>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Komunikat dotyczący forum.bukmacherskie.com

Status
Zamknięty.
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Nie wiem gdzie to napisać, proszę o weryfikację czy dany mod mógł mi dać ostrzeżenie, że przez przypadek napisałem &quot;wisła&quot; z małej litery? Dziwny traf, że akurat on mi dał za to, a nie inny gdy on jest z Krakowa i im kibicuje gdzie już nie raz widziałem? Nie jest to robienie czegoś pod siebie a nie pod forum?????
http://s1.fotowrzut.pl/TT2R7H55HS/1.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
obaj wiemy że to było celowe, już nam kiedyś tłumaczyłeś czemu piszesz ,Wisła, z małej litery przy feralnej analizie Korona-Wisłą.Z mojej strony warny będą latać za celowe pisanie Cracovia z małej litery jeśli będą ku temu podstawy więc już przestań żenić tanie kity i zachowywać się jak primadonna bo nikt cię nie ma w dowodzie żeby to łykać.Nie potrafisz sam siebie ogarnąć, w tym nasza rola żeby to zrobić.pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 11

brooklynb

Użytkownik
A więc dobrze. Nie było mnie tu pół roku, ale postanowiłem założyć nowe konto by wyjaśnić starą sprawę. Zaraz po tym Waszym zamieszaniu i dziwnych akcjach na forum na przełomie marca/kwietnia zniknęło moje konto BrooklynBounce, byłem tu od 2005 i dawno temu zrobiłem trochę dobrej roboty dla kilku działów. Nie korzystam już z forum tak często jak za małolata, ale fajnie raz na czas wejść, wymienić się spostrzeżeniem i poczytać, czy coś naskrobać. Napisałem wtedy maila bodajże do Marcina, co z moim kontem, dlaczego zniknęło itp. Odpowiedzi nie dostałem, być może dlatego, że nie zauważył, nie wiem. Teraz chciałem po właśnie pół roku się zalogować, coś pograć, skorzystać z forum, liczyłem iż może problemy ustąpiły, ale po moim koncie śladu nie ma. Tak więc o co chodzi? Niczym nikomu nie podpałem, nigdy. Nie dostałem bana. Nie byłem na tyle aktywny, lub kontrowersyjny, by kogoś wkurzyć i zasłużyć, by mnie zablokowano. Chciałbym jakieś wyjaśnienie, chyba na nie zasłużyłem ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@BrooklynB
Tak jak Ted odpisał, konto istnieje w naszej bazie danych.
Ostatnie logowanie na koncie BrooklynBounce jest z 11 sierpnia, czyli miesiąc temu.
Również nie wiem o co chodzi. Może zapomniałeś hasła do konta?
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Upewnij się proszę, że masz poprawny układ klawiatury (polski programisty). Czy na inny stronach działa poprawnie?
Sprawdziłem - u mnie działa poprawnie zarówno na FF oraz Chrome - więc możliwe, że to ustawienia lokalne komputera coś psują.
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Upewnij się proszę, że masz poprawny układ klawiatury (polski programisty). Czy na inny stronach działa poprawnie?
Sprawdziłem - u mnie działa poprawnie zarówno na FF oraz Chrome - więc możliwe, że to ustawienia lokalne komputera coś psują.
Właśnie sam się dziwię, bo problem wystepuje tylko na forum, a wszelkie ustawienia klawiatury są prawidłowe. No nic, będę kombinowal.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Nie kiedy pojawia mi się rzekome &#39;&#39;dublowanie&#39;&#39; posta. A klikam raz (czyściłem ciasteczka itp.).
To błąd skryptu, który nie jest już rozwijany w tej wersji. Żeby się go pozbyć, należałoby wyłączyć niektóre funkcjie forum (np. jak edytowanie posta na stronie wątku zamiast edytowania na osobnej stronie).
Aktualnie pracujemy nad nową wersje skryptu, w którym nie powinno być problemów.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
To błąd skryptu, który nie jest już rozwijany w tej wersji. Żeby się go pozbyć, należałoby wyłączyć niektóre funkcjie forum (np. jak edytowanie posta na stronie wątku zamiast edytowania na osobnej stronie).
Aktualnie pracujemy nad nową wersje skryptu, w którym nie powinno być problemów.
Dzięki już zaczynałem kombinować czy to coś u mnie ????
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
1. także posiadam problemy z dublowanymi postami na chromie. Czyli pozostaje czekać na nowy skrypt.
2. Kolejna sprawa za każdym razem gdy wejdę na forum przez przeglądarkę na telefonie (android 5.1) to wyskakuje ostrzeżenie o bezpieczeństwie.

3. Czy da się jakoś wyłączyć wyskakujące okienka Pop-upy w momencie kiedy się dostanie wiadomość? W przypadku kiedy dostajemy 1 wiadomość nie jest to uciążliwe, ale w momencie gdy jest ich po 20-40 na dzień to można szału dostać od tego.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
3. Czy da się jakoś wyłączyć wyskakujące okienka Pop-upy w momencie kiedy się dostanie wiadomość? W przypadku kiedy dostajemy 1 wiadomość nie jest to uciążliwe, ale w momencie gdy jest ich po 20-40 na dzień to można szału dostać od tego.
https://forum.bukmacherskie.com/profile.php?do=editoptions

i odznaczasz &quot;Powiadamianie o otrzymywaniu prywatnej wiadomości w formie pop-upu.&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom