>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Kolarstwo - rozmowy, dyskusje, ciekawe linki i filmiki.

marakesz 200

marakesz

Użytkownik
jedynym PEWNYM na bank kolesiem na koksie jest Contador, ale jakoś dawid400 nie dostrzegasz tego, tylko jego złapali ???? )))))
piszesz: Fromm=doping, rozumiem że masz niezbite dowody, nie lubisz kolesia i tyle a Twoja wiedza w temacie kto jest na koksie a kto nie jest za przeproszenie g.... warta ????
nie podważam Tojej wiedzy o kolarstwie bo jest fantastyczna, przemyślenia, ciekawostki, itd, itp....mankamentem jest to, że nie zawsze wyciągasz trafne wnioski.
Pozdrawiam.
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
jeszcze 1, gdyby wczoraj odjechał tak Contador albo Nairo............myślę że byś się tu posikał z wrażenia ????
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
dawid400, usuwajac mój wpis potwierdzasz że jednak jestes tępym dzieciuchem, dwa słowa prawdy i ogonek pod siebie............nie napisze ogon bo ogon to maja duże psy a nie dupowate psiaki
spójz prawdzie w oczy pajacu.......
contador=doping
to tez usuniesz gnojku, wiem........ale jednak ktos zdązy to przeczytac
pozdrawiam serdecznie
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
dawid400, usuwając moje posty potwierdzasz że mam racje ???? )))))))))))) a dyskusja w temacie dopingu frooma jest, jestes jednak tak głupi ciulu, ze nie widzisz o co biega w koło ???? zal mi ciebie kolego
i tak to usuniesz gnoju, no nie ?
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Martinus, nie mam takiego zamiaru, acz oni wszyscy są naładowani...........taka jest smutna prawda, a pietnowanie przez dawida400 akurat Frooma zakrawa na na jakąś fobie, a tak nawiasem usunął całą masę moich postó nt Contadora ???? i jego przygód z dopalaczami ????
to nie jest czysty sport i nigdy nie bedzie, i zmierzam do tego by wszyscy to zrozumieli
i sorki za gnoje itp, ale mnie poniosło bo usuwa moje posty ????
....tak niewiele ma do powiedzenia......
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Panowie, rozwijajcie temat merytorycznie i kulturalnie. Nie mam zamiaru co chwile kasować postów obraźliwych i nic nie wnoszących.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Przestaje mnie to bawić, z racji remontu nie mogłem śledzić na żywo relacji i nadrabiam gdzie się da ale sobie czekam na te góry na tegorocznym #TDF a tu nagle jeden etap, dziękuję i dowiedzenia a za x lat okaże się, że to była farsa. Dzisiaj kolejny ciężki etap i co znów powtórka z rozrywki? Mnie to nie bawi, psuje cały wyścig, facet sobie wjedzie na HC jak z górki i cały świat ogarnie zachwyt jaki to on jest mocny.
świetny komentarz na fb znalazłem
Najbardziej z tej ekipy zastanawia mnie Pan G Thomas który z torowca i klasykowca w tak krótkim czasie stał się kozą górską i najmocniejszym pomocnikiem w górach na całym TDF który bez stawania w korbach kasuje ataki Quintany który uchodzi za najlepszego górala na świecie. Coś mi tu nie gra, tym bardziej że 2 lata temu na podjeździe na Mont Ventoux Quintana włożył Thomasowi z 20 minut.
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Świetna wiadomość dla kibiców kolarstwa w Polsce. Mistrz świata Michał Kwiatkowski znalazł się w składzie grupy Etixx – Quick Step na 72. Tour de Pologne i po raz drugi w karierze wystartuje w naszym narodowym wyścigu. Poprzednio &quot;Kwiatek&quot; zajął drugie miejsce w 2012 roku. Na trasie TdP, który rozpocznie 2 sierpnia, zabraknie jednak ubiegłorocznego zwycięzcy Rafała Majki. Pełną listę startujących Polaków organizatorzy ogłosili we wtorek na konferencji prasowej.
http://eurosport.onet.pl/kolarstwo/tour-de-pologne/michal-kwiatkowski-wystartuje-w-tour-de-pologne/hp67yx
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Ja w ogole mam takie pytanie do ludzi którzy siedzą w tym kolarstwie, bo ja to typowy janusz tego sportu jestem i znam tam najlepszych zawodników i tyle ale nurtuje mnie jedna sprawa. Kwiatkowski został rok temu Mistrzem Świata ale z tego co wiem to chyba większość kolarzy czołowych tego wyścigu jako tako nie respektuje jako czegoś ważnego. W sensie widzę, że był tam np Valverde, Gallopin, Kristof, Degenkolb ale mimo wszystko to chyba niższy poziom niż Tour de France, Giro czy Vuelta? Jak to wygląda poziomowo?
I jeszcze główne pytanie odnośnie tego Kwiatkowskiego. Z tego co mi się ostatnio obiło o uszy to będzie zmieniał team na Sky w którym jest aktualnie koksiarz Froome, Thomas czy Porte. Jak dołączy do tego teamu to jak będzie wyglądała jego sytuacja w tych wielkich wyścigach? Ma na cokolwiek szanse czy będzie tam jakimś pomagierem, który nie będzie się kompletnie liczył jeśli chodzi o etapy? No i czy w ogole Kwiatkowski ma możliwości na wygrywanie w przyszłości dajmy na to takiego Tour de France, Giro czy Vuelty?
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Świetna wiadomość dla kibiców kolarstwa w Polsce. Mistrz świata Michał Kwiatkowski znalazł się w składzie grupy Etixx – Quick Step na 72. Tour de Pologne i po raz drugi w karierze wystartuje w naszym narodowym wyścigu. Poprzednio &quot;Kwiatek&quot; zajął drugie miejsce w 2012 roku. Na trasie TdP, który rozpocznie 2 sierpnia, zabraknie jednak ubiegłorocznego zwycięzcy Rafała Majki. Pełną listę startujących Polaków organizatorzy ogłosili we wtorek na konferencji prasowej.

http://eurosport.onet.pl/kolarstwo/tour-de-pologne/michal-kwiatkowski-wystartuje-w-tour-de-pologne/hp67yx
Tyle ze bez formy jest totalnie zmienia team sa konfliktty a jedzie tylko dla sponsorow bo sportowo nic nie osiagnie nie to ma na glowie
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ja w ogole mam takie pytanie do ludzi którzy siedzą w tym kolarstwie, bo ja to typowy janusz tego sportu jestem i znam tam najlepszych zawodników i tyle ale nurtuje mnie jedna sprawa. Kwiatkowski został rok temu Mistrzem Świata ale z tego co wiem to chyba większość kolarzy czołowych tego wyścigu jako tako nie respektuje jako czegoś ważnego. W sensie widzę, że był tam np Valverde, Gallopin, Kristof, Degenkolb ale mimo wszystko to chyba niższy poziom niż Tour de France, Giro czy Vuelta? Jak to wygląda poziomowo?
Ciężko klasyfikować wielkie Toury i MŚ na jednym poziomie. Każdy z nich ma swój prestiż.
Zdecydowanie najważniejszym wyścigiem jest Tour de France wielu kolarzy tylko na ten wyścig szykuje formę. MŚ to prestiż przez cały następny sezon kiedy zawodnik jeździ w tęczowej koszulce. Wszyscy kolarze respektują MŚ, jednak jest to wyścig jednodniowy, istotne znaczenie ma profil trasy który raz faworyzuje typowych sprinterów a raz typowych puchnerów, istotna jest także forma dnia i sporo szczęścia. W Ponferadzie trasa w MŚ była wręcz stworzona pod Michała Kwiatkowskiego który na zjazdach zrobił przewagę i utrzymał ją do końca wyścigu.
Tour de France i inne wieloetapowe wyścigi charakteryzuje to że wygrywają w nich najlepsi górale, bo jeśli są w formie to na sporej liczbie górskich etapów i tak zrobią sobie przewagę która da im wygraną.
I jeszcze główne pytanie odnośnie tego Kwiatkowskiego. Z tego co mi się ostatnio obiło o uszy to będzie zmieniał team na Sky w którym jest aktualnie koksiarz Froome, Thomas czy Porte. Jak dołączy do tego teamu to jak będzie wyglądała jego sytuacja w tych wielkich wyścigach? Ma na cokolwiek szanse czy będzie tam jakimś pomagierem, który nie będzie się kompletnie liczył jeśli chodzi o etapy? No i czy w ogole Kwiatkowski ma możliwości na wygrywanie w przyszłości dajmy na to takiego Tour de France, Giro czy Vuelty?
Porte odchodzi ze SKY do Oricy. Ale przychodzi Landa z Astany. Kwiatkowski raczej na Ardeny, bruki i na tygodniówki jest brany do SKY, może w przyszłości wielkie Toury bo jak z Wigginsa zrobili zwycięzcę Tour de France to i z Kwiatkowskiego byliby w stanie ????
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
To będzie jeden ze smutniejszych momentów. Można marudzić o dopingu ale facet odcierpiał i wrócił niesamowicie mocny. Jak to wielokrotnie było pisane: chyba idealny przedstawiciel romantycznej strony kolarstwa. Tylko on w sposób nietuzinkowy potrafi robić wyścig ciekawym.
Będzie bardzo szkoda. Teraz pewnie wszystkie siły na przyszłoroczny Tour bo wygrać go na zakończenie kariery to byłoby idealnie ukoronowanie jego kariery. A po nim co ?
A po nim Majka ????
 
Do góry Bottom