ścisłych faworytów ale skłaniam się bardziej w stronę Szwajcara,dla którego co roku Walońska Strzała jest pierwszym celem.Niemal zawsze jest tu w czubie,kilka razy na pudle ale jeszcze bez wygranej.Finisz pod górkę to to co uwielbia najbardziej i jeśli nie przydarzy się jakiś niespodzianka to będzie głównym rywalem dla Valverde i Martina.
M.Albasini w top 3 4,50 fotuna
M.Albasini wygra 17 sts
7
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Joaquim Rodriguez - miejsca 4-9 @ 1.80 bet365 - LIVE ⛔ 28
Krótko i na temat dlaczego tak. Purito zawsze jest mocno nastawiony na La Fleche Wallonne i przyjeżdża tu wysoko. Tylko moim zdaniem obecnie nie ma takiej formy, aby powalczyć tutaj o zwycięstwo, ba nawet o top3. Co prawda na królewskim etapie Vuelty Ciclisty al Pais Vasco był wysoko, jednak momentami widać było u niego problemy. Sądzę, że w tym roku nie odegra znaczącej roli w światowym kolarstwie. Tutaj na pewno powalczy, ale jest kilka innych osób, które mogą mu zabrać miejsce na podium, jak Alejandro Valverde, Dan Martin, Michael Albasini, Ben Swift, Roman Kreuziger, Tim Wellens, Tony Gallopin czy chociażby raczej drugie nożyce na ten wyścig Daniel Moreno, Petr Vakoc, Julian Alaphilippe, Giovanni Visconti czy Adam Yates. Nie ma co się napalać na mocne granie, jednak płaska stawka jak najbardziej do gry.
 
rimaraf 14,6K

rimaraf

Użytkownik
Liege-Bastogne-Liege


Alejandro Valverde wygra @ 3.69 Pinnacle ⛔⛔⛔

Uważam, że nie ma co szukać tutaj kwadratowych jaj i wymyślać jakiegoś ataku dogów. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że jutro Valverde po raz kolejny zmiecie całą resztę i tyle. Może być różnie oczywiście, jak to w sporcie bywa, ale za taki przyjemny kurs zdecydowanie można pograć win głównego faworyta.
 
suckout 692

suckout

Użytkownik
Liege-Bastogne-Liege

Samuel Sanchez - Joaquim Rodriguez / 1.80 / pinnacle ✅ 4-7
Ja znowu pogram przeciwko Purito, przed Walońską strzałą nie pokładałem w nim nadziei, wyskoczył do przodu na Mur de Huy i raz dwa popłyną. Na Amstel Gold Race Hiszpan miał kraksę i wycofał się z wyścigu. Póki co ardeńskie klasyki nie idą po myśli Rodrigueza, ogólnie wygląda dość blado. Sanchez prezentuje się całkiem fajnie na ostatnich wyścigach, na AGR było go widać na Cauberg, przyjechał w czołowej grupie, a w środę na La Fleche Wallone wpadł na metę na wysokim 6 miejscu.
Julian Alaphilippe - Simon Gerrans / 1.72 / betsafe ✅ 22-32
Tutaj stawiam na Francuza, kurs fajne, więc trzeba spróbować. Alaphilippe trafił z formą, na Strzale Brabanckiej ostro pracował na późniejszego zwycięzce Vakoca, w Amstel Gold Race 6 lokata, a na Walońskiej Strzale przyjechał tuż za Valverde. Warto dodać, że rok temu było bardzo podobnie, AMG 7 lokata, La Fleche Wallone 2 miejsce, tak jak na Liege-Bastogne-Liege, gdzie dwukrotnie oglądał plecy Alejandro. Czy tym razem zdoła pokonać Hiszpana? Będzie bardzo ciężko, ale kto wie. Ja liczę na to, że pokona Gerrans&#39;a, który w tym momencie wydaje mi się zwyczajnie słabszy niż Francuz.
E:
Samuel Sanchez - Michał Kwiatkowski / 2.00 / totolotek ✅ 4-35
Przejrzałem sobie ofertę polskich bukmacherów, a tam pełno par z naszym Michałem Kwiatkowski. Po wygranej w E3, przyszły jednak dwa słabe starty, gdzie Polak mocno osłabł w końcówce Ronde van Vlaanderen, a w AMG odpuścił przed finałową rozgrywką i wycofał się z wyścigu. Czy teraz będzie lepiej? Ciężko powiedzieć, ale ja postawie po fajnym kursie na Hiszpana, którego już opisałem wyżej.
BOOM!!! 3/3 :grin: ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Vincenzo Nibali - Diego Rosa 1 @ 2.00 bet365 ⛔
Dla mnie wystawienie takiej pary to spore zaskoczenie. Co prawda Rosa całkiem nieźle w Amstel Gold Race i La Fleche Wallonne, jednak tam nie startował Nibali. Tutaj Rekin z Messyny jedzie i to on będzie liderem swojej drużyny, co roku stara się tutaj być wysoko. Forma już zwyżkuję, ponieważ Vincenzo jedzie Giro. Nie ma co się tutaj rozpisywać, tutaj jest prosty podział zadań: lider - pomocnik. Kurs to duże value i ja atakuje mocno.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Jakob Fuglsang - 10 miejsce lub gorsze @ 1.57 bet365 ✅
Dorzucam jeszcze coś takiego. W ostatnich latach jedynie raz Fuglsang był w 10 (rok temu 9). Tutaj już miejsce 10 powoduje, że zakład będzie wygrany. Jakob fajnie pokazał się w Giro del Trentino, gdzie przyjeżdżał wysoko. Moim zdaniem tutaj jednak Astana postawi na Nibaliego. Rekin lubi jak jest zimno, a tutaj sporo padało śniegu, z deszczem a nawet grad. Jeśli nie, to może właśnie duńczyk dostanie szansę. Mimo wszystko to nie znaczy jednak, że będzie w najlepszej 9. Czemu? Jest tutaj dużo innych kolarzy, którzy ostrzą sobie zęby na ten wyścig, a mianowicie: Valverde, Alaphilippe, Martin, Gasparotto, Rodriguez, Kreuziger, Costa, Bardet,Wellens, Vanendert, Kwiatkowkski, Barguil, Mollema, Sanchez czy jeszcze kilku innych. Kandydatów wielu, a miejsc bardzo mało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom