• Witamy na bukmacherskie.com
  1. Betrally

  Kolarstwo 2018 - Paryż-Nicea (4-11.03) & Tirreno Adriatico (7-13.03)

  Temat na forum 'Kolarstwo' rozpoczęty przez sumada90, Marzec 3, 2018.

  Status Tematu:
  Zamknięty.
  Więcej tematów od sumada90
  1. sumada90 Administrator Członek Załogi

   OP
   OP
   sumada90
   Dołączył:
   Maj 2008
   Posty:
   3943
   Polubienia:
   590
   Reputacje:
   7174
   Nicea wzięta dość niespodziewanie przez Solera - chyba mało kto jeszcze rano typował taki scenariusz. Teraz cała uwaga skupia się na Tirreno - Adriatico, gdzie dziś Michał Kwiatkowski zarobił za 3. miejsce bonifikatę 4 sekund i to on jutro będzie jechał jako lider wyścigu. 6. etap to powinien być klasyczny sprint, więc jeśli nie będzie defektów i kraks to faworyci pojadą na remis. Wszystko się rozstrzygnie we wtorek na czasówce.

   6. etap
   [​IMG]
   Danny van Poppel - Sacha Modolo 1,57 1xbet :minus: 12-4
   Na drugim etapie, gdzie również był sprint górą w tej parze był Poppel. Rozstawili się obok siebie ale po prostu Danny był szybszy. Początek sezonu ma niezły: Almeria, Walencja, AbuDhabi - wygrana i trzy drugie miejsca w co ważne, mocno obsadzonych wyścigach. Moc jest niezła - może nie taka, żeby wygrać etap ale o piątkę jak najbardziej jest w stanie walczyć. Modolo świetnie w Andaluzji, gdzie wygrał etap, a na drugim przegrał o centymetry. Problem jednak, że tam startowała druga liga sprinterów i nie miał wielkiej konkurencji. Kiedy jednak przyjeżdża elita, tam Modolo ma często problem załapać się do najlepszej dziesiątki. Pomoc od zespołu również będzie miał słabszą niż Poppel w Lotto-Jumbo.
    
   Ostatnia edycja: Marzec 12, 2018
  2. wimiezasad Użytkownik

   wimiezasad
   Dołączył:
   Lut 2018
   Posty:
   32
   Polubienia:
   12
   Reputacje:
   194
   7 etap, ITT:

   Castroviejo vs Kiryjenka @ 2.50 (4/10) :minus:
   Bodnar vs Kung @ 2.85 (2/10) :plus:
   Dowsett vs Mullen @ 2.25 (3/10) :minus:
   Kwiatkowski vs Thomas @ 3.20 (2/10) :plus: kursy z iforbet.pl

   Jutro ostatni etap w T-A i wielkie emocje dla Nas, Kwiato jedzie po jeden z największych skalpów w dotychczasowej karierze - wygranie, prestiżowej tygodniówki, do tego z tak zacną obsadą jaką mamy w tym roku.
   Typowanie na czasówkach jest trudną sprawą, tym bardziej na krótkiej 10km, gdzie różnice czasowe w parach mogą być minimalne, stąd trzeba rozważnie dobierać stawki! :D

   W parze wewnątrz teamowej w SKY gram na Kiryjenke, daję na typ 55% stąd kurs jest wart grania. Obaj preferują dłuższe czasówki, ale krótsze takie jakie pojadą jutro, faworyzuje bardziej silniejszego kolarza jakim jest Białorusin. W Abu Dhabi Hiszpan pojechał świetną czasówkę, także w miarę krótką. Fakt wiejącego tam wiatru, działał korzystnie dla niego, ponieważ jeździ z jedną najlepszych pozycji aerodynamicznych wśród kolarzy na czasówkach. Białorusin za to pojechał jak na niego średnią czasówkę w Portugalii, dwa razy dłuższa i pagórkowatą, ale trzeba pamiętać, że dzień wcześniej na górskim etapie atakował na podjeździe i jechał do spodu co przełożyło się na świeżość następnego dnia. Jutro ma być prawie bezwietrznie, więc będzie się liczyć czysta siła i moc, która myślę że jest minimalnie po stronie Kiryjenki.

   Bodi
   w parze z Kung to jakieś 45 do 55%. Obaj wybitni czasowcy, myślę że różnica między obydwoma będzie w granicy 5sekund, dużo będzie zależeć od dnia. Kurs jak na moje oko mocno zaniżony na Kunga, więc myślę że warto pograć na Polaka :spoko:

   Podobnie sprawa ma się z Kwiato. Thomas to wybitny czasowiec i nie wątpliwie jest faworytem w parze, ale czy aż takim żeby kurs na niego był 1.25? Obaj są w świetnej formie, ale bliżej swojej topowej wydaje mi się jednak Kwiato. Krótsza czasówka przemawia na korzyść Polaka, walka bezpośrednio o wygraną w wyścigu tym bardziej. Thomas więcej lepszych wyników notował na dłuższych i trudniejszych ITT, a Kwiato pokazał chociażby na P-N w 14 na 7km prologu, że potrafi wygrać nawet z najlepszym czasowcem od krótkich ITT - Rohanem Dennisem. Nie ma co porównywać czasówek wcześniejszych w T-A bo Polak nie był w takiej sytuacji i w takiej formie z jaką przyjdzie mu jutro jechać. Kwiato jak się zagnie, a zrobi to na 110% to wierze, że pojedzie w okolicach czasu Thomasa, ewentualnie -/+ 5sekund, a więc kurs warty zagrania.

   I ostatni typ, króciutko Dowsett jest specjalistą od krótszych czasówek i uważam, że jest w lepszej dyspozycji na początku sezonu od Mullena.
   -----------

   KWIATOOOOOO!!! :spoko: Sezon już rozliczony na :plus: a jeszcze się na dobre nie rozpoczął dla naszego Mistrza :D
    
   Ostatnia edycja: Marzec 13, 2018
   psotnick lubi to.
  3. sumada90 Administrator Członek Załogi

   OP
   OP
   sumada90
   Dołączył:
   Maj 2008
   Posty:
   3943
   Polubienia:
   590
   Reputacje:
   7174
   Kwiatkowski wchodzi na wyższy poziom. Do tej pory mistrz świata, wygrane w klasykach, nawet dwa razy (ostatnio kilka tygodni temu) wygrał Algavre ale nie oszukujmy się, to nie jest wyścig, o którym śnią najlepsi. Wygrana w tak prestiżowej tygodniówce Tirreno-Adriatico to wielki sukces, jak zwykle niedoceniany przez media, który pokazuje, że Kwiatkowski nie tylko musi celować w klasyki ale i wyścigi tygodniowe jest w stanie wygrywać.
    
   psotnick lubi to.
  Status Tematu:
  Zamknięty.

  Poleć forum