>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2017 - Paryż-Nicea (5-12.03) & Tirreno Adriatico (8-14.03)

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Witam zostal ostani etap jutro Tirreno wiec czekam na kursy i cos zagram jak bedzie cos ciekawego Mam nadzieje ze pociagniesz temat bo Milan San remo w sobote juz czekam na oferte.
Jeśli chodzi o Milan - San Remo to przenosimy się do tematu: https://forum.bukmacherskie.com/f204/kolarstwo-2017-wiosenne-klasyki-143546.html
Jutro czasówka - 10,5 km płaskie jak stół. Ostatni etap, a Quintana ma 50 sekund przewagi nad Pinot. Kolejni są mocni czasowcy: Denis, Roglic czy Dumoulin ale oni tracą już ponad minutę. Chyba jednak trochę za krótka trasa, żeby wyrwali zwycięstwo Kolumbijczykowi.
Michał Kwiatkowski - Bob Jungels 1,57 Bet365 ✅ 41-42
Kwiatek w bardzo dobrej formie. Nie tylko wygrał Strade Bianche ale i na etapach jest bardzo widoczny, jak chociażby wczoraj, gdzie mocno pracował na Thomasa. Noga mu dobrze chodzi. W tym roku już raz jechał czasówkę indywidualną (trochę dłuższą bo 18km) i był 4. Przegrał tylko z największymi czyli Denisem, Rogliciem i Tony Martinem.
Jungels w tym roku niczym się nie wyróżnia. Dobry czasowiec ale bez formy ciężko mu będzie załapać się wysoko, bo konkurencja będzie bardzo mocna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marcin5555 1,3K

marcin5555

Użytkownik
Tom Dumoulin&gt; Primoz Roglic 1 1.57⛔
bet365
walka będzie o top 3 są blisko siebie 4 sekundy straty ma tom i myślę że taka czasowa mu bardziej będzie odpowiadać będą kręcić na linii morza bo taka jest trasa wiatry mogą mieć wpływ kto będzie lepszy holender i wiatry to jego codzienność wiem coś o tym bo jeżdżę w Holandii i wiem jak to wygląda czasami trudniej jak pod górę. liczę na fajna rywalizacje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom