>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2017 - Vuelta a Espana (19.08-10.09)

Status
Zamknięty.
colorados 334

colorados

Użytkownik
etap 6
Domenico Pozzovivo Romain Bardet 2 kurs 1.8 forbet 61 -59✅
Typ trochę losowy, ale za Francuzem przemawia wyższe miejsce w generalce, dlatego powinien przyjechać wyżej w peletonie niż kolega z drużyny Domenico, aby uniknąć niepotrzebnej kraksy. Tym bardziej, że Włoch nie liczy się już w klasyfikacji generalnej, uczestniczył w kraksie i raczej dzisiaj za łatwy etap, aby zabierał się w ucieczkę.

Szkoda, że nie mogłem obejrzeć dzisiejszego etapu, spotkanie ze znajomą, a tutaj dwóch Polaków na pierwszych miejscach, szalejący Alberto. Nie spodziewałem się, że Bardet aż tyle straci. Pechowe upadki van Garderena i ciągle bardzo mocny Froome, nawet jeśli wygra miło byłoby chociaż zobaczyć jakiś jego kryzys.
 
colorados 334

colorados

Użytkownik
A ja mam taką koncepcję inwestycji / której jedną z 3 elementów jest postawienie min na wygranie Frooma Vuelty po kursie 1.45 / do tego dziwne zdarzenia nie związane z kolarstwem (Cdu wygra wybory w Niemczech i Szydło zostanie premierem do końca 2017r przynajmniej 1.15 i 1.25;p) Stąd pytanie czy wygrana Frooma jest już pewna wg was?? Bo jak dla mnie zdecydowanie tak/ a te 2 zdarzenia polityczne to są mega pewne wiec o to się nie martwię/ Ogólnie chce puścić 100 kuponów po 100 zl w sts na takie coś / bedzie ok 9-10 kola na czysto ;p
Na tę chwilę wydaje się to bardzo prawdopodobne i obecnie Froome jest najsilniejszym kolarzem, jeśli nie dopadnie go jakiś kryzys powinien wygrać, tym bardziej, że wcześniej radził sobie w Vuelcie, za jego zwycięstwem przemawia niezbyt wymagający Tour w tym roku oraz szczerze powiedziawszy nie widać rywala który mógłby poważnie mu zagrozić, Chaves jest mocny ale raczej nie na tyle aby zniwelować przewagę Brtyjczyka w czasówce, zwycięstwo bardzo prawdopodobne, chociaż należy pamiętać, że w kolarstwie nie tylko forma decyduje, to długi wyścig i zawsze może zdarzyć się kraksa, jakaś choroba, ale obecne kursy są adekwatne do szans Brytyjczyka
 
S 265

sasa_sa

Użytkownik
Kolarstwo to dyscyplina, gdzie czynnik losowy ma w stosunku do innych sportów większy wpływ na całokształt - w szczególności w zakładach na tzw longbety. Kraksy, upadki, zatrucia, choroby itd.
Przed rozpoczęciem po 1.4 można było złapać Frooma na top3.
Do tej pory nie mieliśmy jeszcze prawdziwych gór, a Chris ma w nogach TDF w 3 tygodniu może pęknąć, a grupy która praktycznie za niego wygrała TDF tak silnej nie ma.
Na TDF z top 10 na wygranie końcową klasyfikację - do mety nie dojechało 5, a 6 Contador, przestał się liczyć także przez kraksy.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
A ja mam nadzieje na finisz z pomniejszonej grupy i liczę również na to że kilku &quot;sprinterów&quot; dowiezie się do końca. W grupie tych, którzy mogą dojechać Trentin, Lobato, Rojas, Modolo i Debuschere. Nie stawiałbym na Alaphilippe&#39;a ponieważ gdyby był w dobej formie i miał nogę to by wczoraj nie uciekał, więc dziś będa grać na Trentina Quick-Stepowcy. A Matteo potrafi jeździć podjazdy całkiem nieźle, średnie nachylenie na ostatnim podjeździe 5.3% to nie jest tragedia oczywiście suma podjazdów może umęczyć sprinterów + ruchy kolarzy typu De Gendt ale z drugiej strony kilka ekip powinno byćzainteresowanych finiszem z grupy. Woods- Cannondale, Quickstep-Trentin, De la Cruz, Alalphilippe, może Katuhsa- Goncalves?, Dimension, Van Rensburg albo Omar Fraile, UAE Modolo, Jumbo Lobato itd itp jest troche takich zawodników. Wiec wydaje mi sie, że powinny znaleźć się ekipy, które będą chciały kasować odjazd.

Typ Trentin 1-3 3.50 Fortuna ⛔
Typ J.J Lobato 1-5 4.00 Fortuna⛔

Czasem się miło pomylić :grin:
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Contador chory to chyba nie bedzie szybszy od Zakarina ? 2.40 na Zaka
Lemoneky a Trentina daja z LL Sanchezem za 1.70 to mocne moze skoro ma byc w top3 a Sancheza nie wymieniles w czolowce?
oba w fortunie
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Contador chory to chyba nie bedzie szybszy od Zakarina ? 2.40 na Zaka

Lemoneky a Trentina daja z LL Sanchezem za 1.70 to mocne moze skoro ma byc w top3 a Sancheza nie wymieniles w czolowce?

oba w fortunie
Już ruszyli więc pisze po fakcie ale to takie 50 na 50 w tym typie co napisalaes Trentin-Sanchez bo to zalezy od ostatnich 2 kilometrow podjazdu ostatniego gdzie 2km maja average 15% tam moze sie cos dziac a może sie nic nie dziać zobaczymy
 
colorados 334

colorados

Użytkownik
etap 7
Meintjes - I. Anton 2 sts 1.9 37-36 ✅
Dzisiaj ponownie zagram typ losowy, zarówno dla Hiszpana jak i dla zawodnika z RPA dzisiejszy etap nie ma znaczenia, ot po prostu nic nie stracić i dojechać do mety, dzisiaj spodziewam się finiszu peletonu, a na dotychczasowych etapach sprinterskich Hiszpan dwukrotnie plasował się przed zawodnikiem z RPA, nadmieniam, że obaj zawodnicy spokojnie dojeżdżali do mety. Przy wyrównanych szansach biorę wyższy kurs.

troszkę szczęścia nie zaszkodzi, był finisz ale z okrojonego peletonu, na Vuelcie nawet jak etap wygląda spokojnie to jednak ciężko o finisze z całej grupy, sprinterzy mają tutaj ciężkie życie, jutro trudna końcówka , będzie ciekawie ????
 
colorados 334

colorados

Użytkownik
Etap 8
26 sierpnia: Hellin - Xorret de Catí (199,5 km).
Wilco Kelderman -Nicolas Roche typ 2 kurs. 1.55 forbet sts kurs 1.6 25-26⛔ To pech trzeba było stawiać na Contadora ????
Etap zakończy się finałowym podjazdem pod Alto Xorret de Catí około 4 km, maksymalne nachylenie 22%, ze szczytu jeszcze krótki zjazd. Irlandczyk jest w zdecydowanie lepszej formie niż Holender, na wszystkich etapach górskich prezentuje się lepiej i mam nadzieję na podtrzymanie tej passy. Nie są to jeszcze wybitnie wysokie góry, dlatego dzisiaj liczę na powtórkę, nawet gdyby doszło do sprintu Irlandczyk jest szybszym kolarzem, nadmieniam, że swoje najlepsze miejsca w wielkich tourach zdobywał właśnie na Vuelcie.
 
muminsc 384

muminsc

Użytkownik
Contador- Chaves 1 2.05 sts✅

El Pistolero żegna się z wielkim turem i jest w dobrej formie. Dwa dni temu na podjeździe pokazał w jakiej jest dyspozycji. Jest dla mnie faworytem na dzisiejszym etapie i na ścianie w końcówce etapu wg mnie tylko Froom jest w stanie dotrzymać mu koła.
Co do Estebana, jest w dobrej formie, ale nie zachwyca. Trzyma koło, ale jedzie asekuracyjnie, nie przewodzi w stawce górali. Podejrzewam, że końcówka będzie jak dwa dni temu.
Zawodnicy, którzy też powinni być wysoko to Woods i T.J. van Garderen.
 
S 265

sasa_sa

Użytkownik
Wilco Kelderman (NED) - Nicolas Roche (IRL) @ 2.11 pinn 2.10 bet365 pewno ruskie maja podobnie.
Jakieś nieporozumienie z tym kursem, wczoraj Roche na bliźniaczym etapie był zdecydowanym faworytem. Skończyło się. że wjechali na metę razem i o jedno miejsce wyżej Kelderman. Wcześniej na pagórkowato-górskich 4:0 dla Irlandczyka. Stąd dziś także powinien być faworytem. Nawet jeśli ukończą w jednej grupie 2.11 daje value.
 
muminsc 384

muminsc

Użytkownik
Contador- Chaves 1 1.45 fortuna

Podobnie jak wczoraj. Te same argumenty. Ostry podjazd 400 metrów na końcówce dzisiejszego etapu. Contador będzie ciągnął Frooma i tak dalej Woods, Zakarin.
Szkoda, że kurs niski, ale do jakiegoś combo jest ok.

Powodzenia
 
michalosa 14

michalosa

Użytkownik
Aru - zakarin
Typ-ARU
Kurs 1.65
Bukmacher fortuna
Czysto statystycznie stawiam bo we większości etapów Aru był wyżej od Hiszpana. Obaj są mocni i będą jechać blisko siebie o wszystkim zadecyduje podjazd. Myślę że są szanse na 60 /40 dla Włocha. Zobaczymy jak zafiniszuja.
Wynik
Aru-
Zakarian-
 
colorados 334

colorados

Użytkownik
Etap 10
Jutrzejszy etap powinien leżeć V. Nibaliemu, długi zjazd 20 kilometrowy po premii górskiej1 kategorii, w których się specjalizuje liczę, że odskoczy na nim lub na podjeździe Fabio Aru, który wczoraj przeżywał mały kryzys. Z przeciwnego powodu , słabe zjazdy stawiam przeciwko Zakarinowi w parze z Van Garderenem , chociaż tutaj troszkę ostrożniej, gdyż Amerykaninowi najzwyklej w świecie przydarzają się dość często gorsze dni.
Kursy za Forbet
Nibali - Aru 1 1.55 25 -31✅
Tejay Van Garderen - Ilnur Zakarin 1 1.75 33- 37✅
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
10. etap

Romain Bardet - Rafał Majka 1,40 Sts/1,47 MarathonBet ⛔
20 km zjazdów do mety - to nie jest etap dla Rafała. Nie jedzie generalki, więc może sobie wybierać etapy. Jeśli ma atakować to w środę, na etapie do obserwatorium astronomicznego de Calar Alto. Tam bardzo długi podjazd na koniec, niezbyt stromy, a więc coś dla Polaka. Jutro powinien spokojnie dojechać do mety na dalszej pozycji.
Bardet stracił w generalce również sporo ale to nie jest typ kolarza, który odpuści tak po prostu etap. Jeśli będzie czuł się nieźle to będzie trzymał się liderów jak najdłużej. Może nawet spróbuje ataku, jak to było na ostatnim etapie.
 
colorados 334

colorados

Użytkownik
Etap 14
Contador A. - Nibali V. e fortuna 2 1.85 7 -3✅
Dzisiaj zapowiada się bardzo ciekawy etap górski, trzy podjazdy usytuowane od najłatwiejszego do najtrudniejszego, ostatni podjazd Sierra de la Pandera (kat. ESP; 12 km; 7,3%), łącznie około 30 km podjazdów na etapie.
Ostatni wyścig wielkiego wojownika jakim jest Contador, który walczy na każdym etapie, jednak styl takiej jazdy kosztuje i bardzo dobre etapy , będą przeplatane trochę gorszymi, z uwagi na wiek nie można już tak szybko się regenrować. Nibali natomiast jedzie bardzo równo, widać, że forma będzie zwyżkować , wydaje się pewnym kandydatem do podium, a dzisiejszy etap powinien mu pasować. Chociaż znając Alberto na pewno będzie ciekawie ????
Zgodnie z oczekiwaniami Nibali bardzo mocny, przed Alberto. Jednak na Froome niestety nie ma silnych. Kolarstwo dużo straci po odejściu Contadora, bo gdy jest Alberto jest zabawa ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Niestety nie miałem do tej pory wiele czasu oglądać tegoroczną Vueltę, a szkoda, bo się dzieje. Dwa etapy dla Polaka i to nie Majka jest bohaterem ale Tomek Marczyński. Wyścig życia. Do tego wysokie miejsca Poljańskiego, Rafał raz w TOP3.
Emocje są nie tylko za sprawą kolarzy. Na 12. etapie takie cuda się działy:


Kibic podobno niepełnosprawny umysłowo, więc Belkov nie będzie robił afery.
W Hiszpanii policja jest najbardziej konkretna i nie przebiera w środkach podczas wyścigu z dyscyplinowaniem niesfornych kibiców. Tutaj przykład:


14. etap


Rafał Majka - Romain Bardet 2,25 Unibet/1,80 STS ✅ 1-13 Brawo Rafał ????
Wpis z fb Rafała po wczorajszym etapie:
Podczas dzisiejszego etapu myślałem o jutrzejszym odcinku, starając się zachować siły. Obiecuję Wam tylko, że dam z siebie wszystko - jutro etap kończy się na długim i ciężkim podjeździe pod Sierra de la Pandera (12 km; 7,3%, maks. 13%).
Wnioski: Rafał idzie dziś w odjazd. Na razie spokojnie odpoczywa większość etapów. Raz spróbował ale końcówka nie była dla niego i 3. miejsce na etapie. Dyspozycja nie pozwoliła na walkę w generalce ale jest na tyle wysoka, żeby ugrać etap.
Bardet również celuje w etap górski. Ciężko powiedzieć, czy dziś również on spróbuje szczęścia. Jutro również jest wymagający etap, więc równie dobrze może się nastawiać na jutro. Nawet jeśli obaj będą dziś atakować to Rafał nie jest na straconej pozycji. Kurs na tyle wysoki, że warto spróbować.

 
Otrzymane punkty reputacji: +10
colorados 334

colorados

Użytkownik
Świetny ten typ z Majką nie powiem skorzystałem ???? Jutro na powtórkę Rafał raczej nie ma szans, będzie za szybki etap, pewnie niezła rzeźnia, więc można coś przeciwko Rafałowi typować jeśli będzie w ofercie
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Świetny ten typ z Majką nie powiem skorzystałem ???? Jutro na powtórkę Rafał raczej nie ma szans, będzie za szybki etap, pewnie niezła rzeźnia, więc można coś przeciwko Rafałowi typować jeśli będzie w ofercie
Jednak czasem facebook się przydaje ???? Majka pewnie już przejrzał profile etapów na trzeci tydzień i wybrał dla siebie jakiś, a jutro pewnie będzie odpoczywal jak piszesz, bo dwa dni z rzędu atakować to chyba nie będzie. Etap wygrany więc cel osiągnął ale jeszcze w ostatnim tygodniu znów pewnie spróbuje.
 
colorados 334

colorados

Użytkownik
Etap 15
Przed nami 15 etap, zapowiadający się na szalony.
Tylko 130 km od początku do końca powinno być bardzo wysokie tempo.
Trzy premie górskie
Alto de Hazallanas (74 km; kat. 1; 16,3 km; 5,5%, maks. 22%)
Alto del Purche (109,5 km; kat. 1; 8,5 km; 8%, maks. 12%)
Alto Hoya de la Mora (kat. ESP; 2510 m n.p.m.; 19,3 km; 5,6%. maks. 10%)
Typuje dość spokojnie, na tym etapie najlepiej powinien odnaleźć się młody Kolumbijczyk
Lopez. Który spisuje się rewelacyjnie w górach. Liczę, że Alberto zabraknie sił w końcówce
oraz stawiam na Nibaliego, który pewnie będzie chciał odebrać kilka sekund Froomowi i przy okazji przyjedzie wyżej od Keldermana.
Taki dubel
Nibali - Kelderman 1 1.5 sts 7 -3⛔
Lopez - Contador 1 1.3 sts 1-13✅
łączny kurs 1.95
niestety spokojne granie okazało się nietrafionym pomysłem, nieudany atak Nibaliego zdecydował o słabszej końcówce, Lopez rodzi nam się prawdziwa gwiazda, może w przyszłości kiedyś pogrąży Frooma jedyna nadzieja ????
 
colorados 334

colorados

Użytkownik
czy orientuje się ktoś jak wypada podczas jazdy indywidualnej na czas Michael Woods, kurs na niego w parze z Chavesem to aż 3,7 a przecież Kolumbijczyk na czas jeździ co najwyżej średnio, a nie mogę nigdzie znaleźć wyników Woodsa. Wprawdzie Chaves walczy o podium, ale nie sądzę, aby Kanadyjczyk też nie dał z siebie wszystkiego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom