>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kolarstwo 2018 - Tour de France (07.07-29.07)

Status
Zamknięty.
L 0

lenho

Użytkownik
Mam zwyciestwo BMC ... do tego Bora lepsza od Orici Scott i to cale Lotto Soudal wyzej od ekipy Rekina...niby wierze ale jednak ciezko zeby Bora wskoczyla na podium...ehhh
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Mam zwyciestwo BMC ... do tego Bora lepsza od Orici Scott i to cale Lotto Soudal wyzej od ekipy Rekina...niby wierze ale jednak ciezko zeby Bora wskoczyla na podium...ehhh
Napiszę to zanim Bora wystartuje - Najlepszym czasowcem BORY jest w tym momencie Maciek dla mnie - a to jakby nie patrzeć ....dopiero 9-ty czas na TofCalifornia. Burghart i Postlberger ...to jedyni członkowie 10-tej ekipy czasówki z Mistrzostw z zeszłego roku . Nie ma Barty i Konrada - i oni mają być lepsi od Bauera, Durbridge&#39;a Hepburna oraz Haymana .......dziwne chyba ?
 
X 357

xxxl

Użytkownik
dziwne ?? jakie forum tacy fachowcy od konkretnych dyscyplin. nie wiem czy ktokolwiek sugeruje się typami podawanymi tutaj, przecież to na stracie równa się ze stratą pieniędzy w większości przypadków
No chyba nie sugerujesz, że większość ludzi którzy dzisiaj postawili swoje ciężko zarobione w kopalni pieniądze nie sprawdziła składów druzynówki z mistrzostw świata z zeszłego roku tych drużyn (plus 1 minuta dla Micheltona i podobny do dziś skład - znacznie słabszy skład Bory )...oraz na przykład wyniki czasówki w Californi z tego roku (7 Bauer, 15 Hepburn, 22 Yates vs 9 Bodnar , 30 Rafał ) - przecież to sugerowałoby totalne amatorstwo ?
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
A może wielcy eksperci, którzy się obudzili w połowie etapu poczekają na finisz wszystkich chociaż?
 
X 357

xxxl

Użytkownik
A może wielcy eksperci, którzy się obudzili w połowie etapu poczekają na finisz wszystkich chociaż?
Muminiasty - nie obraź się Broń Boże na eksperta z połowy etapu ???? Ja nie chcę źle tutaj dla nikogo . Jedyne co zasugerowałem to to , że skoro poszedł typ na Borę to po wyniku Micheltona na 1 pomiarze , dokładnie na podstawie analiz powinniscie ludziom sugerować wyjście z tego typu . Ja nie jestem wróżką i nie wiem co się stanie na końcu - wyniki , które podałem są przecież ogólnie dostępne i wszytcy zapewne je znają i się nimi także sugerują . Życze Borze lepszego wyniku niż Scott - ale patrze obiektywnie na to co się dzieje (90% moich typów to live- gram niewiele pre - więc tutaj zasugerowałem coś tylko co sam gdzies wykorzystałem )
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dyskusję cenimy i zachęcamy ale żeby ona była w czasie, kiedy oferta jest jeszcze wystawiona. Dyskusja oczywiście merytoryczna, bo personalne wycieczki będą kasowane, mądrzenie się osób, które nigdy posta w dziale nie napisały również + dodatkowo nagradzane. Od tej pory również komentarze, że ja postawiłem to i to też będą kasowane - jeśli nie podałeś tego przed etapem z krótkim chociaż uzasadnieniem to nie podawaj wcale bo i tak Ci skasuje - takie typy podane po czasie nikogo nie interesują, nawet jak wielki kurs trafiłeś.
Osoby, które mają mniejszą/małą/nie mają wiedzy z kolarstwa oczywiście też mile widziane jeśli mają jakieś pytania, a po wiadomościach na PW wiem, że są takie osoby.
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
Koleżko, przepraszam najmocniej jak uraziłem, zdenerwował mnie ten pacjent kaczy, który typów nie podaje wszędzie tylko hejtuje i najeżdża, no trochę to denerwuje, bo ogólnie w dziale jest, wydaje mi się dobra praca robiona przez kilka osób, a tu typek najeżdża.
Jedyne co zasugerowałem to to , że skoro poszedł typ na Borę to po wyniku Micheltona na 1 pomiarze , dokładnie na podstawie analiz powinniscie ludziom sugerować wyjście z tego typu .
Odpowiem tak, gram to u polskich buków, nie wiem jaki buk i czy daje możliwość cash outu zakładu pre w kolarstwie w czasie, gdy już etap się zaczął. STS, z którego kurs podał kolega Grzesznik oferował do startu ekipy Scott cash out z minimalnym zyskiem na samym wahaniu kursów. W trakcie etapu takiej możliwości nie było. Dodatkowo ja akurat w czasie etapu wracałem z pracy, nie miałem dostępu do forum, więc nawet jakbym miał wiedzę, o której już pisałem nie miałem fizycznej możliwości tu tego sugerować.
Najlepszym czasowcem BORY jest w tym momencie Maciek dla mnie - a to jakby nie patrzeć ....dopiero 9-ty czas na TofCalifornia. Burghart i Postlberger ...to jedyni członkowie 10-tej ekipy czasówki z Mistrzostw z zeszłego roku . Nie ma Barty i Konrada - i oni mają być lepsi od Bauera, Durbridge&#39;a Hepburna oraz Haymana
Możecie być pewni, że dobrze wiem kto i w jakich składach jeździ drużynówki. Barta, przy całym szacunku to już nie ten poziom, jego obecność na pewno pozytywnie by nie wpłynęła, Konrad to nie czasowiec, więc bez znaczenia. O Durbridgu pisałem podając typ, wczoraj poobijany, dzisiaj widziałem, że na rekonesans (nie wiem jak na etap) wyruszał obandażowany, więc miałem powody, brzydko mówiąc &quot;liczyć&quot; na jego słabszą dyspozycję, on wczoraj kulał idąc do autokaru. No i sorry, ale podawanie wyników z Tour of California, gdzie taki Bodnar był w okresie na przełomie roztrenowania po klasykach/ przygotowania do Touru to żaden wyznacznik, możemy wziąć wyniki z Majorki z początku roku i na ich podstawie rzucić, że Degenkolb będzie faworytem sprintów...
Reasumując od początku zaznaczałem, że gram bardzo delikatnie, z resztą po kursie około 3 można się liczyć, że jednak nie wejdzie. W mojej ocenie taki kurs w momencie jak grałem był warty ryzyka, jakby były od początku kursy 1,6 vs 2,1(a takie były w ciągu dnia) to za pewne próbowałbym gry przeciwko Borze, możemy gdybać.
Ogólnie to zachęcam do podawania typów lub dyskusji przed. W dziale kilka osób podaje często bardzo fajne typy po dobrych kursach, na dzisiejszą czasówkę również, wczoraj plany pokrzyżowała kraksa w końcówce. Na Giro też dużo dobrych typów się tu pojawiło, nie wszystko będzie wchodzić, a już na pewno po takich kursach. Dużo osób np. mnie pyta na priv, dużo osób dziękuje po etapach, więc praca chyba nie idzie na marne, szanujmy się i współpracujmy a wszystkim to wyjdzie na dobre.
Pozdrawiam
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Pan pisz więcej!
Panowie ja gram livy na podstawie tego co dzieje się podczas trwania wyscigu - mogę Wam zagwarantować , że nawet słynny zielony365 czasem się zagapi i jesli zobaczycie krakse zawodników i szybko zakumacie kto w niej leży to raz na 10 kraks można zagrać coś takiego za pieniądze , które pozwalaja na zycie z samego grania. Wczoraj do grania był np pan w zielonej koszulce jak zmieniał rowerek (u innego z oferentów) . Nie napiszę nic takiego podczas trwania wyścigu bo takie rzeczy trwaja czasem 10-15 sek a czasem 30-40 ale wtedy każdy ładuje ile może i gdzie może w tego typu pary . Także przykro mi ale samych typów ode mnie ciężko oczekiwać - ale pokazuje Wam na co warto zwrócić uwagę ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
4. Etap
Profil etapu
Alexander Kristoff - Mark Cavendish 1,80 Unibet ✅ 7-21
Jutro znowu sprint, znowu leciutko pod górkę i bardzo długa prosta do mety. Gram przeciwko Cavendishowi i dziwie się, skąd takie kursy na MaxMana (na Greipela z nim dają 1,62). Cavendish to wielkie nazwisko ale z formy mało co zostało. Nieźle zaczął sezon ale potem jak to w ostatnich latach ciągle się powtarza - upadek i przerwa. Teraz nie jest w stanie nawet mniejszych wyścigów wygrywać - po prostu forma z wiekiem i ciągłymi kontuzjami gdzieś uleciała i to nie jest już ten sam człowiek z wyspy Man, który niszczył wszystkich na finiszu. Tutaj dwa razy nie załapał się na sprinty.
Gram na Kristoffa, który sezon ma dość słaby, ale mocno się przygotowywał na Tour. Dobry wynik na sprincie w Szwajcarii to był dobry prognostyk, a tutaj potwierdza, że forma idzie w górę. Miejsca 4. i 5. na pierwszych sprintach ale już widać, że noga podaje. Żeby wygrać jakiś etap to może być zbyt mało, chyba że przy odrobinie szczęścia. Mimo to już widać, że dyspozycja plasuje go w ścisłej czołówce sprinterów na tym wyścigu. Kursy moim zdaniem mocno zawyżane na Cavendisha bo nie znajduje podstaw, by tak wysoko go cenić.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Witam, poszukuję podbity do Ako, która z tych par jest bardziej warta uwagi
Richezze - Boasson 1.38
Dupont - Boudat 1.42
Sagan - Kittel 1.6
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
4. Etap
Alexander Kristoff - John Degenkolb 1.65 fortuna ✅ 7-8 trochę fart...
Typ przeciwko Degenkolbowi, który mnie w ogóle nie przekonuje, niby niezłe pozycje ale kto oglądał ten widział jak to wyglądało: na pierwszym etapie dobre rozprowadzenie i klapa, na drugim rywale się sami poeliminowali. Natomiast Kristoff wygląda na to, że trochę odżył. Na zwycięstwo etapowe może być za mało ale w czołówce powinien być.
E: co do powyższych pytań. Boasson Hagen i Richeze to rozprowadzajacy, dla mnie kurs niewarty ryzyka. Finisz pod górkę faworyzuje Sagana w walce z Kitellem, ale Marcel ładnie finiszowal na pierwszym etapie. Dupont wydaje się rozsądnym typem w parze z Francuzem, ale taki kurs w kolarstwie to mi się średnio widzi. Z tych 3 typów ja bym pewnie łasił się na Sagana, ale przekonania do żadnego z tych 3 typów nie mam osobiście ;)
Tak samo jak granie liderów na płaskim, obaj będą chcieli pewnie być wysoko, żeby w przypadku porwania grupy głupio nie stracić, ale trochę trąci loterią to nie są kolarze jak Dumoulin, który na płaskich lubi być w top 20 ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Sagan - Kittel 1.6
Dziś mamy finisz lekko pod górę. Sagan powinien to ogarnąć gdyż jest stworzony na takie końcówki. Jednak ja tę parę bym zostawił w spokoju.
Ja gram win Kittela w parze z Groenewegenem. Dziś Marcel przepełniony sportową złością za defekt w końcówce drugiego etapu zrobi wszystko by być jak najwyżej. Spodziewam się dziś powtórki z pierwszego etapu ze wskazaniem na Sagana.
Kittel - Groenewegen --&gt; Kittel 1,80 STS
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dupont - Boudat 1.42
Dupont jest w dobrej formie ostatnio i mi sie ten typ podoba. Druga sprawa to co mówił muminiasty , troche male te kursy żeby coś z kolarstwa po takich ruszać.
Mogę się zapytać co myślicie o zagraniu na Fuglsanga przeciwko Yates&#39;owi
Loteria bo wjezdzaja w grupie ale akurat Fuglsang to z tego co pamiętam lubi jezdzic wysoko w peletonie. Ale i Yates po dwoch kraksach moze wyciagnac wnioski i trzymac sie wysoko.
Mam nadzieje, że nie piszę juz po wycofaniu oferty, ale tak na szybko z pracy pisze i nie mam czasu sprawdzic;)
 
rimaraf 14,6K

rimaraf

Użytkownik
Etap 4.
Peter Sagan Top 3 @ 2.15 Betsson ✅
Po kursie. Polskie buki dają 1.75-1.80. Słowak na 2 pierwszych sprinterskich etapach był drugi i pierwszy, dzisiaj nieco siłowy finisz, który mu pasuje. Jakaś głębsza analiza nie ma sensu, wiadomo że Piotrek ma papiery na wygranie każdego płaskiego etapu, a czy tego typu zakład wejdzie to zawsze mniejsza lub większa loteria. Ja po kursie powyżej 2 wezmę w niej udział.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
X 357

xxxl

Użytkownik
Panowie ja gram livy na podstawie tego co dzieje się podczas trwania wyscigu - mogę Wam zagwarantować , że nawet słynny zielony365 czasem się zagapi i jesli zobaczycie krakse zawodników i szybko zakumacie kto w niej leży to raz na 10 kraks można zagrać coś takiego za pieniądze , które pozwalaja na zycie z samego grania. Wczoraj do grania był np pan w zielonej koszulce jak zmieniał rowerek (u innego z oferentów) . Nie napiszę nic takiego podczas trwania wyścigu bo takie rzeczy trwaja czasem 10-15 sek a czasem 30-40 ale wtedy każdy ładuje ile może i gdzie może w tego typu pary . Także przykro mi ale samych typów ode mnie ciężko oczekiwać - ale pokazuje Wam na co warto zwrócić uwagę ????
Wczoraj chwilę popisaliśmy o błędach bukmacherów i dziś dwaj , którzy w niedziele trzymali zbyt długo pana w zielonej koszulce już nie mają oferty live na TDF. Oczywiście zapewne to czysty przypadek i być może od jutra znów powrócą do live........ale nie da się ukryć , że oni także czytaja forum i zdają sobie sprawę ze swoich błędów. To jest także powodem tego , że nikt kto korzysta z ich błędów nie podaje tego niestety publicznie - ponieważ skutkuje to bardzo często poprawą z ich strony ????
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Groenewegen top 3@2 Unibet
Trochę kurs.na live podskoczył. Dylan trochę obniżył loty w porównaniu z wiosną ale.dalej drzemie w nim duża siła a finisz jest dzisiaj pod Niego czy chociażby Sagana. W tym.sezonie wygrał podobny finisz na drugim.etapie Paryż Nicea. Tam było trochę trudniej ale jest tutaj podobieństwo.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jutro etap dla kolarzy klasycznych

5. Etap

Profil etapu
Fernando Gaviria - Arnaud Demare 1,85 Forbet / 2,00 Unibet ⛔ 117-149 Odpuścili obaj
Gaviria ma już dwa etapy ale jutro będzie ciężko o kolejny. 5 podjazdów numerowanych, jeszcze więcej nieoznaczonych - krótkie ale trasa może być za trudna dla Kolumbijczyka. Do tego sprint pod górę - tu pasują bardziej kolarze klasyczni. Demarowi bardziej do klasyków - on lubi utrudniony dojazd do mety, sam sprint lepiej jak jest pod górkę. Tutaj mocno pechowy, bo a to upadki, a to inne historie. Na drugim etapie był drugi, gdzie też sprint nie był po płaskim, a lekko wznosił się do góry. Tutaj jednak trasa o wiele trudniejsza i finisz również (1km, 4,8%). Moim zdaniem to za dużo dla Gavirii, dla Demare to przeszkoda do pokonania.
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
5. Etap
Pierre Latour - Alexis Vuillermoz 2.15 STS ⛔ 13-23
Pojedynek kolegów z zespołu, przy czym dla mnie para 50/50 a nawet ze wskazaniem na bardziej doświadczonego w tej parze Alexisa. Jest on bardziej dynamiczny w finiszu, a bardziej stromy fragment powinien przejechać nie gorzej niż Pierre. Po takim kursie według mnie warto to spróbować.
__________________
W STS zakład specjalny, że Polaka nie będzie w top 10 etapu po kursie 1.4 ✅ (łatwo, Majka najwyżej, 20.) do jakiejś taśmy z innych sportów według mnie pewniaczek. Marczyński poobijany, Bodnar i Poljański na starcie odpadają, Majka jest za mało dynamiczny, z resztą bardziej wytrzymali sprinterzy tu powalczą. Kwiato ma inne zadania na wyścigu i wolnej ręki na 99,9% nie dostanie dzisiaj. Niestety nie idzie połączyć z h2h na etap.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
5. Etap
Pierre Latour - Alexis Vuillermoz 2.15 STS
Pojedynek kolegów z zespołu, przy czym dla mnie para 50/50 a nawet ze wskazaniem na bardziej doświadczonego w tej parze Alexisa. Jest on bardziej dynamiczny w finiszu, a bardziej stromy fragment powinien przejechać nie gorzej niż Pierre. Po takim kursie według mnie warto to spróbować.
Też popieram typ. Latour nie jest wcale tak szybki, by walczyć na finiszu, a Vuillermoz o wiele lepiej sobie radzi na ściankach i takich odcinkach jak dzisiejszy.
 
Z 41

zicu

Użytkownik
klasyfikacja generalna
NIBALI - THOMAS 1 @ 1.8 STS
gdy przyjda gorskie etapy team sky bedzie musial sie okreslic kogo wybierze do walki w generalce wiadomo ze
wybiora froome a thomas bedzie probowal cos dla siebie ugrac dodatkowo jak w tamtym roku landa jednak dla
mnie thomas nie jest to zawodnik na 3 tygodnie i wkoncu trafi sie etap gdzie powinien poniesc wieksze straty
thomas ma 32 lata i w swojej karierze na wielkich tourach ani raz nie skonczyl w pierwszej 10 wyscigu
Nibali ma mocna ekipe w ktorej jest liderem i wszystko jest grane pod niego wiec bedzie spokojnie walczyl o top3
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom