>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2018 - Tour de France (07.07-29.07)

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
16. etap
Profil etapu
Jakob Fuglsang - Ilnur Zakarin 1,66 Etoto ✅ 32-37
3 konkretne podjazdy i potem ostry zjazd do mety. Za Fuglsangiem przemawia lepsza dyspozycja na podjazdach, potrafi lepiej zjeżdżać i ma ekipę, która może mu pomóc na pierwszym, może drugim podjeździe. Za Zakarinem przemawia w mojej opinii tylko fakt, że ma straty w generalce i może pójść w odjazd. Z drugiej strony to z tego co pamiętam, to Tatar na zjazdach radzi sobie dość przeciętnie, a na takim etapie, żeby coś ugrać to trzeba umieć sobie radzić w tej kwestii. Po drugie to myślę, że ucieczka nie pójdzie tak duża i raczej faworyci niekoniecznie będą chcieli oddać kolejny etap uciekinierom. Fuglsang jedzie tu nieźle. Może ostatni rok spowodował, że na początku czułem pewne rozczarowanie nim, jak odpadał od czołówki ale przecież 6 minut straty i 9. miejsce to niezły wynik na początek ostatniego tygodnia. Po Zakarinie dużo więcej się spodziewałem ale on w tym sezonie nie błyszczy. Wracając stricte do jutrzejszego etapu to profil i forma premiują Duńczyka.

Nairo Quintana - Romain Bardet 1,55 STS ✅ 30-27
Przy okazji krótko drugi typ - poza Sky&#39;owcami najlepiej wyglądają Dumoulin i Bardet, z tym, że Bardet lubi jeździć ofensywnie. Jutro może spróbować zaatakować pod koniec podjazdu i pogonić ze szczytu. Quintana technikiem wielkim na zjazdach nie jest. Do tego jak zwykle robi za czajnik, a po strzeleniu na Alpe d&#39;Huez tym bardziej nie powinien się wychylać.

No i nie mogę sobie odpuścić tematu Rafała. Sama jego obecność w odjeździe mnie zdziwiła. Atak fajny, bez większych kalkulacji, tak na sprawdzenie nogi. Ale szans, żeby dojechać no bądźmy szczerze nie było. Może w Pirenejach zgodnie z zapowiedziami się pokaże, ale o etap będzie ciężko, bo tak na dobrą sprawę to ciężko znaleźć tu profil dla Rafała, z szansami na odjazd.
Też nie rozumiem tego ataku. Wystarczyło profil zobaczyć - pierwsze skojarzenie z Majką to jego przegrana na sprincie z Pantano. Szczyt był zbyt daleko od mety, żeby liczyć na cokolwiek. Po prostu Majka jest zbyt wolny na ściganie się. Już szybciej jutrzejszy lub 19. etap, gdzie zjazd jest do mety i nie ma potem płaskiego dojazdu - tam jest szansa na utrzymanie przewagi ze szczytu. Zgadzam się jednak, że profile w Pirenejach nie premiują Rafała.
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Stage 16. Carcassonne - Bagneres-de-Luchon. 218 km
Thomas, Geraint - Dumoulin, Tom : Dumoulin, Tom @ 2.07 ⛔ 24-25
Ja bym poszedł w Dumuolina. Zjeżdża dobrze, na pewno nie jest noga w tym elemencie, na 11 etapie nawet nadrobił nad innymi generalnymi na zjeździe przed ostatnią wspinaczką i tylko Froome z Thomasem byli w stanie do niego dojechać przed podjazdem. Jest trzeci w generalce, 1:50 do Thomasa, Froome 1:33, siłą rzeczy będa się pilnować ale to Holender ma co odrabiać i na kresce powinien być chcieć wyżej. Zwłaszcza ze na ostatnich 2km może włączyć swój czasowy silnik. Na razie go widze w parze tylko z Thomasem i Froomem ale po dobrych kursach @2.0-2.1
Leader Of General Classification After Stage: Thomas, Geraint - Nie @ 7.30 ⛔
Myślę, że to etap z potencjałem na to żeby się coś ruszyło. Jest gdzie uciec na podjazdach, na zjazdach to samo jeśli ktoś się odważy i zaryzykuje, nie mówiąc o przypadkach losowych (odpukać). Pamiętamy wszyscy co Froome zrobił na Giro samotnym atakiem, na podobnym etapie interwałowym. Dlatego nie zdziwi mnie powtórka z rozrywki, różnica to tylko 1.30, a Froome potrafi zaryzykować na zjazdach, co pokazał 2 lata temu na tej samej końcówce. Nie wiem jak noga podaje pod górę, ale trzeci tydzien miał być jego najlepszym, więc... Kurs taki że właściwie bez ryzyka.
Kursy z Marathonu
 
A 0

above20yea

Użytkownik
Panowie a jak widzicie jutrzejszy head to head Majka vs Yates? 1,68 na Rafała, Yates dzisiaj po upadku i straconej szansie na zwyciestwo etapowe + Majka ktory jutro raczej na pewno zaatakuje? Nie jestem bynajmniej ekspertem kolarskim, wiec moze ktos sie wypowie?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
17. etap
Profil etapu

Wreszcie może będzie coś się dziać na trasie - 65km, trzy konkretne podjazdy, start jak w MotoGP (tutaj fajny filmik)
Adam Yates - Rafał Majka 1,52 Etoto ✅ 42-11
Adam dziś miał zwycięstwo w zasięgu ręki ale upadek na zjeździe pozbawił go szans na etapowy triumf. Jutro przystąpi do rywalizacji poszlifowany. Majka wczoraj pokazał, że nie jest tak najgorzej w górach, dziś bardzo chciał się zabrać w ucieczkę ale nie udało się. Jutro jak najbardziej może iść bo to etap pod niego. Moim zdaniem trochę lepiej od Yatesa wygląda + Adam poobijany dzisiejszym upadkiem i pewnie trochę ujechany ucieczką. Startują obok siebie.
Jakob Fuglsang - Ilnur Zakarin 1,68 Etoto / 1,62 Unibet ⛔ 15-11
Jak jutro dojedzie ucieczka to byłoby idealne podsumowanie tego nijakiego touru. Myślę jednak, że na tak krótkim odcinku i tak wymagającym wreszcie Froome będzie chciał przejąć żółtą koszulkę. Do tego specyficzny start (jak w Moto GP) - tu na sukces ucieczki się nie zanosi. Ewentualnie jakiś pojedynczy kolarz będzie walczył, ale nie pół peletonu jak w ostatnich dniach. W takim przypadku nie widzę szans na dobry występ dla Zakarina. Fuglsang trzyma poziom. Co tu więcej pisać, wczoraj też grałem tą parę, więc wystarczy poczytać.
e/
Panowie a jak widzicie jutrzejszy head to head Majka vs Yates? 1,68 na Rafała, Yates dzisiaj po upadku i straconej szansie na zwyciestwo etapowe + Majka ktory jutro raczej na pewno zaatakuje? Nie jestem bynajmniej ekspertem kolarskim, wiec moze ktos sie wypowie?
Na to samo wpadliśmy tylko gdzie masz taki kurs?
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
Ech znowu dzisiaj stypa, ciężko się patrzy na ten wyścig, SKY sobie jedzie wężykiem, a za nimi reszta jak potulne baranki. Nawet na zjazdach nikt nie miał jaj tego sprawdzić, chociaż fakt, przyznaję, że zostawienie Kwiata na zjazd to był genialny ruch niebiańskich. No i pewnie Thomas by się i tak wybronił, wszak Majki w pobliżu nie było, więc kto miałby go przewrócić? ;)
Jutro fajnie by było jakby ktoś spróbował od startu, bez kalkulacji ruszyć, bo przez te udziwnienia ze startem może być chaos i ciężej od samego startu kontrolować SKYowcom etap. Aż chciałoby się napisać, Vamos Alberto czy inne Contador musisz! ;) W każdym razie filmik jak ma wyglądać start.
_________________________________________
17. Etap
Nairo Quintana - Primoz Roglić @2,15 forbet ✅ 1-4 łatwo ????
Krótko, bo już późno, ale czekałem na kursy jakie buki rzucą na start. Poza typami sumada90 które wyglądają bardzo ciekawie rzuciły mi się kursy w parze Indianina ze skoczkiem. W sumie typ na typową czutkę, trochę wbrew logice, ale ten wyścig jest ogólnie małologiczny. W każdym razie takie faworyzowanie Słoweńca żeby kurs na niego był poniżej 1,6 to nieporozumienie. Ja wiem, że Primoz jedzie bez żadnej presji, trafi mu się kolaps trudno, przegra wyścig/podium to nikt pretensji miał nie będzie, natomiast Quintana jest na musiku. Nairo też generalnie z formą pod kreską, no i dochodzimy do ALE. Nairo ma to do siebie, że w 3. tygodniu umie jeździć lepiej niż nawet najmocniejsi rywale, czy tak będzie i tym razem? Ciężko powiedzieć, ale ja mam nadzieję, że tak, bo jeśli jednak nie to wyścig wygra albo ktoś ze SKY albo czasowiec, a typowy góral nawet nie powącha podium. Za Kolumbijczykiem przemawia obecność Landy, jutro od startu MAM NADZIEJĘ, że spróbuje coś Movistar a również jego strata. Ponad 4 minuty do lidera, ponad 2,5 minuty do podium - no w razie jakby odjechał to nikt się zabijać nie będzie, żeby gonić Nairo, zwłaszcza, że za top3 przemawia czasówka. A no i Movistar musi atakować, klasyfikacja drużynowa uciekła im z rąk ;) Natomiast Słoweniec to tylko 50 sek do 3. kolarza w generalce, na czas jeździ na poziomie top3, więc jego w razie co będą trzymać na smyczy i nikt nie zlekceważy ex- skoczka. Nie wiadomo też do końca jak Primoz będzie wyglądał jutro na etapie i w ogóle w 3. tygodniu, jeśli w ogóle zamierzają się ścigać, bo na razie to wolą jechać w procesji wężykiem za SKY.
Żeby nie było, nie polecam wybitnie typu, przedstawiam tylko jak ja to widzę, ja sobie pograłem, każdy kto go pobiera gra na własne ryzyko, żeby nie było. Jakby kursy były bardziej wyrównane bym tej pary w ogóle nie ruszał, a tak to taka moja natura ;)
EDIT: Już zjechało na 2,00... To już bym się bardziej zastanowił, no nic, trafionych typów i wysokich wygranych. Jak pojawi się oferta w STS/fortunie to może coś dorzucę jutro...
EDIT2:
Adam Yates - Rafał Majka 1,52
edyta: pograne, zdjety pojedynek
Prawdopodobnie Yates (i Gilbert) jutro nie wystartuje do etapu...

 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dzisiaj krótki dynamiczny etap dla górali, rok temu na podobnym działo się sporo i teraz tez powinno, bo to właściwie przedostatnia okazja dla górali żeby coś zyskać nad rywalami.
Stage 17. Bagneres-de-Luchon - Saint-Lary-Soulan. 65 km
Fuglsang, Jakob - Zakarin, Ilnur : Fuglsang, Jakob @ 1.65 ⛔ 15-10
Latour, Pierre - Martin, Guillaume : Latour, Pierre @ 1.45 ✅ 23-29
Łączny kurs: 2.392 ⛔
Marathon
Fuglsang pod górę prawie zawsze przed Zakarinem. Do tego ma dużo silniejszą ekipę, w razie czego zawsze może liczyć na pomoc Kangerta, Hansena czy Valgrena, podczas gdy Rosjanin jest pozostawiony sam sobie, bo Katusha po prostu nie dowozi na tym tourze. Wczoraj obaj zaatakowali na podjezdzie ale szybko skasowani przez Sky. Dzisiaj będzie się działo i to raczej Rosjanina widzę jako pierwszego strzelającego. Do tego do dubla dołożyłbym Latoura w parze z Martinem: wiadomo walka o białą koszulkę najlepszego młodzieżowca, Latour z bezpieczna przewaga ponad 2 minut, ale i tak jeszcze bardzo czujnie, pilnuje żeby zawsze przyjeżdżać przed rodakiem i to mu się udaje bo po prostu jest lepszy, chyba pod górę zwłaszcza.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Ja przepraszam Wszystkich podających typy mocno - ale ten temat jest tak bardzo ujemny , że może już czas przestać - powodujecie u milionów Swoich wielbicieli potężne straty przecież - niby to jest darmowe forum - ale miejcie szacunek dla ludzi ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Pobrałem tego Jacoba i wtopa. Norma xd
Ja przepraszam Wszystkich podających typy mocno - ale ten temat jest tak bardzo ujemny , że może już czas przestać - powodujecie u milionów Swoich wielbicieli potężne straty przecież - niby to jest darmowe forum - ale miejcie szacunek dla ludzi ????
Ogólnie nie komentuje postów ludzi, którzy nie są w stanie zaproponować czegokolwiek od siebie, bo tacy nigdy się nie mylą, komentując zazwyczaj w trakcie zawodów albo po. Teraz zrobię wyjątek zanim wszystko pokasuje.
Każdy tu zagląda dobrowolnie i jak chce to korzysta z typów lub przemyśleń. Wychodzę z założenia, że na forum zaglądają osoby pełnoletnie, w pełni świadome tego co robią. Jeśli ktoś gra dyscyplinę, o której nie ma w ogóle pojęcia - jego ryzyko. Tutaj każdy z nas dzieli się swoją wiedzą i spostrzeżeniami, nikt nikomu nie każe tego grać. Specjalnie przeliczyłem i temat ma 47% skuteczności, jeśli wszystko podliczyłem poprawnie. Czy to dużo, czy mało - każdy może sam ocenić. Oczywiście wygląda to gorzej niż Giro, bo tam było 69%, ale Tour jest o wiele trudniejszy w typowaniu.
Jeśli uważasz, że potrafisz wykręcić lepszy wynik - pokaż swoje typy i ocenimy co potrafisz. Jeśli uważasz, że któreś z proponowanych typów są głupie i bezsensowne - odnieś się i wykaż to przed rozpoczęciem etapu. Jeśli widzisz o wiele lepsze typy, których tutaj nikt nie podaje - zamiast poświęcać swój cenny czas na krytykowanie podrzuć coś, żeby uratować miliony przed stratą.
Jeśli masz raz na jakiś czas wejść, żeby pokrytykować jaki to poziom jest słaby albo pomarudzić, że pobrałeś i nie weszło, a oprócz tego nie jesteś w stanie napisać nic merytorycznego na temat w momencie dostępności oferty - ciepło jest, idź na spacer.
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Po pierwsze nie dodaje własnych typów bo raz nie znam się na kolarstwie na tyle dobrze bym mógł coś analizować a dwa właśnie brak czasu na analizy.
Po drugie czy ja mam pretensje do kogokolwiek? Napisałem tylko że jak pobieram to znaczy że nie wejdzie jak nie pobieram to na zielono. To czy coś zagram czy nie to mój ruch i nikt mnie nie zmusza do tego.
Ale widzę że co niektórych ego urazilem więc wybacz.. ???? jak znajdę czas to coś podrzucę ale raczej w innym dziale. Adios!
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
I musiałeś się pochwalić tą zależnością w dziale kolarstwo? ???? Ja tu tylko sprzątam, więc moje ego nie ucierpiało ???? Koledzy poświęcają swój czas na dzielenie się typami, więc przydałyby się podziękowania dla nich, a nie marudzenie. Też mogliby powiedzieć, że nie mają czasu i po dziale by hulał wiatr.

18. etap

Profil etapu
Yves Lampaert - Reinardt Janse van Rensburg 2,02 Unibet / 1,86 Etoto ⛔ 11-14
Jutro sprint dla niedobitków, a więc włączą się ludzie, którzy normalnie nie finiszują. Stąd też taka para - czasowiec z harcownikiem. Lampaert to absolutnie nie jest sprinter, na etapie 13. się znalazł i walczył na kresce ale to przypadek raczej niż zamysł. W Quick-Step mają Richeze i to on więcej może wywalczyć. W Dimension Data jest Hagen ale słabiutko tu wygląda. Rensburg w takich sytuacjach, kiedy brak zdecydowanego lidera, lubi zagrać na siebie. Na wspomnianym 13. etapie próbował walczyć ale słabo mu wyszło. To, że czasem zdarza się mu finiszować potwierdził choćby na jednym z etapów na Tour de Suisse. Do tego zawsze walczy w sprintach w trzecich tygodniach wielkich tourów. Szybkość jakąś ma, bo często robi za rozprowadzającego. Bardzo duża różnica w kursach między Etoto, a Unibetem.
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
Nie no Panowie, szanujmy się ???? raz, że kolarstwo nie jest łatwe do obstawiania, bo to trzeba obserwować, żeby móc wyciągać wnioski, nie wystarczy sucha statystyka i skróty. Dwa, że kilka zespołów jedzie tu z dziwnymi taktykami - jak np. Ag2r zajeżdżające Latoura, po czym Bardet jeszcze tracie na takim etapie, Movistar to samo nie wiedziało co chce zrobić, no i holenderskie Lotto, gdzie Kruijswijk i Roglić czasami zachowywali się jakby byli z innych ekip. Do tego doszła np. dyskwalifikacja Greipela na jednym z etapów, która położyła kilka typów. Trzy ja np. podałem kilka typów, które co prawda nie weszły, ale kursy były dziwnie powystawiane i rynek też to weryfikował, gdyby były inaczej wystawiane typy pewnie byłyby w drugą stronę, kilka typów z wyższymi kursami w temacie też siadało, nie przesadzajmy. Możemy na siłę bawić się w ruletkę i podawać typy z kursami po 1,3 jak to się dzieje np. w tematach piłkarskich i o ile tam to może i wchodzi tak tutaj jest mnóstwo czynników zewnętrznych, które mogą wpłynąć na typ- kraksa, defekt, dyskwalifikacja- tego nie da się analizować i przewidzieć, po prostu.
_____________________________________________________
Zawiodłem się dzisiejszym etapem. Latour który się wypruł do końca, a Bardet raz, że nie zaatakował, a dwa, że sam strzelił w końcu (podobno błąd z odżywianiem i spadek cukru). Quintana niby twarz uratował, ale czy jego i Movistar etap zadowolił? Zakarin faktycznie ładnie pojechał. Szkoda trochę Rafała, ale widać, że coś było przestrzelone, może wpływ kraksy na etapie do Roubaix, bo trochę jednak teraz odżył. Za to na Vueltę Bora szykuję taką mieszankę (Buchman, Majka, Sagan, Formolo), że sam nie uwierzę dopóki nie zobaczę listy startowej ;) No i Kenijczyk jednak ma ludzkie odruchy, czyli w piątek znowu rajd przez cały etap i wygrana o 4 minuty, żeby przebić Giro? ???? A i niech ktoś mi wytłumaczy jakim cudem Demare się zmieścił w limicie, bo ja coś czuję, że Greipel ma rację:
&quot;Ktoś powinien poinformować Groupama-FDJ i Demare, że na Tour de France działają nadajniki GPS&quot; - wpis z jego twittera, który już zniknął (w domyśle klamka). Na ostatnim podjeździe Arnaud tylko 9 minut wolniej niż Quintana, szacuneczek.
____________________________________________________
Na jutro bym szukał dogów w parach. Dwa ostatnie etapy weszły sprinterom w nogi (nie wiemy jak z Demarem) i szanse się raczej wyrównują. Jako, że na razie ofertę z buków, u których gram ma tylko forbet i żadna para mnie za specjalnie nie przekonuje to na razie się wstrzymam. Swoją drogą, jeśli Sagan się będzie gorzej czuł to kto ma gonić ucieczkę jutro? samo FDJ? A tu nikt raczej o &quot;naste&quot; miejsce się nie będzie zabijać na mecie. Zostawiam to pod rozważania swoje i innych ;)
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Ogólnie nie komentuje postów ludzi, którzy nie są w stanie zaproponować czegokolwiek od siebie, bo tacy nigdy się nie mylą, komentując zazwyczaj w trakcie zawodów albo po. Teraz zrobię wyjątek zanim wszystko pokasuje.
Każdy tu zagląda dobrowolnie i jak chce to korzysta z typów lub przemyśleń. Wychodzę z założenia, że na forum zaglądają osoby pełnoletnie, w pełni świadome tego co robią. Jeśli ktoś gra dyscyplinę, o której nie ma w ogóle pojęcia - jego ryzyko. Tutaj każdy z nas dzieli się swoją wiedzą i spostrzeżeniami, nikt nikomu nie każe tego grać. Specjalnie przeliczyłem i temat ma 47% skuteczności, jeśli wszystko podliczyłem poprawnie. Czy to dużo, czy mało - każdy może sam ocenić. Oczywiście wygląda to gorzej niż Giro, bo tam było 69%, ale Tour jest o wiele trudniejszy w typowaniu.
Jeśli uważasz, że potrafisz wykręcić lepszy wynik - pokaż swoje typy i ocenimy co potrafisz. Jeśli uważasz, że któreś z proponowanych typów są głupie i bezsensowne - odnieś się i wykaż to przed rozpoczęciem etapu. Jeśli widzisz o wiele lepsze typy, których tutaj nikt nie podaje - zamiast poświęcać swój cenny czas na krytykowanie podrzuć coś, żeby uratować miliony przed stratą.
Jeśli masz raz na jakiś czas wejść, żeby pokrytykować jaki to poziom jest słaby albo pomarudzić, że pobrałeś i nie weszło, a oprócz tego nie jesteś w stanie napisać nic merytorycznego na temat w momencie dostępności oferty - ciepło jest, idź na spacer.
Nie obraź się - nie zrozumiałeś mnie , nie o to mi chodzi żeby WAS PODAJĄCYCH TYPY krytykować - po prostu wyscig jest dokładnie taki jaki jest - dziwi mnie to , że jako podający typy nie widzicie prostej zależności - tylko , TYLKO Live (może nie musi dać plusa) - podajecie typy w wiekszości na naziemne Polskie booki - przecież to jest zwyczajne oszustwo !! Znam wiekszość z Was z Forum z poprzednich lat - wszyscy umiecie liczyć uczciwie typy - netto - podajecie brutto .......przecież te 69% na Giro dało ledwie plusa... TDF dał mega mega minusa ...
Nie chcę Cię krytykowac - często myslimy podobnie - ale powinieneś zauważyć , że TDF wymknął się spod kontroli - czas spojrzeć prawdzie w oczy i powiedziec &quot;Pas&quot; albo wziąc trochę większą odpowiedzialność za typy, które zamierzacie podac na końcówke TDF
Jeśli Waszym celem jest doprowadzenie tego forum do podawania typów ...bo lubie cos pisać ...gratulacje - ale jeśli chcecie walczyć z bookami - ....... to ja nie mam racji a Wy pomagacie wszystkim ludziokom lepiej wybrać ????
Nie widziałem przez 1 msc trwania forum ani jednego posta pod tytułem - &quot;od conajmniej roku granie kolarstwa daje tylko plus live&quot; - dalej -nie widziałem postów w stylu ...&quot;Panowie , sorry jestem na plus z kolarstwa - bo można jak book zapomni o złapaniu gumy przez kogoś &quot; - ale minus daje prebet , więc nie podaje . Oglądajcie i grajcie a nie nabijajcie kasy komuś za free
Co mam napisać , że nie ma uczicwego rozliczenia działu .........każdy to wie - to dramat , że 5/6 lat temu najlepsze forum bookmacherskie Polski dzis updło tak nisko
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Krótko się jeszcze odniosę, bo prawdopodobnie nie rozumiesz po co istnieją działy tematyczne. Jak będziesz jeszcze chciał coś napisać w tej materii to zapraszam na PW, bo to nie jest miejsce na takie rozmowy.

tylko , TYLKO Live (może nie musi dać plusa) - podajecie typy w wiekszości na naziemne Polskie booki - przecież to jest zwyczajne oszustwo !
Ja przynajmniej podaje z naziemnych jeśli jest taka możliwość, żeby pokazać, że oni też mają coś z kolarstwa w ofercie. Czy trzeba za rączkę każdego naprowadzać, że przecież wszystkie buki mają w większości te same pary i można po prostu zagrać w innym buku? Myślę, że tu wchodzą ludzie ogarnięci na tyle, że potrafią sprawdzić kursy. Na forum dzielimy się typami w ten sposób, żeby jak najwięcej osób mogło przeczytać i skorzystać z typów lub analiz. Live dla wielu jest niedostępny z powodów zawodowych ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś coś podawał. Nawet jeśli jest coś ciekawego na live, to po prostu często nie ma czasu na obstawienie i napisanie tego na forum - jedno albo drugie. Mam się chwalić, że złapałem super typ na live, którego i tak nikt nie zdążył pograć? Nie o to chodzi na forum, chyba że ktoś szuka poklasku.
przecież te 69% na Giro dało ledwie plusa... TDF dał mega mega minusa ...
Serio chcesz podliczać cały dział z zysku? Może jeszcze płaską stawką licząc? Na graniu samych singlów z kolarstwa nie ma możliwości zarobić w dłuższym okresie. Sporo osób sobie dobiera typy z kolarstwa do dubli lub kuponów z innych dyscyplin. Nikt tu nie podaje gotowych kuponów do gry.
QUOTE=&quot;XXXL, post: 6699623, member: 95587&quot;]Nie widziałem przez 1 msc trwania forum ani jednego posta pod tytułem - &quot;od conajmniej roku granie kolarstwa daje tylko plus live&quot; - dalej -nie widziałem postów w stylu ...&quot;Panowie , sorry jestem na plus z kolarstwa - bo można jak book zapomni o złapaniu gumy przez kogoś &quot; - ale minus daje prebet , więc nie podaje . Oglądajcie i grajcie a nie nabijajcie kasy komuś za free[/quote]
Bo tu się podaje typy, a nie chwali kto jaki plus wykręcił. Nie od tego jest ten dział. Po drugie wątpię, czy jest tu jakaś osoba, która gra tylko kolarstwo.
Przypominam o obowiązku zapoznania się z regulaminem, bo jeden akapit musiałem Ci skasować. Jeśli jesteś tak dobry jak piszesz to załóż swój temat w kuponach i poddaj się ocenie. Zobaczymy ile wyciągniesz z grania live.
 
E 0

ermano

Użytkownik
nie chce rozdmuchiwac klotni. kolarstwo, jak i kazdy dzial daje plusy zarowno pre jak i live od wiecej niz roku. najwieksze, gdy zauwazy sie spoldzielnie! chlopaki, dzieki za typy bo naprowadzaja i uzupelniaja wiedze. trzymac tak dalej. ten Tour jest wyjatkowy, mial wygrac Krzysiek i... nasza forma jest taka jak i jego, hehe. Na dzisiaj, uwazac na Sagana. Nalezy do top3 na dzisiaj, jednak jest tak poobijany po wczorajszym dniu, ze najprawdopodobniej przejedzie tylko dzisiejszy etap. Zielona ma w kieszeni, wiec nie bedzie ryzykowal. To zwieksza szanse na win i top3 pozostalych. czarny kon na dzisiaj to laporte, ale pary z Arndtem juz pospadaly, moze ktos znajdzie w jakiejs ciekawej jeszcze, chociaz wczoraj ciagnac pod gore nie wygladal za dobrze.
 
muminsc 384

muminsc

Użytkownik
powodujecie u milionów Swoich wielbicieli potężne straty przecież - niby to jest darmowe forum - ale miejcie szacunek dla ludzi ????
Przeczytaj sobie to raz jeszcze i się zastanów co napisałeś...
W kwestii przypomnienia hazard związany jest z ryzykiem i każdy dobrowolnie wyraża chęć udziału w grze.
 
S 265

sasa_sa

Użytkownik
Zasadniczo grając w pralniach pieniędzy, których pełno na tym forum reklam, wygrać się nie da.
Wystarczy elementarna wiedza z matematyki: Marża 8-10% i jeszcze podatek 12% - nie ma znaczenia czy to kolarstwo, ekstraklasa czy cybergaj.
 
G 99

gdziemojnick

Użytkownik
Z góry przepraszam za offtop, jednak pierwszym nie będę, a jeden wpis pewnie na bałagan nie wpłynie.
Rzadko się wypowiadam na tym forum, ale skoro mleko się wylało to chciałbym wyrazić swoją opinię. X racji tego, że należę do osób, które &quot;znają się na wszystkim, czyli na niczym&quot; często przeglądam wiele działów na tym forum. W moim odczuciu jest to dział o najwyższym poziomie na tej stronie, w zasadzie jedyny, gdzie podczas czytania analiz nie krwawią oczy. Głównie jest to zasługa trzech udzielających się tutaj najbardziej użytkowników, którzy robią świetną robotę. Byłem też szczerze zdziwiony, gdy przytoczyliście dziś skuteczność z Giro i TdF, w moim odczuciu była ona znacznie wyższa.
Dla mnie samego kolarstwo jest jedną z ulubionych dyscyplin i śledzę ją od kilku lat. Póki co Wasze wpisy są dla mnie kopalnią pomysłów i utwierdzeniem we własnych przemyśleniach. Nie raz dzięki Wam udało się zbudować ciekawy kupon. Na razie zostanę jedynie wiernym czytelnikiem, lecz mam nadzieję, że z czasem uda mi się dołączyć do merytorycznej dyskusji. Także, tak trzymajcie Panowie! Robicie tutaj świetną robotę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +81
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom